Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Tāpat kā @Lordoftheshard 2 teica, vieglākai un ātrākai metodei izmantojiet hipofosforskābi, ja varat to atrast.

Aizmirstiet par sērkociņu aizdedzināšanas spilventiņiem, ja nevarat viegli dabūt sarkanu, pasūtiet šos . https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0.

Nedaudz samitriniet ar acetonu un ļaujiet nedaudz iesūkties, nokasiet fosforu.

Kas attiecas uz HCl veidošanos, esiet uzmanīgi ar foliju, tā var kļūt vardarbīga. Turpiniet ar ne jodētu sāli un pievienojiet sālsskābi pa pilieniem noslēgtā traukā ar šļūteni no augšas. Ja jums nav laboratorijas aprīkojuma, pietiek ar plastmasas kolas pudeli ar nelielu caurulīti caur vāku.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kā jūs varat noņemt sarkano p no papīra? Vai to var vienkārši nokasīt??
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Acetonā mērcējiet pietiekami ilgi - apmēram 30 minūtes - un tas pamatā nokritīs pats no sevis, iespējams, to nāksies nedaudz berzēt. Jums nevajadzētu pielikt pūles, lai to "nokasītu". Vienkārši nomazgājiet to un filtrējiet, lai savāktu tīru RP. Pēc tam apmēram stundu vāriet RP uz lēnas uguns 20 % NaOH šķīdumā. Nomazgājiet, izfiltrējiet un izžāvējiet RP. Pēc žāvēšanas RP būs gatavs reakcijai ar I2. Ja jūs varat iegūt nātrija hipofosfītu, lai izgatavotu fosforskābi, tā ir daudz piemērotāka šai reakcijai nekā RP.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vai tas ir fosforskābes tīrīšanas līdzeklis?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nātrija hipofosfīts -> hipofosforskābe <=> sarkanais fosfors + I2 = hidrīnskābe. Tieši par to runā tēvocis Festeris, kad viņš runā par bezelektrolītisko niķeļa pārklājumu. To pārdod kā "C komponentu". Vai "R komponents", kas nozīmē papildinātāju, manuprāt. Iespējams, jums ir taisnība, es neesmu pārliecināts, kā tieši jūs to domājat. Jums būs jāveic neliela izpēte vai jāturpina jautāt.
 

EDDYCORONEL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
MAN IR FERNTERMINA, PĒTOT TĀ IR ĻOTI LĪDZĪGA PSEIDOMOLEKULĀM, TAI NAV RADIKĀLA OH, ES NEESMU ĶĪMIĶIS, BET, JA MAN VAIRS NAV OH, VAI ES VARĒTU IZLAIST FOSFORA UN JODA SOLI?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Vai ir kādas domas par iepriekš minēto metodi?
 

Supergreen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Videoklipā izmantotās metodes ir pareizas, bet, manuprāt, videoklips ir viltots, dažas lietas nav tādas, kādām tām vajadzētu būt.
 
View previous replies…

alex7736

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ja es sekoju šim videomateriālam, kā tas ir, un ievēroju recepti, vai es varu veikt sintēzi? Videoklipā viņš saka, ka pietiek ar pusotru stundu, lai reakcija tiktu pabeigta, un viņš neizmanto Ruflex . Ja es darīšu to pašu, vai man var izdoties?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Reiz es biju 2 h dancojis ar kolbu, un elektrība izslēdzās, un fuck mani Susi nepārvērtās, un tas bija sūds darbs nākamās 48 h atrast to RM maisījumā, tāpēc nē, ja jūs neveicat refluksu un tikai 1,5 h maisāt, jūs tērēsiet savu laiku un susi.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Vai kāds ir izmēģinājis vai viņam ir kāda informācija par bērza reducēšanu, izmantojot mikroviļņu starojumu, vēlams, izmantojot Hypo/I ceļu?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Es veicu OTC tablešu ekstrakcijas otro metodi, un tas pārvērtās par putraimu vārglāzē un filtrā, kad es filtrēju kombinēto filtru ekstrakciju.....
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei, puiši, es esmu nopircis šos:


Vai es varu no tām iegūt pseidoefedrīnu, un ja jā, tad kā?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vai jūs meklējāt forumā..Es esmu diezgan pārliecināts, ka esmu redzējis kādu ar ieguvi ar tādām pašām šo tablešu sastāvdaļām
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tātad jūsu tabletēs ir ibuprofēns un pseidohlorhlorhlorīds. Arī neatkarīgi no tā, kas ir neaktīvās sastāvdaļas, bet tas nav tik svarīgi. Pseidoefedrīns nav ļoti labi šķīstošs acetonā.
Ibuprofēns ir šķīstošs acetonā. Visticamāk, tāds ir arī tablešu apvalks un, iespējams (cerams), arī dažas neaktīvās sastāvdaļas. Tāpēc, ja ir krāsu pārklājums, nomazgājiet to ar aukstu, sausu acetonu. Pēc tam, kad tas ir noņemts, sasmalciniet tabletes un atkal izšķīdiniet visu aukstā sausā acetonā. Cietās vielas paturiet, tas ir jūsu PSE, atbrīvojieties no šķidruma. Atkārtojiet to vismaz 3 reizes. Centieties izmantot tikai tik daudz acetona, lai paveiktu darbu, bet ne vairāk. Pārliecinieties, ka tas ir tik auksts, cik vien iespējams, un izžāvējiet ar desikantu (Mg2SO4) - nekāda mitruma! Pretējā gadījumā jūs tikai izniekojat savu PSE.

Pēc tam, kad esat izmazgājuši ar acetonu un esat ieguvuši cietvielas, izšķīdiniet tās sausā metanolā. PSE ir ļoti labi šķīstošs metanolā. Ibuprofēns un krāsu pārklājums arī, bet mēs jau atbrīvojāmies no tiem ar acetonu. Tātad vienīgais, kas vēl ir mūsu PSE metanolā, ir visas neaktīvās sastāvdaļas, kas ir šķīstošas metanolā un ko acetons nav izskalojis. Ja veicat SNB, šīm neaktīvajām vielām, iespējams, nebūs nozīmes, jo SNB reakcija ir "sausa" - H2O ir maz vai nav nemaz, tomēr, ja veicat RP vārīšanu, varat pārbaudīt savas neaktīvās sastāvdaļas un to šķīdības īpašības un mēģināt tās noņemt, ja nepieciešams. To vēlaties izdarīt, PĒC izšķīdinot cietās vielas metanolā. Ja vienīgā sastāvdaļa, kas palikusi no jūsu cietajām vielām un ir šķīstoša metanolā, ir jūsu PSE, tad jums nav jāuztraucas. Ielejiet metanolu iztvaicēšanas traukā un ļaujiet tam iztvaikot. Vismaz 3 reizes izmazgājiet cietās vielas ar metanolu, ļoti labi izfiltrējiet, apvienojiet visu metanolu un ļaujiet tam iztvaikot. Tas kristalizēsies jūsu traukā, un jūs varēsiet nokasīt diezgan labas kvalitātes PSE eksperimentiem. Šobrīd jums vajadzētu būt gatavam turpināt darbu ar PSE.

Veiksmi, rūpējieties par sevi.
 
Top