MDMA "MY" brīvās bāzes kristalizācija

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Protams, jūs varat sajaukt frībāzi ar šķīdinātāju pirms HCL pievienošanas, bet vēlāk jums būs nepieciešams ilgāks laiks, lai maisījums būtu 130C temperatūrā, jo šis šķīdinātājs iztvaikos, ar HCL no saldētavas, frībāze arī auksta un izvairīšanās no augstas temperatūras pievienošanas laikā nebūs nekāda problēma ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Vai jūs zināt, ka MDMA nevar karsēt ar skābēm augstā temperatūrā? Produkts sadalās un vairs nav tīrs MDMA.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Paskaties kāds izskaidro ļoti interesantu metodi l, kas varētu mainīt jūsu dzīvi tik daudzos pozitīvos veidos un kļūt tā vietā par mājās dzīvojošu narkomānu dīkdieņu literatūras ķīmiķi, kurš var tikai sūkstīties tikai par sūkstīšanos un cerēt saņemt iedomātu kredītu vai tādu es nezinu.
Vēl kaitinošāk, ir visi šie žēlīgie komentāri, kas fucking up visu metodi skaidrojošo un interesantu komentāru struktūru, tāpēc jūs galu galā kļūst visu sajaukt kā jūsu pirmais man ir aizpildīt tos visus un noņemt troksni rindā.

Šī persona piedāvā tīru produktu dod jums skaidru recepti Daudzi cilvēki nav gatavi dot par brīvu vai pat paši nezina. Ir cilvēki.... Es zinu...

Starp citu, im nerunāju personīgi ar kādu, bet kopumā

🥸✅
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tam vajadzētu būt ok, jo jūs sabojājāt ot ārā acetonā. Vairāk skābes tikai rada vairāk piemaisījumu.
Vai, ielejot karstu paskābinātu frībāzi aukstā acetonā, jums radās lieli kristāli?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kad es to darīju agrāk 120C temperatūrā, jā, es ieguvu lielus kristālus, tagad 130C temperatūrā es iegūstu spīdīgu pulveri.

Paldies.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To sauc par "pārsātinātu šķīdumu kristalizāciju". Ir 3 galvenie parametri, kas saistīti ar pārsātinājuma ātrumu:
- kristālu lielums
- kristālu augšanas ātrums
- kristālu graudu kodolu veidošanās

Sasniedzot zināmu pārsātinājuma punktu, nukleācija aug ātri, un kristāliem vienkārši "nav iespējas" izaugt lieliem. Tātad tas ir pulveris.

Jūs varat apskatīt parasto grafiku, kas apraksta šo sakarību.
RrDltyi3jz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Esmu atguvis brīvās bāzes no "netīrā" acetona un atguvis arī acetonu.
Es ieguvu 1 l frībāzes no aptuveni 40 l netīrā acetona ir daudz produkta, tāpēc ir svarīgi to darīt, lai palielinātu iznākumu.

Mana metode:

Iztvaicēju acetonu vakuumā rotējošajā tvaicētājā, līdz acetons vairs nenonāk no kondensatora.

Iegūto maisījumu bumbiņā izņem un izmēra tilpumu.

Pievieno tādu pašu tilpumu ūdens, samaisa to un pievieno tādu pašu tilpumu šķīdinātāja un samaisa visu kopā.

Pievieno pa daļām HCL 37% līdz pH 2.

Atdalīt slāņus, šķīdinātāja slāni var izmest vai saglabāt, lai atgūtu šķīdinātāju.

Organiskajai fāzei pa daļām pievieno NaOH+ūdens šķīdumu līdz pH 12.

Atdaliet slāņus, izņemam un paturam apakšējo slāni un ekstrahējam ar šķīdinātāju augšējo slāni.

Šo šķīdinātāja slāni pievienojam apakšējam slānim, ko pirms tam paturējām, izžāvējam, filtrējam un iztvaicējam šķīdinātāju, lai iegūtu visu mazgāšanas acetonā atlikušo brīvo bāzi.

