1-fenil-2-propanona (P2P) Leukarta aminācija līdz amfetamīnam un metamfetamīnam. Smalkā skala.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vai jūs izmantojat atgaitas kondensatoru un tvaika nosūcēju?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
G.Patton: Vai amfetamīna sintēzē DCM vietā var izmantot etilacetātu? Vai arī man tā vietā vajadzētu izmantot ksilolu? Es domāju, kad esmu veicis hidrolīzi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Lūdzu, aplūkojiet tam veltīto tēmu un jautājiet tur. Ne šeit.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Es dalīšos ar jums tabulā.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Varbūt ir tikai godīgi piebilst, ka temperatūras virs 180 °C, piemēram, nosauktās 200 un 210 °C, noteikti pilnīgi iznīcina P2P un pat formamīdu, radušies tvaiki un gāzes ir ļoti toksiskas. Ventilējiet visu, kas nāk no kondensatora augšdaļas uz āru! Nopietni!
Uzturiet temperatūru zem 180 °C, labāk zem 175 °C, un kalibrējiet infrasarkano termometru atbilstoši izmantotajai kolbai/sastāvam, citādi jūs nekad precīzi nezināsiet, cik karsts tas ir.

Veiksmi
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Atbilstošais dokuments par izomēru atdalīšanu
 

Attachments

  • JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 8

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Un kā bezmaksas pakalpojums no jūsu puses, rati par P2P:

Formamīds 50 ml 1,5 mol
skudrskābe 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Atkal es to patiešām nesaprotu. Es nekad nesapratīšu. Kāpēc cilvēki grib sintezēt amfetamīnus, un viņiem neizdodas, pat ja kāds dod pareizās molārās attiecības, un pēc tam viņi sūdzas, ka visu ir izdarījuši, kā norādīts procedūrā, un atkal un atkal neizdodas. Pat tad, kad ir dotas pareizās molārās attiecības, ir tik daudz kas jāzina. Vai dažreiz pat ļoti maz, bet šī mazā daļa informācijas lielākoties ir izšķirošā informācija, lai viss izdotos. Piemēram, cik reižu pārpalikumam no šiem reaģentiem pareizajā molārajā proporcijā JEBŪT reakcijas kolbā, lai viss izdotos. Ja jums ir slinkums izlasīt kaut vienu labu pavārgrāmatu, vai jūs vienkārši neesat pietiekami ieinteresēts, lai atrastu un izlasītu kaut vienu amfetamīna pavārgrāmatu, kāpēc jūs vienkārši nepērkat šo savienojumu? Šajos forumos es redzu tādus cilvēkus, kādus tik daudz nekur citur neesmu redzējis. Jā, ir ļoti labi mazliet pamācīt un dot labus padomus, un es pats neesmu Einšteins, bet visas savas reakcijas esmu mācījies no interneta. Foruma sintēzes, izlasīju kaudzi grāmatu un patentu, reakcijas dažādās vietnēs. Lejuplādētas daudzas organiskās ķīmijas pamatgrāmatas utt. Skolā ķīmijā man slikti gāja, jo pati skola mani neinteresēja. Nemaz neinteresēja. Bet, kad pirms aptuveni 8 gadiem sāku mācīties ķīmiju, esmu aizķēries pie jaunu sintēžu izmēģināšanas, nevis vairs pie narkotikām. Bet tas ir tikai man, katram ir savādāk, bet reizēm mani tas tik ļoti kaitina, ka man kaut kas ir jāpasaka. Un miers ārā! Atvainojos par garo tekstu.

P.S Šis teksts bija nevis jums OrgUnikum, bet .. jūs zināt, tiem, kas tekstā.

