GHB (gamma-hidroksibutirāta) sintēzes biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, man ir jautājums par Smilšu Maijera procesu. Vai es būšu pabeidzis procesu, atstājot man tikai GBL, ja es pārtraucu pēc 4. soļa ekstrakcijas daļā, jo šķiet, ka viss, kas ir pēc tam, kļūst par GHB?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, Ja es jūs pareizi saprotu, jūs vēlaties iegūt GBL pēc Sandmeijera reakcijas. Jā, to var iegūt 4. posmā.
 
View previous replies…

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
forši, es atradu GABA želatīna kapsulu veidā ar tikai mikrocelulozi kā pildvielu, kā arī 50 g maisiņus ar apšaubāmu tīrību par ~ 10 dolāriem par pop, sooooooooo tabletes ir lētākas UN tīrākas. Es arī varu iegādāties NaNO2 kā sava veida dārzkopības produktu no ķīmisko vielu piegādātāja par apmēram 8 dolāriem par kilogramu lol. Es esmu pārsteigts, ka neviens šeit (Polijā) neražo GHB, tas ir tik vienkārši, bet es nekad neesmu redzējis to tirgū. Es atjaunināšu informāciju, kad vien man būs ietekme un/vai jautājumi.

Patiesībā, tas joprojām ir diezgan neskaidrs, ja man vajadzētu veikt gan destilāciju, gan ekstrakciju ar DCM, kā es varu pārliecināties, ka es destilēju GBL? vai RM nav pilns ar ūdeni? GBL BP ir 204,6 °C, tātad vai man vienkārši vārīt RM, līdz tvaiku temperatūra sasniedz 204,6 °C, un no turienes savākt?

Iepriekš paldies
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
DCM bp ir 39,6*C
GBL bp ir 204*C
Ir skaidri rakstīts, ka vispirms ir jādestilē ūdens. Lasiet vairākas reizes. Es rakstu to pašu, kas rakstīts tēmā.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,
es vienkārši ievēroju recepti, nekas nedega vai pārāk maza kolba , p
Šķidrums bija kristāldzidrs (izņemot pievienojot gbl, 10mn), bet ph palika augsts. es pievienoju daudz papildu gbl, manuprāt, bet joprojām ir zaļš papīrs....>8.
Ko es varu darīt, lai pazeminātu ph, lūdzu?
Es neizmantoju īsto šķidruma kontūra refluktoru, bet gan garu 30 cm garu ķīmiņu, kas beidzās ar vigreux. jūs domājat, ka daudz H2O ir aizgājis? neizskatījās, ka tas būtu dūmojies... lēni vārījās.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tekstā ir atbilde:

Uz šādu jautājumu ir grūti atbildēt. Pārāk mazi ievades dati.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, es joprojām esmu dzīvs !
Es sekoju cilvēkam un centos pieturēties pie tā, cik vien varēju, jo es esmu noob, lai gan es esmu anotējis/pievienojis sev savu rokasgrāmatas kopiju, piemēram, šo:
"kad šķīdums ir cistāli dzidrs", uztur šo šķīdumu vieglā vārīšanās temperatūrā 30 mn, "tad pārbauda ph".
Jo, pat ja ūdens izskatās dzidrs, sākumā ph ir > 8, pat tad, ja pievieno vairāk gbl.
Pēc 30 mn joprojām izskatās dzidrs ūdens, bet ph mainās un samazinās. Reakcijai ir nepieciešams laiks, lai tā pabeigtos. Sākumā ph nav stabils.
Varbūt tas ir loģiski tiem, kas zina, bet mana pirmā partija man deva nelīdzsvarotu līdzsvara ekvivalentu molāro šķīdumu ar pārāk daudz gbl. un lieliem eļļainiem gbl pilieniem uz dzidras šķīduma virsmas.
Pēc tam, kad pievienoju trūkstošo izšķīdušo NaHCO3+ destilētu H2O, ļāvu tam reaģēt 30 mn, pārbaudīju ph un ļāvu atdzist istabas temperatūrā, lai iegūtu ūdenim līdzīgu šķīdumu.
 
Top