Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Labdien,
Man ir jautājums par laboratorijas aprīkojumu,

Kādus citus materiālus bez borsilikāta stikla var izmantot kā reaktoru?
Vai tas varētu ietekmēt sintēzes kvalitāti?

Kādas iekārtas ir ieteicamas 500 P2NP g. sintēzes veikšanai??

Paldies.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PP. HDPE vai pat metāla, ja uz visas iekšējās virsmas uzklāj aizsargājošu PTFE pārklājumu.
Muca mucā, lai jūs varētu dzesēt un karsēt. Liels kondensators, kas izgatavots no caurules caurulē. caurums kondensatoram, caurums teflona augšējam maisīšanas adapterim (Vai liels cementa maisīšanas urbis, kas pieslēgts regulatoram). jūsu alumīnijam jābūt biezākam nekā sub 50-100 g reakcijas, daudz biezākam, citādi tas izies ārā no kondensatora.Ir teikts, ka robeža ir 100 g, bet es esmu diezgan pārliecināts, ka jūs varat palielināt daudz vairāk. šeit ir 1 persona, par kuru es zinu, kas ar šo metodi veic 1 kg reakcijas, un, kā viņš saka, amalgamācijai ir nepieciešamas "stundas", un tiek izmantota alumīnija loksne.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nē, tam nevajadzētu ietekmēt kvalitāti, bet jāuzmanās, istabas temp. gan hdpe, gan pp ir piemēroti gandrīz visam, bet 110*C temperatūrā tie sāk deformēties, īpaši šķīdinātāju, skābju u. tml. ietekmē.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ok.
Ideālais temperatūras diapazons labai sintēzei ir no 50 līdz 70 °C aprex, vai ne?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Jebkādi ieteikumi par alumīnija biezumu, kas man būtu jāizmanto, un kā ar to izgatavot amalgamu
alumīniju?
Vai man vajadzētu to sagriezt līdz kādam izmēram?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es labi strādāju ar 0,25-3 mm "loksni" , es saku pēdiņās, jo tā ir viegli saliekama ar rokām. Es sagriežos nelielos izmēros un 1-2 sek. blitzēju kafijas grinde/blenderī tikai nelielai virsmas platībai.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
3 mm alumīnija, kādam p2np daudzumam tas ir ieteicams?
Vai to labi samaļ ar kafijas dzirnaviņām?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
0,25-0,3 , atvainojiet mani
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Oook
Es izmantoju 0,04 mm Al, lai sintezētu 50 P2NP
Vai es varu izmantot to pašu Al, lai sintezētu 100??? 200???? 300???

Un vēl viens jautājums, ja neiebilstat,
Kādu teflona aerosolu var izmantot, lai pārklātu cilindru???

Es meklēju un varu atrast tikai smērējamo aerosolu.....
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Lūdzu, sāciet no neliela apjoma. kad redzat problēmu ar dzesēšanu, padomājiet, kā to atrisināt. Jums var būt viegli 1/2 no lietām uz grīdas - (labāks variants). sliktāk par Jums. nozīmē, ka visa Jūsu vieta ir netīra ar dzīvsudrabu ;( mans viedoklis, ka mucas krāsošana ir strupceļš.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kā es varu zināt, vai mans respirators aizsargā pret dzīvsudraba tvaikiem? (Es pats sintezēju dzīvsudraba(II) nitrātu, izmantojot dzīvsudrabu un slāpekļskābi, tāpēc radīsies daži dzīvsudraba tvaiki).
Vai ir nozīme, vai es izmantoju ledus etiķskābi vai tikai etiķskābi? Man ir grūti atrast ledus etiķskābes piegādātāju.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Varbūt toksisku vielu noteikšanas testa josla? Tās pārdod laboratoriju veikalos. Samitriniet izmantoto filtru un noslaukiet sloksniņu, es pieņemu.
Bet es domāju, ka jūs pārlieku uztraucaties. dzīvsudrabam ir ļoti augsts viršanas punkts 360 grādi C, jūsu kondensators par to parūpēsies, un pat tad, ja daži dzīvsudraba tvaiki nonāk ar citām gāzēm ārpus kondensatora, tas ir tik niecīgs daudzums, ka jūs, iespējams, uzņemat vairāk, ēdot lašus.
Jūs varat izmantot pat tikai ūdeni, tāpēc, protams, 80 % vai kāds cits, ko varat atrast, ir ok.
 

