Alprazolāma (Xanax) sintēze. Maza mēroga.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Mēs esam pilnveidojuši tehnoloģiju un droši iegūstam ļoti augstu iznākumu.
Es viegli iegūstu 2-amino-5-hlorbenzofenonu no 4-hloranilīna un benzoilhlorīda, kurus ir ļoti viegli sintezēt pašam. Iznākums no 4-hloranilīna ir 68 % 2-amino-5-hlorbenzofenona (kušanas temperatūra ~ 96-101 °C).

Pēc 2-amino-5-hlorbenzofenona iegūšanas ievietoju to reaktorā inertā atmosfērā ar sausu šķīdinātāju un, maisot ar atvilni, pa pilieniem pievienoju hloracetilhlorīdu un atdzesēju. Pēc atdzesēšanas atdalītos kristālus izskalo ar šķīdinātāju un pārkristalizē etanolā + ūdenī. Iegūstot skaistas 2-(2-hloracetamido)-5-hlorbenzofenona adatas ar kušanas temperatūru 123-126 °C...
Iznākums ir 82 %.

2-(2-(2-hloracetamido)-5-hlorbenzofenons jāpārvērš par normetildiazepāmu.
To dara ļoti vienkārši. 2-(2-(2-hloracetamido)-5-hlorbenzofenonu ievieto šķīdinātājā un tam pievieno amonija hlorīdu, tad Urotropīnu. To visu maisot liek uz refluksa, pēc tam norobežo un kristalizē normetildiazepāmu. Normetildiazepāma iznākums bija 76 % ar kušanas temperatūru 217-219 °C.

Nākamais solis ir tionordiazepāma iegūšana.
Šim nolūkam piridīnu ielej reaktorā, kas aprīkots ar kalcija hlorīda caurulīti. Maisot ieslēdzu sildīšanu un, kad ir sasniegta vēlamā temperatūra, pievienoju tetrafosfora dekasulfīdu... maisīju 10 minūtes un pa daļām pievienoju normetildiazepāmu. Pēc refluksa... atdzesē un neitralizē.
Filtrē un rekristalizē tionordiazepāmu ar 68 % iznākumu, kušanas temperatūra 240-250 °C.

Pēdējais posms ir visvienkāršākais.
Tionordiazepāms > alprazolāms

Es ievietoju tionordiazepāmu reaktorā, kas aprīkots ar kalcija hlorīda caurulīti, ielejot reaktorā sausu n-butanolu un pievienojot acetilhidrazīdu. Reflukss, šķīdinātāja destilācija un alprazolāma izdalīšana. Pēc pārkristalizēšanas ūdenī es saņēmu baltu caurspīdīgu alprazolāma hidrātu, kura kušanas temperatūra ir ~ 120 °C.
Taču mans uzdevums bija iegūt bezūdens alprazolāmu. Žāvēju hidrātu 24 stundas 65° temperatūrā un ieguvu bezūdens alprazolāmu (kristāli ir zaudējuši spīdumu) ar kušanas temperatūru termometrā 229-232 °C.
Ja to pārkristalizē no bezūdens šķīdinātāja, iegūstam kristālus vaļēju garu adatu veidā.
Sausā alprazolāma iznākums bija ~75 %.

Par alprazolāma hidrāta veidošanos liecina infrasarkanajā spektrā redzamā plašā OH josla pie 3420 cm - 1.
C17H13ClN4 - 2H2O (MW = 344,80).
Cita forma (iespējams, solvāts) kristalizējas no dioksāna ar kušanas temperatūru 236-239 °C,
un no hloroforma-metanola ar kušanas temperatūru 240-243 °C, mazas adatiņas...

Man ir pilnīga tehnoloģija alprazolāma iegūšanai ar augstu iznākumu un zemām izmaksām, kā arī pieejami reaģenti, kas ir viegli pieejami publiskajā telpā.
Es labprāt pārdodu šādu tehnoloģiju par 25 000 ASV dolāru.

Atcerieties, ka no 1 kg alprazolāma iegūsiet 500 000 tablešu ar 2 mg devu, kas melnajā tirgū maksā vismaz 3 līdz 5 dolārus. 1,5-2,5m $
Šāda kilograma ražošanas izmaksas ir ne vairāk kā 300-400$. Liels daudzums šķīdinātāju tiek reģenerēts un izmantots atkārtoti.
 

bigrob

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ātrs jautājums par šo sintēzi
  • Hidrazīna hidrāts (N2H5OH) 4 mmol, 0,2 ml
Es varu saņemt savu hidrazīna monohidrīdātu 40 %, ņemot vērā manu atrašanās vietu, vai to var izmantot?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki.
Kādā šķīdinātājā?
 

bigrob

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
jā, es tā domāju, es mēģinu atrast saiti
 
Top