MDMA "MY" brīvās bāzes kristalizācija

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
lielisks ieraksts, tomēr ātrs jautājums.
kādas krāsas mdma iznāk, ja izmanto acetona attiecību 10 pret 1? Es iedomājos, ka tā būtu balta mdma. Kādu acetona attiecību jūs ieteiktu, lai iegūtu šampanieša krāsas mdma?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Mēs veicam 2,5 litru acetona uz 1 litru bāzes un tad mēs uzliekam ph uz 5,5 ar hcl 37% un tad sasaldējam 4 dienas.
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 327

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Protams, jūs varat sajaukt frībāzi ar šķīdinātāju pirms HCL pievienošanas, bet vēlāk jums būs nepieciešams ilgāks laiks, lai maisījums būtu 130C temperatūrā, jo šis šķīdinātājs iztvaikos, ar HCL no saldētavas, frībāze arī auksta un izvairīšanās no augstas temperatūras pievienošanas laikā nebūs nekāda problēma ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Vai jūs zināt, ka MDMA nevar karsēt ar skābēm augstā temperatūrā? Produkts sadalās un vairs nav tīrs MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Piekrītu, ka ne tīrs tas kļūst īpaši tīrs!

TnQjgtAOiV

Laboratorijas ziņojums
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jauki. Kas nodrošina tik precīzu laboratorijas testu? Cik zinu, parasti kļūda ir 5%.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Šajā gadījumā ir Vācijas uzņēmums, bet to ir daudz Enerģijas kontrole...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kā esmu lasījis, MDMA brīvās bāzes viršanas temperatūra parastā AP apstākļos ir aptuveni 300C. Kāpēc, jūsuprāt, tas varētu sabojāties, ja to karsē?
 
Last edited:

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tam vajadzētu būt ok, jo jūs sabojājāt ot ārā acetonā. Vairāk skābes tikai rada vairāk piemaisījumu.
Vai, ielejot karstu paskābinātu frībāzi aukstā acetonā, jums radās lieli kristāli?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kad es to darīju agrāk 120C temperatūrā, jā, es ieguvu lielus kristālus, tagad 130C temperatūrā es iegūstu spīdīgu pulveri.

Paldies.
 
View previous replies…

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
@btcboss2022 @Unreacted Freebase
Es darīju aukstu acetonu. Atstāja saldētavā. nogulsnējās un nosēdās uz dibena. Atdalīja cietās vielas. Atstāja ārā žāvēšanas, bet joprojām ir ļoti mīksts. Vai tas izskatās pareizi ? Paldies.
 

Attachments

  • hlR61t4Bb2.jpeg
    hlR61t4Bb2.jpeg
    4 MB · Views: 305
  • 2jZ6tdIBAT.jpeg
    2jZ6tdIBAT.jpeg
    2.9 MB · Views: 299
  • ZwNAQzjM8l.jpeg
    ZwNAQzjM8l.jpeg
    3.7 MB · Views: 301

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs uzsildījāt savu ph 3 paskābināto frībāzi un iemērcāt to ledus aukstā acetonā... vai pēc izžūšanas tas bija ok?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Izžāvējiet to un mazgājiet. Es piekrītu btcboss. Labāk izvēlēties zemāku PH un pārliecināties, ka visa frībāze ir neitralizēta. tad produktā ir nereaģējusī frībāze :) Uz litru destilētas frībāzes izmantot aptuveni 430 ml 37% HCL.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Atvainojiet, draugs. Es šodien runāju par metamfetamīnu, tāpēc tika izmantota nepareiza molekulmasa. Jums ir pilnīga taisnība!

1L FB = 900 gr (aptuveni)
900 gr = 4,66 moli
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
cik ml hcl 37% būtu jāizmanto, lai paskābinātu 1 litru mdma freebase
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@Unreacted Freebase iesaka pievienot HCl proporcijās 1:1,1 (FB:HCl).
Es personīgi izvēlētos mazliet mazāk: 1:1,05.

