BK4 (2b4m), kas satur 4-metilpropihenonu

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Es neteicu, ka produkts ir sūds. Nekad nav bijušas problēmas ar klientiem, bet kopš aptuveni 1 mēneša redzu, ka daudzi poļu cilvēki cenšas sabojāt manu reputāciju - ir viegli pamanīt lauztas valodas informāciju, kas raksturīga poļiem, kuri nezina, kā pareizi rakstīt.
Mani produkti ir labākie, un man ir laba reputācija kopš darbības sākuma. Nesaki, ka es atzina kaut ko - daudzi cilvēki vēlas, lai mani no biznesa, jo es sniedzu escrow nodrošināta sistēma pārdošanas, jo viņi nevar scam cilvēkus, pārdodot shitty priekšmetus vai pat nesūtot. Tas ir patiešām apkaunojoši dārgie cilvēki - cienīt savus pārdevējus.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Izlasiet to, ko esat man atsūtījis. Jūs ATZĪSTAT, ka pieļāvāt kļūdu un ka citi sūdzas par kvalitāti...

Ja jūs kļūdījāties un atzīstat to, kā jūs to darāt, tad jebkurš krietns cilvēks paceltu rokas augšup un kaut ko risinātu ar klientiem, lai klients būtu apmierināts un arī klients atgrieztos, jo ir ieguvis uzticību.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Es pat runāju ar jums, kad ir problēma - ja kāds pasūtīja no alibaba vai kaut ko citu un ir dusmīgs, viņš pat nesaņems atbildi no pārdevēja - tas ir patiešām skumji, ka mēs sūtām cilvēkus visā pasaulē, tostarp ASV AUS, un kopš mēnešiem un tikai 1 klients ar savu draugu izsaka šādas pretenzijas...
Sveicieni labi cilvēki
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Constantylious777 ir viens no uzticamākajiem ķīmisko vielu pārdevējiem.

Sjeras labākajā knowlage, Viņam bija veiksmīga sadarbība ar labi zināmiem darknet pārdevējiem, piemēram,: Pygmalion.
Sierra ir stingri pārliecināts, ka jebkuras ar kvalitāti saistītas problēmas nav saistītas ar vēlmi palielināt ienākumus.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Man bija cilvēki, kas sūdzējās par to, ka produkts ir atšķirīgs, bet viss bija kārtībā. Es pārtraucu atbildēt uz jūsu tēmu un komentārus, jo jūs patiešām esat man kā bērns - lūdzu, vairs no manis nepērciet - es neesmu piespiedis jūs iegādāties 5 kg. tā vietā, lai raudātu, ka jūs zaudējāt visu naudu, jūs varētu vienkārši pasūtīt 50 g. Es nevēlos vairāk par to runāt - varbūt es vienkārši neesmu labs piegādātājs sadarbībai ar jums - sveicieni.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Daudz poļu? klausieties nerunājiet par Pl cilvēkiem slikti. cilvēki sūdzas, jo ir daudz uzņēmumu, kuros Jūs varat iegādāties darbiniekus tur jā? tas ir likumīgi tur. citās valstīs ir problēma iegādāties. cilvēki rāda sintēzes iznākumu 60-70 % šeit nekā Jūs domājat?
Mocny kutas Tu mainīsi segvārdu katru reizi, kad kāds tev samaksās 3 tūkstošus.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Es nesaucu poļus par sliktiem - vienkārši domāju, ka cilvēki ir no tirgus, kurā es darbojos, un uzskata mani par draudu savam biznesam.

sveicieni, es vairs neatbildēšu uz šo tematu
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Sveiki, attiecībā uz 2B4M, es šorīt veicu sintēzi ar 2b4M no @Constantylious777 un man bija balts piens https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, es domāju, ka jā, partija ir atšķirīga, bet, ja vēlaties būt pārliecināts un ja nevēlaties zaudēt naudu, iegādājieties nelielu daudzumu un/vai attīriet to , kad jums ir labs 2B4M , jums ir labs 4mmc. ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Tiem ir jāievēro stingrs kvalitātes nodrošināšanas process, kas nodrošina mērķim atbilstošu produktu. Acīmredzot viņi par to nerūpējās un vienkārši pārdeva produktu neatkarīgi no tā. Viņi ir profesionāļi, kas ražo šo produktu, un viņiem vajadzētu zināt labāk!!! Ļoti slikta prakse.

Tas ir tāpat kā iet uz kafejnīcu un lūgt kafiju ar cukuru un daudz piena, bet, kad saņemat kafiju, tā ir melna, bez cukura un piena, bet viņi saka, ka vispirms vajadzēja pasūtīt nelielu daudzumu.

Viņi nav muļķi, viņiem ir testi, ko viņi var viegli veikt zinātniskā laboratorijā ar vairāk nekā pietiekami pieejamu aprīkojumu, lai pārliecinātos, ka produkts ir 99 % tīrs un bez piemaisījumiem!!!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
RIEBUMS PIEGĀDĀTĀJS. NEPĒRCIET NO VIŅIEM
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pietiek vienreiz uzrakstīt. Es varu uzskatīt jūsu ziņojumus par surogātpastu un aizliegt. Nepieļaujiet, ka es to daru. Turklāt, lai nekavējoties atrisinātu strīdu, izmantojiet eskropu.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Atvainojos, vienkārši esmu diezgan sarūgtināts par šo pieredzi.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Beidzot man ir mans jaunais 2b4m no jauna piegādātāja, kurš reklamējas arī šeit BBgate. Es ar prieku jums parādīšu, ko es izmantoju, lai iegūtu šo tīro 2b4m. Ļoti laimīgs.

