Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jb5UHtnjL6

Pseidoefedrīna ekstrakcija no zāļu (Sudafed) tabletēm.
Pseidoefedrīns tika ekstrahēts no Sudafed tabletēm, izmantojot etanolu, etanolu/metanolu (90:10% tilpuma/tilpuma) un metilēto spirtu. Šķīdinātāji tika izvēlēti, ņemot vērā attiecīgo slepeno literatūru. Katrai ekstrakcijai vienu Sudafed tableti sasmalcināja, izmantojot miezeri un piestu, un ievietoja vārglāzē. Dzelzs oksīda pārklājumu atdalīja, atkārtoti mazgājot ar acetonu (kopā 10 ml), līdz pazuda visa sarkanā krāsa. Acetonu atdalīja, filtrējot, un atlikumu atstāja nožūt. Ekstrakcijas šķīdinātāju (15 ml) pievienoja vārglāzē, kuru pēc tam pārklāja ar alumīnija foliju un paraugu kratīja, mehāniski maisot 15 minūtes. Paraugu atstāja nostādināties vienu stundu istabas temperatūrā un pēc tam filtrēja, izmantojot gravitācijas filtrāciju. Šķīdinātāju iztvaicēja un iegūto cieto vielu savāca.
>>>>>>>>Citas metodes skatīt šeit<<<<<<<<

Jods no joda tinktūrām.
Joda tinktūru (7 ml, 2,5 %) un destilētu ūdeni (7 ml) sajauca kopā un samaisīja, griežot. Koncentrētu sālsskābi (1 ml) pievienoja pa pilienam, maisot, pēc tam pievienoja ūdeņraža peroksīdu (7 ml, 6 %, 20 tilp.). Maisījumu pārlēja vārglāzē ar destilētu ūdeni (50 ml) un atstāja nostāvēties 20 minūtes. Pēc tam maisījumu filtrēja, izmantojot gravitācijas filtrāciju, lai atklātu joda kristālus.

Sarkanā fosforaekstrakcija nosērkociņu kastītēm.
Sērkociņu kastīšu uzgaļi tika nogriezti no vietējā tirgū iegādātām KTWO drošības sērkociņu kastītēm un iemērkti acetonā (10 ml). Pēc 30 minūtēm sarkano fosforu nokasīja no sērkociņiem, un papīru izmeta. Ekstrahēto sarkano fosforu mazgāja ar destilētu ūdeni un atstāja nožūt līdz nemainīgam svaram. Sauso sarkano fosforu ievietoja vārglāzē un pievienoja nātrija hidroksīda šķīdumu (20 % wt/tilp., 20 ml). Šo šķīdumu novietoja uz lēnas uguns uz 2 h. Galīgo produktu filtrēja, mazgāja ar destilētu ūdeni un atstāja nožūt līdz nemainīgam svaram.

Metilamfetamīna sintēze, izmantojot Maskavas un hipofosfora ceļu.
Sešas metilamfetamīna hidrohlorīda partijas tika sagatavotas, izmantojot katru sintētisko ceļu laboratorijas kvalitātes pseidoefedrīnam un pseidoefedrīnam, kas iegūts no Sudafed tabletēm, kā aprakstīts iepriekš. Ekstrahēto prekursoru paraugu gadījumā sintēzē izmantotās būtiskās ķīmiskās vielas (jods un fosfors) tika iegūtas arī no tinktūrām un sērkociņu kastītēm. Izmantojot katru veidu, tika sagatavotas 24 metilamfetamīna hidrohlorīda partijas, kopā iegūstot 48 partijas.
GXE3aom9cN

[1] Maskavas ceļš:
Pseidoefedrīna hidrohlorīdu (2,0 g) samaisīja apaļdibena kolbā (100 ml) kopā ar sarkano fosforu (0,6 g), jodu (4,0 g) un destilētu ūdeni (2 ml), pievienojot kondensatoru. Maisījumu refluksēja 24 h un pēc tam atdzesēja. Kad maisījums atdzisis, to atšķaidīja ar vienādu tilpumu ūdens, un sarkano fosforu filtrēja. Dažus gramus nātrija tiosulfāta iepildīja vārglāzē un pievienoja nātrija hidroksīda šķīdumu (25 % wt/tilp., 8 ml), lai šķīdumu bāzificētu. Pēc tam to pievienoja filtrētajam reakcijas maisījumam un sakratīja, lai atklātu bez metilamfetamīna brīvu bāzi
kā eļļu, kas peldēja ūdens šķīduma virspusē. Lai ekstrahētu no metilamfetamīna brīvo bāzi, tika pievienots toluols (20 ml). Toluola ekstrakts bija dzidrs līdz gaiši dzeltens. Caur bezūdens ūdeņraža hlorīda gāzi, lai atklātu baltas nogulsnes, kuras izskaloja ar toluolu. Cieto vielu žāvēja augstā vakuumā.


