BK4 (2b4m), kas satur 4-metilpropihenonu

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Es izveidoju savu 2b4m es nekad nesaņemu problēmu.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
20 mm diametra kristāli mans mazais zēns =)

un glabāt aminoketonu kā brīvo bāzi nav pārāk gudra ideja. Un jā, amīni normālā stāvoklī ir bezkrāsaini caurspīdīgi šķidrumi. Jums aminoketonā ir urīna krāsa, acīmredzot piemaisījumi ...
Pirms izrādīties, vismaz mazliet padomājiet, kam jūs izliekaties priekšā =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jā, un nepieciešams nedēļām, lai izgatavots ir
Es izgatavoju 1 dienas laikā.
Visa sintēze notiek 1 dienā nākamajā dienā produkts ir gatavs lietošanai.
Tāpat kā šajā im attēlā vajadzīgas nedēļas. Dobry ir laiks gaidīt nedēļas
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūs cenšaties visus sajaukt ar sūdiem, lai pierādītu, ka esat forši, taču, spriežot pēc jūsu fotogrāfijām, tā nav. Mēs meklējam labāko bk4 tīrīšanas variantu, kurā ir ap 30 procentiem piemaisījumu, un, ja esi stulbs, pārlasi amatu no paša sākuma, tur ir norāde no manis, kādi piemaisījumi un tīrīšanas varianti. Mēs cenšamies palīdzēt cilvēkiem, tikmēr jūs postējat muļķības, mēģinot mani kaut ko pamācīt. Vislabākais risinājums ir jums aizvērt muti, ja jums nav nekā laba, ko piedāvāt, lai atrisinātu problēmu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bro mēs priecājamies par y, y var pārtraukt surogātpasta sūtīšanu? Cilvēki mēģina novērst problēmu
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jā, es esmu nerds xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
tie nav kristāli un tajos ir netīrumi)))) Vai jūs vēlaties mērīt pīpes? vai man jums jāparāda monolīti kristāli, kas sver 5 kg? ))))
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Esmu to pārkristalizējis, 60 g 2b4m (izmazgāts ar karstu ūdeni, lai atdalītu 4-metilpropihenona eļļu, kas peld virsū) 100 ml IPA 60c temperatūrā, ko kontrolē, izmantojot ūdens vannu un termometru, es dabūju atpakaļ 44 g, tāpēc cerams, ka tagad tas ir tīrs. Tagad es veicu 1 g 2b4m eksperimentu.

Zinu, ka fotogrāfijas neko nenozīmē, bet vienkārši gribēju parādīt netīro, nemazgātu un 2b4m pret mazgātu un pārkristalizētu 2b4m.

