Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei, puiši, es esmu nopircis šos:


Vai es varu no tām iegūt pseidoefedrīnu, un ja jā, tad kā?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tātad jūsu tabletēs ir ibuprofēns un pseidohlorhlorhlorīds. Arī neatkarīgi no tā, kas ir neaktīvās sastāvdaļas, bet tas nav tik svarīgi. Pseidoefedrīns nav ļoti labi šķīstošs acetonā.
Ibuprofēns ir šķīstošs acetonā. Visticamāk, tāds ir arī tablešu apvalks un, iespējams (cerams), arī dažas neaktīvās sastāvdaļas. Tāpēc, ja ir krāsu pārklājums, nomazgājiet to ar aukstu, sausu acetonu. Pēc tam, kad tas ir noņemts, sasmalciniet tabletes un atkal izšķīdiniet visu aukstā sausā acetonā. Cietās vielas paturiet, tas ir jūsu PSE, atbrīvojieties no šķidruma. Atkārtojiet to vismaz 3 reizes. Centieties izmantot tikai tik daudz acetona, lai paveiktu darbu, bet ne vairāk. Pārliecinieties, ka tas ir tik auksts, cik vien iespējams, un izžāvējiet ar desikantu (Mg2SO4) - nekāda mitruma! Pretējā gadījumā jūs tikai izniekojat savu PSE.

Pēc tam, kad esat izmazgājuši ar acetonu un esat ieguvuši cietvielas, izšķīdiniet tās sausā metanolā. PSE ir ļoti labi šķīstošs metanolā. Ibuprofēns un krāsu pārklājums arī, bet mēs jau atbrīvojāmies no tiem ar acetonu. Tātad vienīgais, kas vēl ir mūsu PSE metanolā, ir visas neaktīvās sastāvdaļas, kas ir šķīstošas metanolā un ko acetons nav izskalojis. Ja veicat SNB, šīm neaktīvajām vielām, iespējams, nebūs nozīmes, jo SNB reakcija ir "sausa" - H2O ir maz vai nav nemaz, tomēr, ja veicat RP vārīšanu, varat pārbaudīt savas neaktīvās sastāvdaļas un to šķīdības īpašības un mēģināt tās noņemt, ja nepieciešams. To vēlaties izdarīt, PĒC izšķīdinot cietās vielas metanolā. Ja vienīgā sastāvdaļa, kas palikusi no jūsu cietajām vielām un ir šķīstoša metanolā, ir jūsu PSE, tad jums nav jāuztraucas. Ielejiet metanolu iztvaicēšanas traukā un ļaujiet tam iztvaikot. Vismaz 3 reizes izmazgājiet cietās vielas ar metanolu, ļoti labi izfiltrējiet, apvienojiet visu metanolu un ļaujiet tam iztvaikot. Tas kristalizēsies jūsu traukā, un jūs varēsiet nokasīt diezgan labas kvalitātes PSE eksperimentiem. Šobrīd jums vajadzētu būt gatavam turpināt darbu ar PSE.

Veiksmi, rūpējieties par sevi.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vai jūs meklējāt forumā..Es esmu diezgan pārliecināts, ka esmu redzējis kādu ar ieguvi ar tādām pašām šo tablešu sastāvdaļām
 

bunnygod

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
so we dont have Sudafed tablets in my country so can i use Tabletes satur paracetamola, hlorfeniramīna un fenilefrīna kombināciju kā aktīvās sastāvdaļas Pseidoefedrīna ekstrakcija .
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kur var iegūt pareizo temperatūru un karsēšanas ilgumu šiem ceļiem?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vārīšanās = karsēšanas temperatūra, bez visprecīzākā laika, ja vien netiek izmantots hromatogrāfs.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Visas iepriekšējās programmas ir izpildītas, bet katru reizi, kad tiek ievadīts ūdeņraža hlorīds, neveidojas nogulsnes, un toluols tiek žāvēts arī ar bezūdens nātrija sulfātu. Kāds ir iemesls
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vai varu jautāt, kā pēc ekstrakcijas izžāvēt toluolu? Vai nav baltu nogulšņu, ja toluols netiek žāvēts un tiek ievadīts ūdeņraža hlorīds?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vai varat jautāt, kāpēc pēc toluola ekstrakcijas, ievadot ūdeņraža hlorīdu, nav baltas cietas vielas? Kā žāvēt cietu vielu augstā vakuumā
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vai esat pārliecināts, ka visi jūsu priekšā esošie reaģenti ir pareizi? Vai pēc reakcijas pabeigšanas sārmu jāpielāgo līdz PH10+. Sausajam šķīdinātājam pievienot bezūdens nātrija sulfātu vai bezūdens magnija sulfātu. Tūlīt pēc hlorūdeņraža gāzes ievadīšanas radīsies baltas nogulsnes.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Vai ir pieļaujams, ja pH vērtība pārsniedz 10? Tomēr DCM neaizstāja toluolu
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Kā es arī gaidīju, kad nedaudz iedziļinājos. İbuprofēns nešķīst ūdenī, bet Pseido ir % 90 % ūdenī brīvi šķīstošs. Vai kāds to ir izmēģinājis?
 