[2] Hipofosfora ceļš:
Pseidoefedrīna hidrohlorīdu (2,0 g) ievietoja apaļdibena kolbā (100 ml) un sajauca ar jodu (4,0 g) un hipofosforskābi (3,6 ml), pievienojot kondensatoru. Maisījumu refluksēja 8 h, pēc tam atdzesēja. Kad maisījums atdzisis, to atšķaidīja ar vienādu tilpumu ūdens. Dažus gramus nātrija tiosulfāta iepildīja vārglāzē un pievienoja 25 % nātrija hidroksīda šķīdumu (24 ml), lai ekstrahētu metilamfetamīna brīvo bāzi. Sāls ekstrakcija un nogulsnēšanās notika, kā aprakstīts iepriekš
.
 
Last edited by a moderator:

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Sveiki,

Es tikko pasūtīju šīs.


Vai man pasūtīt šos, ja ar tiem būs vieglāk strādāt ?


Sastāvdaļas zemāk.

Efedrīns 30mg
Kofeīns 200mg
Aspirīns 30mg


1. Kā es varu no tā izņemt Aspirīnu, izmantojot visvienkāršāko no metodēm ?
(Aspirīns nešķīst ūdenī, bet efedrīns šķīst? Vai es varu izmantot šo ceļu? Sasmalciniet tabletes, pievienojiet ūdenim, tad gravitācijas filtrs(Aspirīns paliek uz filtra) Es iegūstu efedrīnu + kofeīnu + ūdeni).
Hmm, kā es varu no ūdens izņemt šķīdinātājus(efedrīnu + kofeīnu )?

2. Kā es varu no tabletēm iegūt tikai efedrīnu, izmantojot visvienkāršāko no metodēm, ja tāda ir ?

Iepriekš paldies
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspirīns 10 g/100 ml etilētera
Kofeīns 0,2 g/100 ml etilētera
Eterī nešķīstošs efedrīns
Izmantojiet bezūdens ēteri!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Atvainojiet un lūdzu, palīdziet Esmu pabeidzis sekot šim videoklipam, un man neizdosies saražot Meteoramīna rupju pulveri, lūdzu, palīdziet Es nesaprotu, kāds ir nākamais solis, lai es varētu saražot metamfetamīna kristālus (ledus/metu).
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Kā izskatās situācija ar CIRRUS tabletēm ES?
Es dzirdēju, ka pirmais solis ir noņemt apvalku no visām tabletēm - rokām - (ilgāks process) acetonā, nākamais, ja ir sausa malšana, lai iegūtu pulveri, nākamā ekstrakcija ar toluolu 2-3x (toluolā, protams, ir nevēlams produkts, kas pārtrauca reakciju, jo hidrohlorīds nešķīst toluolā) - filtrāts un šis ekstrakts ārā.
Pēc tam filtrātu sārmaini saturo IT, lai pseidoefedrīna hidrohlorīdu pārveidotu par bāzi, un vēlreiz ekstrahē (vismaz 3 reizes) ar ēteri/toluoluoluēnu utt. un gāzē hcl līdz neitrālam ph, un pēc tam filtrātu nosusina, lai iegūtu pseidoefedrīna hcl, kas gatavs nākamajam posmam.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ko satur Cirrus
- Aktīvās sastāvdaļas:
Katra tablete satur 5 mg cetirizīna dihidrohlorīda tūlītējas izdalīšanās formā.
un 120 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda pagarinātas darbības formā.
- Citas neaktīvās sastāvdaļas:
Sastāvdaļas: hipromeloze.
Mikrokristāliskā celuloze.
Koloidālais bezūdens silīcija dioksīds.
Magnija stearāts.
Laktozes monohidrāts

