Amfetamīna attīrīšana ar skābes bāzes ekstrakciju

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Turpmākais novērojums, kurš sintēzes ceļš līdz amfetamīnam nav svarīgs.
Pēc tam, kad, pievienojot NaOH, atbrīvojas A-bāze un eļļaini savācas uz virsmas, es veicu ekstrakciju ar petrolēteri.
Vispirms pārnesu šķīdumu uz cilindru un gaidu, kamēr izveidojas slāņi. Ar šļirci savācu augšējo slāni Erlenmeijera kolbā. Tad šķīdums nonāk dalāmajā piltuvē, un to 3 reizes sakrata ar 10 % no šķīduma tilpuma ar petrolēteri un arī savāc Erlenmeijera kolbā.

Šeit pamana, ka amfetamīna bāze pilnībā nesajaucas ar petrolēteri un arī šeit veidojas divi slāņi.
Erlenmeijeru izžāvē ar 1-2 tējkarotēm MgSO₄, un tagad notiek kaut kas dīvains.
Šķīdums kļūst arvien biezāks un biezāks, pat kratīšana nepalīdz, tas kļūst par putru. Divas stundas saldētavā un tad vakuumfiltrācija, un tagad man ir daudz vairāk sāls, nekā es pievienoju.

Kas šeit notiek?
Vai A-brīvā bāze reaģē ar SO₄ no MgSO₄ un veido amfetamīna sulfātu?

Kad es daļēji izšķīdu sāli vārglāzē ar ūdeni, atkal veidojas eļļains slānis. Pēc NaOH pievienošanas augšējo slāni var ekstrahēt un novietot kopā ar petrolēteri uz šķīvja, lai iztvaicētu ēteri.

Kurš man var pateikt, kas tur notiek ar MgSO₄ žāvēšanas laikā, vai ir jāizvēlas cits žāvējošais aģents?
Vai izmantot kaut ko citu, piemēram, petrolēteri?
Esmu pateicīgs par jebkuru palīdzību. paldies.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
ACAB, es vēlreiz izlasīju jūsu ziņu un domāju, ka problēmas atslēga ir šajā teikumā:
Tas nozīmē, ka slānis, ko Jūs izvilkāt kā `eļļas bāzi`, nav tīra eļļas bāze. Kāpēc arī šeit neizmantot petrolēteri (vai citu nepolāru šķīdinātāju)? No brīža, kad šķīdums sasniedz pH12 un veidojas slānis, ir labi atdalīt eļļaino slāni, bet ievietot to dalāmajā piltuvē un pievienot vienādu daudzumu petrolētera, tad saglabāt petrolētera slāni Ērlenmeijera traukā, ja veidojas divi slāņi. Ne petrolētera slāni (ja tas veidojas) var pievienot sākotnējam ūdenim un pēc tam ekstrahēt ar pārējo ūdeni. Trīs reizes izmantot tikai 10 % no ūdens tilpuma, iespējams, ir par maz, izmantojiet 30 %, tad 20 %, tad 20 %, tad 20 %.

Es zinu, ka tas ir diezgan daudz ētera, kā indikatoru var izmantot ūdeni: ūdens kļūst gandrīz dzidrs, kad lielākā daļa eļļas ir ekstrahēta.

Apvienot petrolētera frakcijas, pievienot tās dalāmajā piltuvē un mazgāt vismaz 2-3X ar destilētu ūdeni, tad 1X ar sālījumu (piesātinātu NaCl šķīdumu). Tad sākt žāvēšanu, bet pievienot tikai "pietiekami daudz" MgSO4, nevis "vairāk ir labāk". Kad pēc 15-20 minūtēm MgSO4 parādās sniega bumbas efekts, tad viss ir kārtībā. Ja jums ir molveida siets, tad MgSO4/Na2SO4 vietā varat izmantot arī to. MgSO4 filtrē pēc gravitācijas. Man tas īsti nepatīk, jo tā molekulu izmērs ir diezgan mazs, un tas var izkļūt cauri dažiem filtriem, un to var nākties filtrēt vairāk nekā vienu reizi.

Kad jums ir tīrs un sauss benzīna ēteris, tad destilējiet to, lai, izmantojot vairāk pirms tam, nebūtu nozīmes, jūs to iegūtu atpakaļ. Tas jādara jebkurā gadījumā ar lielāko daļu šķīdinātāju.

Vispārējs noteikums ir arī tas, ka, atdzesējot vai vienkārši atstājot ārā jebkādus sausus šķīdumus, nekad neaizmirstiet tos pārklāt ar virtuves plēvi un gumiju, lai tie būtu hermētiski noslēgti.

