MDMA "MY" brīvās bāzes kristalizācija

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tam vajadzētu būt ok, jo jūs sabojājāt ot ārā acetonā. Vairāk skābes tikai rada vairāk piemaisījumu.
Vai, ielejot karstu paskābinātu frībāzi aukstā acetonā, jums radās lieli kristāli?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kad es to darīju agrāk 120C temperatūrā, jā, es ieguvu lielus kristālus, tagad 130C temperatūrā es iegūstu spīdīgu pulveri.

Paldies.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Sveiki, brāli, vai jūs varētu man palīdzēt... Es gribēju kristalizēt šo frībāzi... pēc frībāzes paskābināšanas ar skābi... uzsildīt frībāzi līdz 110° un iemest to aukstā acetonā Un tā tālāk? vai pirms sildīšanas frībāze būtu jāsajauc ar kādu šķīdinātāju?
 

Attachments

  • JasGHUeuPy.jpg
    JasGHUeuPy.jpg
    391.6 KB · Views: 285

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Uzkarsē to līdz PH-4,5/5, uzkarsē līdz 130C un iemet to 5 reizes aukstā acetonā brīvās bāzes tilpumā. Filtrējiet to, izmazgājiet, izžāvējiet, šķīdiniet ūdenī 1gr:1ml un karsējiet līdz 108C, lai pārkristalizētos.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Paskābina brīvo bāzi bez šķīdinātāja ? pēc beigām iemet paskābināto brīvo bāzi aukstā acetonā ... kad es paskābinu brīvo bāzi, ļoti ātri samazinās ph un brīvā bāze kļūst rozā, vai tas ir normāli ??
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai, ielejot sasildītu un paskābinātu frībāzi aukstā acetonā, veidojas kristāli? to es gribēju zināt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Šajā solī pēc karsēšanas 130c temperatūrā, ielejot un maisot To sasaldēt acetonā, veidojas mazi kristāli (kā balts pulveris).
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai tas ir normāli, ka šķīdums kļūst rozā? .. šie kristāli parādījās Es izgatavoju 15 g pmk
 

Attachments

  • XD3lJF2ZyT.mp4
    10.1 MB · Views: 0

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tagad esmu pilnībā koncentrējies MDMA ražošanā un redzēju, ka MDMA gadījumā skaistākas šķembas iegūst, ja kristalizācijas procesā paliek ļoti maza daļa ūdens, tāpēc karsēšanas temperatūru labāk atstāt 108C, iespējams, mazāk, es to pārbaudīšu un atjaunināšu.
Vēl viens punkts, kas jāatjaunina, ir kristalizācijas laiks acetonā, es veicu dažādus testus, un, kad acetons atkal sasniedz -2C -5C, kristāli vairs neveidojas, tāpēc gaidīšanas laiku varētu samazināt līdz tam brīdim.
Paldies.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kā es sapratu no jūsu apraksta, mēs iztvaicējam ūdens pārpalikumu, līdz iegūstam piesātinātu MDMA šķīdumu ūdenī 108C temperatūrā.
Vai karsēšanas (iztvaicēšanas) ātrumam/intensitātei ir kāda nozīme?
Un vēl viens jautājums: kāds aptuveni ir šī piesātinātā šķīduma tilpums, kas gatavs kristalizācijai, ja mēs strādājam ar 100 gr MDMA HCL?
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Sveiki, brāli, vai jūs varētu man palīdzēt... Es gribēju kristalizēt šo frībāzi... pēc frībāzes paskābināšanas ar skābi... uzsildīt frībāzi līdz 110° un iemest to aukstā acetonā Un tā tālāk? vai pirms sildīšanas frībāze būtu jāsajauc ar kādu šķīdinātāju?
 

Attachments

  • 2VeKMh5vND.jpg
    2VeKMh5vND.jpg
    391.6 KB · Views: 275

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Kāds būtu pareizais mdma frībāzes ph pēc ekstrakcijas ar ksilolu? ph 6 ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Kāds būtu pareizais mdma frībāzes ph pēc ekstrakcijas ar ksilolu? ph 6 ?
 

Attachments

  • V6jvihZ9Ju.jpg
    V6jvihZ9Ju.jpg
    380 KB · Views: 268

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
vai jūs sildījāt savu paskābināto brīvo bāzi ar destilētu ūdeni un ieguva šos kristālus. vai jūs varētu man paskaidrot labāk?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
vai jūs sildījāt savu paskābināto brīvo bāzi ar destilētu ūdeni un ieguva šos kristālus. vai jūs varētu man paskaidrot labāk?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs varētu pastāstīt, kā jūs izkristalizējāt savu frībāzi? bija jāuzsilda jūsu frībāze?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
pēc vairāku nedēļu ilgas šīs kristalizācijas izpētes izdevās iegūt baltus kristālus mdma \0/
 

Attachments

  • GKahMRisCP.mp4
    10.1 MB · Views: 0

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Sveiks draugs. Man ir daži jautājumi par šo jūsu procedūras daļu

Vai jūs atstājat maisījumu 112c temperatūrā, līdz ūdens izvārīsies, vai vienkārši sasniedzat šo temperatūru un lejat tieši spainī?

