Trans-2,5-dimetoksi-beta-nitrostirēna sintēze ar augstu iznākumu (detalizēts apraksts)

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Šis RXN ir dāvana, kas nemitīgi turpinās! haha!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi @FENTAMAS,

Godīgi spēlē - es vismaz četrkāršoju savu iznākumu, vienkārši saglabājot filtrātu un ievērojot jūsu norādījumus. Es joprojām tikai filtrēju pēdējo - es pievienoju VĒL vairāk ūdens un ieguvu VĒL vairāk nokrišņu, pat tad, kad es to patiešām nebiju gaidījis un domāju, ka RM ir pabeigts.

Ņemot vērā to, cik daudz vairāk es no tā ieguvu, vienkārši pievienojot ūdeni un saglabājot aukstumu, es domāju, ka, ja es būtu paturējis pēdējo RM un darījis to pašu, es, iespējams, būtu ieguvis no tā vēl vairāk. Vienīgais iemesls, kāpēc es tā saku, bija tā gatavība kristalizēties pat pie tādiem augstiem temp. kā 30 °C - tas bija patiešām neticami!

Es arī iemācījos pārliecināties, ka visu, ko mazgājat, vēlaties atdzesēt saldētavā...

Es neesmu tālu no tā, ka man vairs nav sākuma aldehīda - lai gan es, protams, varētu dabūt vairāk, un varbūt es to arī darīšu, BET man tā vietā ir nedaudz 3,4,5-trimetoksiBA, kas nāk neiesaiņots.
Izdomāju, ka izmēģināšu cikloheksanona reducējošo animāciju, un tad, ja man neizdosies, kā ieteikts papīrā, es to vienkārši nopirku no sava drauga, kurš, šķiet, var pasūtīt no sigmas. Tieši no turienes nāca etilēndiamīns šim RXN - tas pats attiecas uz visu patiesībā, tagad es par to domāju - izņemot GAA...

Jebkurā gadījumā, kā vienmēr es esmu rambling, bet es tikai gribēju pateikt sirsnīgu paldies.

Pašlaik es strādāju pie grāmatas "Organiskā ķīmija kā otrā valoda", bet es arī studēju bakalaura grādu mākslā, tāpēc, ja godīgi, man, iespējams, nāksies apvienot abas lietas un izveidot dažus pigmentus.
Pēc tam tos izmantošu, lai uzrakstītu eseju par to vai izmantotu gleznošanai. We'll c...

Man patīk, cik daudzpusīga ir ķīmija, lai gan, ja jums ir kāda interese, tas gandrīz noteikti ietver ķīmiju vienā vai otrā brīdī.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Tas ir labi, ka esat ieguvis pārējo kristāliskā formā, bet jūsu pēdējās kultūras labāk turiet atsevišķi, nesavienojiet tās.
Ja jums ir nedaudz laika, mēģiniet pārkristalizēt šo pēdējo iegūto produktu, lai vienkāršotu tā identifikāciju.
Man ir nopietnas šaubas, vai tas ir tikai 2,5-DMNS, jo tam nav tik lielas šķīdības spējas, lai tik labi saglabātos jūsu sasaldētajā šķīdumā.
Pastāv liela iespēja, ka jūsu aldehīds ir sajaukts ar kaut ko citu.
Es zinu, ka jūsu piegādātājs jums nosūtīja daudzus labas kvalitātes produktus, bet ir liela atšķirība starp parastiem vienkāršiem un lētiem reaģentiem, kurus masveidā ražo rūpnieciskās ražotnēs, un tiešiem vai netiešiem narkotiku prekursoriem, kuriem ir niecīga legāla izmantošana, jo īpaši, ja mēs runājam par melno/pelēko tirgu.
Tāpēc es vispirms norādīju uz šīs sintēzes sākotnējo kvalitātes pārbaudi. Ķīmiķi pirms sintēzes bieži attīra reaģentus pat no labi zināmiem lieliem piegādātājiem, tāpēc šajā vidē nevar uzticēties neviena vārdam.

Šāda metode kā kušanas temperatūras pārbaude ir ļoti vienkārša, jo īpaši attiecībā uz materiāliem ar zemu kušanas temperatūru, piemēram, 2,5-DMBA.
Ja tas sāk kausēties vismaz 45-46 °C temperatūrā un pilnībā sašķīst +2-3 °C robežās, tad ir iespēja, ka tā tīrība ir pieņemama.
Apskatiet dažus video norādījumus, kā to izdarīt pareizi. Plāna stikla kapilārā caurulīte, maisīšana, lēns karsēšanas ātrums virs 40C utt.