;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vēl viens svarīgs punkts ir labi zināma pamattehnika, kas ir temperatūras samazināšana pēc iespējas lēnāk teorētiski labākais laika grafiks ir 1C ik pēc 30min godīgi, es nekad neesmu veicis šo laika grafiku un nedomāju, ka es to kādreiz darīšu hahah varētu būt murgs ;-) Nelielā mērogā to varētu izdarīt ar programmējamu plīti.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vakar izlasīju kādu teoriju par pārsātinātu šķīdumu kristalizāciju. Es pat atradu metodi lēnai karsēšanai no sākuma temperatūras līdz vēlamajai, kad temperatūru pakāpeniski paaugstina par 3C 1 stundas laikā. Tas tiešām varētu būt murgs.
Vai esat kādreiz izmēģinājuši šādu?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es mēģināju atkārtot šo procedūru ar lēnu temperatūras samazināšanu. Un esmu 100% pārliecināts - karstumplāksne nedarbojas.
Paskaties, apakšā ir karsta plāksnes virsma, bet augšā - auksts gaiss. Tas nozīmē, ka apakšā nukleācija nesākas - apakšā ir karstāks, tāpēc nav izredžu.
Rezultātā augšā ātri veidojas plāns kristālu slānis, un tas bloķē ūdeni šķīduma iekšienē. Ūdens vairs neiztvaiko.
Jūs varat samazināt plīts T līdz RT, bet tas nepalīdzēs.. Želeja iekšpusē ir bloķēta. Kristalizācija ir pārtraukta.
Tad, ja beidzot kristāliskais slānis virsū tiek pārrauts, tas nokrīt, un kristalizācija notiek ātri un nekavējoties. Tas nozīmē, ka jūs nesaņemsiet lielus kristālus.
Es mēģināju nosegt kristalizatoru ar tādu kā vāciņu, lai samazinātu gaisa piekļuvi un uzturētu augšējo slāni siltāku, bet tas nepalīdz.

Domāju, ka, lai iegūtu lielus kristālus, ir kaut kādā veidā jāvada kristalizācijas process, lai kristalizācija sāktos apakšējā slānī. Un, lai to izdarītu, ir vajadzīga sava veida žāvēšanas kaste ar regulējamu T un sildīšanas avotam JEBŪT PIEREDZEI PĀPUSĒ!!!

Tādā gadījumā pastāv iespēja, ka nukleācija sāksies apakšā.

Domāju, ka virtuves cepeškrāsns varētu būt piemērota, ja temperatūra ir precīzi regulējama. Bet man tādas nav.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šī ir šī procesa starpposma daļa. Vēlāk viss ūdens slānis apakšā pārvēršas par sava veida "putru". Laika izšķērdēšana. Arī tik ilga iedarbība augstā T temperatūrā dažas lietas iztvaiko. Es zaudēju aptuveni 20 gr no 250 gr tīra pulvera.

Man ir dažas citas idejas. Izmēģināšu, kad man būs iedvesma.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es atbildēšu rīt ar informāciju par to, ko darīt, bet metode darbojas properlt anyway ja vēlaties atrast iedvesmu ir ok pārliecināts, būs interesanti uzlabot.
Pārāk noguris šodien atvainojiet.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Šis padoms ir pēc nonākšanas līdz 108C maisīšanas laikā.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tagad esmu pilnībā koncentrējies MDMA ražošanā un redzēju, ka MDMA gadījumā skaistākas šķembas iegūst, ja kristalizācijas procesā paliek ļoti maza daļa ūdens, tāpēc karsēšanas temperatūru labāk atstāt 108C, iespējams, mazāk, es to pārbaudīšu un atjaunināšu.
Vēl viens punkts, kas jāatjaunina, ir kristalizācijas laiks acetonā, es veicu dažādus testus, un, kad acetons atkal sasniedz -2C -5C, kristāli vairs neveidojas, tāpēc gaidīšanas laiku varētu samazināt līdz tam brīdim.
Paldies.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kā es sapratu no jūsu apraksta, mēs iztvaicējam ūdens pārpalikumu, līdz iegūstam piesātinātu MDMA šķīdumu ūdenī 108C temperatūrā.
Vai karsēšanas (iztvaicēšanas) ātrumam/intensitātei ir kāda nozīme?
Un vēl viens jautājums: kāds aptuveni ir šī piesātinātā šķīduma tilpums, kas gatavs kristalizācijai, ja mēs strādājam ar 100 gr MDMA HCL?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Risinājums 100gr šajā gadījumā ir 750ML.
Uzkarsēšanas intensitāte varētu ietekmēt produktu Es iesaku vidēju uzkarsēšanu.
Paldies.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Patiesībā es jautāju par galīgo apjomu.
Sākumam mums ir 100 gr MDMA HCL (tas ir aptuveni 120 ml) + 630 ml ūdens.
Kāds tad ir galīgais tilpums, kad sasniedzam 108C punktu?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tas ir tas, ko es saņemu
 

