Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, vai ir kāds, kas zina atbildi uz iepriekšējo jautājumu? Esmu domājis par to pašu, jo I2 ir viegli pieejams, tāpēc nav skaidrs, kāda ir HI izmantošanas priekšrocība. Vai iznākums ir labāks?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
paldies par informāciju

Vai drīkst toluola vietā izmantot ligroīnu?
Ja tas ir atļauts, vai es varu to ekstrahēt tādā pašā veidā?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
1. Jūs pievienojat vakuumsūkni stikla traukiem vai jebkuram traukam. Vakuumsūkni var uzbūvēt no ledusskapja sūkņa vai iegādāties tieši tādu. Ja atrodaties ES, apmeklējiet vevor.com. Jūs atradīsiet vairāk nekā 100 youtube videoklipu par šo tēmu, ja tikai nedaudz papētīsiet. Žāvēšana paātrinās, ja to veic vakuumā, jo samazinās tvaika spiediens (punkts, kurā šķidrumi pārvēršas tvaikos). Tas nozīmē, ka ūdeni vai citus šķidrumus var vārīt zemākā temperatūrā.

2. Kāpēc jūs to darītu?

3. Atdalīšanas piltuve vai tikai vārglāze un šļirce. Ekstrahēšana ar šķīdinātājiem nozīmē, ka dažādu savienojumu maisījumam pievieno šķīdinātāju, piemēram, toluolu, un to virpuļo vai sakrata. toluolā šķīstošie savienojumi tiks iesprostoti toluolā, pārējie paliks sākotnējā šķīdumā. Tad toluolu atdaliet no pārējā, parasti ar atdalīšanas piltuvi. Pārbaudiet youtube.

4.. Jā. Ražojot metamfetamīnu, starp efedrīnu un pseidoefedrīnu nav atšķirības.

5. Vāra ūdeni. Vai arī tā vietā iegādājoties tīru nātrija hidroksīdu. Tas ir sārms. Tas ir pieejams gandrīz visos pārtikas veikalos pasaulē, kā notekūdeņu tīrīšanas līdzeklis.

6. Daži.

Kā iesācējam es ieteiktu jums doties uz youtube un apskatīt tur esošos chemtubers. Vispieejamākais, pedagoģiskākais un izklaidējošākais ir NileRed. Noskatieties dažus vai visus viņa video, un jūs ātri apgūsiet lielāko daļu nepieciešamo laboratorijas pamatmetožu.
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1

paldies u par jūsu padomu
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Vai Maskavas ceļā kā blakusprodukts rodas fosgīns? Un, ja jā, vai ir kādi padomi, kā ar to tikt galā (izņemot acīmredzamos, t. i., dūmgāzi, respiratoru)?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Reakcijā ir ūdens. Ja atgaitas kondensatorā ir laba dzesēšana, neuztraucieties par iztvaikošanu. Ūdens klātbūtnes gadījumā domājiet tikai par to, kā kondensēt joda tvaikus.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii eksperts,
Es lepojos, ka jūs pazīstu.
Pirmais solis, lai apgūtu zāļu ražošanu, es izvēlos Meth krata n cep. Jo viegli iegūt efedrīna HCL tabletes, no Neo Napacin tabletes excatly. Bet 1 tablete satur 130 mg teofilīna un 12,5 mg efedrīna HCl. vai var man pastāstīt, kā iegūt tīru efedrīnu no katras tabletes?

Paldies, eksperts
AeHlGrmxEg
par izglītot viens otru, Dievs svētī
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jums nav nepieciešams pavairot vienu un to pašu vēstījumu dažādās tēmās. Turpmākie vienādi ziņojumi tiks dzēsti.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii eksperts,
atvainojiet, pēdējo reizi. paldies par uzmanību
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ei, draugs, vai jūs varētu man pateikt, vai veikals jūsu pirmajā Pic, ir legit?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8

Hi Patron u teikts: "Sveiki. Lai atdalītu efedrīnu un teofilīnu, maisījums tika bazificēts ar 20% NaOH ūdeni un pēc tam 2x ekstrahēts ar hloroformu, kas izvelk efedrīnu." (šī tēma ir turpinājums no Neo Napacin tabletes).


