Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Vēlos piekļūt RC sadaļai, jo tieši tur ir lielākā daļa manas pieredzes un es varu dot vislielāko ieguldījumu.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Kopš sākotnējās reģistrācijas esmu bijis diezgan aktīvs dalībnieks un ceru, ka, cik vien laiks to ļaus, kļūšu tikai aktīvāks. Labprāt saņemtu piekļuvi rc sadaļai, un varu apliecināt, ka pret forumu izturēšos ar cieņu un profesionalitāti. BB ir bijis kā bāka "ko darīt" šajos grūtajos laikos darknet oriģināliem. Vērojot, kā viena enkura vietne pēc otras krīt alkatības, krāpšanas un LE dēļ, principi, kurus jūs un jūsu kopiena ievērojat, ir tie, pēc kuriem būtu jātiecas ikvienam tīrradnim. Neatkarīgi no tā, vai man tiek vai netiek piešķirta piekļuve RC sadaļai, ziniet, ka BB ir manas mājas dn, un es esmu ārkārtīgi pateicīgs par visu jūsu smago darbu!!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, es vēlos pieteikties stingri nekomerciālai piekļuvei RC sadaļai. Uzskatu sevi par entuziastu, nevis ražotāju, jo man nav laboratorijas un tuvākajā laikā es tādu neiegūstu. Tāpēc mana interese par RC sadaļu ir tikai tādēļ, lai apmierinātu savu intelektuālo zinātkāri un būtu informēts par jaunākajiem notikumiem slepenajā vidē saistībā ar sintēzes metodēm un struktūras un funkcijas attiecībām. Es saprotu, cik daudz naudas, laika un pūļu tiek ieguldīts jaunu RC ražošanā. Tāpēc es ievērošu un respektēšu jūsu vajadzību pēc slepenības. Iespējams, man nav visvairāk ziņojumu salīdzinājumā ar citiem foruma dalībniekiem, bet es vienmēr cenšos, lai tie būtu pēc iespējas garāki un informatīvāki, jo tas ir labākais veids, kā veicināt intelektuālu diskusiju. Es pateicos, ka apsverat manu kandidatūru. Ja jūs līdz šim neesat pārliecināti par maniem motīviem, es vēlos piedāvāt savus pakalpojumus, lai palīdzētu paplašināt foruma Wiki sadaļu apmaiņā pret piekļuvi RC sadaļai. Ja esat ieinteresēts, lūdzu, rakstiet man, lai pastāstītu, kā es varu palīdzēt. Paldies.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Sveiki, es būšu atklāts uzreiz, es vēlos iekļūt RC sadaļā, lai nopelnītu naudu. Pašlaik esmu ļoti grūtā situācijā, bet manas senās studijas un bezgalīgā mīlestība pret ķīmiju mani ir atvedušas šeit, uz jūsu forumu. Es ļoti cienu jūsu darbu, un, noskatoties dažādu vielu sintēžu video, arvien vairāk pārliecinājos par jūsu profesionalitāti. Es būšu ļoti pateicīgs pozitīva sprieduma gadījumā.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Labdien, es vēlos piekļūt RC sadaļai, bet man nav tik daudz naudas. Es nevaru ieiet forumā sava darba dēļ, cenšos ieiet, cik vien varu.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Es nevaru sagaidīt, kad pavadīšu pietiekami daudz laika, lai dzirdētu un iegūtu pietiekamu reputāciju, lai iegūtu piekļuvi RC grupai.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Pieteikties piekļuvei RC sadaļai. Es cenšos publicēt lietas, kas var palīdzēt citiem, un esmu ļoti ieinteresēts redzēt visas pētāmās ķīmiskās vielas, kas ir apkārt.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Pēcpusdienā es varu pievienoties, lūdzu 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Es labprāt piekļūtu RC sadaļai. Esmu procesā, lai darītu visu, lai kļūtu par pārdevēju un ražotāju. Es specializējos sintētisko kanabinoīdu jomā. Esmu pagatavojis 5fadb, mdmb-4en-pinaca aka 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 un adb-butanica. Novērtēju kopienu un labprāt dalītos savās zināšanās ar ikvienu, kas vēlas izveidot savu laboratoriju. Miers ✌️ ☮️ un labklājība ✨️. Labu dienu.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Es vēlētos iegūt piekļuvi rc sekcijai.
Man patīk izstrādāt un testēt jaunas zāles, un es labprāt apspriestu dažas idejas.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hei ther, es esmu tālu no profi. Es esmu tikai jaunpienācējs un vēlos uzzināt vairāk par ķīmiju.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Labdien. Droši vien esmu jauns reģistrācijas laika ziņā, bet, visticamāk, jūs jau zināt, kādos terminos es veicinu foruma izaugsmi. Būšu pateicīgs, ja arī man atvērsiet šīs durvis.
Paldies 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Vēlos piekļūt RC sadaļai. Es bieži slēpjos, bieži publicēju ziņojumus un cenšos veidot labu saturu forumiem.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ei, vai es varu, lūdzu, piekļūt RC sadaļai? Esmu ķīmijas tehniskais asistents ar zināšanām gan organiskajā, gan neorganiskajā analītiskajā ķīmijā. Man ir aizraušanās ar molekulām un potenciālu jaunu vielu apcerēšanu, meklējot veidus, kā tās pārveidot tā, lai uz tām vairs neattiektos spēkā esošie juridiskie noteikumi, vai atrodot analogus, kas potenciāli varētu būt efektīvi gan esošajās, gan pilnīgi jaunās ķīmisko vielu grupās. Es esmu autists, un bieži vien visu dienu pavadu, iegrimstot šajās "īpašajās interesēs", jo tās ir nozīmīga manas dzīves daļa. Man ir daudz ideju, kuras es labprāt apspriestu ar jums visiem, un gandrīz katru dienu es izdomāju jaunas un aizraujošas koncepcijas. Diemžēl es nevaru īstenot visas no tām, taču tās turpina valdzināt manu interesi (kuru es labprātāk saglabātu privātu). Man nav nepieciešamo līdzekļu, lai iegādātos piekļuvi šai jomai, jo es vēl tikai mācos, taču uzskatu, ka manas idejas varētu būt patiess ieguvums šai kopienai. Lūdzu, dodiet man iespēju apmainīties ar idejām par šīm vielām. Mani patiešām interesē dzirdēt jūsu domas par manām idejām un to, vai starp tām varētu būt kādi īsti dārgakmeņi.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hei, es labprāt pievienotos rc sadaļai!

Es esmu šeit, lai mācītos, un beidzot esmu atradis forumu ar visu informāciju, ko meklēju.

Būtu lieliski, ja varētu pievienoties!
Mani interesē iepazīties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un iegūt savas zināšanas!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, Es gribu piekļūt RC sadaļu, kā jūs varat ser im ļoti ActiveX, un vairāk
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien, mani interesē RC sadaļa. Es apsveru maksas variantu, bet ļoti priecātos par kādu sarakstu ar mājienu, ko mēs varam atrast. Ar cieņu,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien. Projekta sadaļa par jaunajām psihoaktīvajām vielām. Šeit BB foruma komanda publicē jaunas legālas kanabinoīdu, opiātu un disociatīvo vielu klases vielas ar iespējamu pozitīvu psihoaktīvo iedarbību. Jūs varat arī atrast informāciju par potenciālajām pētāmajām vielām, kas jau ir pārbaudītas.
 
Top