dirktem

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Kāpēc tas atskaņo mdma mūziku, kad ražo amfetamīnu. nevar dzēst
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Vai amfetamīna sulfāta filtrēšanai var izmantot filtrpapīru, nevis apģērba gabalu? Turklāt, tā kā es gatavoju elementārā dzīvsudraba un slāpekļskābes šķīdumu, kā man tas būtu jāuzglabā, jo man nebūs nepieciešams viss šķīdums vienai amfetamīna sērijai?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs varat izmantot kafijas filtrus no pārtikas veikala, labāk nekā papīru.
Atkarībā no skābes koncentrācijas, līdz 70 % hdpe vajadzētu būt ok.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Kopš manas pirmās veiksmīgās sintēzes pirms dažiem mēnešiem esmu izmēģinājis daudzas dažādas sintēzes optimizācijas kombinācijas, kas galvenokārt saistītas ar vieglāku/lētāku attīrīšanu. Tāpēc esmu jums sagatavojis dažus virtuves padomus un trikus:

1. Dekantētā Rm pirmajai paskābināšanai izmantojiet gāzveida HCl, nevis šķidrus šķīdumus. Kāpēc? ja jūs tik un tā gatavojaties veikt AB ekstrakciju, tad starpjoniem nav īsti nozīmes, bet arī ir gandrīz neiespējami nejauši pārskābt Rm, jo frībāzes šķīdumam ir bezūdens vide, pārmērīgs HCl daudzums vienkārši nonāk tieši dūmvadā. Esmu novērojis, ka šis process parādījās ievērojami vairāk, laikietilpīgāks un ekonomiskāks, ja izmanto burbuļveida siles difuzoru, nevis tikai taisnu gumijas šļūteni (imho labākais un visvieglāk iegūstamais ir stingri porains akvārija aeratora akmens, bet tas nevar būt izgatavots no dabīga bazalta vai citiem HCl neaizsargātiem akmeņiem) un izmanto šauru, augstu spainīšu.
2. Šis padoms varētu būt ļoti noderīgs ppl, kas strādā ar salīdzinoši lielu brīvās bāzes daudzumu vienā reizē. Tas tiešām nav tik sarežģīti, kā varētu būt rakstīts. Ja pirmais sāls ieskābināšana izrādījās tik vienkārša un bez stresa, bet nākamo paskābināšanu var padarīt gandrīz tādu pašu kā iepriekšējo. Es deru deru, ka esat apgādāts ar precīziem svariem un kādu žāvēšanas kameru (cepšanas krāsni), tāpēc varat ņemt paraugus no apmēram dažiem aptuveni 200 mg filtrētas sāls paraugiem un vienkārši veikt mitruma satura gravimetrisku noteikšanu, šo ISO standarta procedūru var izlasīt dažās visādās bezmaksas interneta bibliotēkās. Cik daudz ir "maz", tas ir atkarīgs no jūsu vērtējuma. Pēc pēdējās sausuma svēršanas šie paraugi var doties atpakaļ uz savu partiju. Kāpēc jums vispār būtu bijis jācenšas veikt kādu parasti fakultatīvu procesu? Pirmkārt, jūs varētu pietiekami precīzi aprēķināt savu neapstrādāto Rm iznākumu, piemērojot sausās masas saturu pārējai vēl mitrai partijai. Tātad tas viss ir noderīgi? Nē, ne gluži. Jūs varat veikt dažus pasakaini vienkāršus stehiometriskus vienādojumus un ļoti precīzi aprēķināt kopējo šķīduma daudzumu, lai iegūtu pH,6. Vienkārši divreiz pārbaudiet aprēķinu un mierīgi izlejiet 80-90 % no kopējā skābes daudzuma. Pārējo pievieno pilienveidīgi, kā tas vienmēr ir bijis.
