1-fenil-2-propanona (P2P) Leukarta aminācija līdz amfetamīnam un metamfetamīnam. Smalkā skala.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jā, es to daru, bet es varu izturēt tikai ar HCI man ir šī problēma
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
diemžēl, ja viņi saka, ka jāgāzē, jums kaut kas būs jāgāzē. Es jau iepriekš gāzēju dioksānu, lai man tas būtu pa rokai. man tas galu galā ir jādara tikai 1-2 reizes mēnesī. Var izmantot arī 99% izopropilu
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Es dalīšos ar jums tabulā.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Un kā bezmaksas pakalpojums no jūsu puses, rati par P2P:

Formamīds 50 ml 1,5 mol
skudrskābe 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hey @OrgUnikum

Vai, lietojot N-metilformamīdu formamīda vietā, joprojām ir nepieciešamas vienādas skudrskābes daļas?

Iepriekš paldies
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Neapstrādātu metamfetamīna brīvo bāzi destilē vakuumā (2 mbar, 60-100 °C), izmantojot Kugelrora destilācijas aparātu (pēc izvēles ), lai iegūtu metamfetamīnu dzidras līdz gaiši dzeltenas eļļas veidā (2,5 g, 42 %).

Kāda ir cita iespēja? Vienkāršā, frakcionētā vai tvaika destilācija? Ja nav Kugelrora destilācijas aparāta?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nesen es sāku pārmaiņus izmantot Leukarta ceļu un NaBH4 ceļu D-Meth un
Divreiz man bija dīvaina situācija Leukarta ceļā.
Pēc vīnskābes izomēra atdalīšanas, kad es pārvēršu cieto daļu sārmainu, lai atdalīšanu atkārtotu, brīvā bāze nonāk apakšējā slānī.
Tas notika tikai ar L-metha frībāzi, kas iegūta Leukarta ceļā, pirms atdalīšanas, kad tā ir racēmiska sārmainā vidē, ir augšējais slānis, šķidrā daļa pēc izomēra atdalīšanas (D-metha frībāze), kad tā ir sārmaina, arī ir augšējais slānis, kā tam vajadzētu būt, bet Lmetha frībāze nav.
Tas ir dīvaini, un man nav skaidrojuma, un es nezinu, vai kādam ir tāda pati situācija vai kāpēc tā notiek.
Paldies.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pat krāsa pirmajā fotoattēlā liecina, ka jums ir netīra eļļa ar ievērojamu piemaisījumu, vai jūs destilējāt amīnu pēc Leukarta-Vallaha? Ir zināms, ka Leukarta procesā izdalās dažādu sekundāro/terciāro amīnu maisījums, iespējams, arī citi piemaisījumi. Hank Schrader publicēja fragmentu no pētījuma, kurā sīkāk aplūkota piemaisījumu veidošanās Leukarta-Vallaha reakcijā.
Arī izomēru atdalīšana nevarēja būt apmierinoša, jo amīna brīvās bāzes tīrība bija zema.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nē, es to nedestilēju pirms izomēru atdalīšanas.
Man nav nekādu problēmu ar atdalīšanas procesu, tikai bija dīvaini, ka piemaisījumu atradu tikai tad, kad mazgāju L frīzbāzi no Leukarta maršruta.
Es jau sen pārtraucu tvaika destilāciju lieliem daudzumiem, tas ir murgs un mūžīgs murgs pat ar lielu tvaika destilatoru.
Man ir tieši tāds pats gala rezultāts ar skābes bāzes mazgāšanu un pārkristalizāciju pēc acetona kristalizācijas.
Es zinu, ko par to saka teorija un literatūra, bet tas ir simtiem reižu pierādīts fakts.
Par rotācijas leņķi jums taisnība, es to nepārbaudīju, bet mani klienti, un daži no viņiem ir veci metamfetamīna lietotāji, man stāsta, cik spēcīgs ir un racēmiskais nav tik spēcīgs kā šis.
Šis attēls ir par nelielas partijas kristalizāciju dažiem maziem pasūtījumiem, bet tagad es strādāju pie lielas partijas, un es jums parādīšu, cik caurspīdīgas un lielas varētu būt lauskas.
Būtu ļoti pateicīgs, ja paskaidrotu, kā no racēmiskās brīvās bāzes iegūt lielus un caurspīdīgus kristālus. Es lasīju, ka ir iespējami vidēji lieli kristāli, bet, godīgi sakot, es nekad to neesmu redzējis.
Es domāju ierosināt jums nelielu izaicinājumu un pastāstīt, ko jūs domājat.
Es varu jums atsūtīt sava D-metha paraugu un racēmiskā MDMA paraugu.
Jūs veicat visus vajadzīgos testus, nogādājiet tos uzticamā laboratorijā, nododiet tos pieredzējušiem lietotājiem... ko vēlaties.
Ar rezultātiem rokā, ja jūs varat pierādīt man, ka jūsu stuff no destilētas freebase ir tīrāks vai labāks nekā mans no nav destilēt to es nosūtīšu jums 250gr katra produkta par brīvu, ja jūs nevarat, es tikai gribu, ka jūs sakāt, ka jums bija nepareizi šeit forumā.
Es domāju, ka tas ir labs darījums ne?
Ko jūs domājat?
Paldies.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zinu, ka no manas puses tas izklausās alkatīgi, bet es tikai vēlos parādīt, ka vismaz metamfetamīna un MDMA gadījumā var izvairīties no tvaika destilācijas un iegūt tīrāku produktu jebkurā gadījumā.
Es atradu šo ceļu pēc daudziem izmēģinājumiem, jo tvaika destilācija bija briesmīgs murgs manam prātam, ticiet man.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Destilācija ar tvaiku atdalīs amīnu maisījumu ļoti vāji, labākais risinājums ir vakuumdestilācija, kas ir diezgan ātra, ja ir spēcīgs vakuums.
2. Baidos melot, bet, cik atceros, pēc vienas izomēru atdalīšanas "tartrāta d-izomēra" galīgais sastāvs ir aptuveni 80-90 % d izomēra un pārējais ir l izomērs.
3. Es gatavoju stiklu bez izomēru atdalīšanas no spirta un neliela daudzuma ūdens maisījuma + papildu komponenti, man sanāca stikla monolīta masa, plaisas parādījās, kad tā pilnīgi izžuva, īpaši, ja kristāli tika mazgāti ar acetonu (neatkārto manu kļūdu), bet masa palika caurspīdīga. Savā gadījumā kristalizācijai un citām niansēm neizmantoju stikla traukus, tehnikas izvēlei veltīju 2-3 mēnešus.
Pirms šīs metodes es mēģināju izgatavot no sāls kausējuma, tika iegūti monolīti gabali, bet ne caurspīdīgi, tikai caurspīdīgu kristālu plankumi. Radās doma darīt kaut ko līdzīgu zonu kausēšanai.

