Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Paldies par atbildi, mans draugs. Man ir vēl viens jautājums. Vai man amfetamīnu jāliek sausā un tumšā vietā uz cik stundām vai dienām? Un ko pēc tam? Paldies.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Amfetamīna glabāšana ir līdzīga kā medikamentu glabāšana: tumšā, vēsā, sausā vietā, traukā, kuram nav piekļuves skābeklim. Šādos stabilos apstākļos amfetamīns tiek uzglabāts ilgu laiku.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai pēc amfetamīna žāvēšanas ledusskapī ir vēl kāds plāns, vai darbs ir pabeigts?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pēc tīrīšanas un žāvēšanas amfetamīns ir pilnībā gatavs lietošanai. Un kā to uzglabāt, es rakstīju iepriekš.
 

a_king

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, visi es gribu sintezēt kristāla metamfetamīnu, vai ir kāda metode vai video, kā to izdarīt.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Man ir jautājums, kādai jābūt nātrija hidroksīda tīrībai? Internetā es atrodu 25% vai 50%. Es nezinu, vai tas derētu
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kāpēc pirms alkanizācijas netiek pievienots ūdens un atlikušais spirts un liela daļa ūdens tiek atkal destilēti? Tad pievieno sārmu un amfetamīnu savāc ar tvaika destilāciju un ekstrahē ar ēteri. Vai tādējādi netiktu iegūts tīrāks produkts? Vai drīzāk, kādi ir iebildumi pret šī posma pievienošanu?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Šajā videoklipā šāda posma nav. Video tika ņemts no atvērtā avota un rediģēts mūsu forumam. Taču papildu posmi nav izslēgti un nav pretrunā ar šo video. Jūs varat uzņemt videoklipu par posmu, kas jums ir svarīgs, un nosūtīt to mums publicēšanai kopā ar komentāriem vai arī publicēt to pats.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, tas ir pareizi, bet mans jautājums drīzāk bija domāts, vai šis solis ir nevajadzīgs un tādējādi nedod nekādus attīrīšanas panākumus, iznākums ļoti strauji samazinās vai rodas citi trūkumi, vai arī šis papildu solis patiešām uzlabo produkta tīrību. Es negribēju kritizēt video pēc tā satura.
Tikai uzsvērt šo atšķirību un pārbaudīt tās jēgu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Videomateriālā ir parādīta vienkāršota sintēzes versija, izslēdzot visas procedūras papildu tīrīšanai un iznākuma palielināšanai. Ja vēlaties, amalgammu var vairākas reizes mazgāt ar ūdeni, papildus ekstrahēt amfetamīna bāzi ar šķīdinātājiem, destilēt ar bāzes tvaikiem, veikt skābes-bāzes ekstrakciju un atdalīšanu izomēros.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, protams, ir daudz citu soļu, ko varētu veikt, tikai kam visam patiešām ir jēga? Vai dzīvsudraba sāļu izskalošana ar ūdeni patiešām ir tik laba? Kur likt piesārņoto ūdeni? Tad labāk to vēlāk likvidēt kā atdalītu cietu vielu. Sāļi izšķīst ūdenī, nevis ēterī, tāpēc produkts būs pilnīgi bez dzīvsudraba, arī tvaika destilācija atdala sāļus. Interesanti, vai pēc tvaika destilācijas un mazgāšanas ar acetonu vēl ir vajadzīga AB ekstrakcija?
Tāpēc es uzdodu šos jautājumus.
Kaut kur tika minēts, ka tvaika destilācija padara eļļu "garu", tas ir, atšķaidītu un ar mazāku iznākumu. Es nevaru iedomāties, ka tas ir pareizi, bet varbūt tiešām paliek 10 % eļļas, jo tā netiek pilnībā izvadīta kopā ar tvaiku.
Es tikai cenšos atrast informāciju, lai kļūtu labāks.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kad es pats gatavoju amfetamīnu, amalgāmu no dzīvsudraba sāļiem rūpīgi izskalo ar ūdeni un veic skābes-šādas ekstrakciju, un pēc tam gala produktu rūpīgi izmazgā ar acetonu. Domāju, ka ar to pietiek, un destilācija ar tvaiku tiem, kam patīk nodarboties ar ķīmiskajiem procesiem.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirmā skābes-bāzes ekstrakcija vienmēr ir nepieciešama, lai iegūtu amfetamīna bāzi (eļļu), patiesībā es domāju, ka pēc izsālīšanas varētu būt arī otrā AB ekstrakcija, lai attīrītu produktu.
Tik ilgi paldies par uzmanību.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Vai jūs varat šeit ievietot atbildi? Materiāli sāk pienākt, un man ir nepieciešama visa iespējamā informācija.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Atgādiniet man savus jautājumus, es atbildēšu šeit
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kāds ir Bīhnera mērvienība šajā videomateriālā?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Jauki, tātad tas ir paredzēts ātrumam ar tīrību 70 %?
 
Top