Kā redzu, jūs jau esat izmēģinājis TLC, tas ir vēl labāks veids, kā noteikt jebkādus piemaisījumus, bet jums noteikti vajadzētu uzlabot savas prasmes un, vēlams, iegādāties plates ar fluorescējošu 254 nm UV indikatoru, īsviļņu UV gaismas avotu (UV-C, pilnīgi neredzams), filtrus acu aizsardzībai, tīrus šķīdinātājus utt. Atvainojiet, man nav laika to mācīt jums šeit rakstiskā veidā un izskaidrot katru soli. Bet jūs, protams, varat iegūt dažas labas pamācības youtube.
Tas ir mazliet dārgi, bet es jums apliecinu, ja jūs iegūsiet labas iemaņas ar šo analītisko metodi, jūsu ķīmijas prasmes un reakciju iznākumi pēc prakses ar organiskām reakcijām, ko kontrolē ar TLC, veiks kvantu lēcienu no jūsu pašreizējā līmeņa.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tā ir patiešām lieliska atbilde uz visām manām blēņām.
Godīgi sakot, es sāku lasīt grāmatu "Organiskā ķīmija kā otrā valoda" - zinu, ka Hamiltons Moriss to ļoti iesaka, un pagaidām tā šķiet ārkārtīgi noderīga, bet man ir sajūta, ka, lai to iemācītos pieņemamā līmenī, būs vajadzīga - nu, visa mana dzīve!

Ak, jā, bez šaubām, es esmu savācis katru atsevišķu filtru atsevišķā flakonā.

Šodien es nejauši dažus no tiem izkausēju un biju diezgan pārsteigts par to, cik zemā temperatūrā tie sāka kausēties! Kas, manuprāt, ir laba zīme....- lai gan tas netika novērots - es mēģināju to tikai nedaudz uzsildīt, lai pārliecinātos, ka tas ir sauss - nezinu, kāpēc es to vienkārši neliku eksikatorā kopā ar pārējo, bet hei.

Es atradīšu labu YouTube video par abiem šiem priekšmetiem, bet jā, iemesls, kādēļ es visu savācu atsevišķi, ir tāds, lai es varētu katru no tiem atsevišķi pāreksportēt.

Es sapratu, ka patiesībā tam vispār nebija vajadzīgs saldētava - ledusskapis būtu bijis vairāk nekā pietiekams, lai produkts kristalizētos, tāpēc es patiešām domāju, ka tas ir beta-2,5-DMONS - tie joprojām ir adatas formas kristāli, kas izskatās ļoti līdzīgi iepriekšējai partijai, tikai nekādā ziņā nav tik gari. Tie joprojām ir lauskas, un tiem ir tieši tāda pati krāsa, tāpēc es teiktu, ka pastāv labas izredzes - jo īpaši pēc tam, kad šodien dažus izkausēju!
Es zvēru, ka es to apskatīju, un tur bija rakstīts, ka kušanas temperatūra ir aptuveni 90. gados, BET es kopš tā laika esmu darījis kaut ko citu, un, iespējams, esmu sajaucis nitroetāna b.p ar šīs vielas kušanas temperatūru.

Jebkurā gadījumā es biju ļoti pārsteigts, ka tas izkusa, jo es tikai nedaudz sasildīju dažas silikagela lodītes, lai atbrīvotos no šķīdinātāja uz tām, un varēju viegli iebāzt rokās, lai tām pieskartos, un tas tomēr izkusa.

Redzēsim - jā, man arī ir jāpaaugstina TLC spēle, bet vispirms es grasos vienkārši iziet cauri dubultā semestra grāmatām, par kurām runāju iepriekš.
Es gribu teikt, ka tagad es vismaz varu lasīt asiņainus līnijzīmējumus! Es domāju, ka es sapratu ogles, bet nesapratu par hidrogēniem un vispārējiem noteikumiem!!!

