Kā jūs uzzinājāt par mums? Mums tas ir svarīgi.

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Domāju, ka atradu jūs, meklējot ķīmijas forumus klīrnetā.
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dziļajā tīmeklī lasīju Par kannaboīdu sintēzi, un tas mani atveda šeit ! Esmu tik priecīgs, ka atradu šo forumu daudz nenovērtējamas informācijas ! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Sveiki.
Es BB forumu atradu pirms dažiem gadiem, kad pirmo reizi instalēju TOR savā linux operētājsistēmā. Neatceros tīmekļa vietni, kurā pirmo reizi to redzēju. Bet es atceros, ka mana meklēšana bija .onion vietņu saraksta saites

Sākumā es domāju, ka tas ir medus katls, jo tas bija tik taisni viss. Tad es redzēju saiti uz Clearnet, un tas mani nobiedēja. Bet es redzu, ka pēc daudziem gadiem jūs, puiši, joprojām esat šeit, un izmantot escrow pakalpojumu un tā tālāk. Tagad šī ir mana vienīgā vietne ToR grāmatzīmi. Paldies, ka devāt mums šo vietu. Es zinu, ka tas maksā naudu, lai mitinātu un rūpēties par šo vietu, un es došu solījumu, ka tiklīdz tas būs iespējams pēc tam, kad es sākšu pelnīt naudu, es ziedošu vai padarīt jums procentus no maniem ienākumiem. Jūs, puiši, esat grate.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Atvainojiet par manu dubulto ziņu. Jūs, iespējams, redzan manu lauzto angļu valodu. Tas ir tāpēc, ka mana toung lang ir rumāņu valoda. BTW liels paldies visai rumāņu kopienai, kas izmanto BB.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Par oriģinālajiem bb videoklipiem, kurus jūs bijāt ievietojis vietnē YouTube. Tad Hamiltons Moriss komentēja par ya, un es devos rakt.

Ir daudz kas, ar ko vēlos dalīties, bet šie kanāli ir pārāk plaši.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Man šķiet, ka pirms kāda laika jums bija reklāma par Dread? Es tikai tagad sāku to pārbaudīt
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
youtube sen
un tagad es esmu šeit, lai sniegtu fentalight mūsu chemhacker kopienai.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Atradu tevi narkotiku meklējumos, tad daudz tevi nepārbaudīju, jo tu biji pārāk daudz slepeni sarežģīts, aizmirsu tevi. Atklāju no jauna kā saiti uz RC-Scene, tad jau biju nobriedusi, aizķērusies pie narkotiku meklēšanas utt.
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Atradu jūs, kad skenēju pārdevējus RC Scene. Tajā laikā tur bija 2 vai 3 lapas ar produktu piedāvājumiem. Attīstība BB ir pārsteidzoša, un es sākšu sniegt informāciju biežāk. Kā es varu palīdzēt no Polijas
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jebkura palīdzība, kuras mērķis ir piesaistīt auditoriju forumam, ir apsveicama un atbalstāma.
 
  • Like
Reactions: vis
Top