Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Rūpīgi izskalojiet Al vairākas reizes.
Dzīvsudraba saturs salīdzinājumā ar izmantoto galaproduktu, iespējams, arī nebūtu pietiekams, lai jūs saindētos , jo īpaši, ja jūs izskalotu lielāko daļu. Iespējams, ka visbīstamāk ir ar to rīkoties reakcijas laikā, nevis galaproduktā.
Bet pajautājiet pieredzējušam dalībniekam, un viņš, iespējams, varētu jums to izskaidrot, jo arī es esmu nespeciālists. :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dažkārt tas tā nav. Taču, ja ar to regulāri sadzīvosiet, teiksim, saprātīgās robežās, nevis katru dienu, ilgtermiņā tas var būt diezgan toksisks. Domāju, ka, pateicoties salīdzinoši vienkāršākam sintēzes procesam, lielākā daļa tirgū pieejamo amfetamīna sulfātu tiek ražoti ar šo sintēzi. Domāju, ka līdzīga proporcija iznāk arī otrādi, ja paskatāmies, cik daudz cilvēku neinteresējas par to, cik daudz dzīvsudraba paliek gatavajā produktā, starp tiem, kas to izgatavo un pēc tam izkaisa uz ielas.
Es ceru, ka BB formulētie principi būs piemēri, pēc kuriem turpmāk sekot nākamajām paaudzēm. Tas būs muļķīgs vārds, bet, manuprāt, vislabākais būtu, ja BB būtu izdevies radīt "modi", kas definētu jaunu laikmetu, no centieniem pēc kvalitātes. Ir gandrīz neiespējami ietekmēt to cilvēku attieksmi, kuri uz to skatās vienkāršāk un/vai tāpēc, ka par katru cenu orientējas uz peļņu... vai arī otru galējību, kuru pašu ierobežojumi kavē attīstību. Izņemot to, ka viņi būs spiesti sekot tendencēm un līdz ar to arī mainīgā tirgus vajadzībām.
Bet atgriežoties pie dzīvsudraba, es arī no tā baidos. Tiesa, man ir biedējošs piemērs, kas pagātnē notika ar kādu ģimenes locekli.
Dzīvsudrabs ir smags metāls, vairumā gadījumu tas pat netiek izvadīts no organisma, pateicoties tā pussabrukšanas periodam, kas ir vairāk nekā 20 gadi, kā tas ir raksturīgi smagajiem metāliem. Tīklā ir daudz metožu detoksikācijai, es pat atradu detalizētu aprakstu šeit, forumā, bet tas ir liels darbs. Ja tas mūsos uzkrājas, tas var radīt nopietnas problēmas. Mēs zinām, ka tas nonāk mūsu organismā katru dienu, tāpat kā svins un viss pārējais. Taču viena lieta, ka to saņemam netieši, un cita lieta, ka to darām kā ārstniecības līdzekli, no kura citādi varētu izvairīties.
Es neesmu ķīmijas inženieris, es tikai pieļauju, ka reakcijas laikā esošais dzīvsudrabs lielākoties paliek sārņos, kas veidojas no atdalītajiem slāņiem. Un atkārtotas mazgāšanas mērķis, cita starpā, var būt maksimāli palielināt dzīvsudraba piesārņojuma noņemšanu. Bet es domāju, ka nav garantijas, ka tas pazudīs pilnībā.
Nesaprotiet mani nepareizi, es nemēģināju jūs pamācīt. Es domāju tikai tos foruma dalībniekus, kuri interesējas par šo tēmu. Šādā veidā viņi var izveidot priekšstatu par to, balstoties uz vairākiem viedokļiem.😊✌️
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki, liels paldies par atbildi mans galaprodukts ir pilnīgi balts, un smarža ir farmaceitiska, kas bija manas šaubas, jo visiem amfetamīniem, ko es darīju gadu laikā no brīvās bāzes eļļas, kas nāk no BMK eļļas, ir atšķirīga smarža. Es augšupielādēt bildes šovakar.
No otras puses, vai es varu alumīnija foliju aizstāt ar alumīnija skaidām? Vai ir grūti sagriezt foliju mazos gabaliņos lielāka mēroga procesā, un nopirkt alumīnija skaidas ir vieglāk.
Vēlreiz paldies.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Tāpēc, ka bijušo es neesmu smaržojis jau 8 gadus, bet pat pēc 20 gadiem es to atcerēšos precīzi.