Man patīk, ka tur viss ir izklāstīts noteiktā secībā. Varbūt tas vēl nav tieši saistīts ar to, ko es daru, bet viss, ko es līdz šim esmu iemācījies no šīs grāmatas, ir piemērots lietām, ko es daru, lai praktizētos... tāpēc es domāju, ka tas ir saprātīgs veids, kā darīt lietas. Noteikti daudz labāks nekā asiņainais čatGPT. 🤨
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, un attiecībā uz reaģentiem, neatkarīgi no tā, no kurienes tie ir... godīga spēle. Tādā gadījumā es sāku to darīt...
Es pieņemu, ka tas ir diezgan vienkārši - es to darīšu nākamajai reakcijai - man ir palikuši 15 g, tāpēc varu veikt vēl vienu 10 g reakciju, šoreiz jau iepriekš izreģenerējot arī aldehīdu. Tas bija mazliet smilšains un salipis, tāpēc varbūt jums ir taisnība.

Man ir diezgan daudz (vismaz man) 3,4,5-TMOBA, tāpēc šodien atdalīju nitroetānu no DCM, šoreiz nitrometāna vietā.
Iespējams, rīt mēģināšu pagatavot P2NP - kaut ko, ko iv jau sen gribēja izmēģināt... un tad, kad pienāks 3,4,5, es ceru, ka izdosies pagatavot meskalīnu un arī TMA - to iv jebkad agrāk "pirka" tikai no tumšā tīmekļa, un tas bija kā hardcore disociatīvs līdzeklis - patiesībā mana pieredze ar tiem bija ļoti līdzīga manai pieredzei ar 3-meo-pcp. Black out stundām un stundām, un, kad es nāca pārāk - man bija mežonīgi salauzti un zilas pirkstiem.

Tāpēc man nav ne jausmas, kas bija tajās tabletēs, bet tās bija šausmīgas... tāpēc man ir interesanti par TMA.

M vispirms tho! 🤞
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS

Es tikai gribēju pateikt paldies par to, ka uzsvērāt reaģentu pārkristalizēšanas nozīmi pirms reakciju uzsākšanas.

Esmu sapratis, ka triptamīns, ar kuru strādāju, nebija īpaši tīrs, jo tagad tas ir masīvi kristāli, kas ir balti, nevis kā netīri iedeguši/dzelteni.

Kad es atkal ķēros pie Henrija reakcijas ar sintēzi, par kuru mēs šeit runājām (bet arī tad, kad es ķēros pie 3,4,5-TMOBA, ko tikko saņēmu), es šoreiz noteikti vispirms pārreksesēju aldehīdu.

Nav jēgas pārliecināties, ka viss pārējais ir ļoti tīrs (piemēram, etilēndiamīns un GAA), ja galvenais reaģents nav tīrs! Duh!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS Ei, atvainojiet, vēl viens jautājums...

no kā jūs sākumā pārreksemplējāt savu 2,5-DMOBA? Šķita, ka tas patiešām šķīst metanolā, es domāju, varbūt nedaudz metanola un ūdens? Ja zini labāku maisījumu, lūdzu, pastāsti...

Es tikko mēģināju veikt b-2,5-DMONS rex vispirms no metanola, bet tas neizdevās pārāk labi, tāpēc es galu galā meklēju Shulginsa 2c-h sintēzi un redzēju, ka viņš izmantoja IPA, tāpēc es to izdarīju no tā, kas, šķiet, gāja labāk.

Es vienkārši nevaru saprast, no kā iegūt 2,5 sākumaldehīdu.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ūdena IPA vai īsa ceļa vakuumdestilācija ar 2 pakāpju eļļas sūkni ar svaigu eļļu.
Izmantojiet adapteri, kā attēlā zemāk, vai savienojot 2 RBF (destilācija no spuldzes uz spuldzi): viena kakla kolba savienojas ar 2 kaklu kolbu, un brīvais kakls caur adapteri nonāk vakuumā.
Vieglāk to attīrīt, izmantojot bisulfīta adduktu, šis aldehīds to veido diezgan labi. Lai jūs varētu novērtēt aldehīda saturu jūsu pulverī, varbūt tas jau ir pietiekami tīrs.
Iespējams, ka ir vēl kādas citas piemērotākas šķīdinātāju sistēmas 2,5-DMBA r-x'iešanai, es neatceros.
Attiecībā uz nistrostirēniem es jau pašā sākumā rakstīju, ka jāizmanto spirta un ūdens sistēma.
iu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Interesanti, jo es burtiski tikko pasūtīju īsa ceļa destilācijas galviņu!
Jā, es nerunāju par nitrostirēna iv bija labi panākumi, sekojot jūsu paņēmieniem atkārtoti.
Es vairāk cenšos nodrošināt pēc iespējas efektīvāku reakciju un cenšos maksimāli palielināt iznākumu.

