MDMA "MY" brīvās bāzes kristalizācija

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es izlasīju daudz dažādu pavedienu un ziņojumu, kuros jautāts un runāts par MDMA brīvās bāzes kristalizācijas metodēm.
Domāju, ka daudzas no tām ir pārbaudītas, bet citas ir ņemtas tikai no literatūras.
Es pārbaudīju dažas no tām, un kā vienmēr es publicēju visefektīvāko manā gadījumā, un tam, kas man nepieciešams, tas nenozīmē, ka tā ir BEST metode, nozīmē tikai to, ka tā ir BEST metode man.
Parasti man nepatīk publicēt detalizētas metodes, kā tas ir šajā gadījumā, es esmu ļoti piesardzīgs ar tiem, jo cilvēki izmanto, lai saprastu, ka es publicēju BEST un unikālu metodi ar visām blakus sekām, kas tai ir, es dodu priekšroku publicēt pilnīgas un konkrētas sintēzes, nevis vispārīgas metodes.

Jebkurā gadījumā šeit tas ir:

1. Pievieno porcionāli aukstu HCL37% MDMA brīvai bāzei (iepriekš arī atdzesētai), maisot līdz PH 3.

2. Maisot pakāpeniski uzkarsē maisījumu līdz 130C.

3. Ir sagatavots spainis ar 10 reizes lielāku tilpumu nekā sākotnējā frībāze, ar sasaldētu acetonu, kas vismaz 48 stundas atradies saldētavā.

4. Kad maisījuma temperatūra ir 130C, pārtrauc karsēšanu un strauji ielej to acetona spainī, enerģiski maisot.

5. Atstājiet spaini saldētavā vismaz 72 stundas.

6. Izņemiet spaini un filtrējiet cietās vielas ar vakuumu, līdz tās kļūst sausas; procesa pēdējā daļā pārlejiet nelielu daudzumu sasaldēta acetona pār cietajām vielām, lai tās nomazgātu pirms pilnīgas izžūšanas. Ja nekas cits nekristalizējas, acetonu var atstāt žāvēties RT temperatūrā plakankā vai līdzīgā traukā, lai atgūtu materiālu vai frībāzi. 7. Izfiltrēto acetonu tur saldētavā, lai mēģinātu kristalizēt vairāk materiāla.

7. Kad tas ir pilnīgi izžāvēts, to sasmalcina un pārvērš pulverī.

8. Pulveri izšķīdina destilētā karstā ūdenī (1gr/1ml).

9. Kad viss pulveris ir izšķīdināts, maisījumu uzkarsē līdz 112C, nedaudz maisot, un ātri iemet izvēlētajā kristalizācijas spainītī.

10. Atstājiet spainīti "mierīgā" vietā, bez gaisa plūsmas, bez kustībām, vibrācijām... Vismaz 48 stundas RT temperatūrā pēc 48 stundām ievietojiet to uz 30 minūtēm saldētavā pirms filtrēšanas.

11. Izfiltrēt kristālus un izmazgāt tos ar sasaldētu acetonu, izfiltrēto šķidrumu saglabāt, lai to pievienotu 9. posmā nākamajā partijā.

Es ceru, ka šī metode varētu atrisināt lielāko daļu kristalizācijas problēmu, ko jūs varētu un arī nosūtītie jautājumi.

Es vēlētos vēlreiz paskaidrot, ka tā nav BEST metode vai vienīgā metode, tā ir tikai vēl viena no daudzām metodēm un paņēmieniem, es tikai ievietoju man piemērotāko, manam gadījumam un maniem apstākļiem atbilstošāko metodi.