3. Ja jums būtu bijusi iespēja noķert iespēju iegādāties HPLC klases izooktāna pudeli ar "īsu derīguma termiņu" par nelielu lūzumu no tās cenas; Jums būtu labāk uzmanīgi izlasīt: tas nav pelējumains, tikai stabilitāte un tīrības sertifikāts netiks garantēts. Bet tas mūs tik un tā netraucē. Es vienmēr veicu pēdējo AB nogulsnēšanos ar bāzes ekstraktu izooktā, šķīdumu un acetonu/pārtikas fosforskābi (V). Kāpēc tas ir tik brīnišķīgi? Nav smago metālu satura, kāds diezgan bieži bija, piemēram, petrolēterī, arī polaritātes indekss 0,1, kas padara šo šķīdinātāju par otro nešķīstošāko šķidrumu ūdenī, un vēl vesela virkne citu īpašību. Bet tas var pilnīgi atdalīties piltuvē 5 minūšu laikā, kamēr ir sasalstošs, un kaut kādā brīnumainā veidā darbojas kā visprecīzākais pH slāpēšanas indikators pasaulē. Bet izooktāna/acetona šķīdumā, ko maisa magstirā ar maksimāliem apgriezieniem minūtē, vienmēr "pēdējais piliens" liek miglainajam šķīdumam savienoties raksturīgos pulverveida mākoņos, padarot šķīduma virspusi pilnīgi dzidru dažu sekunžu laikā, kas arī norāda ideālu pH līmeni tajā brīdī (vai mums ir kāds ķīmijas doktors, kas mēģinātu to izskaidrot visai sabiedrībai?). Turklāt, ja ABekstrakcija ir veikta pareizi, to var atkārtoti izmantot kā labāko no pieejamajiem reakcijas buferšķīdumiem.
Jūtieties brīvi jautāt par šiem jautājumiem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vai jūs ražojat amfetamīnu*HCl personiskai lietošanai?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Tas ir tikai starpposms starp visiem attīrīšanas posmiem. Galīgais jons parasti pēc izvēles ir sulfāts. Tā kā neviens no zināmajiem titrēšanas indikatoriem nav piemērojams šim konkrētajam gadījumam, Jums ir jāizmanto tonnas indikatīvo papīru, lai noķertu nezināmas koncentrācijas šķīduma galapunktu, es nevaru vienkārši lēti un ātri iegūt vērtīgu kvalitātes redzējumu par vissvarīgāko soli. Kā parasti tiek aizdomās turēts, izgaismot frībāzi, burbuļojot kādu nopietni nepatīkamu toksisku gāzi, kas izgatavota antīkā Kipa aparāta mūsdienīgā adaptācijā, ja tas ir kritiski svarīgi, iespējams, ir visbīstamākais un vislētākais sālīšanas veids. Taču bezūdens frībāzes šķīdumu vienkārši nav iespējams pārskābināt, jo īpaši, ja faktiskais iznākums ir loterija. Pārāk liels HCl daudzums vienkārši burbuļo, lai ar prieku ķertos mitruma no gaisa un laika gaitā sakošļātu jebkuru metāla virsmu. Labāk iepazīstoties ar al/hg reducēšanu, es nolēmu savā nedaudz atjauninātajā šīs receptes versijā ieviest A-B ekstrakciju. Kopš tā laika es veicu pilnīgu A-B ekstrakciju kā obligātu sintēzes soli, pat ja pirmais brīvās bāzes slānis izskatās gandrīz bezkrāsains. Tas ir tikai manas veselības labad. Esmu pagatavojis aptuveni 15-20 partijas, vienmēr 10-20 gramus, un gandrīz katru reizi iznāk atšķirīgi. Atšķiras ne tikai izskats, bet arī tas, kā tas ietekmēs tavu uzvedību, kad būsi iedzēris.
Man; kā ilggadējam analītiskajam laboratorijas darbiniekam, mans vidējais reproducējamības koeficients ir nopietns iemesls, lai sevi kauninātos. Burtiski katru reizi tas kļūst atšķirīgs, neskatoties uz to, vai tie ir izgatavoti no subproduktiem, kas ņemti no tā paša kā vakar, ieskaitot dejonizētu ūdeni. Tagad, izmantojot metodi "aprakstīt katru detaļu", es mēģinu noskaidrot, kura procesa detaļa var ietekmēt galaproduktu, ja tā netiek ievērota. Dažreiz centieni padarīt Haida kungu tikpat profesionālu kā doktoru Džekilu ir tik nevienmērīgi, ka liek nopietni apšaubīt sevi kā profesionāli. Jo īpaši, kad runa ir par mana gala rezultāta salīdzinājumu ar sagaidāmo mērķi, kā tas tika parādīts šīs tēmas video. @G.Patton jūs varat DM mani, lai dalītos ar zināšanām viens ar otru.
 
Top