Jā, tieši par to es arī domāju; spirta/ūdens maisījums - vai es pareizi domāju, ka es to izšķīdu spirtā un tad vienkārši pievienoju dist. ūdeni, līdz tas kļūst duļķains un pārstāj nogulsnēties.
Vai tad es to vēlreiz uzsildīšu, lai aldehīds atkal izšķīdinātu, un tad lēnām atdzesēšu, vai arī es to vienkārši ielieku ledusskapī, tiklīdz esi redzējis, ka tas no ūdens kļūst duļķains?

Interesanti, ka tas būtu vēlams, ja vien man nav divpakāpju sūkņa - tikai vienpakāpju rotācijas lāpstiņu sūknis. Es tikko nopirku jaunu eļļu, bet tā izskatās tik atšķirīga no oriģinālās caurspīdīgās, ka, iespējams, ir vērts rakstīt ražotājam, lai pārbaudītu, vai tā būs ok. Jebkurā gadījumā tas nav būtiski, bet jā, īsā ceļa iekārtas iegādes ideja bija galu galā iegādāties pienācīgu sūkni un darīt šādas lietas. Varbūt pat destilēt tryptamīnu arī vakuumā, lai labāk attīrītu, bet mēs redzēsim. Šīs lietas prasa laiku...

Paldies visiem par palīdzību un ieteikumiem - dažbrīd var šķist, ka es tos neievēroju, bet es apsolu, ka ievēroju! Patiesībā es tik ļoti baidos pazaudēt šo informāciju, ka esmu to visu saglabājis. Es zinu, kā var vienkārši pazust kārtīgi pavedieni!🫥
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Šajā gadījumā var sākt tieši no iepriekš sajaukta spirta un ūdens, tad lēnām pakāpeniski to atdzesēt: līdz RT, tad ledusskapī un visbeidzot saldētavā, ja nepieciešams.
Bet jūsu aprakstītā tehnika ir ļoti pareiza, priecājos, ka jūs to iemācījāties pats. To galvenokārt izmanto dažādu sāļu kristalizācijai no atbilstoša šķīdinātāja, pievienojot ēteri.

Lai veiktu īsa ceļa destilāciju vielām, kas ir kristāliskas pie RT, vēlams, lai pie rokas būtu karstuma pistole, lai novērstu aizsērēšanu.
Tomēr tādas vielas ar zemu kušanas temperatūru, piemēram, 2,5-DMBA, var bez problēmām pārnest tieši uz pieņemšanas kolbu, ja to veic siltā vasaras dienā ar pietiekamu destilācijas ātrumu un caur kondensatoru nelaiž ūdeni.

KKQ3fajxlu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, cik interesanti. Jā, iv redzēju, ka siltuma lielgabalu izmanto iepriekš, bet galvenokārt, lai iegūtu (galvenokārt THC) no savākšanas kolbas pēc tam, kad tā kļūst gļotaina.
Ir loģiski mēģināt to izmantot, lai apturētu aizsērēšanu.
Jauki @FENTAMAS par to, ka ļāva man mācīties, bet arī norādīja, kur tieši man iet, lai to izdarītu!!
Respect to you.

Patiesībā es jūtos komfortabli, sekojot kādai no Šulgina metodēm pirmajam meskalīna solim, un man ir viss nepieciešamais.

sāks ar īsāko no abām tomēr! Redzot, kā es devos uz nepatikšanas iegūt cikloheksilamīna!

Es esmu pārliecināts, ka es atgriezīšos pie amonija acetāta, lai gan tbf.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS Vai esat izmēģinājis šo sintēzi - tikai aizstājot nitrometānu ar stehiometrisku nitrometāna pārpalikumu, lai veidotu attiecīgo nitropropēnu?
Es domāju, ka tālu uz priekšu, lai varbūt izgatavotu kādu DOB - kas, kā sapratu, kā izejvielu izmanto 2,5-DMOAMFetamīnu (ko es nekad nebiju sapratis!).

Man vienkārši ir interesanti, jo es meklēju iespēju izgatavot 3,4,5-trimetoksinitropropropēnu, jo es tikko izgatavoju 3,4,5- nitrostirēnu.

