JWH-018 sintēze

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nē, laiks nesamazinās. Mēs nevaram izmantot nitrometānu, mēs iegūsim produktu, bet iznākums būs mazāks, un to būs grūtāk attīrīt. Varbūt jūs varat iegādāties 1,1,1,1,1,1,3,3,3-heksafluorizopropanolu (HFIP)? Lai gan tā cena neļauj to uzskatīt par labāko variantu.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Vai HFIP var aizstāt nitrometānu?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es pamanīju, ka jūs neizmantojat kolonnu produktu attīrīšanai ... kādu attīrīšanas metodi jūs izmantojat ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Jā, jūs varat, jums ir jāsazinās ar laboratorijām, kas sniedz individuālās sintēzes pakalpojumus. Šīm laboratorijām ir jāatrodas valstīs, kurās viela netiek kontrolēta.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai ir kādi ieteikumi, kā sazināties ar kādu, kas piedāvā pielāgotu sintēzi?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ko darīt, ja galu galā izgatavotais jwh-018 nav sacietējis?
Un, ja tas ir sacietējis, kādu šķīdinātāju izmantot, lai to pārkristalizētu un palielinātu tīrību?
Ar IPA pārkristalizācija nebija veiksmīga.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Izskatās, ka nejauši notikusī daļēja polimerizācija ir piesārņojusi jūsu produktu tiktāl, ka ir traucēta kristalizācija. Ieteikums, kas man varētu būt tikai tīri argumentēti, ir izšķīdināt produktu šķīdinātājā, kas ir absolūti nevēlama šķīdināšanas vide aizdomīgajam polimēram (nezinu, kādi policikli var veidoties sarežģītā matricā, bet polimēri bieži nešķīst noteiktās vidēs). Es sāktu ar visstriktāko selektīvo šķīdinātāju tikai produktam, un tas, ja kaut kas paliek, nav interesanti. Esmu pārliecināts, ka cilvēkiem ar lietišķu pieredzi ar šo konkrēto savienojumu vajadzētu zināt dažādus attīrīšanas trikus, bet, ja daudzums ir tādā veidā, es tam veiktu DCVC, pat ja es teorētiski optimizētu elucijas shēmu, izmantojot to, ko citi novēroja pirms atdalīšanas veikšanas.

P.S. ir youtube video par dcvc, kas ir piemērota metode pirmhromatogrāfijai, ja vēlaties tīru materiālu (vienkārši sameklējiet to).
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Sinteze ar TBAB un NaOH palīdz attīrīt starpproduktu - ja hlorīds nonāk aminogrupā, sārmainā vide iznīcina diacilindola atvasinājumus vēlamajā 3-ācilstarpproduktā.
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kāda ir alvas (IV) hlorīda koncentrācija, lūdzu ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jums ir jālieto bezūdens viela (tā ir dūmojoša šķidruma veidā). Ja iespējams, izmantojiet AlCl3 bez nitrometāna.
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ir norādīts, ka tas ir sadalīts divos slāņos, bet es esmu sadalīts trīs slāņos. Eļļas slānis, ūdens slānis un cietā izlietne. Vai šī cietā viela ir tas materiāls, ko es vēlos? Un es mēģinu sacietināt eļļas slāni, bet tas necietē, lai cik ilgs laiks paietu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Par kādu sintēzes posmu jūs runājat?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Sveiki .
Man ir viens jautājums, varbūt esmu nepareizi dzirdējis. Vai sintēzes laikā izdalās ūdeņraža gāzes?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Labdien, kungs , cik daudz tās vajadzētu sajaukt ar vienu kilogramu tabakas, lai patērētājam neradītu pārdozēšanu, un arī kā to vajadzētu pievienot tabakai? Vai to vajadzētu izsmidzināt uz tabakas virsmas, kad tā ir eļļainā stāvoklī? Vai arī to vajadzētu pulverizēt un pēc tam sajaukt ar tabaku?
Cik miligramu jwh-018 uz gramu tabakas nav bīstami?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs varat izšķīdināt savu noīdu šķīdinātājā un izsmidzināt virs tabakas. Par koncentrāciju precīzāk var atbildēt @Paracelsus vai @Brain.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Labdien, es vēlos ražot vielu jwh 020, nevis jwh 018. Vai ražošanas process ir līdzīgs jwh 018? Vai varat man ieteikt, kādu vielu un cik daudz man vajadzētu pievienot TBAB vietā? Vai ir pieejams kāds protokols?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, sintēze ir līdzīga. Jums ir nepieciešams atšķirīgs astes 1-bromheptāns. Vienkārši pārrēķiniet tajā pašā molārajā attiecībā.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Labdien, man ir daži jautājumi, un es būtu pateicīgs par jūsu palīdzību. Es saskāros ar dažām problēmām, ražojot JWH-018. Pirmkārt, pēc 3(1-naftoil)indola izgatavošanas es mēģināju to pārkristalizēt, izmantojot etanolu, bet diemžēl tas palika šķīstošs etanolā, un pat pēc nedēļas, kas pavadīta saldētavā, izveidojās ļoti neliels atlikums. turklāt pēc 3(1-naftoil)indola izgatavošanas tas izskatās balts, bet, mazgājot ar ūdeni, tas kļūst oranžs un sarkans. Vai sarkanā krāsa ir problemātiska? Tāpēc es izlaidu pārkristalizēšanas procesu un tieši pārveidoju neapstrādāto 3(1-naftoil)indolu par JWH-018. Pēc tam es izšķīdināju vienu gramu etanolā un pievienoju to desmit gramiem tabakas. Tomēr galaprodukts ir sliktas kvalitātes. Cik gramu šo kristālu man vajadzētu pievienot desmit gramiem tabakas, lai iegūtu kvalitatīvu produktu? Es būtu pateicīgs arī par jebkādiem citiem jūsu ieteikumiem. Jau iepriekš pateicos par jūsu laipnību.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ja produkts nekristalizējas no spirta, var ieliet aukstu ūdeni un iegūt nogulsnes. Nepieciešamais 018 daudzums zālēm ir atkarīgs no iegūtās kvalitātes un jūsu tolerances. Pētījumos dokumentētā deva - 2 mg uz vienu trāpījumu. Bet es domāju, ka vairāk.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Liels paldies par atbildi. Tā bija ļoti noderīga informācija. Es to novērtēju.
Vai ir normāli, ka 3(1-naftoil)indola krāsa kļūst sarkana, kad to mazgā ar ūdeni?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Pamatā tirgū tas ir sarkanīgs
 
Top