Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kamēr ir pietiekami daudz alumīnija, jūsu dzīvsudraba sāļus tas apēdīs, pārvēršoties metāliskajā dzīvsudrabā un veidojot sakausējumu ar Al. tagad skalošana atbrīvosies no atlikušajiem ūdenī šķīstošajiem sāļiem, un ekstrakcija ar šķīdinātāju nodrošinās minimālu piesārņojumu (ne metāliskais dzīvsudrabs, ne sāļi ūdenī nešķīst pārāk labi). šos ekstraktus žāvē ar žāvēšanas līdzekli, vēl vairāk aizdzenot ūdeni un tā piemaisījumus. ja pēc šiem soļiem joprojām jūtaties nedroši, varat turpināt destilāciju ar tvaiku.
Ja vēlaties destilēt sērskābi, varat izmantot IPA.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Lai notīrītu alumīniju, es to vairākas reizes noskaloju ar destilētu ūdeni, bet tas turpina iznākt netīri pelēks, vai tas nozīmē, ka tas ir piesārņots, vai kāpēc tā notiek?
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Vai ir iespējams gailēt mājās (ne vairāk kā 10 g P2NP)
Vai ir jālieto gāzu maska ( hg dēļ)?
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
1. laba ventilācija
1. Acu aizsardzība
2. sejas aizsardzība
2. roku aizsardzība
3. gāzmaska -???? ok! - Jūs zināt, kāda veida filtrs ir jāizmanto???
hg ir saindēšanās, bet, lūdzu, padomājiet, ka jūsu vecmāmiņa, iespējams, salauza pāris hg termometru.....
GALVENĀ PROBLĒMA ir ēst hg nav smarža, nepieskarieties sejai, īpaši lūpām, acīm, neēdiet un nedzeriet pirms mazgāšanas. esiet uzmanīgi, kad ejat uz tualeti. ;)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es zinu, ka Vācijā ir bezmaksas ķīmisko atkritumu savākšana, varbūt arī jums tāda ir.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Jā at tas varētu būt arī.
Bet es ceru, ka viņi neprasa un neuzrauga.
Man ir jāmēģina ar kaut ko kārtīgu
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Arī notekūdeņus var apstrādāt ar nātrija hidroksīdu, pēc tam ar sēru, lai tos padarītu skalojamus, bet es neesmu 100% informēts par detaļām , varbūt procedūra ir atšķirīga, jautājiet ekspertam.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, daži jautājumi

1.- man ir dzīvsudraba hlorīds, nevis dzīvsudraba (II) nitrāts. Vai man ir jālieto 0,1 g dzīvsudraba hlorīda (HgCl2)?
2.- Man ir etiķskābe 80 %, tāpēc es izmantoju 62,5 ml. Vai tas ir kārtībā?
3.- Es sagatavoju sērskābes šķīdumu IPA? Vai tas ir OK? vai ir jābūt acetonam?

Paldies
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ja vien tas ir dzīvsudrabs, nevis dzīvsudraba hlorīds, jā, tas pats. varbūt nedaudz vairāk, varbūt mazāk, dosent matter so much.
Šo reakciju var veikt tikai ar IPA un ūdeni, tāpēc jā.
Jā, tas ir labi, acetons ir labāks, bet jā.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Liels paldies par ātro atbildi!
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es izlasīju gandrīz visus komentārus, es zinu, ka Hg(NO3)2 vietā varu izmantot HgCl2.
Bet vai kāds, kas to ir izmēģinājis, var man pateikt, cik daudz HgCl2 man ir jālieto 10 g P2NP. Kāds teica, ka tam nav lielas nozīmes... Bet es gribu būt pārliecināts, ka izmantoju optimālo daudzumu.
Turklāt, viskoncentrētākā sērskābe, ko es varu atrast foruma sarakstos, ir min95%, vai šī koncentrācija derēs.
Tātad, ja šie 5 % skābē ir ūdens saturs, vai tas sabojās sāls krišanu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es vienmēr tikai cenšos, lai būtu 0,1g/10-12g Al robežās, šajā gadījumā nedaudz vairāk ir labāk nekā nedaudz mazāk. labs indikators ir jūsu alumīnijs, kas peld uz augšu, ja ir pagājis kāds laiks un apakšā joprojām ir alumīnijs, pievienojiet vēl kādu domuzīmi, labi sakratiet, dodiet minūti vai divas un iztukšojiet. bet tas man notiek reti, 0,1g ir ideāli lielākoties. es izmantoju hlorīdu, oksīdu, acetātu, nitrātu, visi labi amalgamējas ar 0,1g.

Atbildēt uz otro jautājumu ir interešu konflikts, bet es tomēr atbildēšu.Ja jūsu organiskais ekstrakts ir labi sauss (30-1h MgSO4 siccum), jums nevajadzētu pat pamanīt atšķirību starp 95 un 98 sol. Ja jebkādā veidā izmantojat skābi ar mazāku koncentrāciju, tad palīdz ievietot masu saldētavā, lai mazliet samazinātu šķīdību, un filtrēt aukstu, vēlams vakuumā.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Paldies par noderīgo informāciju.
Video titros ir teikts 1:30 MgSO4 uz ekstraktu, vai tas nozīmē 1daļa uz katrām 30 ekstrakta daļām, vai tas nozīmē kaut ko citu ?
Kā es varu noteikt, vai mans MgSO4 ir bezūdens, to pārdod aptiekā, bet vai jūs zināt, vai šis ir bezūdens?
Vai tas izžūs ātrāk, ja es izmantošu daudz, vai ir kāds ierobežojums?

