Amfetamīna attīrīšana ar skābes bāzes ekstrakciju

teodor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 12, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
Sveiki. vai es varu izmantot benzolu, lai ekstrahētu amfetamīna bāzi
 

TimmyT

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Hei, vispirms liels paldies par detalizētajām instrukcijām! Man ir tikai 2 jautājumi:

1. Jūs vienmēr runājat par H2SO4 1:1, kas sajaukta ar acetonu, tomēr manā valstī šī skābe ir kontrolēta ķīmiskā viela, bet H3PO4 ir brīvi pieejama. Tomēr problēma ar fosforskābi ir tā, ka tā vienmēr ir pieejama tikai kā ūdens šķīdums (piemēram, 25% ūdens saturs). Vai 11. solis joprojām darbojas, kā aprakstīts, vai arī ūdens saturs izšķīdinātu amfetamīna fosfātu? Ja tas nedarbojas ar šo, kas man jādara, lai tas darbotos ar šo ūdens skābi? Vai es varētu to izžāvēt ar magnija sulfātu?

2. Vai es varu piemērot šīs instrukcijas 1:1 šādā veidā arī MDMA-HCl un ketamīna-HCl, un, ja nē (kas, manuprāt, ir -HCl dēļ), kas man būtu jādara citādi šīm vielām?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1, IMO ar H3PO4 ir grūtāk strādāt, jo, kā jūs teicāt, ir viegli pārspīlēt un izšķīdināt jūsu produktu peļķē. oksalātu varat iegūt, izmantojot skābeņskābi spirtā. oksalāta sāls ir jauka un stabila, nav higroskopiska. ja nevarat atrast skābeņskābi, par ko es šaubos, varat iegūt fumarātu, stearātu, glutamātu, sukcinātu no attiecīgajām skābēm.

2. Uz mdma jā, ketamīns idk
 
View previous replies…

TimmyT

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
1. Tātad, ja es pareizi saprotu jūsu atbildi, u pieņemu, ka H3PO4 vietā es lietoju oksalātu. Vai galaprodukts tad būtu amfetamīna oksalāts? Un, ja tā, tad kāpēc, lasot par skābju bāzu attīrīšanu, tas nekur citur nav minēts? Un kāpēc man bija jāpievieno fosforskābe kopā ar acetonu, bet ar oksalātu pēkšņi jāpievieno sāls, nevis skābe?

2. Izmantojot šo metodi MDMA-HCl, kā norāda nosaukums, tas ir hidrohlorīda sāls formā. Bet, tā kā ne H2SO4, ne H3PO4 nesatur hidrohlorīdu, kā veidotos HCl? Vai arī H2SO4 vietā būtu jāizmanto sālsskābe? Un vai NaOH joprojām varētu izveidot MDMA brīvbāzes versiju 2. solī? Un vēl viens jautājums - tā kā gan ketamīns-HCl, gan MDMA-HCl satur HCl, vai tas nenozīmē, ka tas pats paņēmiens, kas darbojas ar MDMA, darbojas arī ar ketamīnu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Labi jautājumi!

1. Jā, jūs lietojat skābeņskābi , nevis fosforskābi vai sērskābi. jā, pareizi, amfetamīna oksalāts. sērskābe ir tikai de facto skābe, nevar precīzi pateikt, kāpēc, varbūt tāpēc, ka tai piemīt dehidrējošas īpašības un to plaši izmanto rūpniecībā, bet no daudzām citām skābēm veidojas piemēroti sāļi.Ja neticat man, paskatieties, kādus sāļus satur adderall :)
Pēdējais jautājums, es nesaprotu, bet nav nozīmes, kā jūs to pievienojat, dažas lietas ir labāk acetona šķīdumā, citas spirta šķīduma dēļ, tomēr jūs varat vienkārši pievienot fosforskābi kā ir, vai skābeņskābi cietā veidā..jums būs nedaudz jāsajauc, bet galu galā sāļi nogulsnējas, ja pievienos spirta šķīdumā, nogulsnes būs vairāk vai mazāk tūlītējas, es ceru, ka tas ir skaidrs.

