Alumīnija amalgama (Al/Hg) kopsavilkums

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kā pirms dzīvsudraba nitrāta pievienošanas foliju mazgāt ar HCl? Vai tas nenovērstu visus oksīdu slāņus, kas aptur reakciju?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Nedaudz vēlu, bet jebkuram, kas lasa šo laika grafiku... šim nolūkam izmantojiet neitrālu skaņu tīrītāju.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Vai to var izmantot, lai aizstātu sintēzes, kurās nepieciešams NaBH4? Es mēģinu izgatavot 5-MeO-DMT no 5-MeO-T pēc Hamiltona Norisa sintēzes, bet man nav pieejams NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es tā nedomāju
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Vai ir kāds veids, kā izgatavot NaBH4, kam nav nepieciešama īpaši augsta temperatūra vai spiediens un ko var veikt nelielā mērogā amatieru laboratorijā, vai arī man vienkārši padoties un pasūtīt no Ķīnas un cerēt, ka muita mani neapšaubīs?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, būtu vērts iegādāties. Jūs neiztiksiet bez speciāla aprīkojuma un atbilstošas laboratorijas pieredzes+prasmēm.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Kāpēc Al/Hg nedarbojas šajā sintēzē. tam vajadzētu reducēt imīnu, lai metilētu triptamīnu, vai ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Es neesmu izmēģinājis šo veidu. Jūs varat veikt šo pētījumu un dalīties savā pieredzē ar BB forumu
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Domāju, ka tas varētu būt iespējams, bet neesmu pilnīgi pārliecināts. Vai jūs domājat, ka tas samazinās indola dubultsaiti?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Vienīgais, par ko es neesmu pārāk pārliecināts, ir produkts, vai no tā tiks izgatavots MMT vai DMT. Jūsu veiktajā metamfetamīna sintēzē no amfetamīna ar Al/Hg amīnam tiek pievienota tikai viena metilgrupa.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kā pēc dzīvsudraba šķīduma sagatavošanas slāpekļskābē, pēc tam pievienojot šo šķīdumu kolbai ar ūdeni un alumīnija foliju, pareizi izvadīt šīs reakcijas dūmus? Dūmi šķiet pietiekami spēcīgi, lai izkļūtu no gaisa filtra un izkļūtu arī caur masku. Es domāju izmantot vakuumsūkni ar kolbu, tad vakuuma regulatoru, lai vakuuma stiprums būtu pietiekams, lai izgarojumus varētu izvadīt ārā, bet mani māc bažas par ūdeņraža gāzes sūknēšanu, jo tas varētu radīt sprādziena risku.
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton Es atradu atbildi, ko meklēju, un šajā amatā redzēju praktisku pieredzi. Man vajadzīgas jūsu atbildes uz citiem jautājumiem, paldies.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, vai es varu izmantot tādu pašu dzīvsudraba (Ii) hlorīda daudzumu kā dzīvsudraba (Ii) nitrātu amfetamīna sintēzei pls.
 
Top