Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
No pieejamajām skābēm fosfātu iegūšanai var izmantot ortofosforskābes.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Vai vēlaties iegūt tartrātu vai izolēt amfetamīna d-izomēru? Šeit ir aprakstīts, kā pagatavot dekstromamfetamīnu. Ja vēlaties iegūt tartrātu, jums jāizmanto racēmiskā vai mezo vīnskābe.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Paldies HIGGS un Marvinam!
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Es gribu iegūt sāli bez sērskābes, vai tartrāts primāri tiek izmantots ar dekstromamfetamīnu? Domāju, ka man ir racēmiskā vīnskābe, kas nāk, tas ir labi :)

. Ak, un vēl 2 jautājumi man ir prātā. Tā kā man nav pieredzes, es īsti nezinu, vai ir sagaidāmi toksiski izgarojumi, un tas mani nedaudz uztrauc.

Otrais ir par to, kā atbrīvoties no sintēzes atlikumiem. Vai kādam ir labas, videi drošas iespējas? Es negribu saindēt zivis vai kaut ko tamlīdzīgu
. Atrasts pavediens par to :)

Thx, palikt drošībā.

Rediģēts: pārrakstīšanās
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai spirālveida kondensators darbojas tāpat kā spirālveida kondensators?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jūs varat izmantot dažādus atgaitas kondensatorus
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Vai p2np var mazgāt ar acetonu?
Es mazgāju 500 g ar 1000 ml izo, bet produkts joprojām iznāca brūns, ar izo ir melns, vai man atkārtot, līdz viss brūnais ir noņemts?
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Liels paldies par skaidrojumu un video. Ar nepacietību gaidu, kad varēs sākt savu pirmo izmēģinājumu. Tikai jāzina visu šajā piemērā izmantoto priekšmetu izmaksas un vieta, kur es varu pasūtīt . Ja kāds var palīdzēt, iepriekš paldies.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
visiem kolēģiem hobijiem, kuri ar ziņkārību vēlas to izmēģināt, brīdinām, ka dzīvsudraba savienojumi ir diezgan bīstami, un ikvienam vajadzētu veikt dažus piesardzības pasākumus, pirms veikt eksperimentus ar tiem. citādi jūs varat nonākt pie tā, ka jūsu pārāk mazajā dzīvoklī nepārtraukti dūmosies nehermētiskas pudeles, pilnas ar toksiskiem atkritumiem, un jūs domāsiet, vai jau neesat traks hattin'.

Man likās, ka tas ir jāpasaka.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Tagad par manu pieredzi ar ļoti zemiem apstākļiem. Man bija tikai uz nātrija hidroksīda _bāzēts_ tīrīšanas līdzeklis. Arī šis, kas sastāv no alumīnija granulām un kaut kādām silīcija dioksīda lietām, par kurām es jau aizmirsu. Tā kā es nevarēju nopirkt nevienu, es veicu dažus pētījumus, kuros secināju, ka tas varbūt nekaitēs reakcijai. Ar ne pārāk daudz ķīmijas zināšanu. Tāpēc es devos uz priekšu, un sārmu šķīdums izskatījās pavisam citādi, ar sāls un Al atlikumiem. Tā kā tajā posmā, kad tiek izmantots sārmu šķīdums, Al atlikumi no reducēšanas tik un tā būtu klāt, tas nekaitēs, lūdzu, izlabojiet mani. Par otru savienojumu es neko nevarēju atrast, izņemot to, ka tas nav ļoti reaģētspējīgs.

Es arī neesmu pietiekami labi padomājis par iznīcināšanu un pat uzglabāšanu sintēzes laikā. Es mazliet aizrāvos un gribēju pamēģināt. Turklāt man nebija piemērotas telpas, viss bija mazs un pilns ar viegli uzliesmojošiem materiāliem. Tāpēc uzbūvēju improvizētu nosūcēju un mēģināju ar visu uzturēties uz lielas stikla plāksnes uz grīdas. Protams, ka es izlēju toksisku AlHg šķīdumu. Lielākoties, manuprāt, uz plāksnes. Es tikai plānoju iepriekš izpētīt iznīcināšanu, tāpēc es biju mazliet panikā, kam nav elementārā sēra, lai vismaz padarītu to nešķīstošu, tāpēc es vienkārši iemērc lielāko daļu no tā kādu dvieli un turpināju.

Labi, mazliet apjuku, arī man tikko bija max. 1 l apaļas stikla vai erlenmeiera kolbas un dažas vēl mazākas. Tāpēc es vienkārši pārdalīju visus daudzumus uz pusēm, zinot, ka man būtu jāveic aprēķins, pamatojoties uz mol.