Vecais 2b4m ir 4mmc šķīdums fotogrāfijas priekšējā kreisajā pusē (ļoti netīrs, un es daudzas reizes mazgāju ar tik daudz acetona, ka daudz kas aizgāja zudumā), un jaunais 2b4m ir 4mmc šķīdums aizmugurējā labajā pusē (ļoti tīrs, es izmantoju apmēram 10 % no acetona daudzuma, ko man vajadzēja izmantot, lai notīrītu netīro 4mmc) Es savu sintēzi veicu tik ātri, un es esmu tik pārsteigts, cik tīrs ir 2b4m. Es nevaru sagaidīt, kad varēsim salīdzināt kristālus.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Tā kā jūs ieguldījāt tik daudz pūļu, lai visi uzzinātu, ka mans materiāls ir ''netīrs'', un tagad runājat par ''jauno piegādātāju no šejienes'' - es patiešām sāku ticēt, ka jums ir kāda interese padarīt manu tīmekļa vietni un pakalpojumu sliktu. Pārtrauciet surogātpastu, draugs
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Kas man jādara tā vietā?

Jūs taču apzināties, ka esat paņēmis no manis samaksu par 5KG 2B4M? Tas pats 2B4M, kas viss gāja zudumā, jo nebija tīrs, un visa mana sintēze no tā gāja zudumā produkta piemaisījumu dēļ (laiks, pūles un citu sintēzē izmantoto materiālu/sastāvdaļu izmaksas - viss arī tika izniekots), jūs rēķiniet, turklāt jums pat nerūpēja, un es paliku ar produktu. Par laimi, man bija kāds, kurš mani uzrunāja un pamācīja, kā to nomazgāt un pārkristalizēt, lai no jums iegūtu kādu lietojamu 2b4m.

Pat tagad jums nav vienalga, jūs domājat, ka es, viena persona ir surogātpasts, tā nav surogātpasts vispār, es esmu faktiski seko līdzi ar gala rezultātu, lai cilvēkiem ir pilns stāsts no manis, nevis tikai 85% un atstāt beigas ārā. Un es pabeidzu, iesakot avotu, kurš ir bijis tikai pieklājīgs, nomierinošs un izpalīdzīgs ar mani, ko klienti novērtē, un es gribēju dalīties ar to citiem, nevis iet cauri tam, ko es izgāju cauri.

Tā vietā, lai koncentrētos uz mani, kāpēc jūs neieviestu sistēmu, kurā jūs varētu veikt periodiskas pārdodamo produktu kvalitātes pārbaudes, tas nodrošinās, ka jūsu klienti katru dienu saņem augstas kvalitātes produktus, un jūsu klienti jums par to pateiksies.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vienkāršs jautājums jums. Kāpēc konkurents, ko jūs iedomājaties, ka nopirktu 5 kg 2b4m, izklausās pārāk dārgi. Ja jums tas būtu jādara, daudz vienkāršāk un efektīvāk būtu nopirkt 100 gramus no 10-20 dažādiem cilvēkiem.
Un tagad jūs izskatāties smieklīgi, jūs iepriekš atzināties, ka reaģents ir nekvalitatīvs, tad, ka iepriekš esat saņēmis sūdzības no citiem pircējiem par šo reaģentu. Un ko jūs galu galā darāt? Jūs nesniedzat klientam nekādu kompensāciju, nekādu atvainošanos, tikai nožēlojamu mēģinājumu izvairīties no atbildības, sakot, ka neesat atbildīgs par reaģenta slikto kvalitāti, mēģinot apmelot savu klientu.
Jūs varat turpināt runāt muļķības, bet tas nemainīs patiesību, un tā ir ļoti vienkārša.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
no tā, ko mans draugs pamanīja, sintēze bija sūcama. Pat ja jums ir 99% tīra bk4, jūs nesaņemsiet 4mmc tīru, ja sintēze ir veikta nepareizi.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kā pārdevējs es nevaru aprakstīt ''nepareizos punktus'', kurus jūs veicāt, jo tas padarīs jūsu anonimitāti utt. sliktu, kā arī citiem - es neesmu šeit, lai veiktu karu ar saviem klientiem, dārgie - es redzu, ka jūs jūtaties tik ļoti slikti par naudu, kuru jūs ''zaudējāt'', ka jūs visu laiku runājat par naudas atmaksu - es neesmu piespiedis jūs iegādāties tik lielu daudzumu - eskrovs ir pieņemts, un ar darījumiem ar mani nav radušās problēmas, jo tas pastāv. Es vairs neatbildēšu uz jūsu tekstu, bet tagad redzu, ka daudzi cilvēki man rakstīja un pastāstīja dažas lietas. Saucot mani par "pretīgu" jau no paša sākuma, jūs parādījāt, kāds cilvēks esat, un arī jūsu uzvedība tagad - 99,9% manu klientu ir apmierināti, un viņi vienmēr saņēma atkārtotu sūtījumu, ja bija problēmas ar produkta saņemšanu utt., bet nekad neesmu rīkojies nelaipni, pat ja mēs nepiekritām punktiem. Paldies par jūsu viedokli - labāk, ka tas būs redzams visiem - no manas puses jums vairs neatbildēsim. Citiem cilvēkiem - paldies, ka esat daļa no mana veikala utt! Priecīgus svētkus!!!
DRĪZUMĀ TIKS PIEVIENOTAS JAUNAS ĶIMIKĀLIJAS - KARSTIE PRODUKTI
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vieglākais veids ir aizbēgt no problēmām vai uzvelt tās uz kāda cita galvas. Lielisks pārdevējs lol
 
Top