MDMA "MY" brīvās bāzes kristalizācija

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Sveiks draugs. Man ir daži jautājumi par šo jūsu procedūras daļu

Vai jūs atstājat maisījumu 112c temperatūrā, līdz ūdens izvārīsies, vai vienkārši sasniedzat šo temperatūru un lejat tieši spainī?

Vai spainī atkal ir auksts acetons?

Vai atlikušajā ūdenī nav daudz produkta?

Paldies
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ir tik daudz metožu, ka pat cilvēki ir apmulsuši... Es izmantoju šo metodi, un tā nedarbojas... daži saka, ka kristalizācija istabas temperatūrā ar aukstu acetonu... citi saka, ka tas ir karsējot
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Šulgins raksta:

"Faktiskā forma, kādu iegūst gala sāls, ir atkarīga no temperatūras un koncentrācijas sākotnējās kristalizācijas brīdī. Tā var būt bezūdens vai arī kāda no vairākām hidratētām formām. Tikai bezūdens formai ir asa mp; publicētajos ziņojumos ir aprakstītas visas iespējamās viena grāda kušanas temperatūras vērtības diapazonā no 148 līdz 153 °C. Dažādi hidratētajiem polimorfiem ir atšķirīgi infrasarkanie spektri, bet tiem ir plašas mps, kas ir atkarīgas no karsēšanas ātruma. "
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
man bija viens izveidots tests, pamatojoties uz sausu ipa un ksilola... es domāju, ka man ir jāstrādā ar vienu ar ksilola.... darīs tieši tagad.. tbc...,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
godīgi sakot, man ļoti patīk btcboss aprakstītā metode, kā kristalizēt pārsātinātos šķīdumus MDMA HCl + ūdens.
Es to izmēģināju, un tā darbojas perfekti, ja tiek piemēroti noteikti nosacījumi. Tam jābūt patiešām mierīgā vietā, bez gaisa plūsmām un vibrācijām.
Reiz izdarīju muļķību - ieslēdzu veļas mašīnu, kamēr notika kristalizācija. Rezultātā kristāli izauga ne tik jauki un tādi kā "mazi".
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
aplūkojiet šo attēlu, pls. tas diezgan labi izskaidro pareizas temperatūras nozīmi.
ja šķīduma temperatūra pieaug, pieaug arī piesātinājums.
varat arī izlasīt par Raolta likumiem. īsumā ir teikts: šķīduma viršanas temperatūra ir atkarīga no piesātinātās sāls molārā daudzuma. tātad šī temperatūra 108C, ko iesaka @btcboss2022, iespējams, attiecas uz "lieluma" grafika augstāko punktu.
no otras puses, piemaisījumi arī kļūst par kristalizācijas centriem, tāpēc "netīrs" šķīdums jums nenesīs lielus kristālus.
SMGXYkfisz
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Labi, bet jūs saņemat smilšu veida kristālus?
 

Attachments

  • 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nop: man bija mazāki kristāli, manā gadījumā apmēram 3-5 x 7-10 mm. to, manuprāt, izraisīja vibrācijas.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
domāju, ka tas varētu arī strādāt hahah..

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šo metodi izmēģināju arī es: tur varat atrast manu ziņojumu. Tas ir diezgan vienkārši un salīdzinoši ātri. Pēc tam, pateicoties lielam šķidruma īpatsvaram, tā ir diezgan laba attīrīšanai.
Joprojām neesmu pārliecināts, kāda temperatūra un IPA tilpums jāizmanto, lai izaudzētu aptuveni 2-3 x 3-7 cm kristālus.
Intuitīvi jūtu, ka IPA šķīdināšanas temperatūrai jābūt aptuveni 36-40C, kas ļauj izmantot lielāku tilpumu, tad lēni dzesēt RT vai parastā dzesēšanas kamerā. Iespējams, es mēģināšu veikt šādu "pētījumu", ja būs tāda iespēja.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
.my mdma got like this
Es pārbaudīju 80 mg, un man ir ļoti spēcīga
 

Attachments

  • G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tikai 80 mg? vai jūs izgatavojat S-izomēru?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
MDMA vislabākā iedarbība ir tā racēmiskajā formā, tas ir fakts ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jā, tā ir optimus high reliģija hahahahah
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
0,1 g uz skalas pietika manam priekam Es pagatavoju un nogaršoju vairākas prieka devas.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es zinu, kas ir S-izomērs, un uzskatu, ka tas nav spēcīgāks, bet gan daudz vairāk atšķiras no racemāta.
Tajā pašā laikā no jums saņemto partiju pēc attīrīšanas un kristalizēšanas es nodevu tam pašam puisim, kurš man atklāja S-izomēra pasauli, un viņš teica, ka tas ir labākais produkts, ko viņš izmēģinājis.
Tas ir smieklīgi, bet tā ir taisnība.

Daži avoti saka, ka vislabākā S:R proporcija MDMA ir 2:1, citi - 1:2. Droši vien es mēģināšu pārbaudīt abus variantus, ja man būs laiks.
 
Top