Ketamīna sintēze

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nē, Šajā reakcijā tas nav nepieciešams. Atvainojiet par pirmo maldināšanu.
 
Last edited:

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Jā,kungs. 9. daļā es gribētu pajautāt, vai pēc attīrīšanas ar nātrija bisulfītu man ir nepieciešams sildīt CCI4? arī vai ir nepieciešams pievienot žāvējošu vielu, lai beigās to pārvērstu pulverī? kā 8. daļas beigās.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Piesātināts ar metilamīnu 10. solī,kāds ir tā CAS numurs?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
CAS 74-89-5 vai CAS 593-51-1 un izmanto 10. punktā aprakstīto procedūru, lai iegūtu metilamīna gāzi.
Kur jūs lasījāt par nātrija bisulfītu šajā solī? Jums nav nepieciešams izmantot žāvējošu vielu.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Atvainojiet, vai pēc mazgāšanas ar nātrija bisulfītu pēc 2. solī izveidotās oranžās suspensijas ir nepieciešams karsēt?
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sir, es gribētu pajautāt Pirmajā solī, kad ciklopentilmagnija bromīds un 2-hlorbenzonitrils tiek maisīti 3 dienas, kāda būs reakcija, lai zinātu, ka solis ir pabeigts? arī kāda ir NH4CI attiecība pret reaģentu? arī kāda ir benzola attiecība pret reaģentu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ko jūs tur nesaprotat vai ko vēlaties sildīt? Jums reakcijas šķīdums ir jāizskalo ar nātrija bisulfīta aq un pēc tam jāiztvaicē organiskais šķīdums. Šī mazgāšana samazina broma pārpalikuma daudzumu.
Jūs varat iestatīt taimeri uz 72 stundām vai izmantot TLC, lai pārbaudītu reakcijas pabeigšanu.
Es jums jau atbildēju.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sir, es gribētu jautāt 8. daļas beigās, kāda ir benzola attiecība pret reaktantu. arī 2. daļā, kāda ir nātrija bisulfīta attiecība pret reaktantu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
8. o-hlorfenilciklopentilketons.
Šādi iegūtajam Grignarda šķīdumam pievieno 48 g o-hlorbenzonitrila un maisījumu maisa 3 dienas RT temperatūrā. Pēc tam to ielej ledus/NH4Cl maisījumā, pievienojot nedaudz koncentrēta aq. NH3, un atstāj istabas temperatūrā, līdz viss ledus izkūst. Ketons daļēji peld, daļēji nogrimst apakšā. To ekstrahē ar benzolu (100 ml x2 reizes). Iznākumi svārstās, bet reti kad nokrītas zem 55 %.

posms: alfa-brom(o-hlorfenil)-ciklopentilketons.
21,0 g iepriekšminētā ketona pievieno 10,0 g broma 80 ml tetrahloroglekļa tetrahlorīda pilienveidīgi 0 °C temperatūrā. Pēc visa Br2 pievienošanas veidojas oranža suspensija. To mazgā ar atšķaidītu nātrija bisulfīta ūdens šķīdumu (~ 65 ml x2 10 % šķīduma ) un iztvaicē, iegūstot 1-bromociklopentil-(o-hlorfenil)-ketonu, bp 111-114 °C (0,1 mm Hg). Raža ir ~66 %. Šis bromketons ir nestabils, un tas jāizmanto nekavējoties. Arī mēģinājumi to destilēt pie 0,1 mm Hg noved pie sadalīšanās, tāpēc tas jāizmanto bez turpmākas attīrīšanas.
 

kkk

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sir, kā sākt ražot o-hlorfenilciklopentilketonu.
 
View previous replies…

kkk

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kā teikt
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sir, šis jautājums šķiet muļķīgs, bet iesācējam es tomēr gribu detalizēti pajautāt, ekstrakcijas procesa laikā reaktants un benzols, kuram no tiem vajadzētu nogulsnēties un kuram - peldēt?
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Sers, jūs teicāt, ka tīrīšanai nepieciešams 65ml*2. Vai ir nepieciešams pievienot nātrija bisulfītu, lai iztvaicēšanu atkārtotu divas reizes? vai arī jūs domājāt130ml vienam?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
benzola blīvums ir mazāks, tāpēc tas būs uz augšu
Pēc reakcijas ir iegūta reakcijas masa, un ir bromīna pārpalikums. Jūs pievienojat reakcijas masai nātrija bisulfīta ūdens šķīdumu, sakratāt, sadalāt slāņus. Atkārtojiet procedūru. Pēc mazgāšanas jāizmet ūdens slānis (ar nātrija bisulfītu). NaHSO3 pēc reakcijas no reakcijas maisījuma izvada broma pārpalikumu. Vai jūs saprotat?
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Tātad es turpināšu eksperimentēt ar dibenu?
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Vai mazgāšana un iztvaicēšana ir jāatkārto 2 reizes?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nē, jūsu ekstrakcija ar benzolu nozīmē, ka jūsu produkts tiks ekstrahēts (atradīsies benzolā) ar benzolu. Tad jūs strādāsiet ar ekstraktu (benzēns+produkts).
nē, pēc abām mazgāšanas procedūrām sln. ir jāiztvaicē...
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Paldies par jūsu detalizēto skaidrojumu,es saprotu.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Vai jūs domājat, ka reaktants tiek 2 reizes izskalots un pēc tam vēl 1 reizi uzkarsēts un iztvaicēts, lai iegūtu produktu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tikai vienu reizi, ne vairāk. Vai jūs saprotat procedūru? Lasiet vairākas reizes, lai labāk izprastu. Es jau esmu rakstījis šo informāciju. Tur ir skaidri detalizēts skaidrojums.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Kungs, es centīšos to noskaidrot.
 
Top