Attachments

  • fyqn8HXPQr.jpeg
    fyqn8HXPQr.jpeg
    6.1 MB · Views: 657

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
No mana risinājuma? es nedomāju, ka jūs neko no manis 100% nepiespriežat. Un šī attēlā redzamā viela, šķiet, tikko iznākusi no acetona, vēl ir jāpārkristalizē.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es precīzi nezinu, es nekad nepārbaudīju tilpumu šajā brīdī tikai temperatūru, bet apmēram 120/150ml, manuprāt.
Temperatūra 108-109 ir ok.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kristāls izgatavots jūsu veidā ar ūdeni 1g uz 0,7 ml un karstumu man vajag tikai nomazgāt IT ar acetonu un izžāvēt un pabeigt
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mana metode ir ne tikai karsēt to ar ūdeni ir iepriekšējās svarīgas darbības, un daudzumi nav tādi paši, kādus jūs izmantojāt.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es tikko esmu pabeidzis sildīšanu. Kopējais tilpums 108C temperatūrā ir aptuveni 140-150 ml, kas atbilst Raoult likumam.
Ūdens tilpums - V
K = 0,52 (ūdenim)
dT = 8 (paaugstināta temperatūra)
M = 193,25 MDMA HCL molārā masa
m = 100 HDMA HCL masa

V = m x K x 1000 / ( M x dT ) = 100 x 0,52 x 1000 / 193,25 x 8 = 33,6
tad MDMA HCL tilpums ir aptuveni 110-120 ml.

Man vajadzēja aptuveni 2,5 stundas, lai iztvaicētu visu lieko ūdeni (no sākuma 750 ml šķīduma) pie vidējas karsēšanas intensitātes. Vai tas nav pārāk lēni?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
vai jūs sildījāt savu paskābināto brīvo bāzi ar destilētu ūdeni un ieguva šos kristālus. vai jūs varētu man paskaidrot labāk?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs varētu pastāstīt, kā jūs izkristalizējāt savu frībāzi? bija jāuzsilda jūsu frībāze?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jūsu ceļš veidojas no ūdens
 

Attachments

  • fnab1CdJsu.jpeg
    fnab1CdJsu.jpeg
    5.9 MB · Views: 680

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kādu produkta daudzumu jūs izmantojat? Šķiet, mazi kristāli.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
800g
 

Attachments

  • S2rc1QMtqE.jpeg
    S2rc1QMtqE.jpeg
    6.5 MB · Views: 614

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Jūs izmantojāt 1 g līdz 0,7 ml ūdens?
Cik daudz no jūsu produkta vēl bija izšķīdis ūdenī pēc 48 stundām un 30 minūtēm saldētavā?
Un cik ilgs laiks bija nepieciešams, lai izžāvētu kristālus, un kā jūs tos žāvējāt?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
šī metode netika minēta šajā pavedienā, tāpēc es to pievienoju šeit, jo daudzi vēlas izgatavot šos lielos "šampanieša akmeņus", tāpēc vienkārši ielieciet savu mdma hcl pulveri katlā un karsējiet, līdz tas izkusīs (140-150), un pēc tam atlieciet malā, lai atdzistu un sacietētu, un tad to sadaliet mazākos akmeņos, ja vēlaties.
 
Top