MDMA "MY" brīvās bāzes kristalizācija

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Protams, jūs varat sajaukt frībāzi ar šķīdinātāju pirms HCL pievienošanas, bet vēlāk jums būs nepieciešams ilgāks laiks, lai maisījums būtu 130C temperatūrā, jo šis šķīdinātājs iztvaikos, ar HCL no saldētavas, frībāze arī auksta un izvairīšanās no augstas temperatūras pievienošanas laikā nebūs nekāda problēma ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Vai jūs zināt, ka MDMA nevar karsēt ar skābēm augstā temperatūrā? Produkts sadalās un vairs nav tīrs MDMA.
 
View previous replies…

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Persona, bet mēs jums to neteicām, mēs jums teicām, ka, pirmkārt, katrā analīzes pakalpojumā, kurā strādā cilvēki, ir cilvēciskas kļūdas, lai sāktu ar to. Pēc tam mēs atbildējām uz jūsu jautājumu par to, cik ticams, ka tā varētu notikt, UN mēs atbildējām uz šādu jautājumu:
Ņemiet vērā, ka varbūtība iegūt vienādu rezultātu izlasē ir atkarīga no datu sadalījuma. Jo tuvāk jūsu rezultāts ir vidējam, jo lielāka ir varbūtība, ka rezultātu var atkārtot. Ņemot vērā, ka jums ir procentu sadalījums ar vidējo vērtību 82% un standartnovirzi 13,84%, varat analizēt, kāds vērtību diapazons būtu ticamāks, iegūstot divus paraugus ar vienādu procentuālo vērtību. Tātad, ja tiek analizēti divi paraugi, tad skaitļu diapazons, kurā visticamāk iegūt vienādu procentuālo vērtību, ir ap vidējo vērtību 82%, kas sniedzas aptuveni par vienu standartnovirzi uz abām pusēm (no 68,16% līdz 95,84%). Tas būtu visticamākais diapazons, kurā divos secīgos paraugos varētu iegūt vienādus rezultātus, jo dati koncentrējas ap vidējo vērtību.
Citiem vārdiem sakot, tas nav apšaubāms rezultāts, tas ir ticams.
Mēs jums pat piedāvājam diagrammu, kurā koncentrējas vislielākais MDMA rezultātu skaits. Tiešām, vai jūs sapratāt tikai 5-10%? Mēs to varam izskaidrot labāk.
Q9GBDv1kum
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Brā, izskatās, ka jūs pārāk daudz uztraucaties par 120 EUR par saviem viltotajiem testiem. Atpūties, brāli. Tas ir vienīgais no taviem ienākošajiem? Es varu pieņemt tevi darbā kā drop maker, ja tā: atsūti man PM, es atradīšu tev darbu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Bro, atpūtieties. Vai tu domā, ka es esmu skolnieks junkers, kas gatavo metamfetamīnu, lai iegūtu iztikas avotu? Es esmu beidzis matemātiku, nevis metamfetamīnu. Tad kāpēc tu domā, ka vari mani pārsteigt ar savu grafiku?
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vēl viens svarīgs punkts ir labi zināma pamattehnika, kas ir temperatūras samazināšana pēc iespējas lēnāk teorētiski labākais laika grafiks ir 1C ik pēc 30min godīgi, es nekad neesmu veicis šo laika grafiku un nedomāju, ka es to kādreiz darīšu hahah varētu būt murgs ;-) Nelielā mērogā to varētu izdarīt ar programmējamu plīti.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es mēģināju atkārtot šo procedūru ar lēnu temperatūras samazināšanu. Un esmu 100% pārliecināts - karstumplāksne nedarbojas.
Paskaties, apakšā ir karsta plāksnes virsma, bet augšā - auksts gaiss. Tas nozīmē, ka apakšā nukleācija nesākas - apakšā ir karstāks, tāpēc nav izredžu.
Rezultātā augšā ātri veidojas plāns kristālu slānis, un tas bloķē ūdeni šķīduma iekšienē. Ūdens vairs neiztvaiko.
Jūs varat samazināt plīts T līdz RT, bet tas nepalīdzēs.. Želeja iekšpusē ir bloķēta. Kristalizācija ir pārtraukta.
Tad, ja beidzot kristāliskais slānis virsū tiek pārrauts, tas nokrīt, un kristalizācija notiek ātri un nekavējoties. Tas nozīmē, ka jūs nesaņemsiet lielus kristālus.
Es mēģināju nosegt kristalizatoru ar tādu kā vāciņu, lai samazinātu gaisa piekļuvi un uzturētu augšējo slāni siltāku, bet tas nepalīdz.

Domāju, ka, lai iegūtu lielus kristālus, ir kaut kādā veidā jāvada kristalizācijas process, lai kristalizācija sāktos apakšējā slānī. Un, lai to izdarītu, ir vajadzīga sava veida žāvēšanas kaste ar regulējamu T un sildīšanas avotam JEBŪT PIEREDZEI PĀPUSĒ!!!

