Kā jūs uzzinājāt par mums? Mums tas ir svarīgi.

Ogny1423

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Nu, redziet, man bija garlaicīgi un es vienkārši iebāzu savu degunu ikviena biznesā, tikai cerot, ka es paklupšu uz kaut ko noderīgu, kas noteikti nav krāpšana, un izraisīšu federāļu ierašanos izlauzt manas durvis un atkal izvilkt mani no gultas nakts vidū.
 

MsContingency

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lol tas pats ar garlaicīgu daļu, nevis ar federālo busting pie manām durvīm daļu fuck that been through that shit 🤦🏻‍♀️
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Es domāju par to, kā izsist mirušos pilienus tur, kur es dzīvoju. Daudzas universitātes man apkārt, klubi, lai iet ar to. Es gribu sākt dead drops šeit.... tuvojas vasara. Man būs jāsazinās ar jums vai Madre līdz februāra beigām.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
par jums puiši uzzināju r/theehive (vai r/bizzybees es aizmirsu). es tik un tā neesmu ļoti aktīvs reddit, un šī vietne būtībā sniedz man visu, ko es gribēju no turienes, bet labāk. :p
 

infochem

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kādu dienu es meklēju dažas receptes un tiešām gadījumā es atradu šo tīmekļa vietni😇.. patiešām patīk būt šeit..
 

Zyn_Laden

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Duck duckduckgo.

Es meklēju HouseOfSpirit rokasgrāmatu par blotteru likšanu un šajā forumā sastapos ar tekstu par blotteru mērcēšanu.

Es jutos tā, it kā atklātu Aleksandrijas bibliotēku.
 

Mybell420

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es saņēmu dm no izmetu kontu Reddit Es esmu ļoti laimīgs, es noklikšķināju uz šīs skečo saiti lol
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Es gribēju skatīties 3. sēriju pie bremzēšanas slikti, bet nonākt pāri šai vietnei lol tikai joko vecais stropa loceklis informēja mani BOSS ir atpakaļ 🏆 🙌
 

Polysubx100

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pirms vairāk nekā gada man tika nosūtīta ziņa caur Reddit, domājams, tāpēc, ka es interesējos par sintēzi un ekstrakciju. Lieliska kopiena, lai gan.
 
Top