Alumīnija amalgama (Al/Hg) kopsavilkums

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
nē, vispār neesmu pārliecināts, es esmu nūbis.
bet es nekad neesmu lasījis, ka ir aizstājēji
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Es pamēģināšu un ziņošu, ja izdosies kaut ko atrast.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
nē. tas nedarbosies... "kāpēc ?"

jo tas, kas ir šajā reakcijā izmantotais elements, ir alumīnijs !
dzīvsudraba darbs ir izveidot amalgamu. un tādējādi noņemt "alumīnu (dabiskā oksidācija no gaisa uz alumīnija").

-citiem veidiem, kā iegūt amīnu, ir :

*LiAlH4 (litija alumīnija hidrīds), mazāk toksisks, diezgan nestabils/grūti atrodams.... viegli, ja esat profesionālis, jo ir viens no vieglākajiem samazināšanas veidiem.

*vai Zn/Ni pāris, bet es esmu izmēģinājis šo metodi.


ja kādam citam ir cita informācija, būtu jauki dalīties ar to arī šeit.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jūsu vietā es vienkārši pārbaudītu ar nelielu slodzi, ja jums ir pieejams gallijs, un ziņotu par rezultātu šeit.
Gallijs veido amalgāmu ar alumīniju tāpat kā dzīvsudrabs un rada ūdeņradi, bet ir arī dažas atšķirības elektronu līmenī, kuru dēļ dzīvsudrabu nav iespējams pilnībā aizstāt ar galliju.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Juste for the beauty; mazliet jauks reakcijas video aI+hg

 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/one-pot-synthesis-of-amphetamine-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/
Šeit arī redukcija bez dzīvsudraba, man šķiet ļoti interesanta un lasās viegli, es arī kādreiz pamēģināšu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Es neredzu iemeslu, kāpēc gallija amalgamācija nevarētu darboties. Taču, lai iepriekš izgatavotu al/ga amalgamāciju, manuprāt, ir nepieciešama gallija sāls. Otehrwaise varbūt vienkārši pamēģiniet ar nedaudz gallija un alūfolijas rb kolbā, virpiniet to, līdz redzēsiet, kā tie reaģē. Tad pievienojiet P2NP un skatiet, vai tas samazinās?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Iespējams, jūs varētu iegūt gallija hlorīdu, izšķīdinot galliju koncentrētā HCl, tad pievienojot to alumīnija folijai. Ja nevēlaties zaudēt P2NP, vienmēr varat mēģināt vienkārši pievienot amalgamēto foliju ūdenim. Ja veidojas burbuļi, tā ir ūdeņraža gāze, kas veidojas H2O reducēšanās procesā, ko veic pakļautais alumīnijs.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nezinu, vai jūs zināt, bet gallijs veido amalgamas ar metāliem, tostarp Al. visu, ko jūs pirmajā rindkopā minējāt par Hg, var attiecināt uz galliju. lūdzu, labojiet mani, ja kļūdos, jebkurš.
Es lasīju par Liah, es šobrīd nevēlos ar to strādāt, pārāk bīstami manā vidē, Un par Zn/Ni es vispār nezinu, vai šeit ir kāda informācija? Paldies.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93

Lieliska ideja, draugs, mēs to noteikti pārbaudīsim.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Jautājums: es ievēroju skalošanas x 3 metodi, lai likvidētu pēc iespējas vairāk dzīvsudraba, bet mēs izvēlamies, piemēram, IPA kā šķīdinātāju, veco rodija/osmija sintēzi , (IPA vai metanolā) viņi neizskalo, un es pieņemu, ka viņi domā, ka visi dzīvsudraba sāļi būs prom no maisījuma, kad tiks veikti sārma/skābju posmi.... Tātad... ko jūs par to domājat?

vai skalošana, izmantojot ūdeni, varētu ietekmēt galīgo iznākumu?
viņi saka, ka iznākums ir 90 % no mdp2p , kas ir daudz vairāk nekā mans iznākums... vai tas varētu būt iemesls?

Es daru mikrokategoriju, bet tam nevajadzētu būt problēmai...
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Es neesmu aizvērts pēdējā sintēzē, bet, izlasījis dažus interesantus sintēzes maršrutus, daži cilvēki to liek pie refluksoīna, lai izvairītos no metilamīna zuduma... tas izklausās ļoti loģiski, tas varētu būt iemesls gala iznākuma samazināšanai, mazāk metilamīna amalgamā. es plānoju izmantot vienu kakliņu un likt kondensatoru pie refluksoīna..... ko jūs par to domājat?

attiecībā uz manu amalgamēšanu es vienkārši gaidu, kamēr parādās burbuļi+pelēki punktiņi, un ātri izmetu ūdeni un izskalo..... 3 reizes! ... mana amalgama aizkavējās vairāk nekā 6 stundas, un galīgais iznākums nebija tāds, kā gaidīts... nu, es izmantoju biezu AL foliju kvadrātos (mana kļūda), bet bija grūti vienmēr sasniegt 60º pēc Celsija, un nekad netika iegūts 100 % AL "izkusis" , tāpēc es mēģināšu, kā teica Diogēns, vienkārši 10 sekunžu laikā izmetu pēc iespējas vairāk ūdens un pievienoju šķīdinātājus un preces... tad vēlāk sārmu skābes attīrīšanā vajadzētu iziet dzīvsudrabs..... man taisnība?

zema temperatūra, un aizkavēšanās uz amalgamu, sakot, ka man nav viss kārtībā..... esmu pārliecināts, ka skalošana ir problēma.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas tas ir? Atpakaļplūsmas kondensators???
Tas ir jāizmanto amfisintēzē (skatiet rokasgrāmatas tēmu!).
Nē, amalgama jāattīra no skābes (HNO3 rodas pēc Al+Hg(NO3)2 reakcijas).
Hg sāls šajos šķīdinātājos nešķīst.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, Patton, es gribēju teikt, ka Hg sāls paliks izšķīdinātajā ūdens fāzē, tā šķīdība IPA ir ļoti zema. Skalošana, protams, vienmēr ir ieteicama.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
>it`s šķīdība IPA ir ļoti zema.
Hg sāļi ir nesajaucami ar IPA. Var izvairīties no skalošanas. Es ieguvu informāciju, ka tam vispār nav nekādas ietekmes uz Hg galaproduktā. Viens kolēģis veica amfetamīna metāla analīzi un teica, ka Hg ir 0,0003-0,0004 mg/kg.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Paldies Pattonam, jūs beidzot esat apstiprinājis manus teoretiskos minējumus šeit: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/post-5921.