Kopš tā laika neesmu redzējis nevienu labu. Reizēm šeit sastopu kādu beigtu sūdu, kurā smarža šķietami ir manāma pēdās, bet tā nav. Šodien mūsu tirgus ir tādā punktā, kur vasarā iznāca nikotīna dzeltenā kaut kas, liekas, ka sākumā ir varbūt 50% efekts, bet te 20-30% maksimums ir. 1G degunā, man visas nervu šķiedras vibrēja, es šņaucu, gāzu, griezos, griezos, tiešām uzskrēju... Pēc 2 stundām strauja atskurbšana, pēc 3 stundām es mājās izlaupīju ledusskapi, apēdu sevi līdz nāvei. Pēc tam 10 stundas gulēju tikpat mierīgi kā priekšlaicīgi dzimis bērns, kas tikko ielikts jaunā inkubatorā. Vairākas dienas nevarēju identificēt viņa smaržu, bet zināju, ka pazīstu, un tā bija pavisam parasta smarža. Tad es sapratu. Tas smaržoja kā spēcīgs, salds kafijas liķieris. Ne līdzīga, tikai tāda pati.
Es nezinu, kas tas, pie velna, bija. Bet mana pieredze ar amfetamīnu, ar kuru es sākumā saražoju līdzīgu sākumu, man nebija klauvēšana 3 stundas, bet gan žokļa klikšķināšana, nemirkšķinot plakstiņu 3-4 dienas.
Tiem jau aktīvajā laikā ir blakusparādības, kas rada sasprindzinājuma sajūtu, turklāt, patiesībā, no tā tu nejutīsies labāk... Tas padara jūs stulbu. Lai ko tu darītu, tas aizņem trīsreiz vairāk laika nekā parasti, jo tavs ķermenis griežas veltīgi, smadzenes to aizēno un tu steidzies. Ak, un tas rada tādas atmiņas problēmas, ka tu visu nepārtraukti meklē, jo, tiklīdz kaut ko noliec, jau aizmirst, kur to esi licis. Līdz pat šai dienai es nezinu, kas tā lieta bija, bet nekad vairs to neredzu. To pārdod kā amfetamīnu, un jūs saņemat tādus gudrus paskaidrojumus, kad ierosiniet tēmu, ka "amfetamīnu var pagatavot 10 veidos." Jūs man sakāt, ka amfetamīns būs amfetamīns pat tad, ja jūs to darīsiet citādi. Uz to vairs nav atbildes.
Tāpēc apmaiņā pret situāciju, kurā jūs nonācāt, kad to rakstījāt... es tūlīt rīkli visiem reģistrētajiem Mos Eisley iedzīvotājiem.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Man ir jautājums. Vai šie kristāli, kas parādās pamatšķīduma apakšējā pelēkajā slānī P2NP, kas nav reaģējis? Tas ir interesanti, tie ir parādījušies tikai tajā laikā, kad man aktīvā reakcija ir bijusi apmēram divas stundas, ilgāk nekā parasti. (Parasti pirms bāziskās reakcijas turpināšanas ļauju paiet pusstundai).
Mbe7K4YxDr

Iegūtais iznākums ir bijis ļoti augsts (75 %, vairāk vai mazāk), un, manuprāt, gala izskats ir diezgan apmierinošs.
GMSGInAfRK
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiks draugs... jā, kā saka mūsu draugs Gpatton, šie kristāli ir sāļi, šajā gadījumā tie ir nātrija sāļi, kas veidojas dūņu slānī, kad tas ir bijis augstā temperatūrā un pēc tam ir bijis straujš temperatūras kritums, redz, tas ir normāli tos redzēt, kad rodas šie apstākļi, ko jūs skaidrojat. Attiecībā uz pārējo rezultāts izskatās labi... veselība un prieks brālis!.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Paldies par atbildi! Pēdējā laikā esmu koncentrējis savu TEK, rūpējoties par temperatūru, cenšoties, lai tā nekad nesasniegtu 60-65ºC. Un tas ir mainījis spēles gaitu. Ievērojami ir uzlabojusies raža un kvalitāte.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hei, puiši, esmu vairākas reizes veiksmīgi pabeidzis šo sintēzi ar ļoti labiem rezultātiem. Diemžēl traucē izopropanola smarža. Ko darīt ar etilacetātu? Vai ir iespējams izo aizstāt ar etilacetātu? Iepriekš paldies, dārgā kopiena.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
jā, šī sintēze lieliski darbojas ar etilacetātu, tikai etiķskābes izmantojiet mazāk nekā ar izopropanolu, citādi viss būs kārtībā.
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Vai tas derēs MDfenilacetonam? Ja nē, vai kāds man var ieteikt procesu, kā sintezēt MDA no safrola? iepriekš paldies.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Man nebija problēmu ar sintēzi līdz pat brīdim, kad brīvā bāze jāpārveido par sāli, pievienojot sērskābi līdz 6 PH.
No IPA, P2NP, GAA, NaHO un Hg/Al maisījuma augšējā slāņa atdalīju dzeltenu dzidru amfetamīna frībāzi. Frībāzes amfetamīns bija aptuveni 9PH, un es to samazināju līdz 6 PH, pievienojot sērskābi kopā ar 20 ml acetona, bet frībāzes amfetamīns vēl nav pārvērties par sāli/pastu un joprojām ir šķidrs.

Izskatās, ka sāls ir apmēram līdz 5 ml uzpildes līnijai, bet amfetamīna brīvā bāze ir apmēram līdz 135 ml uzpildes līnijai. Es izmantoju 10 g p2np.

