Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Es ielieku 10 gramus, un iegūtais daudzums ir 1 grams
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo tas var būt daudz kas, piemēram, nereaģējusi P2, kas radusies, neļaujot reakcijai noritēt, pārdzesēšana, nekvalitatīva P2, tas var būt daudz kas.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetāns/p2np no Polijas, pārējais no dažādiem vietējiem piegādātājiem, jums varētu būt grūtības atrast H2SO4 (ES), bet esmu pārliecināts, ka jūs to varat izdomāt. neviens jums nesagādās ar karotīti grūtāk par šo.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Vai esat pārliecināts, ka amalgamējat pareizi? Tas prasa nelielu pieredzi un praksi. Norādes ir al peld uz augšu, mazo un lielo burbuļu pāreja.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI!
Es domāju par tvaika destilatora izmantošanu šādā veidā, es būtu priecīgs, ja jūs visi pārskatītu šo metodi, pēc tam, kad tas būs izdarīts, es publicēšu rezultātus.

Reakciju gatavoju tāpat, kā aprakstīts šajā rakstā,1l rbf, bet neizskalo alumīniju ar ūdeni.

Pēc tam, kad reducēšana ir pabeigta, es destilēju ipa 85 (grādi) un pievienoju ūdeni, tad visu ūdeni izvārīju - neesmu pārliecināts, vai tas atbrīvosies no hgcl2-.
Es pievienoju ūdeni un atbrīvososies no apmēram 2 litriem.

Tad atlikušo šķīdumu basificēšu, tad destilēšu brīvo bāzi, neesmu pārliecināts par temperatūru (vai ir kāda palīdzība).

tad pievieno skābi un žāvē

Tātad pamatā divi jautājumi,

vai, destilējot šķīdumu, es atbrīvosos no nereaģējušā hgcl2 un kāda temperatūra būtu piemērota brīvās bāzes destilācijai.

paldies par atbildēm
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Vai kāds var ieteikt ceļu no fenetila amīna līdz metamfetamīnam.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, vai vēlaties noskaidrot maršrutu no benzolietanamīna (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Man pēc apraksta veikšanas pH izejas vērtība ir augstāka par 6 Vai es varu mainīt maisījumu un labot kļūdas, vai ko es varu darīt šajā gadījumā?
Paldies
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Patiešām nav skaidrs, ko jūs šeit domājat. Aprakstā ir teikts, ka jāpievieno skābe, līdz pH ir seši. Kura no šīm daļām jums ir neskaidra?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Pēc 2 mēģinājumiem beidzot ieguvu gaidīto rezultātu, bet man ir dažas šaubas, līdz šim es vienmēr ieguvu amfetamīna sulfātu no "A-Oil"(amfetamīna brīvbāze) šī eļļa tiek iegūta "attīrot" P2P(BMK eļļa).
Kā jūs zināt, šīs eļļas smarža un gala produkta smarža ir ļoti raksturīga, P2NP procesā iegūtās brīvās bāzes gadījumā šī smarža ir pilnīgi atšķirīga, un arī amfetamīna sulfāta smarža ir normāla? Vai tas ir saistīts ar izmantoto ceļu, vai es kaut ko darīju nepareizi?
Manas brīvās bāzes PH ir 13,8 (vairāk nekā labs), un sulfāta iegūšanas process darbojas labi, bet es domāju, ka daudzi cilvēki varētu teikt, ka tas nav kvalitatīvs, jo smarža atšķiras no citas.
Vai ir kāda ideja, kā atrisināt šo "problēmu"? Es ziņošu par sava amfetamīna sulfāta laboratorijas rezultātiem, es to nosūtīšu uz laboratoriju nākamnedēļ.
Paldies.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Paldies, bet
Mans jautājums ir tāds, ka es palielināju acetonu un sērskābi
Un es pārsniedzu nepieciešamo pH. Vai es varu izmantot to, ko es izdarīju, un mainīt sintēzi, lai sasniegtu vajadzīgo skaitli?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jebkura amfetamīna smaržai jābūt farmaceitiskai. Ja produkts specifiski smird, tas nozīmē, ka jūs neesat pilnībā attīrījuši vielu. Galvenais kritērijs ir vielas aktivitāte. Vai jūsu amfetamīna farmakoloģiskās īpašības ir labas? Kāda ir tā krāsa?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ja ir pārsniegts skābes daudzums, to var labot, pievienojot bāzi vai nelielu daudzumu sārma. Taču tas darbojas tikai tad, ja jūs to darāt uzreiz. Pārsniegt skābes daudzumu ar pH zem 5 nav vērts, tas sabojā produktu, skābes pārpalikums sadedzina amfetamīnu, tas kļūst sarkans vai rozā.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki, liels paldies par atbildi mans galaprodukts ir pilnīgi balts, un smarža ir farmaceitiska, kas bija manas šaubas, jo visiem amfetamīniem, ko es darīju gadu laikā no brīvās bāzes eļļas, kas nāk no BMK eļļas, ir atšķirīga smarža. Es augšupielādēt bildes šovakar.
No otras puses, vai es varu alumīnija foliju aizstāt ar alumīnija skaidām? Vai ir grūti sagriezt foliju mazos gabaliņos lielāka mēroga procesā, un nopirkt alumīnija skaidas ir vieglāk.
Vēlreiz paldies.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Tāpēc, ka bijušo es neesmu smaržojis jau 8 gadus, bet pat pēc 20 gadiem es to atcerēšos precīzi.

