Alumīnija amalgama (Al/Hg) kopsavilkums

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
To sauc par koncentrētu slāpekļskābi, nav nozīmes, vai tajā ir 60 % vai 70 %. Tikai tai nevajadzētu būt 100%, tā acīmredzot nav tik reaģētspējīga, tāpēc parasti to atšķaida līdz 60-70%. Tā man teica.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Al pulveris var eksplodēt
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jā, es tā domāju. Bet vai dzīvsudraba nitrāts ir pietiekams oksidētājs, lai alu pulveri izmantotu kā degvielu? Es esmu ļoti piesardzīgs ar jebkuru metālu pulveri kombinācijā ar jebkāda veida oksidētājiem, kas nāk no pirotehnikas jomas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Es nevaru precīzi pateikt. Bet es noteikti iesaku jums izmantot foliju, jo folija ir lēta, bezrecepšu, droša un ir apstiprināta daudzās sintēzēs.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Šāds novērojums: 15 minūtes pēc tam, kad alumīnija folijai un dzīvsudraba sālim pievienoju ūdeni, man ir tumši pelēks ūdens šķīdums ar daudziem maziem burbulīšiem, kas veido putas. Pēc tam, kad ūdeni izlieju, es dzirdu, kā alumīnija folija sprāgst un paceļas balti dūmi, daudz baltu dūmu.

Vai es ūdeni iztukšoju par agru, vai par vēlu?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Novērojiet, ka burbulīšu plūsma ir nemainīga, bez apstājas, un novērojiet, ka alumīnija folija jau ir labi pārklājusies ar tumši pelēkām pēdām, un tad jūs zināsiet, ka jūsu amalgama ir gatava tālākai lietošanai... Sargieties no dzīvsudraba tvaikiem, vienmēr lietojiet aizsardzību, un tad viss būs prieks!!!.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Es domāju, ka pārāk agri
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pagāja vairāk nekā pusstunda, līdz izgarošana apstājās. Pēc aptuveni 20 minūtēm tika sasniegts maksimums, ūdens bija sakarsis līdz vairāk nekā 60°C un izdalījās daudz gāzes.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Labdien;
tikai neliels noob jautājums par alumīnija kvalitāti;
Es daudz lasīju par "Reynolds Wrap® Aluminium Foil, Heavy Duty" , internetā es atradu viņa biezums ir 23,62 µm.....
Vai biezums ir svarīgs? manā valstī ir 11 un 15 µm, bet "standarta veikalā" es nevaru atrast lielāku biezumu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es vienmēr meklēju rūpnieciskās alumīnija folijas siltumizolācijai, tvaika barjerām, pirts konstrukcijām, jumta segumiem utt. Parasti tas arī ir 99,5 % alumīnijs bez pārklājumiem, turklāt tas ir daudz biezāks (35-50 µm) nekā virtuves alumīnija ruļļi. Bet tur droši vien katram ir savs domāšanas veids.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Es tikko atklāju alumīnija foliju šņabim / ūdenspīpei ...

40µ, bet es nezinu, vai tā ir 100% alumīnija
SA8EBIWxar
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kā pirms dzīvsudraba nitrāta pievienošanas foliju mazgāt ar HCl? Vai tas nenovērstu visus oksīdu slāņus, kas aptur reakciju?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Nedaudz vēlu, bet jebkuram, kas lasa šo laika grafiku... šim nolūkam izmantojiet neitrālu skaņu tīrītāju.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja nesaņemat informāciju no pārdevēja, noskaidrojiet, kāds sakausējums tiek izmantots, pie ražotāja.
Tas nav nepieciešams reakcijai ar dzīvsudraba sāli, un tas nenovērstu vēlāku folijas oksidēšanos ar atmosfēras skābekli.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Es meklēju šišu piegādātājus, bet nevaru atrast nekādu uzticamu informāciju. Manuprāt, tie ir sakausējumu maisījumi.

bet... Es atradu šo vietni, jūs varat izvēlēties izmēru, cietību utt...

Sakausējums: EN-AW 1050 A (Al 99,5), es domāju, ka tas ir labs.
bet man tā šķiet dārga.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
99,5 % Al ir tehniskais alumīnijs, kas piemērots amalgāmai.
Folijas biezums ietekmē reakcijas ātrumu. Bieza folija reaģē lēnāk nekā plāna folija. Parasti tiek izmantota 15µ gatavošanas folija, bet var izmantot arī biezāku tehnisko foliju.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Labi, liels paldies. Domāju, ka vispirms pamēģināšu virtuves papīru... un, ja tas neizdosies, pamēģināšu rūpniecisko.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Saskaņā ar man noskaidrotu informāciju 99,5% Al ir augstākās kvalitātes folija, ko var iegādāties, alumīnija folijas vienmēr sastāv no sakausējumiem, 100% Al nav pieejams. Tomēr rūpnieciskās folijas priekšrocība ir tā, ka jūs varat atrast norādi par sakausējumu, kas jums nav pieejama, izmantojot parasto virtuves alumīnija foliju.

Par cenu, es maksāju par
Rūpniecības 1,5 kg 29,5 cm x 50 m, 36 µm aptuveni 32$ vai par
Industry 3kg 50cm x 50m, 50µm aptuveni 63$.
Salīdzinājumam:
Gastronomijas folija 1,2kg 300m x 29cm, 13µm apmēram 33$ vai.
virtuves folija 128g 30cm X 10m, ??µm apmēram 4$.
Tātad kilograma cena ir gandrīz vienāda.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Tehnisko foliju ir grūtāk atrast nekā virtuves foliju. Tie, kam ir grūtības to iegādāties, var izmantot biezāku virtuves foliju. Augsts alumīnija saturs (>99%) un minimāls piemaisījumu daudzums sastāvā ir labākā izvēle.
Protams, 100% folija nevar būt, bet kas tam sakars?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sākumā bija runa par alumīnija folijas izvēles kvalitāti, vai izšķirošs būs tās biezums, bet daudz svarīgāks, manuprāt, ir izmantotais sakausējums. Un jūs neatradīsiet nekādas specifikācijas virtuves folijai, dažām ir nepielipīgi pārklājumi vai citi jauninājumi, kas pazemina folijas kvalitāti mūsu prasībām.
Tehniskā alumīnija folija ir mana izvēle, jo, pamatojoties uz sniegto informāciju, jūs varat būt droši par kvalitāti. Folijas biezums drīzāk ir personīga atsauce uz to, ko vēlaties izmantot.
Protams, es varu izmantot jebkuru foliju, uz kuras ir uzrakstīts alumīnijs, bet es arī žāvēju šķīdinātājus, lai tajos būtu pēc iespējas mazāk ūdens, tad es pievēršu uzmanību arī šādiem sīkumiem. :D
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Aktivēts alumīnijs viegli izdala ūdeņradi no ūdens, neredzu problēmas ar mitriem šķīdinātājiem šai reakcijai. Reakcijas ātrumam ir nozīme biezumam, bieza alumīnija reakcija ir grūtāka, bet iespējama.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tātad, piemēram, šis ir perfekts ?
UbCoF5dJiQ

Atvainojiet, bet man vēl vajag pārliecināties :)

es esmu pasūtījusi HgNO3, bet bet sūtījums aizņem daudz laika... tāpēc es plānoju citu plānu gadījumam.
 
Top