Paldies.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
lielisks ieraksts, tomēr ātrs jautājums.
kādas krāsas mdma iznāk, ja izmanto acetona attiecību 10 pret 1? Es iedomājos, ka tā būtu balta mdma. Kādu acetona attiecību jūs ieteiktu, lai iegūtu šampanieša krāsas mdma?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Mēs veicam 2,5 litru acetona uz 1 litru bāzes un tad mēs uzliekam ph uz 5,5 ar hcl 37% un tad sasaldējam 4 dienas.
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 327

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Vēl uz piebildīšu, ko jūs darāt ar brūno acetonu, kas palicis pāri no 4. soļa, vai jūs to destilējat un izmantojat atkārtoti, vai arī izmetat? (Jūs izmantojat bezūdens acetonu, pareizi?)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Izfiltrēto acetonu turiet saldētavā, lai mēģinātu izkristalizēt vairāk materiāla, ja nekas cits nav izkristalizējies, jūs varat ļaut acetonam izžūt RT temperatūrā plakankā vai līdzīgā plāksnē, lai atgūtu materiālu vai frebāzi.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Attiecība 10 pret 1? Tas šķiet diezgan daudz acetona nē?. Parasti ar attiecību 4:1 jūs iegūstat tīru baltu mdma.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vai jūs pievienojat 36% HCL tieši neapstrādātajā brīvajā bāzē bez šķīdinātāja?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ļoti forši!

Izskatās, ka viņi pievieno tieši brīvpieejas bāzi bez šķīdinātāja, kas mani uztrauc lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Protams, jūs varat sajaukt frībāzi ar šķīdinātāju pirms HCL pievienošanas, bet vēlāk jums būs nepieciešams ilgāks laiks, lai maisījums būtu 130C temperatūrā, jo šis šķīdinātājs iztvaikos, ar HCL no saldētavas, frībāze arī auksta un izvairīšanās no augstas temperatūras pievienošanas laikā nebūs nekāda problēma ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Vai jūs zināt, ka MDMA nevar karsēt ar skābēm augstā temperatūrā? Produkts sadalās un vairs nav tīrs MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Skābe tiek neitralizēta ar brīvo bāzi nav skābs maisījums, ja procesā kaut kas būtu nepareizi, laboratorija par produktu neziņotu kā par 95 % tīru MDMA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jebkurā gadījumā:
Savos ziņojumos es vienmēr paskaidroju:

"Tas nenozīmē, ka tā ir LABĀKĀKĀ metode, bet tikai to, ka tā ir LABĀKĀKĀKĀ metode, kas ir visefektīvākā manā gadījumā un man vajadzīgajam.
Parasti man nepatīk publicēt detalizētas metodes, kā tas ir šajā gadījumā, es esmu ļoti piesardzīgs ar tām, jo cilvēki saprot, ka es publicēju vislabāko un unikālāko metodi ar visām blakus sekām, kas tai ir, es dodu priekšroku publicēt pilnīgas un konkrētas sintēzes, nevis vispārīgas metodes".


Viss no pozitīvas attieksmes ;-) tikai, lai izvairītos no šāda veida diskusijām, kas nekad nebeigsies;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Lielākā daļa laboratoriju nespēj atšķirt MDMA vai MDDMA vai MDMMA pirmajiem diviem ir arī vienāds molmass.

Tikai NMR var atšķirt MDMA un MDDMA.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Domāju, ka jūs runājat par tīru "ķīmisku" acetonu, nevis par acetonu no lielveikala.
Tad kā tad ar 99%, ko es varu iegādāties šeit?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Vai kāds zina, kas notiek, ja ph nokrītas pārāk zemu, piemēram, ph 2? Ive konstatēts, ka tas iet no 7 līdz 2 ļoti ātri, un interesē, vai ir vērts ņemt kristālus no acetona un apstrādāt I did get a good amount of crystals
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tam vajadzētu būt ok, jo jūs sabojājāt ot ārā acetonā. Vairāk skābes tikai rada vairāk piemaisījumu.
Vai, ielejot karstu paskābinātu frībāzi aukstā acetonā, jums radās lieli kristāli?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kad es to darīju agrāk 120C temperatūrā, jā, es ieguvu lielus kristālus, tagad 130C temperatūrā es iegūstu spīdīgu pulveri.

Paldies.
 
View previous replies…
Top