Alumīnija amalgama (Al/Hg) kopsavilkums

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
jā...tā es domāju , bet klasiskajos al/hg amalgamu sintēzes maršrutos ar rodiju utt...to nekad nedara, patiesībā pievieno ketonu/mma tieši bez vienas skalošanas.....
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Ticiet man , pārāk vēlu .... es darīju 2 neveiksmīgas amalgamas, tāpat kā tas, ko jūs attiecināt, ja jūs izmantojat sasmalcinātas lodītes, virsma ir daudz saskrāpēta un reakcija sākas daudz ātrāk... kā es redzēju, mazāk nekā 5 minūtēs tā ir ok, pat pirms..... ja jūs gaidāt 30 sekundes ilgāk, nekā jums vajadzētu darīt, ticiet man, nepievienojiet nekādas vērtīgas lietas (prekursorus utt.), jo jūs esat gatavi zaudēt...
man nepatīk sasmalcināto bumbiņu metode, tā notiek ļoti ātri, un labākajai amalgamas reakcijai būtu jāpavada 6 stundas vai aptuveni... ja pārāk ātri, raža būs daudz mazāka nekā lēnas reakcijas gadījumā...
man labāk patīk kvadrātiņi, bet pirms ievietot kolbā, tos visus var saspiest manuāli (vairākas reizes, katru reizi visu, kas iekļaujas rokās), lai veidotos neregulāras puskuleles, tad tās nesalīps un neradīs reakcijas folijas zudumus, kas nosēžas apakšā... tā ir vieglāk peldēt, bet ne ultra pakļaut AL folijai ..... iemācījās sliktākajā veidā haha.

man bija 2 biedējoši mēģinājumi , augsta temperatūra paaugstināta pārāk ātri un tonnas h2 gāzes visā vietā, un... dzīvsudrabs?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Kāda gallija forma ir nepieciešama? sāļi vai elementārie savienojumi?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, es tagad arī zinu, bija pārpratums, tiklīdz zupa kļūst pelēka un veidojas burbuļi, ir laiks, vairs negaidīt. Es izmantoju smalcinātāju, lai iegūtu mazus gabaliņus un saspiestu tos kopā ar rokām, tāpēc arī ļoti liela virsma.
Kā jūs domājat, kam būtu vajadzīgas 6 stundas? Samazināšanai no P2NP vai amalgamācijai?
Piemēros ir izmantots elementārs.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tas ir galvenais , tumši pelēki un alumīnija kvadrātiņi/ lodītes sāk pacelties , tad turpiniet inmediatelly.... un personīgi es to vienmēr izskaloju, 2 reizes pietiek ..amalgama turpinās bez problēmām un gandrīz bez visa dzīvsudraba.

6 stundas, tā ir veca informācija, es dodu priekšroku ļaut tam padzerties pa nakti, bet 6 stundas ir minimālais laiks, ja AL folija ir izšķīdusi, ja nē, es atstāju gandrīz 12 stundas, citādi iznākums noteikti būs zems. es nedaru amfetamīnu, tāpēc neizmantoju P2NP, tāpēc pieņemu, ka tas attiecas uz pilnu amalgamas procesu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es vienmēr brīnos, kas jums ir ar dzīvsudrabu, daudzums ir ļoti mazs un pēc brīvās bāzes izlaišanas no produkta pazustu pilnībā. Cik esmu dzirdējis, tam ir citi iemesli, un tie ir tādi, ka dzīvsudraba sāls (daļēji izšķīdināta slāpekļskābē) traucē turpmāko reakciju. Jo, pat ja dzīvsudrabs ir izskalots, uz vaiga joprojām ir netīrumi, un tie ir jāiznīcina.
Reakcija ir tāda pati, neatkarīgi no tā, kuru amīnu reducējat, es varu tikai iedomāties, ka ir grūtāk reducēt P2NP, un tāpēc ir vajadzīgi ekstrēmāki apstākļi, kas lēnu reakciju padara neiespējamu. Reakcijai ar P2NP jebkurā gadījumā jābūt eksotermiskai, bet ne pārāk karstai. Es nezinu, vai ir jēga reakcijas masu vēl vairāk karsēt, lai uzturētu tādus apstākļus, ka reakcija turpinās. Diemžēl ir pārāk maz informācijas par to, kas tagad ietekmē to, kā un cik optimālam ceļam vajadzētu būt visās detaļās.

Mani pārsteidz arī tas, ka neviens nenosauc blakusproduktus, kas veidojas, nekur nav minēts, kā tos var novērst, vai kas un kur tur veidojas vispirms. Vai nu šāda lieta nekad nav pētīta, vai arī par to tiek klusēts.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
labi , es pārbaudīju amalgamu ar skalošanu un bez skalošanas, un rezultāts ir vienāds iznākums.... tad es dodu priekšroku skalošanai, lai vismaz daļu no tās likvidētu, mdma ražošanā ir daudz ceļu, bet, ja jūs nolemjat veikt sārmu-skābju ekstrakcijas , HG vajadzētu vienkārši izkļūt, jebkurā gadījumā, ja iznākums ir vienāds.... kāpēc nemēģināt novērst jau pirmajā posmā? varbūt galīgajam rezultātam tas nav svarīgi, bet, ja jūs varat būt mazāk pakļauti HG, kamēr sasniedzat šos posmus, es domāju, ka ir vērts iztērēt 3 minūtes skalošanas posmā.