Izpētīsim, kā aprēķināt. Tas ir ļoti vienkārši:

Vispirms ir jāaprēķina, cik moli ir 1 litrā.
MDMA FB molmasa ir 193,25 gr.
FB blīvums ir 0,9 gr/ml, tas nozīmē, ka 1L FB ir 900 gr.
1L FB ir 900/193,25=4,66 moli.

Tad jūs aprēķināt vajadzīgos HCL molus
4,66*1,05=4,89 moli HCl.

Tad internetā var atrast tabulu, kurā parādīta molaritāte (molārā tilpuma koncentrācija) dažādiem procentuālajiem daudzumiem, un starp tiem ir arī 37%.
Jūsu gadījumā tas ir 12,08 mol/l.

4,89/12,08=0,405 ml

@Noreaģējusi brīvā bāze liecina, ka nedaudz vairāk - 430ml
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
2. Maisot maisījumu pakāpeniski uzkarsē līdz 130C
3. Sagatavo spaini ar 10 reizes lielāku tilpumu nekā sākotnējā brīvā bāze, kurā ir sasaldēts acetons, kas vismaz 48 stundas atradies saldētavā
4. Sagatavo maisījumu. Kad maisījuma temperatūra ir 130C, pārtrauc karsēšanu un strauji ielej to acetona spainī, enerģiski maisot.


"Strauji ieliet" un "enerģiski maisot" ir relatīvi. Vai varat precizēt, vai mana izpratne ir atbilstoša? Es uzskatu, ka to izmantošu vidējām partijām, kas atbilst 5-10 l acetona.

Es uzskatu, ka acetona kanna PEHD ir spainis. Tad iekšā ielieku tērauda spirāli, ko izmanto olbaltumvielu kratīšanai.

Tad, kad hlorīds ir gatavs, es to ieleju iekšā. Ņemot vērā hlorīda blīvumu un vāciņa diametru, tas aizņem aptuveni 10-20 sek. Tad aizveru vāciņu un kādu laiku sāku spēcīgi kratīt.

Vai tas darbosies, vai arī tas ir pārāk lēni un nepietiekami enerģiski?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Man ļoti patīk šī pārkristalizēšanas metode tās vienkāršības dēļ, bet neesmu 100% apmierināts ar krāsu.

RkBd9G2I1Z

Šis ir labākais rezultāts, ko man izdevās iegūt ar šo metodi 107C punktā. Tas nav slikts, bet joprojām nav pilnīgi balts caurspīdīgs.

Šoreiz es pārbaudīju ūdens svaru, ko es iztukšoju.. Tas bija 2 grami uz 50 gramiem sāls. Pārējais ūdens iztvaikoja dabiski.

Šiem datiem es piemēroju Raoult metodi un ieguvu turpmāk minēto rezultātu. Es ņemšu vērā arī atmosfēras spiedienu. Jūras līmeņa ūdens vārīšanās temperatūra ir 100C, bet 700 m augstumā tā ir 98C.
Tātad nobīde jūras līmenī ir 7C, 700 m augstumā - 9C, bet sildot līdz 107C.

mw = 0,52 * ms * 1000 / (dT * 229,7)

mw (jūras līmenī) = 0,52 * 50 * 1000 / (7 * 229,7) = 16,2 gr.

Ko darīt, ja es mēģinu pievienot kādu blakus šķīdinātāju, kura viršanas temperatūra ir augstāka par ūdens viršanas temperatūru un šķīdība ir mazāka par ūdens šķīdību? Mērķis ir veikt kristalizāciju lielākā sovlena tilpumā, lai palēninātu kristalizāciju un samazinātu kodolu veidošanos. Cerams, ka lielāks šķidruma daudzums var aizturēt vairāk piemaisījumu un rezultātā iegūt lielāka izmēra un tīrības kristālus?