Tātad mana AlHg amalgamācija darbojās labi, un dzīvsudraba nitrāta daudzums bija precīzs. (Es negribēju ar šo savienojumu nodarboties vairāk, nekā vajadzīgs). Lai gan tas ilga diezgan ilgi, un tas joprojām reaģēja, lejot tajā ūdeni atkal un atkal, vai tas ir normāli? Tāpēc es gaidīju un lejot vairāk ūdens, līdz tas vairs nedarbojās (tik daudz, neatceros sīkāk). Vai tas varētu būt lipīgs Al? Es to sagriezu ar šķērēm, un no spiediena tas salipa. Bet, tā kā tas bija diezgan tumšs un ar maziem burbulīšiem, es turpināju.

Tad es pievienoju 1p2n, 5 g 50 ml izo un 25 ml etilacetāta un biju modrs, lai reakcija būtu agresīva, bet nekas daudz nenotika, pēc brīža es sildīju ar ūdens vannu, kaut kas notika, bet palika ļoti vāji aktīvs, tāpēc es sildīju, līdz reakcija vairs nenotika. Izskatījās pareizi, lai gan man nebija īsta kondensatora, es tikai turēju^^^ pudeli virs tā. Amalgāns izskatījās tāpat kā iepriekš, man, nezinu. Nofiltrēju to un ieliku tajā sārmu šķīdumu. Pēc tam savāku pamatkārtu ar šļirci, pārāk mazu, tas aizņēma mūžību.

Sāls sagatavošana tad... aizmirsu izšķīdināt saņemto darvas skābi un vienkārši iemetu kaut kādus kristālus pamatā un tad atgādināju, ka tam vajadzēja būt šķīdumam, un ieliju tajā acetonu (droši vien nestrādā). Bet uzreiz pēc skābes kristālu ielejot, sāka veidoties vairāk kristālu, acetons neko daudz nemainīja. Es izmērīju pH un ieguvu sarkanu, tāpēc es to pārāk paskābināju, velns, es domāju, ka atkal neitralizēt kādu bāzi. Bet patiesībā ielejot tajā etilacetātu. Ko es sapratu neilgi vēlāk, kad sapratu, ka man sanāca tikai tas stulbais sajauktais nātrija hidroksīds. Es vēlreiz izmērīju pH, un pārsteidzoši tas vairs nebija tik sarkans, tāpēc es cerēju uz labāko un ķēros pie filtrēšanas, kurai es izmantoju tējas filtru un ļāvu tam izžūt.

Pārsteidzoši tas izskatījās ļoti balts un tāds, kādam tam vajadzētu būt, tāpēc es devos uz priekšu, lai mazliet pārbaudītu, un tas deg tik ļoti, ka tas ir diezgan bezjēdzīgi. Es ceru, ka šeit palīdzēs pārkrāsošana. Bet arī iznākums ir pārāk labs, lai būtu patiesība, apmēram 3,5 g no 5 g - vai tartrāts ir smagāks nekā citi sāļi? Arī tā iedarbība nebija tāda, kā gaidīts, es biju diezgan noguris un man ir tolerance no recepšu, bet jā... dunno. vai es tikai bunkurs, kas deg kā ellē? kāds idejas?

rediģēt: iznākums ir bez dūņu ekstrakcijas, tikai augšējais slānis.

rediģēt2: par ātrām idejām, kā atbrīvoties no tām neglītajām kolbām, kas toksizē manu dzīvokli, es būtu ļoti priecīgs. vai hdpe kolba noturēs visus atlikumus, kas sajaukti kopā? Droši vien nesajaucot būtu labāk, bet šajā brīdī man vispirms vajag to dabūt ārā no sava dzīvokļa.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Mans amfetamīns vienkārši nesaņem jaudu.

Al/hg reducēšana, kas man var palīdzēt?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Jūs domājat, ka tas nav spēcīgs, kad viss ir paveikts?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
rakstiet PM, varbūt nepilnīga reducēšana, un jums ir daudz oksīma galarezultātā
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Es veicu sintēzi, un iznākums ir 1 grams, kāpēc
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
kur ir problēma ?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Ar cik lielu p2np jūs sākāt?
 

DannyDani43

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, ar ko es varu aizstāt dzīvsudraba nitrātu un sērskābi?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
p2np slikti reaģē ar dzīvsudraba nitrātu un alumīniju. Vai es to varu likt uz liesmas
 
Top