Tādā gadījumā pastāv iespēja, ka nukleācija sāksies apakšā.

Domāju, ka virtuves cepeškrāsns varētu būt piemērota, ja temperatūra ir precīzi regulējama. Bet man tādas nav.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vai procesa laikā nepārtraukti maisījāt?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es nesaprotu jūsu jautājumu.
Ja karsēšanas laikā, protams, - jā.
Ja kristalizācijas laikā - vai tas ir joks?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šī ir šī procesa starpposma daļa. Vēlāk viss ūdens slānis apakšā pārvēršas par sava veida "putru". Laika izšķērdēšana. Arī tik ilga iedarbība augstā T temperatūrā dažas lietas iztvaiko. Es zaudēju aptuveni 20 gr no 250 gr tīra pulvera.

Man ir dažas citas idejas. Izmēģināšu, kad man būs iedvesma.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es atbildēšu rīt ar informāciju par to, ko darīt, bet metode darbojas properlt anyway ja vēlaties atrast iedvesmu ir ok pārliecināts, būs interesanti uzlabot.
Pārāk noguris šodien atvainojiet.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Šis padoms ir pēc nonākšanas līdz 108C maisīšanas laikā.
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tā nav paredzēta lielajiem kristāliem, bet daļa tīrīšanai . Es runāju par punktu, kurā es uzsildīju paskābinātas frībāzes pārsātināto šķīdumu un ieleju to acetonā. Vai es varu acetonu nomainīt pret spirtu.
Acetons manā valstī ir stingri uzraudzīts kopš pirms 10 dienām/.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ak, atvainojiet, sapratu jūsu problēmu. Nedaudz teorijas, ja tā, brāli.

Acetonam piemīt unikāla īpašība: 50C temperatūrā tas šķīdina daudz mdma hcl (1 gr mdma hcl uz 2,5 gr acetona, es domāju) un gandrīz nulle, ja acetons ir sasaldēts. Šī īpašība ir saistīta ar "vakuuma caurlaidību". Acetona vakuuma caurlaidība 50C temperatūrā = 17,7 un 0C temperatūrā = 1,0

Tāpēc jāatrod šķīdinātājs ar līdzīgu vakuuma caurlaidību, ne lielāku par 2,0. Tas ir benzols, petrolēteris, heksāns.

Es nedomāju, ka IPA ir piemērots šim nolūkam, jo tas šķīdina daudz mdma hcl pat saldētavā, apmēram 30 %. Un pat ja to iztvaicēsiet, atlikumi būs vēl netīrāki nekā sākumā.
 
Last edited:

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds zina, kāpēc kristāli, kristalizējoties no ūdens, kūst pie aptuveni 40-50 grādiem? Tie pārvēršas dzeltenā eļļā, vai kristāla iekšpusē ir pārāk daudz HCl vai ūdens.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ūdens iekšā es domāju. Šķīdība ievērojami pieaug 40-50C temperatūrā.
Izskatās, ka jums ir rezultāts, līdzīgs ar kristāliem, ko es šeit ieguvu. Daži kristāli ir normāli (bet mazi), daži kristāli (no iekšējā slāņa) ir "ūdens kristāli".
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/post-45465

Kāpēc jūs jautājat par HCL, vai jūs pirms pārkristalizēšanas neizmazgājāt pulveri ūdenī?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mans fb ir destilēts . Es paskābināju ar hcl un atstāju uz divām dienām, bet kristāli, šķiet, ka kūst, kad atrodas uz radiatora , domāju, ka iekšā ir iesprostots ūdens.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jebkurā brīdī varat pārbaudīt šīs "eļļas" PH. Bet es domāju, ka tas ir ūdens: izveidojušies divi slāņi, viens virsū, otrs apakšā. Ūdens kaut kur pa vidu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Liels paldies mūsu dārgākajam @btcboss2022! Jūs iedvesmojāt mani turpmākiem pētījumiem, lai pagatavotu perfektu kristālu, kas apmierinātu manu toleranci, izmantojot mikrodozēšanu.
BJXtKOQLrq
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 kā es atceros, es jau sen uzrakstīju kaut ko nepareizu par jūsu produktu, Atvainojiet par to, ņemot vērā jauno pieredzi, varu teikt, mums jāspēj atzīt kļūdas. Atvainojiet brālis, es kļūdījos: melnā krāsa liek sajaukt, bet jūsu produkts ir ideāls!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Paldies pateicīgs par pozitīviem komentāriem arī pēc visa darba aiz.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Vai ir veids, kā attīrīt melnos kristālus un pārvērst tos pilnīgi tīros kristālos?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Viss ir iespējams. Tas ir laika, šķīdinātāju un tā, cik netīrs ir jūsu produkts sākumā, jautājums.
 
Top