Es cenšos savākt pēc iespējas vairāk, lai es varētu tos reducēt, izmantojot LiAlH4, kas man ir.
Pretējā gadījumā es izmantošu NaBH4 + CuCl2.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
nē, es neesmu liels ilgstošas darbības vazokonstriktoru cienītājs.
Ja jums ir gan NaBH4, gan LiAlH4, es iesaku pirmo izmantot PEA, bet pēdējo (LAH) - asimetriskiem triptamīniem, piemēram, 5-MeO-MiPT, 5-MeO-MET utt.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vai tiešām? Labi, jūs būtībā esat man pateikuši pretējo tam, ko es grasījos darīt lol

Es īsti neplānoju pētīt daudzus 5-meo triptamīnus, tomēr iv veica aukstās reduktīvās aminācijas ar triptamīnu, un es zinu, ka teorija ir tāda pati, ja sāk no 5-meo triptamīna. Jūs noteikti negrasāties tam izmantot LiAlH4? Boro šim nolūkam darbojas lieliski.

Vai jūs domājat, ja es iegūtu šos 5-meo triptamīnus, izmantojot Piketa-Špenglera reakciju? Ja tas vispār ir iespējams ar 5-meo triptamīnu.

Jūs mani ar to mazliet pārsteidzāt!
Godīgi sakot, es līdz šim pat neesmu domājis par 5-MEO triptamīnu iegūšanu!

Man ir pietiekami daudz darba ar visām šīm ziedošajām nitrostirēna reducēšanas metodēm - es zinu, ka esmu redzējis cilvēkus, kas tos reducē ar NaBH4 un katalizatoru - tas bija CuCl2, šķiet, meskalīnam? Kaut kas tamlīdzīgs...

Es vienkārši izdomāju - man ir 30 g LiAlH4 un praktiski neierobežots NaBH4 krājums, jo tas šeit ir legāls, tāpēc jā. Es vienkārši izdomāju, ka vismaz kaut ko darīšu pēc Šulgina procesa.

Tas viss ir interesanti, un es kaut ko iemācos no visa, ko daru! Pat ja tas ir kaut kas mazs, piemēram, nevajag pārpildīt eļļu vakuumsūknī, citādi tā izšļakstīsies caur ventilācijas atveri pa visiem griestiem!!! ...un, protams, es!
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
NaBH4 par DMT un citiem aizvietotājiem DMT darbojas labi.
Es domāju asimetriskos N,N-metil,alkiltriptamīnus, kas ir pieejami, vispirms reducējot formilstarpproduktu līdz NMT.
Lai iegūtu vēlamos produktus, ir dažādas pieejas, katrai no tām ir savi plusi un mīnusi.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā, tieši to es domāju, ka jūs domājāt... nu, savā ziņā. Es noteikti pieņēmu, ka jūs nedomājāt par vieglo sintēzi, iv bija pēc vienkāršiem triptamīniem!

Tas ir interesanti, jā, es īsti neuzskatīju, ka vazokonstriktors ir godīgi. Jā, es atceros, ka man bija bronco dragonfly un ne īpaši patika šis aspekts...

Tas ir vairāk par to, ka man ir tas un tas, kādas dažādas lietas es varu padarīt! Patiesībā es reti patērēju psihedēliķus, ko es gatavoju - varbūt reizi pāris mēnešos, un tas ir DMT, kas ilgst apmēram desmit minūtes, tāpēc jā, es domāju, ka tev ir taisnība...

Man ir grūti LSD braucienam atvēlēt pat 8 stundas vai vairāk. Šķiet, ka man tas beidzas ātrāk nekā citiem, bet tomēr man tas patīk.

Es domāju, ka mans galīgais mērķis ir 2c-e. Paiet ilgs laiks, lai nāktu uz un ir arī ilgi laster, bet DAM iv bija dažas lieliskas braucienus uz šo stuff, kad visi tie bija viegli pieejami no Ķīnas un Kanādas.

Ņemot teica, ka - man faktiski ir viss, lai padarītu 2c-b, tāpēc tas ir mans pirmais mērķis - tāpēc es jautāju par DOB - coz man ir bromīna lol
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Arī 2c-e galu galā nešķiet sarežģīts:

Jūs jau esat iemācījušies Henrija reakciju, tagad veiciet NaBH4+ Cu(II)Cl reducēšanu, un viss nostāsies savās vietās.

