BK4 (2b4m), kas satur 4-metilpropihenonu

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kā pārdevējs es nevaru aprakstīt ''nepareizos punktus'', kurus jūs veicāt, jo tas padarīs jūsu anonimitāti utt. sliktu, kā arī citiem - es neesmu šeit, lai veiktu karu ar saviem klientiem, dārgie - es redzu, ka jūs jūtaties tik ļoti slikti par naudu, kuru jūs ''zaudējāt'', ka jūs visu laiku runājat par naudas atmaksu - es neesmu piespiedis jūs iegādāties tik lielu daudzumu - eskrovs ir pieņemts, un ar darījumiem ar mani nav radušās problēmas, jo tas pastāv. Es vairs neatbildēšu uz jūsu tekstu, bet tagad redzu, ka daudzi cilvēki man rakstīja un pastāstīja dažas lietas. Saucot mani par "pretīgu" jau no paša sākuma, jūs parādījāt, kāds cilvēks esat, un arī jūsu uzvedība tagad - 99,9% manu klientu ir apmierināti, un viņi vienmēr saņēma atkārtotu sūtījumu, ja bija problēmas ar produkta saņemšanu utt., bet nekad neesmu rīkojies nelaipni, pat ja mēs nepiekritām punktiem. Paldies par jūsu viedokli - labāk, ka tas būs redzams visiem - no manas puses jums vairs neatbildēsim. Citiem cilvēkiem - paldies, ka esat daļa no mana veikala utt! Priecīgus svētkus!!!
DRĪZUMĀ TIKS PIEVIENOTAS JAUNAS ĶIMIKĀLIJAS - KARSTIE PRODUKTI
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vieglākais veids ir aizbēgt no problēmām vai uzvelt tās uz kāda cita galvas. Lielisks pārdevējs lol
 
Top