TheNut.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Šķiet, es biju mazliet pārlieku noguris saistībā ar savu pēdējo garo ierakstu! :)
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Respektīvi, ne tikai mana ideja, bet tomēr
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
daži cilvēki vēlas ražot zāles, bet daži vēlas pelnīt naudu, tā ir galvenā atšķirība. Es varu pieņemt abas pieejas, ja vien netiek apdraudēta kvalitāte. Diemžēl ar abām pieejām tā parasti ir, un tas ir tad, kad es esmu ārā, es neesmu delkivering visātrākais lētākais veids, kā kaut ko, ko var pārdot kā narkotiku parastam atpalikušam narkotiku lietotājam.
Atvainojiet.
Kvalitāte ir daudz daudz grūtāk, nekā vienkārši gatavot kaut ko, kas ir sprādziena veida.
Vispirms jūs vienkārši mēģināt iegūt izmantojamu rezultātu.
Tad jūs cenšaties to iegūt katru reizi.
Tad jūs sākat censties iegūt labāku ražu.
Un jau tad, kad jums ir izmantojams rezultāts, jūs ieguldāt lielu daļu no tā, lai pilnveidotu savas apstrādes/attīrīšanas prasmes. Apzinieties, ka sākumā tas ir grūts ceļš, tāpēc vienmēr izmantojiet tikai daļu no tā, kas jums ir, jo biežāk nekā citreiz lietas vienkārši kaut kā pazūd gaisā un sūro šķīdinātāju daudzumā. Nemēģiniet atgūt, tas nav tā vērts. Izmantojiet tikai daļu, izsmejieties un mēģiniet vēlreiz. Ir vairāk jēgas.
Veiksmi!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Jā, es daudzkārt esmu novērojis, ka es pērku daudz šķīdinātāju, un es tos izmantoju, lai iegūtu neko. Un atkal, un atkal. Bet tas ir tik interesanti, ka es nekad nepadodos!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Jūs nesapratāt, ko es teicu, un es zinu, jo es to nesapratu tagad, ko es rakstīju... :) Es runāju par tiem, kas ir slinki un vēlas, lai viņiem ar karotīti pasniedz pareizās molārās attiecības un visu to utt... ... un necenšas lasīt nekādas grāmatas vai tekstus par savienojumu veidošanu. Tas mani kaitina.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Tagad, kad esmu pabeidzis karsēšanu (amfetamīna), es veicu formilhidrogenēšanu ar bāzi, tātad vai man pēdējos reakcijas posmos joprojām vispirms jāliek H2O2 (30%)? Kāda šeit ir H2O2 loma?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Nu, es pats meklēju informāciju. H2O2 loma ir diezgan svarīga, ņemot vērā ražas.. H2O2 ir oksidētājs, bet, ņemot vērā tā molekulāro formu, es vienmēr esmu domājis, ka tas var viegli darboties arī kā reducējošais aģents. Diezgan aizraujošs savienojums!
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Taču arī es pats joprojām esmu skeptisks, jo šo informāciju par H2O2 lietošanu es ieguvu no mākslīgā intelekta robota ķīmijas asistenta, un tā ir sliktākā vieta, kur iegūt jebkādu informāciju par ķīmiju. Esmu arī pamanījis, ka šāda veida sintēzēs neviens nekur neizmanto H2O2. Tāpēc, kad es tagad esmu tādā pašā vietā šajā sintēzē, domāju, ka izmantošu tikai tīru ūdeni, ja kāds ar kaut kādām zināšanām varētu mani par to apgaismot. Tātad, vai šajā posmā man vajadzētu pagatavot 30 % H2O2 vai izmantot tikai tīru ūdeni?
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Vai es varu vienkārši dubultot h2o2 daudzumu, ja mans peroksīds ir nedaudz vairāk par 15 + %, tā sūka atrast spēcīgāku manā vietā, ore maby kāds cits savienojums, ko aizstāt?
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Reiz no maniem 12 % H2O2 (kļūdaini aprēķini) izveidoju aptuveni 25 % H2O2, un tas joprojām darbojās manai perietiķskābei!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Edijs: Jūs varat aprēķināt, cik daudz jums ir jāiztvaicē no šiem 15 % H2O2, lai iegūtu 35 %, un tad jūs varat pagatavot labu perskābi. Tā es pirmo reizi dabūju no 40 g MPB ---> 35,60 g acetoksifenilpropēna. Tātad, wow. Un es no 12 % H2O2 izveidoju 30 % H2O2, lai aprēķinātu, cik daudz ūdens man ar rūpīgu iztvaicēšanu jānoņem, un perskābe tik labi nostrādāja! Bet, lai būtu precīzs, es ieliku perskābi 3 līdz 4 dienas blakus ar H2SO4 katalizatoru, lai tā strādātu.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Es izgatavoju savus stingrākos ūdeņraža peroksīdus no 12% H2O2. Es vienkārši rūpīgi iztvaikoju no tā ūdeni.
Es lūdzu aprēķinus no mākslīgā intelekta robota palīga ķīmijā. Tas labi veic aprēķinus, bet negaidiet, ka saņemsiet pareizas atbildes.
no halogenēšanas vai tamlīdzīgi ...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Es vēl neesmu izmēģinājis reakciju, bet ar labu hidrolīzi ar KOH un pēc tam ar HCL tas dotu augstu iznākumu, un es baidos, ka strādājot ar h2o2, lai neveidotos sprādzienbīstami peroksīdi un pēc destilācijas nenotiktu sprādziens.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Ja to dara ļoti uzmanīgi un pareizi (nevis vārot, kā daži dara) un bez destilācijas (es arī uztraucos par tiem peroksīdiem/sprādzieniem), esmu pagatavojis 35% H2O2, (tas ar maziem izlietu pilieniņiem baltina pirkstus), lai ar paša gatavotu H2SO4-katalizatoru (apmēram 75%) pagatavotu patiešām strādājošu perietiķskābi. Šķīdumu 3-4 dienas turu skapī, un tas ir gatavs lietošanai.
 
Top