Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs varam arī nodrošināt piekļuvi RC sadaļai lietotājiem, kuri ir ražotāji/ķīmiķi/reaģentu piegādātāji/ mērķauditorijas ietekmētāji (esam gatavi viņiem arī maksāt par mūsu foruma reklāmu).
Kopumā mēs esam atvērti sadarbībai un meklējam datplūsmu, lai piesaistītu mērķauditoriju.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, es redzu, ja es varētu iegūt piekļuvi RC sesijai es gribētu uzzināt daudz par sintēzēm viņš bieži ir aktīvs forumā, un man patīk izglītoties par sintēzēm. 💥💉
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUMS
online 0-01
101010 BBF
PASAULES TĪMEKLĪ,

Blanco Heaven, klāt

Attiecībā uz: RC piekļuves pieteikums

Cienījamais Heizenberga kungs,

Es vēlos pieteikties RC Access dalībnieka amatam.

Atklāti dalīties ar savu motivāciju šeit pagaidām nebūtu pats gudrākais gājiens, bet vajadzības gadījumā es labprāt personīgi paskaidrotu savu motivāciju un nodomus, tāpēc vajadzības gadījumā esmu atvērts.

Esmu pārliecināts, ka esmu spēcīgs kandidāts piedāvātajām iespējām, un esmu pārliecināts, ka varu būt pievienotā vērtība.

Pieņemot, ka man ir izdevies sniegt jums pietiekamu informāciju, un es gaidu atbildi.

Ar cieņu,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sadaļa ir daļa no šī foruma, kurā ir sintēze neparastu psihoaktīvo pašlaik vairāk nekā 20 no tiem (piemēram, sintētiskie kanabinoīdi un opiāti ). tas palīdzēs forumam, ja jūs to iegādāsieties, bet, ja jūs gudri pavadījāt laiku šajā forumā, jūs varēsiet piekļūt tam bez maksas.

RC sadaļā ir arī sīkāka informācija par dažām neapstiprinātām psihoaktīvajām vielām.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tā plašais klāsts...tērē gudri.... jūs zināt, ko, atstājiet to, kas tas ir, nav nepieciešams. paldies.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
vai es varu piekļūt sadaļai?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sadaļa ir daļa no šī foruma, kurā ir sintēze neparastu psihoaktīvo pašlaik vairāk nekā 20 no tiem (piemēram, sintētiskie kanabinoīdi un opiāti ). tas palīdzēs forumam, ja jūs to iegādāsieties, bet, ja jūs gudri pavadījāt laiku šajā forumā, jūs varēsiet piekļūt tam bez maksas.

RC sadaļā ir arī sīkāka informācija par dažām neapstiprinātām psihoaktīvajām vielām.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Man šobrīd nav daudz naudas, vai es varu to saņemt bez maksas?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
jā, jūs to noteikti saņemsiet, ja spēsiet pavadīt pietiekami daudz laika šajā forumā, un jūsu to saņems bez maksas. ja jums nav naudas, tas ir pilnīgi normāli, un šī funkcija ir domāta tam, lai piesaistītu naudu foruma darbības nodrošināšanai. :)

Turpiniet iesākto(y)
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai es varu saņemt piekļuvi RC sadaļai, lūdzu, man ir daži vērtīgi ieguldījumi, ko es varu sniegt attiecībā uz mikroviļņu ķīmiju.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sadaļa ir daļa no šī foruma, kurā ir sintēze neparastu psihoaktīvo pašlaik vairāk nekā 20 no tiem (piemēram, sintētiskie kanabinoīdi un opiāti ). tas palīdzēs forumam, ja jūs to iegādāsieties, bet, ja jūs gudri pavadījāt laiku šajā forumā, jūs varēsiet piekļūt tam bez maksas.

RC sadaļā ir arī sīkāka informācija par dažām neapstiprinātām psihoaktīvajām vielām.
 