Vai, ja ekstraktu sajauc 1:1 ar IPA, es varu vēl dulitēt skābi arī ar IPA, lai izvairītos no iespējama skābes pārpalikuma?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Varbūt ekstrakts nav īstais termins, ja vien ar to nav domāta ūdens ekstrakcija, bet vienalga. tas ir labs uzskates materiāls (1:30), kam sekot līdzi, kamēr gūstat priekšstatu, es vienkārši pievienoju pēc acs, uzliekot apmēram pirkstu vai divus apakšā (atskaitot tukšumus).Var izmantot vairāk žāvējošo vielu, un tās var palīdzēt ar ļoti mitru šķīdumu, ja ir redzams ūdens slānis, jāpievieno vairāk, ja šķīdums ir vienkārši duļķains, jāpievieno mazāk. ja esat pievienojis nedaudz un neredzat šķīduma attīrīšanos, pievienojiet nedaudz vairāk. ne pārāk daudz, jo tas var aizturēt daļu jūsu organiskā materiāla, izmantojiet veselo saprātu.
Tas, kas ir aptiekā, ir heptahidrāts, tas nozīmē, ka uz vienu sulfāta molekulu ir 7 ūdens molekulas. ūdens saturu var pārbaudīt, veicot kalcinēšanu. 1-2 stundas 100 C temperatūrā, 4 stundas 500 C temperatūrā, 4 stundas 1000 C temperatūrā, nosver pirms un pēc, un starpība ir ūdens. protams, tas ir analītiskais standarts, jūs varat to uzspridzināt 300 C temperatūrā parastā krāsnī, lai iegūtu līdzīgus rezultātus.
Jā, ir laba ideja izmantot sērskābi. Jums var rasties vietēja pārskābošanās ar conc.
Paturiet prātā, ka pēc žāvēšanas izmēģiniet pilienu vai divus, lai redzētu, kā tas nogulsnējas, iespējams, jums nebūs vajadzīgs dilulozējums.Ja nogulsnes nogulsnējas labi, varat mēģināt pievienot nedaudz aukstas ipa pēc tam, kad sasniegts pareizais pH, redzēsiet, vai izkūst vairāk, ja jā, turpiniet pievienot, ja nē, iemetiet šo sūcēju saldētavā un dodiet tam dažas stundas.Jūs varēsiet dekantēt lielāko daļu šķīdinātāja ar minimāliem zaudējumiem, un produkta filtrēšana būs ātra un vienkārša.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ak, un tas palīdz iepriekš sagatavot šķīdumu nogulsnēšanai un bāzēšanai un novietot tos saldētavā, Tas palīdz uzlabot iznākumu ne tik ideālos apstākļos.
 

Jcjchh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ko darīt, ja es neizmantoju vakuuma avotu?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Labdien,
Man ir jautājums par laboratorijas aprīkojumu,

Kādus citus materiālus bez borsilikāta stikla var izmantot kā reaktoru?
Vai tas varētu ietekmēt sintēzes kvalitāti?

Kādas iekārtas ir ieteicamas 500 P2NP g. sintēzes veikšanai??

Paldies.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PP. HDPE vai pat metāla, ja uz visas iekšējās virsmas uzklāj aizsargājošu PTFE pārklājumu.
Muca mucā, lai jūs varētu dzesēt un karsēt. Liels kondensators, kas izgatavots no caurules caurulē. caurums kondensatoram, caurums teflona augšējam maisīšanas adapterim (Vai liels cementa maisīšanas urbis, kas pieslēgts regulatoram). jūsu alumīnijam jābūt biezākam nekā sub 50-100 g reakcijas, daudz biezākam, citādi tas izies ārā no kondensatora.Ir teikts, ka robeža ir 100 g, bet es esmu diezgan pārliecināts, ka jūs varat palielināt daudz vairāk. šeit ir 1 persona, par kuru es zinu, kas ar šo metodi veic 1 kg reakcijas, un, kā viņš saka, amalgamācijai ir nepieciešamas "stundas", un tiek izmantota alumīnija loksne.
 
View previous replies…

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Liels paldies!!

Es izmantoju 5 l stikla kolbu, lai sintezētu aptuveni 30-40 g...
Bet es gribu izmēģināt dažus lielākus..

Es gribētu izveidot savu "DIY" aprīkojumu, lai palielinātu reakciju.

Es domāju izmantot tukšu 25/50 L pudeli, kas paredzēta ķīmisko produktu uzglabāšanai.

Vai tā ir laba ideja?
Vai sintēzes kvalitāte varētu tikt ietekmēta, izmantojot plastmasas aprīkojumu?????
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es labi strādāju ar 0,25-3 mm "loksni" , es saku pēdiņās, jo tā ir viegli saliekama ar rokām. Es sagriežos nelielos izmēros un 1-2 sek. blitzēju kafijas grinde/blenderī tikai nelielai virsmas platībai.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
3 mm alumīnija, kādam p2np daudzumam tas ir ieteicams?
Vai to labi samaļ ar kafijas dzirnaviņām?
 
Top