Amfetamīna attīrīšana ar skābes bāzes ekstrakciju

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Beidzot kaut kas izdarīts pareizi :D
 

BakingBread

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ko darīt, ja produkts ir sagriezts ar kofeīnu?
Vai šis ekstrakts būtu kopā ar amfetamīnu kā kofeīna sulfāts/fosfāts?
Ja jā, cik daudz no tā nonāktu pāri? visa partija?
Paldies!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja amfetamīna sulfāts ir izstiepts ar kofeīnu un jūs veicat A/B ekstrakciju, kofeīna šķīdības dēļ ūdenī, pēc NaOH pievienošanas un otrā brīvās bāzes slāņa veidošanās lielākā daļa kofeīna atdalīsies no amfetamīna un paliks ūdens slānī.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Vai es varu pāriet no sulfātiem un fosfātiem uz hidrohlorīdu? Ko man vajadzētu darīt?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Viegli, izpildiet iepriekš minēto procedūru un beigās nomainiet skābi. amph. HCl ir higroskopiska un ātri sabojājas, to nedariet, ja vien nevēlaties to uz vietas kūpināt.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Vai es varu to izdarīt? Vai jūs varat man izskaidrot?

1. Jums ir jāiegūst 1 mol bezamfetamīna bāzes (1), pievienojot amfetamīna sāļus 20% NaOH ūdens šķīdumam līdz pH 12, 15 min maisot un ekstrahējot. Bezamfetamīna bāze ar DCM vai benzīna ēteri 3 x 75 ml.

2.HCL gāzes burbuļi
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Labdien. Jā, jums ir barbotēt HCl gāzi, izmantojot amfbrīvās bāzes šķīdumu.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Attiecībā uz 6. punktu. Apvienojiet ekstraktus. Vai tas nozīmē vēlreiz apvienot gan augšējo, gan apakšējo slāni? Es esmu neizpratnē, atvainojiet par jaunpienācēja jautājumu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tā ir sava veida ekstrakcija. Visi petrolētera ekstrakti tiek apvienoti kopā pēc 3x ekstrakcijas.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Pēc ive pievienoja petrolēteri 3x reizes. Tas ir tas, ko es saņēmu. Tātad no šejienes, sākot 7. soli, es pievienoju mgSO4, aiztaisu un ievietoju saldētavā?
 

Attachments

  • saKt2WVD09.jpg
    saKt2WVD09.jpg
    1.6 MB · Views: 175

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Vai esat atdalījis slāņus pēc ētera pievienošanas?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Vēl nav, šobrīd es redzu 2 slāņus. Naftas ēteris ir virsū. Tātad tagad man vispirms ir jānoņem petrolēteris augšā?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Labi sapratu. Tagad lasiet tālāk.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton Es pievienoju amph ūdenim ar attiecību 1:1, kā šeit ir jūsu vadlīnijas, un mans virsējais slānis ir caurspīdīgs. Vai caurspīdīgums norāda uz tīrību vai mazāku tīrību?

Arī es no ziņkārības pieskāru šķīdumus un pamanīju, ka manam apakšējam slānim ir eļļaina tekstūra, savukārt augšējais slānis pēc saskares izžūst kā spirts. Lai atdalītu slāņus, es izmantoju petrolēteri, bet es esmu mazliet apjucis tekstūras dēļ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, amfisulfāts ir pilnībā izšķīdināts ūdenī. Es nezinu, ko jūs saņēmāt kā virsējo slāni, tas nav amfetamīns. Naftas ēteris nešķīst ūdenī un neekstrahēs amfetamīna sāli. Jums ir jāatdala šī piejaukuma eļļa un jāiegūst bezamfetamīna bāze, pievienojot NaOH aq šķīdumu. Pēc tam bāzi var ekstrahēt ar petrolēteri. Ceru, ka jūs mani labi sapratīsiet.
 
View previous replies…

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Es turpināju izpildīt pārējos soļus, kā norādīts, un man izdevās iegūt attīrītu amfātskābes sāli. Iespējams, tas ir tāpēc, ka es ieliku nelielu daudzumu amph sāls, lai pārbaudītu šo ekstrakcijas procedūru. Tomēr man ir viens jautājums par pēdējo soli, jo, pievienojot H2SO4, amfālsāls sāka kristalizēties, es pārbaudīju nelielu paraugu, pievienojot vairāk sērskābes, nekā paredzēts, lai redzētu, kas notiks. Kristāli pazuda, un šķīdums pārvērtās sarkanā krāsā.

Ja es nepievienoju pietiekami daudz H2SO4, tad daži kristāli nekristalizējas, bet, ja pievienoju pārāk daudz, tas pazūd un kļūst sarkans. Jautājums ir šāds: kā es varu zināt, cik daudz H2SO4 pievienot, lai iegūtu maksimālu iznākumu?
 

Attachments

  • A9tqbav36O.png
    A9tqbav36O.png
    478.1 KB · Views: 145

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Hi. Izmantojiet pH indikatora papīru. Ja par to nezināt, aplūkojiet laboratorijas FAQ sadaļu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ja vien būtu standartizēts skābes koncentrācijas mērījums šķīdumā, ko varētu pārbaudīt uzreiz un viegli, velns, cik žēl, kādam tas būtu jāizgudro.
 
Top