Cerams, ka 1 g eksperiments izdosies.
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jā, šis dzeltenais ir netīrs 2b4m whrite kristāls ir tīrs tagad
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Acīmredzams, ka šim nolūkam mēs pārkristalizējāmies no IPA. Tikai baltā krāsa nav tīrības garantija, dīvaini, ka jūs kā ķīmiķis to nezināt).
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Gandrīz 30 % maisījuma pulveris?Vai tiešām cilvēki nezina, ko viņi pārdod?Tas ir joks.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
izlasiet ekrānšāviņu ar pārdevēja atbildi... ko es varu teikt...
Tam nav ienākošo reaģentu kvalitātes kontroles. un tas, kurš ražoja bk4, ļoti slikti noteica bromēšanu, tā ir standarta problēma, ka iesācējiem skābes nelīdzsvarotības dēļ reakcija paaugstinās un bromēšana nenotiek līdz galam.
un, protams, ne gāzu hromatogrāfija-masspektrometrija, un pat uz RF plākšņu plāksnes es nepārbaudīju.
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Atvainojos, ka Google translate pastāvīgi mani uzstāda, pievienojot tulkojumam, es... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Pārdevējs ir Pl puisis man ir draugi no Pl un viens uzņēmums pārdod sūdus bromketonus. ja viņš ir tālākpārdevējs, ir laiks mainīt vietu, kur viņš pērk ketonus. šis uzņēmums pārdod šo personālu daudz laika, nekā tas nav iesācēju problēma
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kurš veic bromketona sintēzi, nepārbauda reakcijas pabeigšanu uz plāksnēm ar alumīnija oksīdu. Ķīnieši vienmēr pievieno GC dokumentu, tikai slikti piegādātāji/ražotāji nepārbauda un nesniedz spektru.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
viņi dara biznesu, kā var, 4-metilpropiofenona vairumtirdzniecības cenas Ķīnā no tonnas aptuveni 30 dolāru par kg, ja sintēze tiek veikta pareizi, iznākums ir 1,3-1,4 kg bk4 (b2m4), un bk4 cena ir pavisam cita.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Jā, un Jūs pērkat darbiniekus, veicat sūdīgu darbu, zems iznākums, liels risks.
Viņi tikai pārdod personālu,legāli strādā un skaita naudu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Es pareizi saprotu: 1. Pārdevējs pats atzina, ka pārdod nekvalitatīvu preci. 2. Pārdevējs atsakās aizstāt preci vai kompensēt tās izmaksas, pat daļu no izmaksām. 3. Vai jūs prasāt pierādījumus par kušanas temperatūru pēc tam, kad pārdevējs pats atzina, ka prece ir bojāta?
Vai jums nešķiet dīvaini prasīt pierādījumus, kad pats pārdevējs atzina, ka...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Es neteicu, ka produkts ir sūds. Nekad nav bijušas problēmas ar klientiem, bet kopš aptuveni 1 mēneša redzu, ka daudzi poļu cilvēki cenšas sabojāt manu reputāciju - ir viegli pamanīt lauztas valodas informāciju, kas raksturīga poļiem, kuri nezina, kā pareizi rakstīt.
Mani produkti ir labākie, un man ir laba reputācija kopš darbības sākuma. Nesaki, ka es atzina kaut ko - daudzi cilvēki vēlas, lai mani no biznesa, jo es sniedzu escrow nodrošināta sistēma pārdošanas, jo viņi nevar scam cilvēkus, pārdodot shitty priekšmetus vai pat nesūtot. Tas ir patiešām apkaunojoši dārgie cilvēki - cienīt savus pārdevējus.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Izlasiet to, ko esat man atsūtījis. Jūs ATZĪSTAT, ka pieļāvāt kļūdu un ka citi sūdzas par kvalitāti...

Ja jūs kļūdījāties un atzīstat to, kā jūs to darāt, tad jebkurš krietns cilvēks paceltu rokas augšup un kaut ko risinātu ar klientiem, lai klients būtu apmierināts un arī klients atgrieztos, jo ir ieguvis uzticību.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kā jau teicu iepriekš - atmaksa nav iespējama - jūs pasūtāt uz savu risku - tas ir pasūtīts speciāli konkrētai personai un nav atmaksājams - es nevaru būt drošs, ka kāds man sūta pareizu produktu, un, ja kāds baidās zaudēt naudu, kāpēc viņš pasūtīja 5 kg, nevis 250 g? Es nevienu neuzspiedu, un no maniem listrings jūs varat pasūtīt pat 50 g.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Es pat runāju ar jums, kad ir problēma - ja kāds pasūtīja no alibaba vai kaut ko citu un ir dusmīgs, viņš pat nesaņems atbildi no pārdevēja - tas ir patiešām skumji, ka mēs sūtām cilvēkus visā pasaulē, tostarp ASV AUS, un kopš mēnešiem un tikai 1 klients ar savu draugu izsaka šādas pretenzijas...
Sveicieni labi cilvēki
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Izlasiet to, ko esat man atsūtījis. Pārstājiet mainīt to, ko vēlaties pateikt. Tas ir smieklīgi

Nekādas uzticības, pērciet uz savu risku, tas ir absolūti šokējoši.
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
brālis, jūsu produkts ir augstā līmenī, to sintēze nav piemērota, un viņu ķīmijas pieredze ir amatieru, tāpēc
 
Top