Alumīnija amalgama (Al/Hg) kopsavilkums

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Šāds novērojums: 15 minūtes pēc tam, kad alumīnija folijai un dzīvsudraba sālim pievienoju ūdeni, man ir tumši pelēks ūdens šķīdums ar daudziem maziem burbulīšiem, kas veido putas. Pēc tam, kad ūdeni izlieju, es dzirdu, kā alumīnija folija sprāgst un paceļas balti dūmi, daudz baltu dūmu.

Vai es ūdeni iztukšoju par agru, vai par vēlu?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Novērojiet, ka burbulīšu plūsma ir nemainīga, bez apstājas, un novērojiet, ka alumīnija folija jau ir labi pārklājusies ar tumši pelēkām pēdām, un tad jūs zināsiet, ka jūsu amalgama ir gatava tālākai lietošanai... Sargieties no dzīvsudraba tvaikiem, vienmēr lietojiet aizsardzību, un tad viss būs prieks!!!.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas tas ir? Atpakaļplūsmas kondensators???
Tas ir jāizmanto amfisintēzē (skatiet rokasgrāmatas tēmu!).
Nē, amalgama jāattīra no skābes (HNO3 rodas pēc Al+Hg(NO3)2 reakcijas).
Hg sāls šajos šķīdinātājos nešķīst.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, Patton, es gribēju teikt, ka Hg sāls paliks izšķīdinātajā ūdens fāzē, tā šķīdība IPA ir ļoti zema. Skalošana, protams, vienmēr ir ieteicama.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
>it`s šķīdība IPA ir ļoti zema.
Hg sāļi ir nesajaucami ar IPA. Var izvairīties no skalošanas. Es ieguvu informāciju, ka tam vispār nav nekādas ietekmes uz Hg galaproduktā. Viens kolēģis veica amfetamīna metāla analīzi un teica, ka Hg ir 0,0003-0,0004 mg/kg.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Paldies Pattonam, jūs beidzot esat apstiprinājis manus teoretiskos minējumus šeit: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/post-5921.

Tā ir īsta zinātne, un tas ir ārkārtīgi nomierinoši. Mans pašreizējais ieraksts bija tikai, lai pievienotu savu eksperimentu, ka, izmantojot biezāku foliju, mazgājot tikai vienu reizi un pēc iespējas ātrāk noskalojot, tas joprojām var darboties perfekti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai esat lasījis manu rakstu?
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Tikko ieraudzīju, ka varu to izmantot, atvainojos xd

Hg2Cl2 nevar izmantot tikai zemās šķīdības dēļ vai ir cits izskaidrojums?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Hg Hg2Cl2 ir oksidācijas stāvoklis +1, HgCl2 vai Hg(NO3)2 nepieciešams +2.
 

souldecoder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
svarīgs jautājums:

Es pieņemu, ka tas ir ūdeņradis un IPA, bet man ir šaubas par to, vai arī alumīnijs izdalās tāpat.....

un, ja jā, tad kādā daudzumā un cik tas ir bīstami?
tnx in advance
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, Patton, vai HgCl2 izmantošana HgNO3 vietā ir izdevīga? Pirmais ir labāk šķīstošs ūdenī, un to var diezgan viegli pagatavot no nitrāta sāls. Tomēr man nepatīk nodarboties ar šādām toksiskām vielām, ja nav skaidras priekšrocības.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, Diogenes. Kā jau teicu iepriekš, HgNO3 nav piemērots amalgamas ražošanai, tikai Hg(NO3)2 sāls. Starp Hg(NO3)2 un HgCl2 nav nekādu atšķirību.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, Patton, atvainojos, es domāju dzīvsudraba nitrātu Hg(NO3)2, bet uz manu jautājumu tika atbildēts. Neesmu izmēģinājis HgCl2, un es domāju, ka varētu būt iemesls, kāpēc cilvēki to izmanto, neskatoties uz papildu posmu, kas nepieciešams, lai to izgatavotu no nitrāta sāls. Jebkurā gadījumā paldies par atbildi.
 