Vai spainī atkal ir auksts acetons?

Vai atlikušajā ūdenī nav daudz produkta?

Paldies
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ir tik daudz metožu, ka pat cilvēki ir apmulsuši... Es izmantoju šo metodi, un tā nedarbojas... daži saka, ka kristalizācija istabas temperatūrā ar aukstu acetonu... citi saka, ka tas ir karsējot
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es izmantoju šo TS piedāvāto metodi ar produktu, ko TS pārdod 108C. Šī metode darbojas, un kristāli izaug, bet ne lieli, ne tīri. Piesārņojošo vielu procentuālais daudzums bija tik liels, ka viss mans šķīdums iztvaicēšanas beigās bija pilnīgi melns. Paši kristāli bija no pelēkiem līdz melniem. Neesmu pārliecināts, vai šim produktam bija kāda iepriekšēja attīrīšana. Acīmredzot šāds produkts nav pieņemams patēriņam.
Tad ar šādu piemaisījumu slodzi kristāli sāk augt ap visiem šiem piemaisījumiem kā nukleācijas centri.
Tāpēc man nācās to pabeigt ar skābes bāzes ekstrakciju, un rezultāts ir labs.
Tātad metode darbojas, bet ne neapšaubāmi. Un smieklīga sakritība, ka tas neattiecas uz autora pārdoto produktu.
Attēli ar tīrāko kristālu daļu, kas pagriezta uz bāzi, un visvairāk netīro kristālu daļu pēc to sasmalcināšanas un mazgāšanas ar acetonu.
Joprojām svārstos, vai man mēģināt izaudzēt lielus kristālus, vai atstāt to tādu, kāds tas ir, tīra balta pulvera veidā.

Uo6KxeVSfi ZbN4YApQ5S
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Domāju, ka nav cita veida, kā precīzi parādīt savu procesu, ka video uzņemšana, tiklīdz es atkal atgriezīšos darbā, nebūs nekāds profesionāls video, un es vēl nezinu, kad es to darīšu. Bet daudz šaubu no daudziem cilvēkiem un citiem, kas neveic soļus pareizi.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
godīgi sakot, man ļoti patīk btcboss aprakstītā metode, kā kristalizēt pārsātinātos šķīdumus MDMA HCl + ūdens.
Es to izmēģināju, un tā darbojas perfekti, ja tiek piemēroti noteikti nosacījumi. Tam jābūt patiešām mierīgā vietā, bez gaisa plūsmām un vibrācijām.
Reiz izdarīju muļķību - ieslēdzu veļas mašīnu, kamēr notika kristalizācija. Rezultātā kristāli izauga ne tik jauki un tādi kā "mazi".
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
aplūkojiet šo attēlu, pls. tas diezgan labi izskaidro pareizas temperatūras nozīmi.
ja šķīduma temperatūra pieaug, pieaug arī piesātinājums.
varat arī izlasīt par Raolta likumiem. īsumā ir teikts: šķīduma viršanas temperatūra ir atkarīga no piesātinātās sāls molārā daudzuma. tātad šī temperatūra 108C, ko iesaka @btcboss2022, iespējams, attiecas uz "lieluma" grafika augstāko punktu.
no otras puses, piemaisījumi arī kļūst par kristalizācijas centriem, tāpēc "netīrs" šķīdums jums nenesīs lielus kristālus.
SMGXYkfisz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tagad es mainīju pēdējo daļu par pārkristalizāciju ar ūdeni līdz 108C pie šīs temperatūras nepaliek tik daudz ūdens, un šķidrums, kas paliek pēc kristalizācijas, ir jāizmanto nākamajā partijā vai atkārtoti jāuzsilda. Rekristalizācijas ar ūdeni daļā spainī nav acetona, kas ir iepriekšējais solis 130C temperatūrā.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pēdējo reizi, pārkristalizējot sauso sāli ar šo 108C metodi, es zaudēju 5,4 % sausnas.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Atvainojiet, es aizmirsu saskaitīt acetona atlikumus. Tātad, tas ir daudz mazāk: 2,6 % zudumu, tas nemaz nav slikti.
 
Top