Atvainojiet Patron
Esmu mācījies, bet es nesaprotu par to :

1. Cik daudz NaOH 20 % ml, ja ⬇️
80 tablešu kopējais sastāvdaļu daudzums = 1 grams, kas ir 10,4 grami teofilīna?

2. Kā es sajaucu ar NaOH, t.i., vai to sajauc ar karstu ūdeni, vai vienkārši sakratīt, vai maisīt ar maisītāju?

3. Pēc tam, kad es to sajaucu, cik daudz hlorputas es pievienoju un kā es to ekstrahēju? kratot vai?

4. Jūs sakāt "izvelk efedrīnu." Kur es varu noskaidrot, ka tas ir efedrīns? kurā slāņa pusē, ja es izmantoju dalāmo piltuvi?

Paldies, eksperts,
o jā, pēdējais jautājums, r u par RC Group ($1000) ? Kāds ir ieguvums no tā?
Ja man izdosies izgatavot metamfetamīnu, es gribu pievienoties šai grupai, lai gūtu peļņu un pārdotu metamfetamīnu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien. Jums ir jāpievieno šis šķīdums x2 tablešu tilpums.
Pievienojiet 20 g NaOH un ielejiet istabas temperatūras ūdeni līdz 100 ml tilpumam graduētajā cilindrā vai mērkolbā (tas ir 100 ml tilpumam, tikai piemērs) Jums ir jāizšķīdina cietās pārslas.
Aptuveni ar 1/4 NaOH šķīduma tilpuma divas reizes ekstrahējiet. Ja nezināt, kā ekstrahēt, izlasiet par ekstrakciju tēmā Lab FAQ. Tur ir visa informācija.
Jums nepieciešams organiskais slānis (augšējais slānis hloroforma gadījumā). Pēc tam tas ir jāiztvaicē.
Jautājiet administratoram @HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Research Chemicals
Maksas piekļuve
Projekta sadaļa par jaunām psihoaktīvām vielām. Šeit tiek publicētas jaunas legālas vielas ar iespējamu pozitīvu psihoaktīvu iedarbību no kanabinoīdu, opiātu un disociatīvo vielu klasēm. Jūs atradīsiet arī informāciju par potenciāli pētāmām vielām, kas jau ir pārbaudītas
.

_______
Kā pirkt un pārdot forumā
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Paldies, ka esat gatavs mani vadīt, es gatavojos un mācos. kādu dienu, ja tas izdosies, es jums došu to, ko jūs sniedzat. Es apsolu. u too @HEISENBERG
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Vai H₃PO₄ var lietot H₃PO₂ vietā Hipofosforskābe (H₃PO₂) ?
var izgatavot H₃PO₂ no H₃PO₄ ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
nav
Es domāju, ka nē, Fosforam ir atšķirīgs oksidācijas stāvoklis.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Sveiki, atvainojiet, es gribu pajautāt par metamfetamīnu no hi.some. pirms kāda laika es gatavoju metamfetamīnu ar pseidoefedrīnu 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml ūdens. neizmantojot sarkano fosforu, es refluksēju 6 stundas 100 c. temperatūrā un pēc tam sārmoju un ekstrahēju ar toluolu, un es dabūju tikai mazāk nekā 0,5 gr. ar ļoti nepatīkamu un nepatīkamu smaku, es izmantoju pseidoefedrīnu, kas satur 60 mg pseidoefedrīna.
tripolidīnu 2,5 mg. Es ceru, ka kāds var atbildēt uz manu sūdzību, kas līdz šim brīdim es joprojām esmu neskaidra. Vai kāds var uz to atbildēt sīkāk, es ļoti pateicos tiem, kas vēlas atbildēt.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Jūs izmantojāt divreiz vairāk ūdens, nekā nepieciešams
 
Top