Stars

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
0
Reaction score
1
Points
3
Deleted

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sadaļa ir daļa no šī foruma, kurā ir sintēze neparastu psihoaktīvo pašlaik vairāk nekā 20 no tiem (piemēram, sintētiskie kanabinoīdi un opiāti ). tas palīdzēs forumam, ja jūs to iegādāsieties, bet, ja jūs gudri pavadījāt laiku šajā forumā, jūs varēsiet piekļūt tam bez maksas.

RC sadaļā ir arī sīkāka informācija par dažām neapstiprinātām psihoaktīvajām vielām.
 

Sponge Bob

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vai es varētu saņemt piekļuvi RC sadaļai??
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sadaļa ir daļa no šī foruma, kurā ir sintēze neparastu psihoaktīvo pašlaik vairāk nekā 20 no tiem (piemēram, sintētiskie kanabinoīdi un opiāti ). tas palīdzēs forumam, ja jūs to iegādāsieties, bet, ja jūs gudri pavadījāt laiku šajā forumā, jūs varēsiet piekļūt tam bez maksas.

RC sadaļā ir arī sīkāka informācija par dažām neapstiprinātām psihoaktīvajām vielām.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vai es varu piekļūt? Šaubos, vai man tur būtu daudz ko dot, bet man vajag aizliegtā augļa, lai remdētu savu ziņkāri.

Turklāt man pašlaik ir 164 ziņojumi, kas ir daudz šim forumam.
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es gribētu piekļūt un izlasīt!Vai es varu saņemt ielūgumu? Paldies!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jā, es vēlētos piekļuvi RC sadaļai.

Ar maniem ziņojumiem, es ceru, pietiks.
 

crystalgrahams

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es tikai sāku apgūt šeit pieejamās informācijas masu un nemelošu, labprāt turpinātu šo sadaļu nākotnē. Es grasos ilgi rakstīt tik daudzus procesus! Paldies par šo pakalpojumu.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Meklē piekļuvi RC forumam, lai palīdzētu ar RC skatuves attīstību neparastiem / nišas / nepubliskajiem RC un turpmāk atbalstītu indivīdus vai nelielu farmakologu / ķīmiķu grupu - radītu sinerģiju un savienotu cilvēkus.

Opioīdi:
- Janssen spirodekanona klase 2023. gadā
- Dekstromoramīds: kāpēc ķīniešu analogs cieta neveiksmi, bieži uzdotie jautājumi, jaunas robežas ar metadona krustojumiem.
- Fenazocīns ar fenazocīnu saistītie savienojumi new frontiers
- Ketobemidona un buprenorfīna līdz šim neizpētītie analogi
- Dārgumu meklēšana: 4'000 pētītie pethidīna analogi joprojām ir nepareizās rokās

Vintage Pharma:
- Volstrītas vilks: Vai tiešām visi līdz šim izpētītie metakvalona analogi ir izpētīti?
- Īsas darbības barbiturātu zelta laikmets: Netoksiski, nemutagēni, neplānoti analogi.

Stims & Co:
- 3,4-etilēnpirovalalerons un 3,4-EtMC retrospektīva un perspektīva
- Modafinila analogi, iespējams, pelnījuši labāku likteni

Dissos:
- MXE: vai tas patiešām ir zaudējis pjedestālu 2022. gadā?

& vairāk.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Sveiki,

Es gribētu iegūt piekļuvi šai Breaking Bad apakšsadaļai ar nolūku, lai varētu izplatīt savus pētījumus un pieredzi līdztekus eksperimentiem ar RC,
personīgi izmantoju vairāk nekā 40 šo ķimikāliju veidus un ieguvu stundām vērtīgu informāciju gan par organiskām ķimikālijām, gan par kaitīgo ķīmisko vielu un kaitīgo reducēšanu, kā redzams manā profilā
Es piedalos reti, bet, kad es to daru, tā ir noderīga, labi uzrakstīta un izpētīta informācija.
 
Top