pdwshopnl, kopumā jūsu ekstrakcijas veids izskatās labi. Ilgstošas darbības forma - un ir tablešu apvalks. Pirms toluola ekstrakcijas viss ir jāizšķīdina siltā ūdenī, jāfiltrē no nešķīstošā un pēc jau ekstrahē ar toluolu.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Temperatūra tiek sasniegta līdz vārīšanās temperatūrai, precīzu reakcijas laiku nosaka tikai pēc TLC
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tā kā jūsu en eksperts ir sūds, kas nāk no Meksikas met. Un ir viss meth tikai teikt mums bija sūdi no Maskavas maršruta bērzu reducēšana un jebkurš cits maršruts, ko jūs varat iedomāties . Vai tas viss būtu tas pats . Saglabājiet jūs augstu kādu laiku. Cuz šis sūds zinu, kļūst jums augsts uz dažām stundām, un tāpēc es domāju, vai tas ir pat meth
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Kas ir TLC?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
Tas nozīmē, ka temperatūra tiek regulēta, līdz tiek sasniegts labs reflukss (refluksa gredzens kondensatora apakšējā 1/3).
Arī laiks var atšķirties, bet 24 stundas ir labs sākumpunkts pirmajai reizei. Refluksa izmaiņu novērojumi parādīs, kad tas ir pabeigts.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Cik daudz metamfetamīna var pagatavot no 100 gramiem pseidoefedrīna tablešu?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Vai tas tika izvilkts no tabletēm vai befor tas tika ievietots, un, ja tā, kāda ir pseidomarķējuma cena Vai jūs varat saņemt farmaceitiskās kvalitātes pseidomarķējumu no tirgus vietas? Cuz jūs varat iegādāties tikai kā 9 gramus mēnesī, kur es esmu, un iv ir likt cilvēkus manā biz, lai iegūtu kaut ko vērts savvaļas.
 
View previous replies…

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Tas ir atkarīgs no procesa, vācu zem (pdf avaliable) metode ieguva 2,7 g un izgatavoti kā 1,6 +-
Bet ar šo daudzumu var mainīties faktori utt.
Lasiet vairāk un esiet pacietīgi
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
W.D, G.P
1 - vai es varu izmantot toluola ekstrakciju pēc hipofosfora reflukse?
2-Kāda ir iegūtā tīrība un kā to uzlabot?
Kāds ir maksimālais daudzums, ko var sintezēt ar šīm metodēm?

paldies
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u izmantot šo sintēzi (noklikšķiniet). Beigās pievienojam sārmainu ūdens šķīdumu līdz bāziskam pH (>10). Ekstrakcijai var izmantot toluoluolu. Ekstrakciju varam mazgāt ar ūdeni, sālījumu, tiosulfātu (lai izskalotu atlikušo jodu). Reakcija ir labi mērogojama, ja ir nepieciešamais aprīkojums (laba maisīšana, pietiekams kolbas tilpums un kontrolēts reflukss). Bet palielināšana jāveic pakāpeniski (ja nav pieredzes).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Labdien, es braucu pēc Maskavas maršruta. Pēdējā solī toluola ekstrakcijas šķīdumā tiek ielaista ūdeņraža hlorīda gāze, un vārglāzes sieniņā tiek iegūtas dažas caurspīdīgas kristāliskas vielas, atšķirībā no baltā pulvera video. Es vienkārši nevaru paciest hlorūdeņraža gāzes aso smaržu. Kad beigās toluola šķīdums tiek izliets, spainīša apakšā joprojām ir neliels daudzums dzeltena eļļaina šķidruma. Vai es neieviedu pietiekami daudz ūdeņraža hlorīda?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Kādus materiālus un aprīkojumu jūs iesakāt izmantot, lai to paveiktu?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Kā pagatavot 25% nātrija hidroksīdu ar 5% nātrija hidroksīdu?
Vai pseidoefedrīna vietā var lietot epadrīnu?
 
Last edited:

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Man ir daudz jautājumu, tāpēc esmu tos apkopojis un
nezinu, kā izdzēst iepriekš minēto jautājumu, tāpēc es reģistrējos atkārtoti.

1. Kā žāvēt augstā vakuumā
2. Kā ekstrahēt hipofosforskābi ar nātrija hipohlorītu?
3. Kādas iekārtas jūs izmantojat ekstrakcijai ar toluolu?
4. Vai pseidoefedrīna vietā var izmantot epadrīnu?
5. Kā pagatavot 25% nātrija hidroksīdu ar 5% nātrija hidroksīdu?
6. Cik gramu nātrija tiosulfāta man ir jālieto kopā ar hipofosfora maršrutu?

Es esmu iesācējs, tāpēc man ir daudz jautājumu, atvainojiet un paldies par palīdzību.
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Tā kā Maskavas ceļš, šķiet, atšķiras no parastās HI/RP metodes tikai ar to, ka tajā HI vietā vienkārši izmanto I2, mans jautājums ir -- kāpēc cilvēki biežāk neizmanto Maskavas ceļu? Vai iznākums parasti ir līdzīgs HI metodei? Kāda ir aizķeršanās? Lielisks raksts btw
 
Top