Unknownone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es meklēju metodi arī šīm tabletēm
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ja Ibuprofēns ir nešķīstošs H2O un PSE ir ~90 % šķīstošs H2O. Kāda vēl metode jums ir vajadzīga? Ja jūs nevarat izdomāt, kā ekstrahēt un attīrīt šīs tabletes, zinot to, tad jums ir jāaiziet pie grāmatām, mans draugs. Es atturētos gatavot vai darīt kaut ko nopietnu, kamēr jūs nevarēsiet mentāli iziet cauri procesam bez nepieciešamības atsaukties uz recepti vai piezīmēm. Citiem vārdiem sakot, patiešām apgūsti materiālu un ZINI to, tāpat kā zini 2+2. Ja kaut kas sāk iet greizi un jūs nezināt, kas un kāpēc ir nepareizi, jums var nebūt laika meklēt, ko izlasīt. Viss, kas jums jāzina par efedras/pseido samazināšanu, vairāk vai mazāk ir atrodams šajos forumos, tas viss jau ir publicēts vai pateikts, vienkārši turpiniet rakt. Ja tiešām iestrēgsiet, es varu palīdzēt ar kādu padomu. Veiksmi. o7
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Jūs atradīsiet patiesu veidu, kā ?
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,

Es gribu jautāt, cik daudz metamfetamīna varētu saražot, izmantojot šo metodi, no, teiksim, 10 gramiem pseidoefedrīna?

Turklāt es uzskatu, ka produkts, ko mēs iegūstam šīs procedūras beigās, ir pulvera veidā, un mums tas ir jāpakļauj citai vīnskābes procedūrai, kas ir šajā pašā vietnē, vai man ir taisnība?

Gaidu jūsu laipno atbildi.
Ar cieņu.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Cik daudz metamfetamīna varētu saražot, izmantojot šo metodi, no, teiksim, 10 gramiem pseidoefedrīna?

Neviens nevar pateikt. Cik slikts ir GAK. vai jūs gatavojat sarkanbaltsarkanā, baltsarkanā un zilā krāsā? aukstā vārīšana? Nazi ar litiju. Vai jūs veicāt pareizu molmount un ne tikai acu bumbu. Neviens nevar pateikt, ja nav vairāk informācijas.

Turklāt es uzskatu, ka produkts, ko mēs iegūstam šīs procedūras beigās, ir pulvera veidā, un mums tas ir jāizlaiž caur citu vīnskābes procedūru, kas ir šajā pašā vietnē, vai man ir taisnība?



e visbiežāk ražo vai nu no l-efedrīna, vai d-pseidoefedrīna, savukārt racēmisko d,l-metamfetamīnu visbiežāk ražo no 1-fenil-2-propanona (P2P; pazīstams arī kā fenilacetons un ar vairākiem citiem, neskaidrākiem nosaukumiem un akronīmiem).
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, paldies par atbildi,

Atvainojos arī, ka esmu jauna visās šajās lietās, tāpēc, iespējams, uzdodu jautājumus, kas izskatītos muļķīgi, ja skatītos no eksperta viedokļa.

"" Neviens nevar pateikt. Cik slikts ir GAK. vai jūs darāt sarkanbaltsarkanu, baltsarkanu un zilu? aukstā vārīšana? Nazi ar litiju. Vai jūs veicāt pareizu mol ammount un ne tikai acu bumbu. Neviens nevar pateikt, ja nav vairāk informācijas. "

Es runāju par šo pašu procesu, kas parādīts šajā video. Piemēram, izmantojot pseidoefedrīnu un sarkano fosforu. Izveidosim šeit divus scenārijus; Viens, teiksim, es to darīju perfekti un izmantoju ārkārtīgi precīzus mērījumus. Otrais, es to darīju pirmo reizi un, piemēram, mans materiāls( izejvielas, reaģenti šķīdinātāji) bija vidēja tīrības līmeņa, un es paveicu viduvēju darbu. Tad cik lielu tīrību un iznākumu es varu sasniegt?