Kopš tā laika neesmu redzējis nevienu labu. Reizēm šeit sastopu kādu beigtu sūdu, kurā smarža šķietami ir manāma pēdās, bet tā nav. Šodien mūsu tirgus ir tādā punktā, kur vasarā iznāca nikotīna dzeltenā kaut kas, liekas, ka sākumā ir varbūt 50% efekts, bet te 20-30% maksimums ir. 1G degunā, man visas nervu šķiedras vibrēja, es šņaucu, gāzu, griezos, griezos, tiešām uzskrēju... Pēc 2 stundām strauja atskurbšana, pēc 3 stundām es mājās izlaupīju ledusskapi, apēdu sevi līdz nāvei. Pēc tam 10 stundas gulēju tikpat mierīgi kā priekšlaicīgi dzimis bērns, kas tikko ielikts jaunā inkubatorā. Vairākas dienas nevarēju identificēt viņa smaržu, bet zināju, ka pazīstu, un tā bija pavisam parasta smarža. Tad es sapratu. Tas smaržoja kā spēcīgs, salds kafijas liķieris. Ne līdzīga, tikai tāda pati.
Es nezinu, kas tas, pie velna, bija. Bet mana pieredze ar amfetamīnu, ar kuru es sākumā saražoju līdzīgu sākumu, man nebija klauvēšana 3 stundas, bet gan žokļa klikšķināšana, nemirkšķinot plakstiņu 3-4 dienas.
Tiem jau aktīvajā laikā ir blakusparādības, kas rada sasprindzinājuma sajūtu, turklāt, patiesībā, no tā tu nejutīsies labāk... Tas padara jūs stulbu. Lai ko tu darītu, tas aizņem trīsreiz vairāk laika nekā parasti, jo tavs ķermenis griežas veltīgi, smadzenes to aizēno un tu steidzies. Ak, un tas rada tādas atmiņas problēmas, ka tu visu nepārtraukti meklē, jo, tiklīdz kaut ko noliec, jau aizmirst, kur to esi licis. Līdz pat šai dienai es nezinu, kas tā lieta bija, bet nekad vairs to neredzu. To pārdod kā amfetamīnu, un jūs saņemat tādus gudrus paskaidrojumus, kad ierosiniet tēmu, ka "amfetamīnu var pagatavot 10 veidos." Jūs man sakāt, ka amfetamīns būs amfetamīns pat tad, ja jūs to darīsiet citādi. Uz to vairs nav atbildes.
Tāpēc apmaiņā pret situāciju, kurā jūs nonācāt, kad to rakstījāt... es tūlīt rīkli visiem reģistrētajiem Mos Eisley iedzīvotājiem.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Visticamāk, jūs saņēmāt tīrāku amfetamīnu.
Labāk ir izmantot foliju. Griešanai es izmantoju papīra smalcinātāju, tas ievērojami atvieglo procesu, un jūs varat ātri sagriezt jebkuru daudzumu. Skaidām nav tik lielas virsmas platības amalgamācijai, tāpēc būs jālieto daudz lielāki daudzumi, un pēc tam pirms sārma jāfiltrē nereaģējušie atlikumi.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Man ir paaugstināta paskābināšanās, vai es varu atvieglot
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labi, paldies par padomu, es arī atstāju labu padomu par procesu, pēc NaOH šķīduma pievienošanas brīvās bāzes atdalīšanai ir labāk pagaidīt vismaz 24 stundas, lai atdalīšana būtu pilnīga.
Es darīju tā, kā parādīts video, bet vēlāk atstāju šķīdumu vēl 1 dienu, un atdalījās vairāk frībāzes, un es ieguvu lielāku iznākumu ;-) Es augšupielādēju dažas bildes.
Paldies.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top