JWH-018 sintēze

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Video nav, bet varu detalizēti konsultēt par procesu šeit, privātā vēstulē vai XMPP. Man ir pietiekama praktiskā pieredze šajā sintēzē.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ja produkts nekristalizējas no spirta, var ieliet aukstu ūdeni un iegūt nogulsnes. Nepieciešamais 018 daudzums zālēm ir atkarīgs no iegūtās kvalitātes un jūsu tolerances. Pētījumos dokumentētā deva - 2 mg uz vienu trāpījumu. Bet es domāju, ka vairāk.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Liels paldies par atbildi. Tā bija ļoti noderīga informācija. Es to novērtēju.
Vai ir normāli, ka 3(1-naftoil)indola krāsa kļūst sarkana, kad to mazgā ar ūdeni?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pamatā tirgū tas ir sarkanīgs
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, mans draugs, es neesmu ļoti labs ķīmiķis, bet man izdevās izgatavot jwh un 5f no prekursoriem, ko es iegādājos ārzemēs, un man bija jautājums, jo es studēju kanabinoīdu ķīmiju, vai būtu iespējams konstruēt kanabinoīdus no naftalēna (naftalīna)
Tāpat es saprotu, ka karboksilātiem un sintētiskajiem piretroīdiem ir ļoti interesantas īpašības, ko var izmantot kanabinoīdu radīšanai? Vai jums būtu kas sakāms par to vai arī varētu man kaut kā palīdzēt? Es uzzināju, ka cipermetrīns pastiprina kanabinoīdu iedarbību.... tas ir loģiski, jo piretroīdi iedarbojas uz nervu sistēmu, bet es esmu pārliecināts, ka tur var atrast zeltu, mans draugs... lūdzu, atbildiet man kāds...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Domāju, ka tas nav piemērots šai tēmai. Mums ir daudz pētījumu par dizaineru noīdiem. Un klasisko struktūru ir daudz vairāk, nekā jādomā par pilnīgi jaunām. Jūs varat rakstīt man savas idejas un kopā ar komandu piedalīties noīdu projektēšanā.
 
Top