Kā jūs uzzinājāt par mums? Mums tas ir svarīgi.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Es meklēju uzticamu rp/I recepti. Tā kā man nav ķīmijas izglītības, bet pēdējos gadus esmu intensīvi studējis, jūtu, ka man ir nepieciešamās pamatprasmes, lai to paveiktu. Es tikai nevēlos sevi uzspridzināt vai ielikt mūžīgā miegā. Tāpēc es salīdzinu dažādas receptes un atrodu tās, kas šķiet legit. Es šķirstīju stropa arhīvu, errowid, rhodium, un tad es atradu sevi šeit. Es ticu, ka šeit var iegūt reālas zināšanas.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi,

Es meklēju jaunu katinona piegādātāju, jo mana darbība tika pārtraukta, un atradu šo forumu. :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Esmu lasījis par BB dažādos forumos un vietnēs, lai gūtu labu un pilnīgu priekšstatu par jums, bet viss sākas no Dread, kur es pirmo reizi atklāju šī foruma esamību. Patiešām priecājos, ka esmu atradis šādu kopienu! Ceru uz laimīgu, stimulējošu un ilgu līdzāspastāvēšanu, lai mēs visi kopā varētu augt vislabākajā veidā!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Es pirmo reizi redzēju jūsu videoklipus vietnē YouTube un varēju redzēt, ka ķīmija ir pareizā formā. Aprakstā ieraudzīju jūsu sīpolu saiti uz Dark Webb un pieķēru to pie nagiem, kad nonāca pie manas ķīmiķu ģildes atrašanas.
 

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Al/Hg videoklips, kas izplatījās vīrusu režīmā, mani ielika šeit
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kādā youtube komentārā bija atrodama saite uz tēvoča Fester video, es aizmirsu, uz ko tieši, bet es atradu sevi visu nakti, skatoties video sadaļu. Ļoti pateicīgi par to, ko jūs šeit darāt.
 
Top