Tā ir īsta zinātne, un tas ir ārkārtīgi nomierinoši. Mans pašreizējais ieraksts bija tikai, lai pievienotu savu eksperimentu, ka, izmantojot biezāku foliju, mazgājot tikai vienu reizi un pēc iespējas ātrāk noskalojot, tas joprojām var darboties perfekti.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
cilvēk, ja godīgi , jums vajadzētu būt mazliet pacietīgākam un varbūt nedomāt, ka cilvēki ir stulbi tikai tāpēc, ka jautā kaut ko tādu, ko jūs viegli zināt.....

jebkurā gadījumā, jūs atbildējāt kaut ko pavisam citu šajā tēmā par to, kad sākt pievienot ketonu un metilamīnu pēc amalgamas sākšanas, es pareizi jautāju par labāko brīdi, lai pievienotu tos, un, kā diogēns teica, piemēram, un jums piekrita, labākais brīdis ir tad, kad parādās pirmās 3 pazīmes, nevis gaidīt pārāk ilgi...
tas ir tas, ko es jautāju, es zinu, kā darīt amfetamīnu.

es varu saprast, ka šie jautājumi jums ir garlaicīgi, tad es ieteiktu jums neatbildēt uz to.
Es dziļi zinu daudz lietu daudzās jomās, un, ja es tiešām gribu palīdzēt, es to darīšu laipni , jo kāds ir tādas pašas šaubas, kas jums bija pirms laika.
Neuztveriet kā aizvainojumu, vienkārši saku.

attiecībā uz cilvēkiem, kas nav angļi, mēģina runāt, esiet pacietīgs kungs, pasaulē ir daudz vairāk cilvēku, kas runā spāniski nekā angliski, un, kad tūrists vai kāds ierodas manā valstī un vismaz mēģina runāt spāniski, es vienmēr priecājos, esmu laipns un pacietīgs.
Nesen man nācās pārformulēt jautājumu tikai tāpēc, ka jūs domājat, ka mums visiem ir jārunā perfekti angliski, un katrs cilvēks, kas to izlasīja, noteikti saprata.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
kā arī , im skaidri jautāja par sintēzi, methos var atrast rodijs utt... viņi neizskalo amalgamu, kā arī tāpēc, ka viņi neizmanto ūdeni, viņi atšķaida IPA vai metanolā... tāpēc... ja ir kāds vaininieks, ir tie! haha!

šie puiši zina, ko dara, es pieņemu, ka viņi likvidē dzīvsudrabu sārmu/skābju pakāpēs. jūs sakāt, ka dzīvsudrabs nešķīst šajos šķīdinātājos, bet, tie vienkārši neatbrīvojas no dzīvsudraba? nekad? tas ir mans sākotnējais jautājums.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
OH man.... kāpēc es izlasīju šo..... tagad im kļūst traks, lai atrastu atbilstošu.... gandrīz neviens alumīnijs nav atrodams ar tīrības datiem.... atrasts tikai viens, bet aizkavēsies 4 dienas vai tā haha... lasīju par komerciālās klases al folijas tīrību ...un atrada daži puiši, kas veic 6 paraugu pētījumu, un viņi konstatēja, ka 5 no 6 ir tuvu 99 % ....Vai jūs domājat, ka komerciālās pakāpes al ir slikts materiāls? im izmanto 30 micrones thuckness foliju, ko izmanto, lai likt un dūmu sishas utt.... nav es nezinu, vai im ir zaudējumi ražas sliktas kvalitātes dēļ..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Es esmu ārkārtīgi pacietīgs, cilvēk. Katru dienu atbildu uz vieniem un tiem pašiem jautājumiem. Es esmu mazliet apjucis, kad cilvēks nemēģina pareizi uzrakstīt jautājumu un pēc tam apvainojas, ka neesmu pacietīgs, lol. Es nevaru lasīt jūsu domas... mēģiniet izlasīt, ko jūs rakstījāt, pirms publicējat, lūdzu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jūs esat labs cilvēks, bet šeit nav tūrisma vieta, šeit ir ķīmijas forums. Es cenšos jums palīdzēt, bet nevaru saprast, ko jūs vēlaties pateikt. Tas ir mazliet grūtāk, nekā pateikt virzienu uz ielas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dzīvsudrabs nav saistīts (saistīts) ar amf brīvo bāzi. Veicot ekstrakciju no amalgamas šķīduma, dzīvsudrabs paliek ūdenī (kuru pēc tam var izmest).
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
šī sliktā angļu valoda šķērsojusi zemeslodi un nekad nav bijis problēmu... varbūt es runāju dīvaini, bet pietiekami, lai saprastu, mana angļu valoda ir automātiski iemācīta, vismaz es cenšos, bet, sir, ill izmanto tulkotāju, lai jūs haha... jokojot, es pieņemu, ka jums ir garlaicīgi atbildēt vienu un to pašu dienu pēc dienas.
 
Top