Vai kādam ir priekšstats par to, kas šeit ir noticis nepareizi? Vai es joprojām varu pārvērst savu maisījumu par amfetamīna sulfātu, vai arī produkts ir atkritumi?

Jāpiebilst, ka deionizēta vai destilēta ūdens vietā es izmantoju Fidži ūdeni, jo nevarēju atrast destilētu. Šķiet, ka tas reakciju nemaz neietekmēja, bet vai tas varētu būt cēlonis? Es arī neizžāvēju frībāzi ar magnija sulfātu, jo man nebija nekāda.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki. iespējams, ka jūsu amfetamīna sulfāts ir izšķīdināts ūdenī.

Vai amfetamīna eļļa (brīvā bāze) bija kaut kur izšķīdināta?
Vai varat ielādēt sava produkta fotoattēlu? Es mēģināšu jums palīdzēt.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Domāju, ka amph freebase tika izšķīdināta IPA (saskaņā ar higgs bosson video). Es pievienoju vēl nedaudz acetona, un tas sāka iegūt duļķaini baltu krāsu, kas, pieņemu, ir labi, bet maisījums nesašķīst (iespējams, ūdens klātbūtnes dēļ?).
Šis ir mans amfetamīna brīvās bāzes maisījums pēc aptuveni 12 stundām, kad tas bija atstāts uz nakti. Krāsa no ļoti gaiši dzeltenas kļuva tumši dzeltena.
QDTQKViszn


Tā tas izskatās pēc tam, kad maisījumam pievienoju vēl nedaudz acetona.
5xPkfXUeBd


Vai man vajadzētu turpināt pievienot acetonu maisījumam? Vai ir kāds viegls veids, kā šajā brīdī noņemt ūdeni?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Ja pēc skābes/acetona pievienošanas jūsu brīvā bāze nekļūst duļķaina, varat ekstrahēt i ar kādu stipri nepolāru šķīdinātāju, piemēram, heksānu vai petrolēteri. Ja jau esat neitralizējis visu šķīdumu, pievienojiet vēl nedaudz koncentrēta NaOH šķīduma un kādu no iepriekš minētajiem šķīdinātājiem. Pēc ekstrakcijas pārlejiet to šaurā cilindrā, un jums vajadzētu būt iespējai redzēt 3 šķidrās fāzes slāņus. Augšējais slānis - dzidrs, tajā jābūt heksānam+amfobāzei un ļoti maz acetona, vidējais slānis - dzeltens, tas ir IPA + atlikusī frīzbāze, kas sajaukta ar visiem polārajiem piemaisījumiem un acetonu, apakšējais, protams, ir sārmains NaOH ūdens šķīdums. Ņemiet augšējo heksāna slāni un ekstrakciju atkārtojiet vairākas reizes. Frībāze vienā piegājienā noteikti nenokļūs līdz heksānam, jo tā šķīst abos. Tad iegūto heksāna frībāzes šķīdumu var atšķaidīt ar acetonu un vēlreiz mēģināt nogulsnēt sāli. Reiz man bija kaut kāds sūdīgs IPA, kas, kā vēlāk izrādījās, ir aptuveni 82 %, nevis 99,5 %, un arī es to neesmu izžāvējis, jo nezin kāpēc. Arī mana frībāzes titrēšana izskatījās tieši tāpat kā tava, un šī procedūra, kā jau iepriekš minēju, man palīdzēja atgūt diezgan labi attīrītu sāli.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Izskatās pareizi, @jazzthatguy. Iespējams, jums ir slapjš IPA, un slapjš ir jūsu problēmas atslēga.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, es pagatavoju 2ml sulf 98% 50ml acetona, bet gala produktam ir šausmīga acetona smaka.
Kā jūs domājat, vai varētu būt laba ideja acetona vietā izmantot IPA? Kādam vajadzētu būt daudzumam?
Vai ir kāds cits produkts papildus IPA vai acetonam, lai samazinātu šo spēcīgo smaku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ko mēs varam darīt, lai atdalītu IPA no brīvās bāzes eļļas?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Atvainojiet, man ir jautājums,
Es veicu sintēzi, un reducēšanas reakcija nesākās, tāpēc es domāju, ka tas ir nepareizi. Es atstāju to malā, bet pēc 2 stundām atgriezos, un reakcija notika.
Vai reakcija varēja notikt nepareizi, ja to neuzraudzīju????
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Un vēl viens jautājums ir par to, cik ilgi tai būtu jāreaģē,
Jo pēc 30 vai 40 minūtēm temperatūra sāk pazemināties zem 40 grādiem, un es neesmu pārliecināts, vai tas joprojām kaut ko dara.
Paldies
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs varat pārbaudīt reakcijas pabeigtību, izmantojot TLC, jūs varat viegli izgatavot plates vai iegādāties. jūs pārbaudāt izejvielu klātbūtni/konc.
Vai refluksu, lai reakcija turpinātu noritēt, tiklīdz tā atdziest no pīķa, līdz Al ir zudis. uzmanīgi ar temperatūru.
 
Top