2. Jā. jūs, protams, izmantosiet atbilstošo skābi, kas, kā jūs teicāt, ir HCl. jā, naoh atbrīvos jūsu amīnu neatkarīgi no tā. tas būtu loģisks secinājums, bet, tā kā man nav nekāda priekšstata par ketamīnu, es izvēlos nekomentēt, brīvbāzes forma varētu būt ļoti gaistoša un vienkārši sadalīties vai hidrolīze vai kas zina, kas vēl, es izvēlos nekomentēt, ja es nezinu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
tikai atcerieties, ka skābeņskābei zināmā mērā piemīt toksicitātes aspekts (ne jau tāpēc, ka organisms ar to būtu intoksicēts, bet, piemēram, nierakmeņi sastāv no aptuveni 80 % kalcija oksalāta) skābeņskābes sāli no manas perspektīvas nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot (tas patiesībā dažiem cilvēkiem var iemācīt, ka amfetamīnu lietošanā ir kāds noslēpums, ka jāsaprot, ka "mazāk ir vairāk").
 

TimmyT

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Paldies par brīdinājumu. Tagad esmu nedaudz izpētījis acetona un fosforskābes šķīduma žāvēšanu un noskaidroju, ka tas ir iespējams ar magnija sulfātu, jo reakcijas iespējamība ir diezgan maza, tāpēc izvēlēšos šo variantu. Taču es arī noskaidroju, ka gan H2SO4, gan H3PO4 samērā slikti šķīst acetonā. Vai tas nenozīmē, ka daļa skābes varētu nogulsnēties no šķīduma un nonākt filtrā kopā ar amfetamīna sāli kā kristalizēta skābes forma?
 

TimmyT

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Labi, paldies par atbildi. Man ir tikai daži pēdējie jautājumi, lai pārliecinātos, ka neko nedaru nepareizi. Tātad, ja es izmantoju skābeņskābi, vai es to varētu arī vienkārši sajaukt 1:1 ar acetonu, vai arī ir nepieciešams etanols? Vai skābeņskābe maina fizikālās vai ķīmiskās īpašības (jo īpaši šķīdību dažādos šķīdinātājos, piemēram, acetonā un heksānā) salīdzinājumā ar amfetamīna sulfātu? Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, vai acetona/etanola un skābes maisījumam ir jābūt sausam, tātad, vai man tas ir vēlreiz nepārprotami jāizžāvē ar magnija sulfātu, vai pietiek tikai izžāvēt šķīdinātāju pirms sajaukšanas ar skābi, vai arī ūdens saturam vispār nebūtu nozīmes?

Rediģēts: šī ziņa bija domāta kā atbilde @UWe9o12jkied91d, bet nezinu, kā to tagad izdzēst ^^
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jūs vēlaties, lai viss būtu pēc iespējas sausāks, šajā gadījumā ūdens ir ienaidnieks, nav slikta ideja izžāvēt visus šķīdinātājus.
Es domāju, ka meOH ipOH etOH visi darbosies, acetons varētu, atkarīgs no skābes šķīdības, vislabāk to noskaidrot un izmantot lielāko. no galvas es nedomāju, ka tas šķīst acetonā, bet meklējiet to pls.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ņemiet vērā arī to, ka skābes un spirti veido esterus līdzsvara reakcijas kinētikā, tāpēc neglabājiet īpaši spēcīgu skābju šķīdumus spirtos (primārie spirti, īpaši metanols, ir aizliegts; IPA ir labāks, bet acetons ir labākais).
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Esmu konstatējis, ka IPA:H2SO4 (10:1) ir ļoti stabils, vienreiz atstāju to uz nedēļām istabas temperatūrā (aizbāzu, lai pasargātu no skābekļa un mitruma gaisā), tad, kad pēc dažām nedēļām sapratu, ka tas joprojām ir, mēģināju to nogulsnēt A-sulfātu, un tas darbojās pilnīgi labi.