Informējiet mūs, ja problēma joprojām pastāv, ja rīkojaties šādi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es pieņemu, ka izveidojušos slāni var atdalīt (man tā ir A eļļa, jo kaut kas cits, izņemot piemaisījumus, tur nevar atrasties pēc tam, kad esmu atbrīvojis brīvo bāzi), un man atliek tikai ekstrahēt pārējo šķīduma daļu ar petrolēteri. Vai šis pieņēmums nav pareizs?
Jo, ja es mēģinu ekstrahēt abus slāņus ar petrolēteri, man vienmēr ir 3 slāņi un es neiegūtu visu, vai arī man būtu jāveic daudzas ekstrakcijas, līdz vidējais slānis pilnībā izšķīst. Ja tas vispār ir iespējams.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, amfbāze reaģē ar Mg2+ joniem pēc ilgstošas ekspozīcijas. Es domāju, ka tas ir jūsu misas veidošanās iemesls. Tas nav labākais žāvējošais līdzeklis amīniem. Na2SO4 ir piemērotāks šai procedūrai.
 
View previous replies…

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Labi, bet ko jūs domājat ar garu izklāstu? Reakcija sākas uzreiz pēc sāls iepildīšanas šķīdumā.
Un MgSO4 arī šeit rakstā ir ieteikts kā desikants, neko citu iepriekš nezināju, bet ko citu mēs ekstrahējam, izņemot amīnus?
Es vispirms pamēģināšu to, jo tas saskan arī ar manu novērojumu, ka A-bāzei ir jāreaģē ar sāli, jo filtrētā sāls pēc izšķīdināšanas ūdenī atkal izdalīja bāzi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Es bez problēmām veicu amfetamīna A/B ekstrakciju ar MgSO4. Iespējams, jūsu problēmas iemesls ir cits.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, arī es, bet dažreiz man ir tāds rezultāts, ka žāvēšanas laikā kaut kas reaģē. Es domāju, ka neesmu vienīgā, kam tā notiek
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Paldies par interesanto metodi. Es mēģinu attīrīt diezgan netīru MDMA HCL. Pats produkts vispār nav attīrīts. PH sākumā bija 7.


Tāpēc kristāli pēc pirmās kristalizācijas ir gandrīz melni. Es mēģināju pabeigt nelielu daudzumu aptuveni 18 gr + 20 ml ūdens.

Es veicu 2. soli un sasniedzu PH = 12. Bija vajadzīgi aptuveni 6 ml 50 % NaOH šķīduma. Bet tā vietā, lai veidotos augšpusē, brīvā bāze veidojas apakšā. Virspusē ir arī trešais slānis, ļoti plāns, tikko redzams. Esmu diezgan pārliecināts, ka frībāze ir apakšā, jo šai daļai ir specifiska pussy smarža.

Vai tas ir normāli un es varu sākt 3. soli, vai arī es kaut ko darīju nepareizi?

Qbg7XdJYf1
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Manuprāt, MDMA-HCl būtu jāattīra, pārkristalizējot karstā spirtā, pēc tam kristāli jāmazgā ar acetonu. Es to neesmu darījis, tāpēc varu kļūdīties. Esmu pārliecināts, ka ģenerālis Pattons to ir aplūkojis kādā no savām attīrīšanas tēmām.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jums vajag vairāk ūdens, lai piemaisījumiem būtu kur iet, es deru derēt, ja jūs pievienosiet nedaudz ūdens, viss tas tumšais sūds pārvietosies uz apakšējo ūdens slāni.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pēc nakts dalāmajā piltuvē slāņi mainīja savu stāvokli.
Šeit ir trīs slāņi - ūdens, brīvā bāze, ēteris.
Izskatās, ka šis melnais slānis ir brīvā bāze. To atdalīja un pārbaudīja svaru - tas atbilst.
V9La6sfKEo
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, kā teica @UWe9o12jkied91d, vairāk ūdens (vai NaOH sln) palīdzēs atdalīt slāņus. Ar sārmainu pārpalikumu jūs nesabojāsiet savu brīvo bāzi. Pēdējā attēlā izskatās, ka brīvās bāzes slānis ir augšpusē. Vidējais slānis ir daļa no apakšējā slāņa ar piesārņotājiem. Jūs varat tos atdalīt un pievienot vairāk NaOH aq sln apakšējam slānim un atstāt uz vairākām stundām, ja vēlaties savākt nedaudz vairāk brīvās bāzes.

