Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
neuztraucieties par to
Pirms P2NP šķīduma pievienošanas var atdzesēt 0*C temperatūrā. Pievienot būs vieglāk, bet pēc nepieciešamās piespiedu sildīšanas jums ir nepieciešama 60*C temperatūra. Šāda kontrole ļauj ievietot lielos apjomos.
Pirms spirta pievienošanas ūdens pēc iespējas vairāk jāiztvaicē. Mazāk ūdens - mazāk spirta. Daudz spirta ir slikti, jo viņš nedod visu produktu bez iztvaikošanas.
nav atšķirības
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Viņam ir jāsaka, ka. Es varu tikai dot jums padomu. Pasūtiet vēlamo produktu un nekavējoties samaksājiet. Pēc tam nosūtiet pārskaitījuma apstiprinājumu uz viņa e-pastu. Nekas netraucēs jums veikt piegādi. Jūs varat saukt savu uzņēmumu xy. Tirgotājs atturas no ust-id.
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Paldies. Atvainojos, man šķiet, ka biju neskaidrs. Mehtods nav tas, kas man šķiet sarežģīts, drīzāk ķīmisko vielu, konkrēti nitroetāna un zināmā mērā benzaldehīda, iegūšana. Vai, izņemot mēģinājumu sintezēt nitroetānu, ir kāds ieteikums par uzticamu piegādātāju? Atvainojos, ja jautājums nav piemērots.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Liels paldies. Ja es pareizi saprotu, piemēro šādu tekstu: Virzuli, kas apbruņots ar alumīniju + h2o ledus vannā, un pirms pievienošanas virzulim atsevišķi izšķīdinu manu hgcl2? Kāda temperatūra ir vajadzīga manam siltajam dzidrajam p2np + ipa šķīdumam, pirms es to pievienoju?

?

Vai abas amalgamas un kaustiskās sodas suspensijas jāatdzesē līdz 0c?

?

Es pievienoju acetonu uzreiz pēc atdalīšanas

?

Vai man ir akumulatoru skābe, kā arī koncentrēta sērskābe, vai man pašam jāgatavo spirta sērskābe?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kādā temperatūrā man vajadzētu ievietot šo preparātu?
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Paldies, diemžēl ES man nedarbojas, bet es novērtēju padomu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Šķīdumu pagatavojiet istabas temperatūrā, bet, lai izšķīdinātu kristālus, varat nedaudz uzsildīt.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Es vēlos samazināt ūdens daudzumu, vai varu izmantot 500 ml un vai man ir jāsamazina pārējo reaģentu proporcijas?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kur samazināt? Sārma šķīdumā? Rakstiet man privātos ziņojumos, es jums visu sīki izstāstīšu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai šī raža ir šis amfetamīns? Kā es varu zināt, ka tas ir amfetamīns, un vai tam ir smarža?
CDBLdfRJ4Y
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Es iesaku izlasīt šo grāmatu visiem Cilvēkiem, kuri sāk nodarboties ar šo sporta veidu:

Vogel's Praktiskā organiskā ķīmija
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai pēc sintēzes procesa amfetamīns ir jānoņem?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tas ir amfetamīns, ja šo pulveri iegūst, reducējot fenilnitropropēnu. Tam vajadzētu būt rūgtai garšai. Ko jūs domājat ar atdalīšanu?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai amfetamīns pēc sintēzes procesa ir jāattīra?

Vai no šīs formulas iegūtais amfetamīns ir gatavs pārdošanai, vai arī tas ir jāattīra?

Šī klipa beigās amfetamīns tika ekstrahēts. Vai tas ir gatavs, vai tam ir nepieciešams attīrīšanas process?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Amfetamīnu var attīrīt, mazgājot ar aukstu spirtu vai acetonu, tas būs pietiekami, ja vielas krāsa ir balta.
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Kāpēc erowid Cilvēki, kas veic IT reakciju, izmanto atšķaidītu ledus etiķskābi ~ aptuveni 70-75% reducēšanai?
Un otra lieta, ka viņi izmanto vairāk skābes, lai reducētu nitropropropēnu 1 g p2np, viņi izmanto 10 ml GAA un atšķaida IT ar ūdeni.

Šajā tēmā minētajā sintēzē 1 g p2np viņi izmanto 5 ml GAA.

Tās 50 % atšķiras attiecībā uz reaģentu, kas reducējot dod ūdeņradi.

Kāda reducēšana būs labāka? Ar ūdeni (no erowid) vai bez ūdens (šī tēma)?





Teksts no šīs saites:
#4. Neaizvietotu P2NP reducēšana ar HyperLab Bee #2.


3 L FBF iepildīja 100 ml ūdens, 250 ml GAA un 1 g dzīvsudraba šķīdumu 2-3 ml koncentrēta HNO3.
52 g (2 iepakojumi pa 10 m) Al folijas tika salocīti 7-8 slāņos, sagriezti 3x3 cm gabalos un ievietoti kolbā.
Kolbu uzkarsēja līdz 40 °C. Kad pēc dažām minūtēm bija skaidri redzams amalgamācijas sākums, karsēšanu pārtrauca un reakcijai pievienoja 30 g nerekristalizēta fenil-2-nitropropēna suspensiju 50 ml GAA un 100 ml IPA maisījumā (nitropropēns tika iegūts a la Barium MeAm kondensācijā - svarīgs jēdziens, jo šī metode dod augstākas tīrības pakāpes produktu).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jūs varat izmantot atšķaidītu etiķskābi. Skābes pārpalikums netraucē reducēt, bet tā būs jādzēš ar atbilstošu sārma daudzumu, kas palielinās reaģentu patēriņu un laiku, jo, skābei mijiedarbojoties ar sārmu, izdalīsies vairāk siltuma. Aprakstītajā paņēmienā vienlaicīgi veic amalgamēšanu ar dzīvsudraba sāli un reducēšanas reakciju. Manā paņēmienā foliju vispirms apstrādā ar dzīvsudraba sāls ūdens šķīdumu, kuru pēc tam nosusina, tādējādi produkts kļūst tīrāks.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vai man nekas nenotiks, ja es izmantošu %94 etiķskābi?
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,

Man jāatgriežas pie sērskābes, vai ir kāda alternatīva amfetamīna kristalizēšanai? Vai vīnskābe būtu alternatīva, lai iegūtu amfetamīna tartrātu?

Thx :)
 
Top