Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspirīns 10 g/100 ml etilētera
Kofeīns 0,2 g/100 ml etilētera
Eterī nešķīstošs efedrīns
Izmantojiet bezūdens ēteri!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Atvainojiet un lūdzu, palīdziet Esmu pabeidzis sekot šim videoklipam, un man neizdosies saražot Meteoramīna rupju pulveri, lūdzu, palīdziet Es nesaprotu, kāds ir nākamais solis, lai es varētu saražot metamfetamīna kristālus (ledus/metu).
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, leģenda, es nevaru par mūžu saprast, kā atdalīt efedrīnu no kofeīna, jo tie abi nešķīst etilēterī, vai jums ir kāda ideja, TIA.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭 Atvainojiet un lūdzu, palīdziet Esmu pabeidzis sekot šim video, un es nevarēšu izgatavot metamfetamīna neapstrādātu pulveri, lūdzu, palīdziet Es nesaprotu, kāds ir nākamais solis, lai es varētu izgatavot metamfetamīna kristālus (ledus/meth).
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, paldies par atbildi,

Atvainojos arī, ka esmu jauna visās šajās lietās, tāpēc, iespējams, uzdodu jautājumus, kas izskatītos muļķīgi, ja skatītos no eksperta viedokļa.

"" Neviens nevar pateikt. Cik slikts ir GAK. vai jūs darāt sarkanbaltsarkanu, baltsarkanu un zilu? aukstā vārīšana? Nazi ar litiju. Vai jūs veicāt pareizu mol ammount un ne tikai acu bumbu. Neviens nevar pateikt, ja nav vairāk informācijas. "

Es runāju par šo pašu procesu, kas parādīts šajā video. Piemēram, izmantojot pseidoefedrīnu un sarkano fosforu. Izveidosim šeit divus scenārijus; Viens, teiksim, es to darīju perfekti un izmantoju ārkārtīgi precīzus mērījumus. Otrais, es to darīju pirmo reizi un, piemēram, mans materiāls( izejvielas, reaģenti šķīdinātāji) bija vidēja tīrības līmeņa, un es paveicu viduvēju darbu. Tad cik lielu tīrību un iznākumu es varu sasniegt?

"e visbiežāk ražo vai nu no l-efedrīna, vai d-pseidoefedrīna, savukārt racēmisko d,l-metamfetamīnu visbiežāk ražo no 1-fenil-2-propanona (P2P; pazīstams arī kā fenilacetons un ar vairākiem citiem, neskaidrākiem nosaukumiem un akronīmiem)."

Vai tas nozīmē, ka baltais pulverveida produkts, ko mēs saņēmām visa procesa beigās, bija galaprodukts?? Un tam nav vajadzīga nekāda turpmāka apstrāde vai kas cits, tas ir tas pats "ledus, kristāliskais mets", ko pārdod uz ielas?? Ja tā, tad kāpēc tas bija pulvera veidā, nevis kristālu veidā, kā mēs to parasti redzam?? Un kā mēs to varam kristalizēt?

Turklāt lielākajā daļā videomateriālu es redzu, ka procesa beigās viņi savu galaproduktu ( šo pašu pulverim līdzīgo produktu) sauc par metamfetamīna hidrohlorīdu, nevis par ONLY metamfetamīnu? Kāpēc tas tā ir? vai ledus vai kristāliskais metamfetamīns mēs parasti zinām, ka tas ir tikai metamfetamīns, bet patiesībā tas ir metamfetamīna hidrohlorīds, un vārds hidrohlorīds vienkārši netiek pieminēts, bet tas vienmēr tur ir kā noklusēts vārds? Vai arī hidrohlorīds, ko mēs iegūstam beigās, tiek iegūts, izmantojot citu procesu, lai attīrītu galaproduktu, kas tad ir TIKAI metamfetamīns (ledus, kristāliskais metamfetamīns)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Atkal neviens nevar pateikt. Piemēram, vai jūs esat jauns? mehāniskie zaudējumi notiek vairāk, ja esat jauns, piemēram. Ar to atkal MĒS nevaram pateikt, ko jūs darāt sarkans, balts zils? Vai jūs plānojat ražot HI ar PH down vai līdzīgiem fosfora mēslošanas līdzekļiem? Kas par fosfora streika spilventiņiem. Cik labi jūs to iztīrījāt. u.c. u.t.t., vai jūs to iegādājāties. Redziet, mēs nevaram jums pateikt, jo ir pārāk daudz mainīgo lielumu, tostarp, Pārāk samazināts vai nesamazināts pusedo efedrīns pret metu, ko vēlaties, un nav iespējams pateikt bez pienācīgas laboratorijas. diemžēl.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Vai ir kāds padoms šajā jautājumā????


"e visbiežāk ražo vai nu no l-efedrīna, vai d-pseidoefedrīna, savukārt racēmisko d,l-metamfetamīnu visbiežāk ražo no 1-fenil-2-propanona (P2P; pazīstams arī kā fenilacetons un ar vairākiem citiem, neskaidrākiem nosaukumiem un akronīmiem)."

Vai tas nozīmē, ka baltais pulverveida produkts, ko mēs saņēmām visa procesa beigās, bija galaprodukts?? Un tam nav vajadzīga nekāda tālāka apstrāde vai kas cits, tas ir tas pats "ledus, kristāliskais mets", ko pārdod uz ielas?? Ja tā, tad kāpēc tas bija pulvera veidā, nevis kristālu veidā, kā mēs to parasti redzam?? Un kā mēs to varam kristalizēt?

Turklāt lielākajā daļā videomateriālu es redzu, ka procesa beigās viņi savu galaproduktu ( šo pašu pulverim līdzīgo produktu) sauc par metamfetamīna hidrohlorīdu, nevis par ONLY metamfetamīnu? Kāpēc tas tā ir? vai ledus vai kristāliskais metamfetamīns mēs parasti zinām, ka tas ir tikai metamfetamīns, bet patiesībā tas ir metamfetamīna hidrohlorīds, un vārds hidrohlorīds vienkārši netiek pieminēts, bet tas vienmēr tur ir kā noklusēts vārds? Vai arī hidrohlorīds, ko mēs iegūstam beigās, tiek iegūts, izmantojot citu procesu, lai attīrītu galaproduktu, kas tad ir TIKAI metamfetamīns (ledus, kristāliskais metamfetamīns)?
 

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds var man pateikt, kad, veicot pēdējo paskābināšanas soli ar hlorūdeņradi, tam būtu jābeidzas? Vai man būtu jāseko līdzi pH vērtībai?
 
Top