Kā jūs uzzinājāt par mums? Mums tas ir svarīgi.

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Es devos drudžainā meklējumā, lai atrastu kādu godprātīgu piegādātāju pēc tam, kad mani apzvanīja WeAreAmsterdam.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, un jūs visi Rock par reālu ar visām zināšanām un prasmēm , Es joprojām mācos lol, bet vienalga es uzzināju par šo vietni, skatoties YouTube video un P2NP sintēzi un devās uz tīmekļa vietni, kas parādīta videoklipā nākamajā dienā pēc tam, kad pirmo reizi publicēts, tāpēc bija rāpošana lasot kādu laiku, pirms beidzot kaut ko sakot ..
 

thelifeofri1ey

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Interesanti, ka man ir dažas kopīgas nejaušas intereses (mašīnmācīšanās, pildspalvu testēšana, TOR) ar manu draugu, kurš arī ir ražotājs, un viņš uztriecās uz šo skaisto slepeno tīkla stūrīti. Lieliski.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Es atradu jūs, puiši, no jūsu episkajām, bet neilgi nodzīvotajām YouTube dienām, starp citu, tas mesc tech bija brill.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Es atradu jūs, izmantojot vienu no jūsu daudzajiem pārsteidzošajiem Bitchute videoklipiem.

Tā es tevi atradu, un tāpēc es esmu šeit.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Saskāros ar tevi YouTube vietnē, kad sākās tavs kanāls un šī tīmekļa vietne. Tikai pagāja laiks, kamēr izveidoju profilu, lai pārbaudītu tirgu tor.
 

cya_OpSec

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
No sesiju grupas Im in.

SessionID komentāros ikvienam, kas meklē kontaktu. Ne pārdevējs, drīzāk mazāka izmēra liela apjoma pircējs un topošais ķīmiķis. Tāpēc nav jēgas sazināties, ja jūs vienkārši vēlaties iegādāties preces 😉
 

Dr_Richard

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Pārlūkošana tīmeklī. Skaidrajā tīmeklī nevaru atrast tik daudz informācijas par šo vietu, bet manuprāt, tā ir priekšrocība. Es izmantoju tor, lai šeit pārlūkotu, līdz atradu šos vārtus. Es domāju, ka tas ir diezgan labi, ja jūs man jautājat.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Es vienkārši vēlējos pilnīgi nevainīgus ķīmijas reakciju video. Acīmredzot tie ir tik reti sastopami, ka ar Google palīdzību ir vieglāk atrast indeksētas lapas par slepenu zāļu sintēzi. Esmu sajūsmā, ka varu būt šeit un pārvērst teoriju praksē.
 
Top