Piemēram, glicerīns šķīdina sāli uz pusi mazāk nekā ūdens, un tā viršanas temperatūra ir 290C.

Ja es pārtraucu kristalizāciju ar tādu pašu ūdens tilpumu, tad būs 5 * 1,26 / 16,2 = 38,8 % glicerīna ūdens šķīduma ar viršanas punktu 117C bez sāls.

Tad, pievienojot sāli, Raoult paaugstina viršanas temperatūru vēl par 8-10C - lai to precīzi aprēķinātu, man jāzina šāda maisījuma ebuloskopiskā konstante, bet, iespējams, tā būs lielāka par 0,52 un mazāka par 1,5.

Tātad, iespējams, lai iegūtu labāku rezultātu, man vajadzētu sildīt hlorīda šķīdumu līdz 125-127C ar iegūto 50 g sāls 16 ml ūdens + 5 ml glicerīna šķīduma?
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mazgājot šos kristālus ar saldētājtīru acetonu, tie būs caurspīdīgi Cita iespēja ir atstāt tos tīra acetona iekšpusē saldētavā 4-5 stundas, laiku pa laikam pārvietojot.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es tikko esmu pabeidzis atlikumu atgūšanu un vēlos dalīties savā pieredzē.

Galvenā partija bija 71 gr tīra balta mdma hidrohlorīda pulverī pēc bāzes ekstrakcijas. Galīgais yeld bija 56 gr, tas nozīmē, ka 15 gr jeb 21 % no sākotnējā svara ir ūdens atlikumi.

HFj42TaN6l

Ir vairāki veidi, kā to atgūt, bet mans mērķis nav atgūt visu, mans mērķis ir atgūt vairāk vai mazāk TĪRU. Tāpēc es veicu reģenerāciju divos posmos.

1. Pārvietoju kristalizatoru ar ūdens atlikumiem uz vidējo ledusskapi 4c temperatūrā un kādu laiku to turu. Drīz parādās mazi kristāli, kuru izmērs ir aptuveni 4x2x1 mm. Tos izņemu un pārbaudīju svaru - 7,0 gr.

2. Pārējos pārpalikumus kādu laiku atstāja RT temperatūrā līdz sausajai masai. Pārbaudīja svaru, un tas bija precīzi 6,95 gr. Tas izskatās vairāk vai mazāk saprātīgi, ņemot vērā, ka daļa produkta karsēšanas laikā iztvaicējās vai tika bojāta.

5wKLnu8lCZ

Šis pulveris tika izšķīdināts ūdens - acetona šķīdumā, kas sagatavots tilpuma proporcijās 1:10. Es pievienoju šo šķīdumu pēc svara 20 gr šā šķīduma uz 10 gr sāls.
Izšķīdināšanai izmantoju karsto plītiņu: uzlieku maisīšanas stieni un iestatīju plates temperatūru 50c.

8nAI0pr3WF

Visa sāls izšķīst viegli un ātri. Tad pārnesu uz ledusskapi. Pēc brīža to izņem un filtrē ar vakuumu. Sāls daudzums ir 3,5 gr.

SiZazPcXC7

Galīgais reģenerācijas daudzums ir 10,5 grami no 15,0 jeb 70 %, ko es personīgi uzskatu par ļoti labu rezultātu un diezgan tīru, atbilstošu manām vajadzībām - vismaz tas nesabojās nākamo partiju.

Ūdens-acetona atlikums joprojām ir aptuveni 3,5 gr, un to var izmantot arī turpmāk, bet acīmredzot tas būs netīrāks nekā iepriekš minētais.

L2S8dFylAh

Es ar to nestrādātu bez bāzes ekstrakcijas, bet ielu tirgotāji Polijā varētu būt vairāk nekā apmierināti. Yeaaahhhhhhhh!!