Acetons, no otras puses, nekad ilgāku laiku nav saglabājies stabils 10 % tilpuma H2SO4 klātbūtnē, tas kļuva sarkanā krāsā, ar nepatīkamu smaržu. Es izmēģināju vairākas dažādas metodes, vairākas H2SO4 (dažādu zīmolu u. c.) un destilētu un žāvētu acetonu, bet pēc dažām stundām tas vienmēr kļuva sarkans. Vienīgais veids, kā šo apsārtumu varēja aizkavēt, bija, izmantojot saldētavā aukstu acetonu un H2SO4, ļoti lēni pilienveidīgi pievienojot skābi (šī pievienošana rada lielu karstumu). Šādā veidā tā palika bezkrāsaina pietiekami ilgi, lai ar bezkrāsaino maisījumu varētu pagatavot sāli.

Kādā brīdī es salīdzināju, kā neitralizēt vienādu bāzes daudzumu (izšķīdinātu IPA) ar IPA:H2SO4 vai acetonu:H2SO4. Iegūtā sāls masa bija gandrīz vienāda.

Šī sarkanās krāsas maiņa ar acetonu bija tik kaitinoša, ka es sāku sarunu ar ekspertiem, bet mēs nevarējām nonākt pie galīga secinājuma, viņi teica, ka tie, iespējams, ir kādi piemaisījumi, un ieteica dzesēšanu, kas atrisināja problēmu, bet nepadarīja šķīdumu stabilu. Varbūt es nebiju pietiekami uzmanīgs, lai pasargātu to no gaisa, un kāds oksidācijas produkts rada šo krāsu, ko paātrina karstums?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
tas ir taisnība, iemesls, kādēļ skābes šķīdums jāsagatavo uz vietas
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Viens labojums: jebkura spēcīga skābe uzsāks acetona katalītisku paškondensāciju, kā rezultātā veidojas krāsainas darvas un dažādi nepiesātināti ketoni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
var iegūt tumši sarkanu krāsu, ja par to aizmirst, bet es iesaku to izmest, tiklīdz darbs ir paveikts, es visvairāk atceros, ka vitriols pēc tradīcijas ir spēcīgs oksidētājs, un man no tā bija pagatavots šķīdums savienojumā, no kura var iegūt triacetoneperu... kaboom, ja nejauši oksidētājs bija 50%+ a.q. peroksīds
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Sveiki visi. Es veicu mazgāšanu savai 3-fma ar spirtu IPA

VRlJauwqk6

Es veicu 5 mazgāšanas un zaudēju vairāk nekā 50 % produkta. Man nebija labu filtru vai laba materiāla, jo es nevarēju veikt vakuumfiltrāciju, es filtrēju ar gravitāciju un izmantoju nelielu spiedienu, lai pēc iespējas vairāk izžāvētu, un tagad tas žūst.

Es arī izmērīju ph, un tas iznāk augsts, neesmu pārliecināts, vai 7 vai 8 Es arī pievienoju ph fotoattēlu

FBIZ967VDl


Vai kāds varētu man nedaudz ieteikt? Vai tiešām tajā bija tik daudz palīgvielu vai sintēzes paliekas vai ka tā bija arī sagriezta, neliela daļa ir palikusi glāzē un filtros, jo izmantoju ļoti smalkus audumus, bet, protams, lai cik smalki tie būtu, tas nav filtrs un tajā ir palicis daudz materiāla, jo es nevarēju to izņemt, neņemot man šķiedras Vai darbs bija kaut ko vērts? vai kāds var man palīdzēt?

mana angļu valoda ir ļoti slikta atvainojiet, ja jūs kaut ko nesaprotat

Šis ir galīgais rezultāts. Es aizmirsu nofotografēt pirms mazgāšanas sākuma.
BnadU8wlZc

Nākamreiz es pierakstīšu, kas man ir jādara, pirms sākt, un tādējādi man būs soļi, kas jāievēro. turklāt iegūt kafijas filtrus, kas nekur nebija atrodami.