twok

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. dzīvsudraba sulfāts ir ārkārtīgi indīgs. Un nē, jums ir jāpārrēķina Hg daudzums molārajā attiecībā.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, puiši, tikai dalos ar jaunākajiem atklājumiem. Esmu atgriezies pie `senās labās Al/Hg amalgamas reakcijas, vienkārši tāpēc, ka man nebija pietiekami daudz NaBH4, un negribēju tam tērēt naudu. Agrāk es izmantoju Al/Hg, bet man nekad neizdevās izskalot ar ūdeni, kas - kā redzu - traucē daudzus jaunpienācējus šeit. Galvenais, kas, manuprāt, jums palīdzēs, ir dažu mazu un būtisku detaļu uzsvēršana:
- obligāti jāizmanto pēc iespējas biezāka folija, aizmirstiet par lielveikalu foliju, lai gan dažkārt arī tur var atrast biezāku. Es internetā pasūtīju Al foliju, kuras biezums ir zināms, manuprāt, aptuveni 25 mikroni. Tas padara Amalgamēšanu daudz lēnāku, tāpēc jums ir vairāk laika izvēlēties pareizo brīdi un pat sagatavot citas sastāvdaļas, ja vēl neesat to izdarījis.
- Folijai nav obligāti jābūt maltai kafijai, lai gan neesmu veicis salīdzinājumu, manas ražas bija tuvu 80%.
- Izskalojiet ātri un nelietojiet pārāk daudz ūdens. Esmu izmēģinājis tikai vienu skalošanu.
- Ātrums: ātri pievienojiet ūdeni, pāris reizes sakratiet un ātri filtrējiet.
- Kad ir amalgamētā folija, pievienojiet reaģentus/prekursorus un vērojiet, kas notiek. Šajā posmā atdzesēšanai neizmantojiet ledus ūdens vannu. Reakcija sāksies ne tik strauji un pēc dažām sekundēm, tāpēc jums būs vairāk laika pievienot kondensatoru, neieelpojot pārāk daudz gāzes.
- Pagaidiet, līdz reakcija ir noteikti sākusies un gandrīz sāk izkļūt no kontroles (bet arī negaidiet pārāk ilgi, līdz tā sāks vārīties, citādi jūs nogalināsiet savu reakciju. Būtībā jāgaida, līdz sāk burbuļot un kolba kļūst ļoti karsta, tad jāsāk to dzesēt.
- Es sagriezu 45 g folijas, un tas nebija pārāk daudz, tās izmērs bija apmēram puse no mazas sērkociņu kastītes. Sagriezto foliju uzreiz pievieno kolbā.
- Ar šo metodi es sasniedzu apmēram 80 %, precīzu iznākumu es neaprēķināju, bet tas bija diezgan labs daudzums.
= HgNO3 vietā es izmantoju HgCl2, bet es nedomāju, ka tas ir būtiski.
- Izmantojot divus kondensatorus, 2 L kolbā samazināju 35 g P2NP, mēģināšu palielināt, kad man būs lielāka kolba. Piemēram, 70 g 5 l kolbā, reaģents/kolbas lielums, iespējams, nav lineārs.
- Esmu izmēģinājis tikai vienu ātru mazgāšanu, un tā bija fan1tastiska. Es to iesaku arī citiem, tad mēģiniet palielināt skalošanas reižu skaitu.

Rezumējot: folijas biezums ir svarīgs, jo īpaši iesācējam, un to nevajag uzreiz atdzesēt; svarīgi ir arī būt pacietīgam un pagaidīt, kamēr visa folija izkļūst virspusē, nevajag būt pārāk ātram, jo tas aizņem vairāk laika, bet jums ir arī lielāka iespēja.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Vai to var izmantot, lai aizstātu sintēzes, kurās nepieciešams NaBH4? Es mēģinu izgatavot 5-MeO-DMT no 5-MeO-T pēc Hamiltona Norisa sintēzes, bet man nav pieejams NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es tā nedomāju
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Vienīgais, par ko es neesmu pārāk pārliecināts, ir produkts, vai no tā tiks izgatavots MMT vai DMT. Jūsu veiktajā metamfetamīna sintēzē no amfetamīna ar Al/Hg amīnam tiek pievienota tikai viena metilgrupa.
 
Top