TMPc6fAzJj
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šajā daļā es piemēroju jūsu metodi gatavā produkta pārkristalizācijai.
T. i., gatavie kristāli tika izšķīdināti, tad uzsildīti līdz 130C, pēc tam iemesti sasaldētajā acetonā. Darbojas ļoti labi.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
U izmantot tikai acetonu vai acetonu ar ūdeni?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ja es kristalizēju karstu mdma hcl (130c) saldētā acetonā, es izmantoju tikai acetonu, 500-1000 ml uz 100 gramiem mdma hcl (atkarīgs no produkta tīrības).

Es arī pārkristalizēju mdma hcl 10 % ūdens + 90 % acetona šķīdumā. Bet tas ir atšķirīgs process dažādiem mērķiem.
 

davethedead

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir kādi padomi situācijai, kad brīvajā bāzē/pievienotajā skābē bija pārāk daudz ūdens , un tagad alot produkts ir iesprostots acetonā?
Vai kāds ir saskāries ar šādu situāciju, vai, šķīdumam pievienojot vairāk aktona vai IPA, varētu atbrīvoties no liekā ūdens un atbrīvot sāli?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Var pievienot spirtu vai acetonu (lai šķīdums ar ūdeni nesasaltu) un ievietot saldētavā, ja nevēlaties, lai iztvaiko. Dažos gadījumos tas palīdz.
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds zina, vai šī metode joprojām efektīvi darbosies, ja acetonu nomainīsiet pret IPA, etanolu vai metanolu ?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Atkarībā no tā, ko vēlaties.
Iespējams, šī kristalizācija ūdenī ir vislabākā, lai iegūtu lielus kristālus. Man ļoti patīk, liels paldies autoram. Bet jūs nesaņemsiet savus kristālus tik ļoti tīrus, jo nav daudz šķīdinātāja. Tas nav paredzēts attīrīšanai, bet gan galaprodukta iegūšanai.

Daži cilvēki ziņo, ka IPA ir ieguvuši lielus kristālus, bet ne es. Es izmēģināju IPA dažas reizes. Es pat mēģināju ļoti lēni kristalizēt IPA ūdens vannā, samazinot temperatūru no 56C līdz RT 20 stundu laikā, un es ieguvu tikai kaudzi mazu kristālu, kuru izmērs bija aptuveni 1,5 mm. Bet, kas ir svarīgāk, IPA ļoti labi noņem melno savienojumu, šķiet, ka tas ir labākais šķīdinātājs. Ļoti labs attīrīšanai.

Metanols un etanols - nezinu. Varbūt @btcboss2022 var sniegt vairāk informācijas, viņš ir pieredzējušāks.
 
Last edited:

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tā nav paredzēta lielajiem kristāliem, bet daļa tīrīšanai . Es runāju par punktu, kurā es uzsildīju paskābinātas frībāzes pārsātināto šķīdumu un ieleju to acetonā. Vai es varu acetonu nomainīt pret spirtu.
Acetons manā valstī ir stingri uzraudzīts kopš pirms 10 dienām/.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ak, atvainojiet, sapratu jūsu problēmu. Nedaudz teorijas, ja tā, brāli.

Acetonam piemīt unikāla īpašība: 50C temperatūrā tas šķīdina daudz mdma hcl (1 gr mdma hcl uz 2,5 gr acetona, es domāju) un gandrīz nulle, ja acetons ir sasaldēts. Šī īpašība ir saistīta ar "vakuuma caurlaidību". Acetona vakuuma caurlaidība 50C temperatūrā = 17,7 un 0C temperatūrā = 1,0

Tāpēc jāatrod šķīdinātājs ar līdzīgu vakuuma caurlaidību, ne lielāku par 2,0. Tas ir benzols, petrolēteris, heksāns.

Es nedomāju, ka IPA ir piemērots šim nolūkam, jo tas šķīdina daudz mdma hcl pat saldētavā, apmēram 30 %. Un pat ja to iztvaicēsiet, atlikumi būs vēl netīrāki nekā sākumā.
 
Last edited:
Top