Jebkura palīdzība un padoms ir laipni gaidīti
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Vai esat izžāvējis savu IPA, pirms to izmantojat mazgāšanai? Vai tas bija ledus auksts? Šīs divas lietas ir pamatlietas, un 5X mazgāšana šķiet pārmērīga, īpaši ar nedaudz mitru šķīdinātāju. Manuprāt, ar 3 mazgāšanas reizēm vajadzētu pietikt, un vismaz vienai no tām vajadzētu būt sausam acetonam (vēlams pēdējai, jo tad jums būs vieglāk iztvaikot šķīdinātāju).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Esmu diezgan pārliecināts, ka acetons ir tas, ko novēroju, ko jūs neminējāt, tāpēc neizmetiet savu IPA, vienkārši ļaujiet daļai tā iztvaikot, tad maisot pievienojiet aukstu acetonu, un tas izkļūs no šķīduma. Jā, acetons vai pat MEK ir daudz labāks par IPA.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Turpmākais novērojums, kurš sintēzes ceļš līdz amfetamīnam nav svarīgs.
Pēc tam, kad, pievienojot NaOH, atbrīvojas A-bāze un eļļaini savācas uz virsmas, es veicu ekstrakciju ar petrolēteri.
Vispirms pārnesu šķīdumu uz cilindru un gaidu, kamēr izveidojas slāņi. Ar šļirci savācu augšējo slāni Erlenmeijera kolbā. Tad šķīdums nonāk dalāmajā piltuvē, un to 3 reizes sakrata ar 10 % no šķīduma tilpuma ar petrolēteri un arī savāc Erlenmeijera kolbā.

Šeit pamana, ka amfetamīna bāze pilnībā nesajaucas ar petrolēteri un arī šeit veidojas divi slāņi.
Erlenmeijeru izžāvē ar 1-2 tējkarotēm MgSO₄, un tagad notiek kaut kas dīvains.
Šķīdums kļūst arvien biezāks un biezāks, pat kratīšana nepalīdz, tas kļūst par putru. Divas stundas saldētavā un tad vakuumfiltrācija, un tagad man ir daudz vairāk sāls, nekā es pievienoju.

Kas šeit notiek?
Vai A-brīvā bāze reaģē ar SO₄ no MgSO₄ un veido amfetamīna sulfātu?

Kad es daļēji izšķīdu sāli vārglāzē ar ūdeni, atkal veidojas eļļains slānis. Pēc NaOH pievienošanas augšējo slāni var ekstrahēt un novietot kopā ar petrolēteri uz šķīvja, lai iztvaicētu ēteri.

Kurš man var pateikt, kas tur notiek ar MgSO₄ žāvēšanas laikā, vai ir jāizvēlas cits žāvējošais aģents?
Vai izmantot kaut ko citu, piemēram, petrolēteri?
Esmu pateicīgs par jebkuru palīdzību. paldies.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Iespējams, jūs izveidojat nedaudz Na2SO4, jo NaOH paliek jūsu ētera/eļļas bāzes maisījumā. Kāpēc gan pirms žāvēšanas to pāris reizes neizmazgāt ar destilētu ūdeni un paskatīties, kas notiks.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tas izklausās labi... es.mēģināšu nākamreiz.