P.S. tas ir smieklīgs salīdzinājums "ir specifiska pussy smarža." =)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
tas ir tikai 2 slāņi, tumšs materiāls ir crap, imo jums vajag vairāk ūdens vēl
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Slānis augšpusē ir ēteris. Es to vakar pievienoju 20% no Rm tilpuma un atstāju uz nakti. Tā izskatās, visa brīvā bāze ar visu šo melno drazu pacēlās uz vidējo slāni.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nu, es pievienoju nedaudz ūdens aptuveni kā 1:5 kopumā un atstāju to piltuvē uz 3 stundām. Rezultāts ir šeit. Izskatās, ka viss ūdens tagad ir augšā, bet brīvā bāze ar piesārņotājiem ir apakšā. Iespējams, man paveiksies, ja es iegūšu kaut pusi no sākuma svara))))).

F6Bzs7QW0r
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Vai attēlā ir tā pati piltuve ar tādu pašu saturu un + papildus ūdens? Vai esat atdalījis slāņus no iepriekšējā attēla ar piltuvi?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
1. attēls ir pirmais brīdis, kad 2. solis ir pabeigts. Es to uzlieku uz piltuves, uzreiz atdalīju un pārbaudīju abu slāņu svaru un smaržu.

2. attēlā ir piltuve pēc tam, kad pievienoju 10 ml ētera un atstāju to uz nakti.

Pēc tam atdalīju visus trīs slāņus, vidējam slānim pievienoju vairāk ūdens (1:5) un atstāju to uz dažām stundām. Rezultātā es ieguvu 3. attēlu.

Vai tas varētu būt tāpēc, ka piesārņotāju tilpums ir tik liels, tāpēc brīvā bāze + piesārņotāji ir smagāki nekā ūdens + NaOH?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jūsu brīvā bāze ētera slānī. Pievienojiet piltuvē apmēram tādu pašu tilpumu ētera tieši tagad un sakratiet to. Ļaujiet slāņiem atdalīties. No šī šķīduma ekstrahēsiet amf brīvās bāzes atlikumus.
Tad atdaliet slāņus un apvienojiet ar iepriekšējo ētera ekstraktu. Turpināt paskābināšanas procedūras.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es veicu turpmākos soļus:
1. Sadalīju 3. attēla šķīdumu 2 daļās. Augšējā daļa (A) tika uzskatīta par brīvo bāzi, apakšējā daļa (B) - par ūdeni.
2. (A) tilpums bija aptuveni 20 ml, tāpēc es pievienoju apmēram 100 ml ūdens un nedaudz NaOH, un iemetu to piltuvē. Tad piltuvē pievienoju 25 ml ētera un atstāju uz pāris stundām.
3. Tad es vienkārši pievienoju nedaudz NaOH daļai (B) un atstāju to glāzē.

Tagad, pēc kāda laika, situācija ir šāda.
4. Šķīdums no piltuves (bijusī daļa (A)) sadalījās trīs slāņos. Un vidējais slānis kļuva daudz plānāks, iespējams, apmēram 10 ml, salīdzinot ar augšējo slāni, kas ir apmēram 25 ml - 4. attēls.

5. Bet, kas ir vēl interesantāk, šķīdums no glāzes (iepriekšējā daļa (B)) sadalās divās daļās, augšējā un apakšējā, un izskatās, ka augšējā daļa varētu būt mana ekstrahētā brīvā bāze - 5. attēls. 5. Un, ja man taisnība, un šī augšējā daļa ir brīvā bāze, tad ūdeni no piltuves (4. attēls) varētu atdalīt tādā pašā veidā.

Es mēģināšu atjaunināt.

PDBwAy0m8e CDATG97ejZ Zdcx0vn3E1
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Es domāju, ka jūs mūs pārpratāt.
Ir tikai divi slāņi. Jūsu brīvā bāze ir izšķīdināta ēterī, nevis ūdenī. Vai jūs mani saprotat? Lūdzu, uzmanīgi izlasiet mūsu atbildes un mēģiniet saprast.
Y7ZA6kslHK
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Atvainojiet, draugs!! Es sapratu, kur es kļūdījos. Bet es biju sajaukts ar ētera + frībāzes ekstrakta tilpumu, jo šis tilpums bija tāds pats kā ētera tilpums sākumā. Tāpēc es nolēmu, ka frībāze ir nešķīstoša vai kaut kas tamlīdzīgs.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Patiesībā augstāks pH palielina amfetamīnu uzsūkšanās ātrumu un daudzumu. Reiz es nolaizīju svaigi pagatavotu bāzi no pirkstu galiem, tā apdega, bet pēc tam no niecīga daudzuma es saņēmu gandrīz psihedēlisko pieplūdumu.
 
Top