attiecībā uz p2np , patiesībā, manuprāt, vispār nav nepieciešams, lai AL folija būtu pilnībā "izkausēta" (mana angļu valoda, haha), šķiet, ka var izmest daudz nereaģējušas folijas, nezaudējot iznākumu, bet MDMA gadījumā, ja negaidīsiet, kamēr AL folija pilnībā reaģēs, iznākums būs ļoti slikts.

attiecībā uz temperatūru, manuprāt, būtu jāuztur pareiza reakcijas temperatūra, pat tad, kad eksotermiskā reakcija ir pabeigta, kad tā ir pabeigta, burbuļošana utt. turpinās, un jāgaida mazāk laika...
ja mēs to atstāsim pašu, reakcija turpināsies, līdz viss būs izreaģējis, bet tā var aizkavēties vairāk nekā 12 stundas, parasti to atstāj uz nakti.

Tā kā amalgama ir grūti kontrolējams līdzsvars, mums ir jāturpina novērot, ideālā gadījumā šajās 6 stundās reakcija būtu jāpabeidz, bez ārējās temperatūras, bet tas ir atkarīgs no lēmuma, varbūt sekundes? tikai jāgaida, lai redzētu tumši pelēku... jāgaida, kamēr folija peld? kad tas notiks, cik ilgi jāgaida, līdz izskalo vai jāpievieno prekursori?
Varbūt kādu dienu man izdosies vienmēr darīt to pašu, bet šī diena vēl nav pienākusi haha.

atvainojiet par manu spāņu valodas
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

pilnīgi piekrītu brālis..
pazemība ir zināšanu atslēga...
un jā, man bija tāda pati problēma, kad es taisīju savu amalgamu...
jo es gribēju to izskalot pārāk daudz... bet problēma bija tā, ka h2o reaģēja ar al.hg...
daži cilvēki to atstāj... un viņi saka: man vienalga, ar A/B ekstrakciju nav problēmu...
bet es arī nedaudz baidos, ka manā organiskajā šķīdinātājā būs mazliet dzīvsudraba vai kā citādi...
Es esmu ļoti paranoisks ar dzīvsudraba sāli!

paldies par ziņu un nekad nepadodieties, es vēlos, lai šī vieta būtu skaista koplietošanas zona un ķīmiskā ģimene.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kas ir gallijs? Tas arī iznīcina alumīniju un varētu tikt izmantots amalganizācijā... bet arī mūsu vajadzībām? Es par to biju lasījis, un daži cilvēki teica, ka jā, tā varētu būt mazāk toksiska, gandrīz netoksiska dzīvsudraba alternatīva. Vai ir kāda pieredze ar to? Gallijs var būt dārgāks, bet to varētu izmantot atkal un atkal.
Dariet man zināmu, ko jūs domājat vai esat dzirdējuši par to.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Jā, es uzrakstīju šo pavedienu pirms dažām nedēļām, bet līdz šim nav daudz reālas pieredzes... es atradu dažus videoklipus YouTube, lai izveidotu Al/Ga šķīdumu, un es uzskatu, ka tas varētu ļoti labi darboties. Galu galā Ga joprojām ir atjaunojams līdz pat 95 %. Negatīvais aspekts ir tas, ka Ga varētu iestrēgt jūsu kolbās, iekšpusē. Tas varētu kļūt par īstu haosu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ja es gribētu ražot gallija sāli, ja es to izmēģinātu, es gribētu zināt, vai gallija nitrātu varētu ražot tādā pašā veidā kā dzīvsudraba nitrātu? Es domāju, ka jā. Tas ir arī medikaments, ko izmanto kalcija līmeņa pazemināšanai asinīs.

Rediģēts: acīmredzot var: https://patents.google.com/patent/CN1762825A/en
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Šis temats noteikti ir pelnījis atsevišķu pavedienu. Es tādu izveidoju, tiklīdz būšu to izmēģinājis, ja jūs mani nepārspēsiet.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Jā, lūdzu, dariet to... es šodien pasūtīju 50 g gallija un pēc dažām dienām arī izmēģināšu... lūdzu, ziņojiet, kā jūs visu sagatavojāt un kādi rezultāti kādā mērogā jums bija. Es tad atbildēšu uz jūsu tēmu ar saviem rezultātiem, varbūt mēs varēsim mācīties viens no otra. 🙋🏻‍♂️
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Šeit ir vēl kāda informācija, kas, iespējams, noderēs
 

Attachments

  • CQZVuSgd48.pdf
    1.1 MB · Views: 871

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Tāpēc šķiet, ka Galinstan būtu vislabākā izvēle
 

Attachments

  • MP9BGI68wi.jpg
    MP9BGI68wi.jpg
    372.6 KB · Views: 380

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Labu vakaru!
Es atradu šo tekstu sciencemadness.org, vai ar šo procedūru būtu iespējams izšķīdināt Hg2Cl2, lai to izmantotu alumīnija amalgamēšanai?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Hg2Cl2 nedarbosies Al
 
Top