Kāpēc man jums kaut kas jāpierāda? Es dalījos savā pieredzē, ja jūs tas neinteresē, tā ir jūsu personīgā lieta. Vai jūs tiešām domājat, ka man vajag jūsu 250 gramus, man tas ir pilnīgi vienalga, es ar sīkumiem nespēlēšos. Patērētāji nesniedz objektīvu vērtējumu par vielu tīrību, pietiek viņiem pajautāt, kas ir labāks mefedrona pulveris vai liels kristāls, uzminiet, ko viņi atbildēs... Puse no narkotiku iedarbības (stimulanti noteikti) ir to izskats)))))

Gandrīz aizmirsu, ja plānojat destilēt vakuumā, tad noteikti vajag pa zirnekli, jo tur būs viegli vārāmās frakcijas atkritumi, ar zirnekļa palīdzību var mainīt pieņemšanas kolbu, nepārtraucot amīna destilāciju, līdzīgi kā revolverī, bet patronu vietā kolbas.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Galvenais ražotāja noteikums, nekad nelietojiet svešas zāles, citādi cena būs pārāk augsta.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jums ir pilnīga taisnība bija muļķīga ideja, un es atvainojos par to Im tiešām atvainojos.
Par tīrību man ir laboratorijas ziņojumi 93 un 95 % Im nebalstās tikai uz klientu viedokļiem.
Par 2. punktu jā, tas ir pareizi, ir aptuveni šis %.
Par 3. punktu mani ļoti interesētu detalizēts process, ja vēlaties, varat nosūtīt PM.
Es iztīrīju litru metamfetamīna, lai parādītu, kā tas izskatās pēc tīrīšanas procesa.
Es agrāk veicu vakuumdestilāciju, un tā ir vēl lēnāka nekā tvaika destilācija :-(
Paldies un vēlreiz atvainojos par vakardienas ziņu :-(
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Attēli
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Šoreiz es veicu tīrīšanas procesu pār visu racēmisko frībāzi, un, kad es atdalīju izomērus un atkal ieguvu frībāzi, tās tīrīšana nav cita veida, ka izmantot vairāk reaģentu :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tā ir eļļa ar piemaisījumiem, destilēta frakcijās vakuumā, pilnīgi bezkrāsaina eļļa, bez dzelteniem toņiem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tā ir eļļa ar piemaisījumiem, destilēta frakcijās vakuumā, pilnīgi bezkrāsaina eļļa, bez dzelteniem toņiem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Es varu nosūtīt jums privātā vēstulē fotoattēlu ar stiklu, kas iegūts no netīras amīnu eļļas. Es pētīju iespēju iegūt lielus stikla gabalus bez vakuumdestilācijas, arī tur netika veikta sadalīšana izomēros.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es zinu, cik tīra izskatās metamfetamīna freebase Es agrāk veicu tvaika destilāciju un arī vakuumā Jūs droši vien domājat, ka freebase no pik vēl ir jāizdala un jāizžāvē, bet, kā jau paskaidroju, es no šīs freebase, izvairoties no destilācijas, varu iegūt tieši tikpat tīru un spēcīgu gala produktu kā no destilētā, jūs tos neatšķirsiet Patiesībā man neviens neko nav teicis par jebkādu produkta atšķirību, un es jau sen mainīju procesu, neko neminot, un laboratorijas ziņojumos ir norādīta tieši tāda pati tīrība %.
Priecājos saņemt bildes paldies.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, ko jūs nesaprotat? Šī procedūra ir aprakstīta citos amfetamīna sintēzes videomateriālos. Manipulācijas ir tādas pašas. Skatiet sadaļu Video.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Vai metamfetamīna brīvā bāze eļļas veidā var tikt tieši pārveidota dekstrozēšanā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, cik man zināms, ir tikai viens veids - parastā izomēru atdalīšana ar tartaktskābi (vai citu karboksilskābi).
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource tas ir punkts off freebase
 
Top