MDMA "MY" brīvās bāzes kristalizācija

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tam vajadzētu būt ok, jo jūs sabojājāt ot ārā acetonā. Vairāk skābes tikai rada vairāk piemaisījumu.
Vai, ielejot karstu paskābinātu frībāzi aukstā acetonā, jums radās lieli kristāli?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kad es to darīju agrāk 120C temperatūrā, jā, es ieguvu lielus kristālus, tagad 130C temperatūrā es iegūstu spīdīgu pulveri.

Paldies.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Pielāgoju frībāzi līdz ph3 un uzsildīju to, pievienoju nedaudz auksta acetona, un šie kristāli piedzima... Es pievienoju 4 reizes vairāk acetona un ieliku saldētavā.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
tas ir pareizi pēc tam, kad es ieliku acetonu, šķīdums kļūst balts
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
I Guess thats thats not the my way then. ja jūs jautājat man par jautājumiem, kas saistīti ar citu procesu, jums vajadzētu paskaidrot iepriekšējos soļus.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Sveiks draugs. Man ir daži jautājumi par šo jūsu procedūras daļu

Vai jūs atstājat maisījumu 112c temperatūrā, līdz ūdens izvārīsies, vai vienkārši sasniedzat šo temperatūru un lejat tieši spainī?

Vai spainī atkal ir auksts acetons?

Vai atlikušajā ūdenī nav daudz produkta?

Paldies
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pēdējo reizi, pārkristalizējot sauso sāli ar šo 108C metodi, es zaudēju 5,4 % sausnas.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Atvainojiet, es aizmirsu saskaitīt acetona atlikumus. Tātad, tas ir daudz mazāk: 2,6 % zudumu, tas nemaz nav slikti.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ir tik daudz metožu, ka pat cilvēki ir apmulsuši... Es izmantoju šo metodi, un tā nedarbojas... daži saka, ka kristalizācija istabas temperatūrā ar aukstu acetonu... citi saka, ka tas ir karsējot
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es nešaubos, ka šī metode darbojas. Pat tagad esmu tikko pabeidzis šo metodi piemērot attīrītai ar ētera frībāzi, un tā darbojas. Kristāli ir balti un perfekti. Tāpēc es nedomāju, ka es kaut ko darīju nepareizi. Drīzāk kaut kas nebija kārtībā ar šķīdumu, ko saņēmu no jums, - piemaisījumu apjoms bija milzīgs un pat grūti attīrāms ar ēteri.

Man pats process ir vienkāršs un pilnīgi saprotams. Es izmantoju vienkāršu karsto plītiņu, ar kuru var kontrolēt temperatūru šķīduma iekšpusē līdz 102C, un 1:1 šķīduma uzsildīšana līdz šādam stāvoklim man aizņem aptuveni 1 stundu. Pēc tam es mainīju režīmu, pabeidzot to līdz 108C, kontrolējot plates temperatūru no 160 līdz 170C. Šis posms aizņem vēl aptuveni 30 minūtes. Kopā 90 minūtes, tas ir viss.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Es nonāku tieši pie šī paša matēta pulvera. zobu pasta un pēc žāvēšanas tas... es mēģināju atkārtoti kristalizēt ar ūdeni, kad es pievērsu uzmanību... nav kristālu... pirms pāris dienām izdarīju trīs testus vienlaicīgi... nevarēju atcerēties, ko es darīju, bet pēkšņi vienā pudelē man bija 5gr akmeņi balti lieli kristāli.... fucking hell ]cant remember how i did it..
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Domāju, ka šo metodi varētu vienkāršot, ja to piemērotu attīrītai brīvbāzei, kā norādīts turpmāk.



1. MDMA frībāzei (iepriekš arī atdzesētai), maisot, pa daļām pievieno aukstu HCL37% (iepriekš arī atdzesētu) līdz PH 3.


2. Šajā brīdī mēs izmantojām 95 ml 36% HCl (kas satur 65 ml ūdens) uz 1 molu frībāzes. Daļa ūdens iztvaikos no reakcijas izdalītā siltuma. Bet, iespējams, ja mēs pabeigsim paskābināšanu 15 minūtēs (nevis 30 minūtēs kā iepriekšējā reizē, kad reakcijas beigās ieguvu baltu sausu pulveri), tad uz 1 molu būs apmēram 40 ml ūdens.


3. Maisot maisījumu pakāpeniski uzkarsē līdz 108C, nedaudz maisot, un ātri iemet to izvēlētajā kristalizācijas spainītī.

...


Mēs vienkārši izlaižam iepriekšējo kristalizāciju kā nevajadzīgu soli, jo brīvā bāze jau ir tīra.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kāds ir gala rezultāts, ja jūs izmantojat nedestilētu MDMA frībāzi?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es diemžēl necentos. Pēdējo reizi kļūdījos, paskābinot frībāzi - paildzināja procesu laikā. Tāpēc, kad to pabeidzu, mērglāzē bija gandrīz sauss pulveris. Tad es to veiksmīgi izšķīdināju un pārkristalizēju, karsējot līdz 108C. Ar rezultātu esmu pilnīgi apmierināta.


Bet es domāju, ka tas darbosies, ja pēc paskābināšanas vēl paliks nedaudz ūdens.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Proti, man bija stingrs nodoms izmēģināt šo "vienkāršoto" kristalizācijas metodi, paskābinot savu "destilēto" frībāzi pagājušajā reizē, bet pieļāvu kļūdu ar laiku. Tāpēc man nācās izšķīdināt sāli 1:1 un pārkristalizēt to, karsējot līdz 108C. Rezultāts ir perfekts, kā gaidīts.
Loģiski, ka šī "vienkāršotā" vienpakāpes kristalizācija būs perfekta, ja to piemēros "destilētai" frībāzei. Bet, protams, tā nav piemērota nedestilētai frībāzei - tajā ir milzīgs piesārņotāju daudzums, un to nevar attīrīt ar vienreizēju kristalizāciju...
 
Last edited:

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Vai es varu kristalizēt nedestilētu MDMA Freebase?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Es kristalizēju aukstu frībāzi ar acetonu un aukstu hcl vai tas ir pareizi?
 

Attachments

  • J2xP6Enyip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Es kristalizēju aukstu frībāzi ar acetonu un aukstu hcl vai tas ir pareizi?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
1foto .. hcl gāze
2 foto paskābinātājs ar hcl plus auksts acetons brīvajā bāzē

Vai ir normāli, ka pēc hcl gāzes šķīdums ir duļķains? Ko man darīt tālāk?
 

Attachments

  • 1FuwLvtDd8.mp4
    4 MB · Views: 0
  • Lgv476YRVF.mp4
    3.6 MB · Views: 0
  • iQbx38RjnH.mp4
    6.2 MB · Views: 0

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Gatavošana augstākā temperatūrā 130c pret 110c ilgāk nodrošina, ka tiek zaudēts vairāk ūdens.
Jo sausāks šķīdums, jo ātrāk produkts nogulsnējas (ātrāka nogulsnēšanās nozīmē arī mazāku kristālu izmēru).
Lai izaugtu lielāks kristāls, ir nepieciešams zināms ūdens saturs. Tas ļauj produktam izšķīst un pēc tam lēnām nogulsnēties, izmantojot sasaldēšanas metodi.
 
Top