Amfetamīna attīrīšana ar skābes bāzes ekstrakciju

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, ģenerālis Patton, es nevaru atrast nevienu resursu, kurā būtu redzama rozā adderal tablešu galīgā ražošana. Ja es vēlos izgatavot rozā adderal tabletes, vai man ir jāievēro šī konkrētā instrukcija? paldies par jūsu laiku un palīdzību.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Vai jūs interesē rozā krāsa vai admirāļa sastāvs, kurā ietilpst dažādi amfetamīna un dekstromamfetamīna sāļi?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Vai visas tirgū pieejamās adderal tabletes ir rozā krāsas? atvainojiet par manu naivo jautājumu, bet es gribu izpētīt adderal ražošanu, un kā es varu sākt to darīt?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Es jau iepriekš esmu lietojis vienu, un tas man ļoti palīdzēja koncentrēties. tā bija rozā tablete un uz tās, šķiet, bija uzrakstīts 20MG. vai es kaut kā varu to pašu pagatavot mājās vai pat laboratorijā, ja ir atbilstoši resursi?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, visiem man ir jautājums saistībā ar pamata mazgāšanu ar/ IPA-acetonu, vēl ne ABE.
1. jautājums: vai aptiekas 99% IPA nav pietiekami labs? es zinu, ka acetons no datortehnikas veikala nav anhidrogēns,
Q2: lasīju krekinga recepti erowid un dažās metodēs bija runa par karstuma lampu, lai izžāvētu/izārstētu krekingu: vai to vajadzētu piemērot amfetamīnam/metamfetamīnam? vispār, cik ilgi jūs ļaujat tiem izārstēties?
3. jautājums: kā smaržo ģerānija? es jautāju daudziem man pazīstamiem cilvēkiem, un pārsteidzoši, ka neviens man neatbildēja.

ir vēl daži citi, bet viss, par ko es varu iedomāties. paldies, draugi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
IPA šķīstošais produkts un dažkārt to ir grūti kristalizēt, ja neizmanto acetonu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ja jūs uzskatāt, ka 99% iPad ir 1% ūdens, tad tas izšķīdina gramu metamfetamīna uz 100 ml, ko jūs izmantojat. Tomēr to nav grūti izžāvēt. Jums nav nepieciešams izžāvēt plaisu, tā izspiež ūdeni un diezgan ātri izžūst pati. Ja jūsu klimats ir auksts, varētu noderēt siltuma lampa. Ja šķīdinātāju iztvaicēsiet pārāk ātri, jūs nesaņemsiet vēlamās šķembas. Kristalizācijas primāro darbību izraisa šķīdības atšķirība starp karstu šķīdinātāju un aukstu šķīdinātāju. Ja iztvaicēsiet šķīdinātāju, iegūsiet tikai pulveri.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kā es varētu sasniegt ļoti skābu amfetamīnu? reaģenta tests kļūst sarkans
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, pārspīlēju to. Tas ir acīmredzami. To var mazgāt ar IPA vai acetonu.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Vai to var iegūt, mazgājot ar IPA? Vai metanols varētu būt noderīgs?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jā, jūs varat izmantot IPA. Ja es teicu IPA mazgāšana, tas nozīmē, ka jūs varat izmantot IPA mazgāšanai.....

Nē, metanolu nevar izmantot.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Vai man varētu palīdzēt izšķīdināt nedaudz cepamās sodas IPA šķīdumā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kādu iemeslu dēļ? Vai jūs saprotat, ka amfetamīns ir bāziska viela, un jūs to pārvēršat par brīvu bāzi atpakaļ, pievienojot dzeramo sodu?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH ir pārāk skābs, tas ir ļoti sāpīgs, tīrīšana ar IPA samazina dedzināšanu, bet pH joprojām ir pārāk skābs, mērot ar testa strēmelēm.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
manā prātā izšķīdina nedaudz cepamās sodas nedaudz palielina ph līdz 6 tagad tas ir ar ph 1

Ja es veicu šo tīrīšanu, IPA izšķīdinot nedaudz dzeramās sodas, vai tas varētu man palīdzēt? Vai arī, ja es pietiekami tīrāšu ar spirtu, vai man būs ph 6? vismaz 5, paskatieties uz testa strēmelīti, tikai pieskaroties amfetamīnam.

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Aizmirstiet par cepamo sodu. Aprakstiet man, lūdzu, ar visām detaļām, kā jūs veicāt amfetamīna brīvās bāzes ekstrakciju no reakcijas maisījuma. Kā jūs to paskābinājāt? Man ir jāsaprot jūsu problēmas iemesls.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pirkt sulfātu, kāds tas ir
Kad es paņēmu pirmo rindu, es ieraudzīju zvaigznes.
tad es izmērīju pH
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai esat iegādājies gatavu amfetamīna sulfātu? Vai tas bija šeit? Iespējams, tur ir nātrija hidrogēnsulfāts, kas nešķīst IPA un var padarīt to pārāk skābu. Skābes bāzes ekstrakcija ir tikai viena no jūsu iespējām.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Vai ir vieta, kur es to izskaidroju mājīgā veidā? Man ir grūti iegūt šīs ķīmiskās vielas

Tas tiešām būtu pirmais manā dzīvē, es redzu, ka esmu spējīgs to darīt, bet ne iegūt produktus.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
reiz es mēģināju izmantot šo metodi, bet, pievienojot NaOH šķīdumu, parādījās baltas nogulsnes, tāpēc es nevarēju to pārbāzēt.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
vai tas attiecas uz kaut ko līdzīgu? fāzes netika atdalītas
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Vai DCM vai dietilētera vietā kā šķīdinātāju var izmantot toluolu? Man nav iespējams dabūt nevienu no šiem 2 šķīdinātājiem.


Eļļa neveidojās, vai jūs filtrējāt ūdeni, lai atdalītu cieto vielu, un pēc tam mēģinājāt ekstrahēt amfetamīnu no ūdens?

Atvainojiet, ka tik daudz jautāju, cenšos ar saviem līdzekļiem noskaidrot visu, ko varu, bet informācija ir ierobežota.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, nevajag žēloties.
Jā, jūs varat izmantot toluolu.
Jā, procedūras ir pareizas. Bet šķiet, ka nav amfetamīna.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ziņkārīgs... Esmu pabeidzis produktu tikai 2 veidiem... HCL/sērskābes gāze vai L/L ekstrakcija ar ūdeni. Ekstrakcijas šķīdinātājus sajaucot ar DH2O, sajaucot un pilinot skābi, līdz tā sasniedz atbilstošu PH līmeni, tad iztvaicējot ūdeni. Vai tas nodrošinās tikpat tīru produktu kā H2SO4/acetona pievienošana kristalizācijai?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kā kristalizēt metamfetamīnu
 
Top