Bet vai jūs varat arī paskaidrot, no kurienes rodas A-brīvā bāze, kad filtrēto sāli izšķīdu ar ūdeni? Vai tā atkal veidojas atpakaļ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, amfbāze reaģē ar Mg2+ joniem pēc ilgstošas ekspozīcijas. Es domāju, ka tas ir jūsu misas veidošanās iemesls. Tas nav labākais žāvējošais līdzeklis amīniem. Na2SO4 ir piemērotāks šai procedūrai.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Es bez problēmām veicu amfetamīna A/B ekstrakciju ar MgSO4. Iespējams, jūsu problēmas iemesls ir cits.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, arī es, bet dažreiz man ir tāds rezultāts, ka žāvēšanas laikā kaut kas reaģē. Es domāju, ka neesmu vienīgā, kam tā notiek
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
ACAB, es vēlreiz izlasīju jūsu ziņu un domāju, ka problēmas atslēga ir šajā teikumā:
Tas nozīmē, ka slānis, ko Jūs izvilkāt kā `eļļas bāzi`, nav tīra eļļas bāze. Kāpēc arī šeit neizmantot petrolēteri (vai citu nepolāru šķīdinātāju)? No brīža, kad šķīdums sasniedz pH12 un veidojas slānis, ir labi atdalīt eļļaino slāni, bet ievietot to dalāmajā piltuvē un pievienot vienādu daudzumu petrolētera, tad saglabāt petrolētera slāni Ērlenmeijera traukā, ja veidojas divi slāņi. Ne petrolētera slāni (ja tas veidojas) var pievienot sākotnējam ūdenim un pēc tam ekstrahēt ar pārējo ūdeni. Trīs reizes izmantot tikai 10 % no ūdens tilpuma, iespējams, ir par maz, izmantojiet 30 %, tad 20 %, tad 20 %, tad 20 %.

Es zinu, ka tas ir diezgan daudz ētera, kā indikatoru var izmantot ūdeni: ūdens kļūst gandrīz dzidrs, kad lielākā daļa eļļas ir ekstrahēta.

Apvienot petrolētera frakcijas, pievienot tās dalāmajā piltuvē un mazgāt vismaz 2-3X ar destilētu ūdeni, tad 1X ar sālījumu (piesātinātu NaCl šķīdumu). Tad sākt žāvēšanu, bet pievienot tikai "pietiekami daudz" MgSO4, nevis "vairāk ir labāk". Kad pēc 15-20 minūtēm MgSO4 parādās sniega bumbas efekts, tad viss ir kārtībā. Ja jums ir molveida siets, tad MgSO4/Na2SO4 vietā varat izmantot arī to. MgSO4 filtrē pēc gravitācijas. Man tas īsti nepatīk, jo tā molekulu izmērs ir diezgan mazs, un tas var izkļūt cauri dažiem filtriem, un to var nākties filtrēt vairāk nekā vienu reizi.

Kad jums ir tīrs un sauss benzīna ēteris, tad destilējiet to, lai, izmantojot vairāk pirms tam, nebūtu nozīmes, jūs to iegūtu atpakaļ. Tas jādara jebkurā gadījumā ar lielāko daļu šķīdinātāju.

Vispārējs noteikums ir arī tas, ka, atdzesējot vai vienkārši atstājot ārā jebkādus sausus šķīdumus, nekad neaizmirstiet tos pārklāt ar virtuves plēvi un gumiju, lai tie būtu hermētiski noslēgti.

Informējiet mūs, ja problēma joprojām pastāv, ja rīkojaties šādi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es pieņemu, ka izveidojušos slāni var atdalīt (man tā ir A eļļa, jo kaut kas cits, izņemot piemaisījumus, tur nevar atrasties pēc tam, kad esmu atbrīvojis brīvo bāzi), un man atliek tikai ekstrahēt pārējo šķīduma daļu ar petrolēteri. Vai šis pieņēmums nav pareizs?
Jo, ja es mēģinu ekstrahēt abus slāņus ar petrolēteri, man vienmēr ir 3 slāņi un es neiegūtu visu, vai arī man būtu jāveic daudzas ekstrakcijas, līdz vidējais slānis pilnībā izšķīst. Ja tas vispār ir iespējams.
 
Top