"e visbiežāk ražo vai nu no l-efedrīna, vai d-pseidoefedrīna, savukārt racēmisko d,l-metamfetamīnu visbiežāk ražo no 1-fenil-2-propanona (P2P; pazīstams arī kā fenilacetons un ar vairākiem citiem, neskaidrākiem nosaukumiem un akronīmiem)."

Vai tas nozīmē, ka baltais pulverveida produkts, ko mēs saņēmām visa procesa beigās, bija galaprodukts?? Un tam nav vajadzīga nekāda turpmāka apstrāde vai kas cits, tas ir tas pats "ledus, kristāliskais mets", ko pārdod uz ielas?? Ja tā, tad kāpēc tas bija pulvera veidā, nevis kristālu veidā, kā mēs to parasti redzam?? Un kā mēs to varam kristalizēt?

Turklāt lielākajā daļā videomateriālu es redzu, ka procesa beigās viņi savu galaproduktu ( šo pašu pulverim līdzīgo produktu) sauc par metamfetamīna hidrohlorīdu, nevis par ONLY metamfetamīnu? Kāpēc tas tā ir? vai ledus vai kristāliskais metamfetamīns mēs parasti zinām, ka tas ir tikai metamfetamīns, bet patiesībā tas ir metamfetamīna hidrohlorīds, un vārds hidrohlorīds vienkārši netiek pieminēts, bet tas vienmēr tur ir kā noklusēts vārds? Vai arī hidrohlorīds, ko mēs iegūstam beigās, tiek iegūts, izmantojot citu procesu, lai attīrītu galaproduktu, kas tad ir TIKAI metamfetamīns (ledus, kristāliskais metamfetamīns)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Atkal neviens nevar pateikt. Piemēram, vai jūs esat jauns? mehāniskie zaudējumi notiek vairāk, ja esat jauns, piemēram. Ar to atkal MĒS nevaram pateikt, ko jūs darāt sarkans, balts zils? Vai jūs plānojat ražot HI ar PH down vai līdzīgiem fosfora mēslošanas līdzekļiem? Kas par fosfora streika spilventiņiem. Cik labi jūs to iztīrījāt. u.c. u.t.t., vai jūs to iegādājāties. Redziet, mēs nevaram jums pateikt, jo ir pārāk daudz mainīgo lielumu, tostarp, Pārāk samazināts vai nesamazināts pusedo efedrīns pret metu, ko vēlaties, un nav iespējams pateikt bez pienācīgas laboratorijas. diemžēl.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Vai ir kāds padoms šajā jautājumā????


"e visbiežāk ražo vai nu no l-efedrīna, vai d-pseidoefedrīna, savukārt racēmisko d,l-metamfetamīnu visbiežāk ražo no 1-fenil-2-propanona (P2P; pazīstams arī kā fenilacetons un ar vairākiem citiem, neskaidrākiem nosaukumiem un akronīmiem)."

Vai tas nozīmē, ka baltais pulverveida produkts, ko mēs saņēmām visa procesa beigās, bija galaprodukts?? Un tam nav vajadzīga nekāda tālāka apstrāde vai kas cits, tas ir tas pats "ledus, kristāliskais mets", ko pārdod uz ielas?? Ja tā, tad kāpēc tas bija pulvera veidā, nevis kristālu veidā, kā mēs to parasti redzam?? Un kā mēs to varam kristalizēt?

Turklāt lielākajā daļā videomateriālu es redzu, ka procesa beigās viņi savu galaproduktu ( šo pašu pulverim līdzīgo produktu) sauc par metamfetamīna hidrohlorīdu, nevis par ONLY metamfetamīnu? Kāpēc tas tā ir? vai ledus vai kristāliskais metamfetamīns mēs parasti zinām, ka tas ir tikai metamfetamīns, bet patiesībā tas ir metamfetamīna hidrohlorīds, un vārds hidrohlorīds vienkārši netiek pieminēts, bet tas vienmēr tur ir kā noklusēts vārds? Vai arī hidrohlorīds, ko mēs iegūstam beigās, tiek iegūts, izmantojot citu procesu, lai attīrītu galaproduktu, kas tad ir TIKAI metamfetamīns (ledus, kristāliskais metamfetamīns)?
 
Top