Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Var izmantot arī cita veida kondensatorus, taču šai reakcijai vislabāk piemērots Allihn kondensators.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
qnW2G8c.gif


Pirmo reizi un tas iznāca. Ko jūs domājat?
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Woww Congratz man
Lūdzu, pastāstiet man, kā viss notiek, izmantotie daudzumi, reakcijas laiks, izmantotie laboratorijas / mājas rīki.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Jums viss ir atrodams galvenajā amatā, tikai sekojiet norādītajiem soļiem. Man bija vairākas neveiksmes, kad kolbā taisīju maisījumu ar alumīniju un 1-fenil-2-nitropropēnu un citiem. Reakcija bija diezgan vardarbīga, tā bija mana pirmā pieredze ar ķīmiju, un, patiesību sakot, tas mani nedaudz biedēja. Viela palika ļoti cieta, kad mēģināju to izlaist caur sietiņu. Es to nosvēru un ieguvu 55 % galvenās vielas iznākumu.

Bet šovakar es to atstāju gaisā un rīt atkal nosvēršu, lai redzētu, vai ir saglabājies iepriekšējais iznākums.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Cik lielā mērā ar šo metodi varētu palielināt ražošanu, nekaitējot veiktspējai par 60-70 %?

Kādas iekārtas būtu nepieciešamas? Es gribētu palielināt ražošanu līdz vismaz 50 g uz gatavošanu.

Vai visu komponentu mērogs ir vienāds?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Produkts izskatās diezgan tīrs, pieņemiet manus apsveikumus. Ar kādiem izaicinājumiem esat saskāries? Varbūt ir kādi jautājumi?
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
70% ir labs iznākums
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Izaicinājums kā tāds bija spert pirmo soli. Pēc tam viss notiek labi. Lai gan reakcija, ielejot saturu alumīnija amalgrammā, man jāatzīst, mani nedaudz biedē.

Turpināšu veikt vēl pāris sintēzes ar šīm proporcijām un daudzumiem, lai praktizētos.

Es uzdevu dažus jautājumus nedaudz virs sava ziņojuma.

Cik daudz var palielināt ražošanas apjomu, izmantojot šo metodi, nekaitējot veiktspējai par 60-70 %?

Kādas iekārtas būtu vajadzīgas? Es gribētu palielināt ražošanu līdz vismaz 50 g uz vienu gatavošanu.

Vai visu sastāvdaļu mērogs ir vienāds?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā, apsveicam ar sintēzi!
palieliniet reakcijas kolbu un pareizi kontrolējiet temperatūru.
kā jau iepriekš teica @William Dampier
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Man nav lielas pieredzes, bet 20 l kolba un izmantojamie daudzumi x10. Vai nebūs mazliet sarežģīti ar to rīkoties manuāli?

Ko tas prasītu? Rotējošs iztvaicētājs ledus ūdens vannā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ledus ūdens vanna un augšējais maisītājs. Es parādīju piemēru, sākumā var veikt 100 g un soli pa solim palielināt sintēzi, lai izvairītos no reaģentu sabojāšanas.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai sārmaina ūdens vietā var izmantot destilētu ūdeni?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tas ir etiķskābes, p2np un IPA maisījums, bet no tā parādījās krāsa, kāpēc?
Zinot, ka p2np tika saglabāts saldētavā? Ko jūs domājat par šo maisījumu?
 

Attachments

  • ziEgbxtnj5.png
    ziEgbxtnj5.png
    240.7 KB · Views: 340
  • C0iu8PEYdA.png
    C0iu8PEYdA.png
    346.6 KB · Views: 379

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2np zemas kvalitātes vai sajaukts ar citiem reaģentiem
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Esmu domājis, kāds ir pareizais dzīvsudraba nitrāta daudzums amalgamācijai. Man nav ne dzīvsudraba nitrāta, ne hlorīda, tāpēc man jāizmanto slāpekļskābes metode, tomēr videoierakstā norādītais daudzums dzīvsudraba nitrāta sintēzei ir 5 ml, kas ir aptuveni 25 % no termometra dzīvsudraba satura.

Videomateriālā, kurā izmantots jau gatavs sausais dzīvsudraba nitrāts, ir norādīts 0,1 g dzīvsudraba nitrāta. Tas atbilst aptuveni 62 mg dzīvsudraba. Videoierakstā par dzīvsudraba nitrātu/termometru ir ieteikts izmantot 1/4 no kopējā daudzuma (5 ml no 20 ml), kas ir vismaz 250 mg dzīvsudraba, ja termometrā ir 1 g dzīvsudraba (parasti dzīvsudraba saturs tiek norādīts no 0,6 līdz 3 g). Tā ir diezgan būtiska atšķirība (X4).
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Vēl viens jautājums. Vai var `pārspīlēt` amalgamāciju, piemēram, izmantojot pārāk daudz dzīvsudraba nitrāta? Es esmu mēģinājis izgatavot amalgamu, bet tā kaut kā sadalījās, viss notika ļoti ātri, nepilnu 15 minūšu laikā, un lielākā daļa no manas folijas kļuva par `smērvielām`. Vai ir kādi padomi, kā noteikt pareizo laiku un kā reakciju padarīt lēnāku? Atvainojiet, ja tas ir kaut kas ļoti acīmredzams, bet man tomēr izdevās kļūdīties, pat ja es vēroju tādas pazīmes kā burbuļi utt.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, Patton, savā ziņā jā, jo jūs faktiski norādījāt Al:Hg proporciju 1300:1, kas aptuveni atbilst 0,1 g tīra Hg(NO3)2, kas norādīts video. No otras puses, es joprojām nezinu, kāpēc svaigā dzīvsudraba nitrāta proporcija ir atšķirīga vai (vēl viena iespēja), kur es kļūdījos aprēķinos. Šis pavediens ir ļoti noderīgs, paldies, ka par to padomājāt.
 
Top