Ak, un tur pat bija pat daži 4-etil-2,5-dimetoksinitrostirēns pārdots etsy nesen, lai gan nedaudz dārgi. Tagad to nevar atrast.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Etsy ir šāds traks - savu labāko piegādātāju es atradu, izmantojot Etsy. Patiesībā cilvēku, kas man ļāva veikt lielāko daļu šīs ķīmijas, es iepazinu, izmantojot Etsy.
Es vienkārši aizmirstu to regulāri meklēt - arī es tur esmu redzējis attiecīgos nitrostirēnus, bet, kā jūs sakāt, bija dārgi, un es izdomāju, ka man ir vajadzīga prakse, lai aldehīdu dabūtu līdz pat fenetilamīnam.
Nezinu, kāpēc - vienkārši kaut kas manī vēlējās redzēt, kā aug šie neticami spilgtas krāsas adatu kristāli... tas patiešām ir diezgan neticami. Īpaši pēc reakcijas, kas man bija grūti kristalizēties (DMT).
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, jā, es plānoju sākt ar CuCl2 + NaBH4 metodi...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@Swirly, jā, tie noteikti ir iespaidīgi rakstījumi.
Diemžēl Benignium tur vairs nav aktīvs, cerams, ka viņš mums sagatavos ko vēl garšīgāku.
Es domāju tos pārnest šeit strukturētākā formātā, tāpat kā dažas citas publikācijas par SM.
Paldies par atgādinājumu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tas viss ir patiešām noderīgi un interesanti...


Es faktiski atgriezos šeit, jo sapratu, ka manas benzo detoksikācijas izpostītās smadzenes teica, ka Picktet-Spenglera reakcija agrāk attiecībā uz triptamīnu un LAH izmantošanu. Brain fart!
Es faktiski domāju reakciju, ar kuru tripamīna tiek veidoti, izmantojot indola....mind jūs es domāju, ka tas ir, kā Shulgin kļūst no tripamīna uz tādām lietām kā DMT, tāpēc es domāju, ka es saprotu, ko jūs domājat.

Iv ir darījis daudz zemas temperatūras reduktīvās animācijas, kur Piketa-Špenglera reakcija ir blakusreakcija (tāpēc notiek zemā temperatūrā), tāpēc atvainojos par to - lai gan šķiet, ka saruna ir virzījusies uz priekšu ap maniem smadzeņu priekiem un rakstīšanas priekiem!
Es arī iepriekš domāju bromo drazu!

Jā, redziet, būtībā tāpēc es plānoju visu 2,5-DMOBA pārvērst nitrostirēnā un pēc tam 2c-h.

Tādā veidā to var uzglabāt kā sāli, un būtībā, kad es nonākšu pie etilēšanas aģenta (es nevaru teikt, ka es vēl izlasīju saistītās sintēzes, lai pateiktu, kas tas ir - bet es to darīšu!), un tad es varu bromēt daļu no tā un vienkārši uzglabāt pārējo.

Pašlaik mēģinu pagatavot 3,4,5 nitropropropēnu, un, vadoties pēc Šulgina apraksta par tumši sarkanu šķīdumu, kā arī pēc šeit publicētā meškalīna/TMA video, manējais šķiet pārāk oranžs - ja godīgi, es nekad neesmu veicis veiksmīgu sintēzi ar šo nitroetānu (bet tas nenozīmē neko, jo es to iepriekš mēģināju izmantot tikai vienu reizi) - esmu nonācis pie tā, ka man jāatdala šķīdinātājs vakuumā (šādos brīžos es vēlos, lai man būtu rotovap!).

Puiši, es esmu tik tuvu tam, lai pēc divdesmit gadiem atbrīvotos no benzīna - atteikšanās no benzīna pašlaik ilgst jau vairāk nekā gadu. Es gribēju atvainoties, jo man pastāvīgi ir miglains smadzenes un tik bieži kļūdīties šeit atgādinot info! Tad, lai pievienotu vēl vienu kaitinošu slāni, tas viss ir zinātnisks runas, no kuriem manas ierīces pareizrakstības pārbaude acīmredzami nepatīk! Atlikušas tikai dažas nedēļas, un es nevaru sagaidīt.....

Man jāatzīst, ka ķīmija ir bijusi patīkama izklaide, un DMT un citi vienkārši triptamīni, ko tā līdz šim ir nodrošinājusi, noteikti ir palīdzējuši!
Tas būs interesanti, kad es atsākšu savu bakalaura grādu Hons mākslā, vienlaikus arī studē grāda līmeņa ķīmijas grāmatas manā brīvajā laikā haha mazliet traks maisījums, lai būtu godīgi! Dzīve ir... interesanta 🤷
 
Top