Nepieciešama palīdzība, lai konvertētu bmk 5449-12-7 uz brīvo bāzi A eļļa

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es domāju, ka tas, kas tiek dēvēts par a-eļļu, ir ar metanolu atšķaidīta amfetamīna frībāze.
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Man A eļļa ir :

Šeit

Es ienīstu šo valodu.

Būtu vieglāk, ja cilvēki runātu par molekulām, nevis par valodu, kas nāk no ielas...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es zinu, daudz labāk runāt par molekulu, es tikai centos, lai jau tā apjukušo puisi vēl vairāk nesapindzinātu.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Dārgais seriālz jums nevajadzētu justies aizskartam.
iepriekšējais paskaidrojums par Molsa aprēķinu bija fenomenāls.
Jūs tur sīki izskaidrojāt, kas man bija jādara, lai pārvērstu savu P2P par N-formilamfetamīnu.

vakar es tikai uzdevu jautājumu, un pēkšņi jūs pievienojāt veselu skaidrojumu.
Atvainojiet, bet man tas šķita ļoti dīvaini. jo jūs jau izskaidrojāt visu no P2P uz N-formilamfetamīnu.
tagad pēkšņi tika pievienots toluols un sālsskābe.
Atvainojiet, bet man tas bija ļoti mulsinoši. un patiesībā joprojām ir.
Tāpēc piedodiet, ja es jums šķitu rupjš.

Es nemaz negribu amfetamīnu.
Es gribu brīvās bāzes amfetamīnu N-formilamfetamīnu un jā, ielas nosaukums eiropā ir A-eļļa .

Tāpēc tagad es jautāju, vai man ir vajadzīgs tas papildu posms ar toluolu un sālsskābi?

un īstais jautājums, ko es gribu jautāt
Jūs aprēķināt 8 molus skudrskābes ( 433gr ).
pārpalikums nozīmē pārlieku lielu daudzumu, tātad tas nav nepareizi pievienot pārāk daudz skudrskābes? jo es personīgi domāju, ka esmu izmantojis pārāk maz skudrskābes, un tāpēc pēc 12 stundu gatavošanas pēkšņi radās krāsas maiņa.
skudrskābe nemaz nav dārga, es izvēlos izmantot pietiekami daudz, lai es būtu droša.
Vai tas ir atļauts?
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Oops! Mēs saskārāmies ar dažām problēmām.
Ir beidzies šī ziņojuma rediģēšanas termiņš (10 minūtes).
---------------------------------------------------------------------
PS: Es esmu mācību posmā, tāpēc strādāju tikai ar 100 ml daudzumiem no P2P.
tāpēc tas nav zaudējums, ja tas neizdodas. tā ir tikai daļa no tā.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Sveiks, mans draugs

man ir vajadzīga palīdzība plz
es esmu beidzis gatavot
šoreiz tas izdevās ļoti labi.
Pēc 14 stundu vārīšanas bez pārtraukuma un ar ļoti spēcīgu maisītāju man kolbā ir jauka bieza dzeltena virsējā kārta.
tagad es gribētu sākt pēdējo posmu. augšējā un apakšējā slāņa ph ir ph04.
Vai man tie jau ir jāatdala? tātad tagad man ir jāpaaugstina ph ar sālsskābi līdz ph11?
mazgāšana ar tolueen, kā to darīt?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
atdalīt, pēc tam ūdens slānim pievienot toluolu, samaisīt, atkal atdalīt, atkārtot 1-2 reizes ->HCl -> sauss - > nogulsnes ar h2so4
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Mēģinu patikt jūsu ziņu, bet tas nedarbojas

Paldies par atbildi.

Man arī saka, ka man pēdējā solī nepieciešams NaOH ?
Un pēc HCI pievienošanas man atkal 3 stundas jāuzkarsē, refluksā?
Vai tas ir pareizi?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Šī procedūra, vai jūs darījāt kaut ko atšķirīgu? izņemot vaccum ofc

1. 1-fenil-2-propanona (0,827 g, 6,2 mmol) un formamīda (3,5 ml) šķīdumu 16 h karsēja 160-170 *C temperatūrā.
2. Maisījumu atdzesēja līdz istabas temperatūrai un pievienoja 30% ūdeņraža peroksīdu (5 ml).
3. Pēc 15 min maisīšanas reakcijas maisījumu ekstrahēja ar benzolu (2x25 ml), un apvienotos benzola ekstraktus iztvaicēja zem pazemināta spiediena, lai iegūtu tumšu eļļu.
4. Eļļu izšķīdināja metanola (5 ml) un 15 % HCl (5 ml) šķīdumā un 2 h maisīja pie atvilces.
5. Reakcijas maisījumu iztvaicēja zem pazemināta spiediena. Atlikušo produktu izšķīdināja ūdenī (25 ml) un izskaloja ar metilēnhlorīdu (2x20 ml).
6. Pēc tam ūdens šķīdumu padarīja bāzisku (pH 10), pievienojot NaOH granulas, un ekstrahēja ar metilēnhlorīdu (2x25 ml).
7. Apvienotos metilēnhlorīda ekstraktus iztvaicēja, lai iegūtu produkta amīnu dzeltenas eļļas veidā.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Jā, viss.

Es ievēroju PDF failu šeit šajā tēmā, bet nav iekļauts pēdējais solis. un man ir nepieciešams tikai pēdējais solis .
Man tagad ir N-formilamfetamīna šķidrais ph4 un es gribu frebāzes šķidro ph11.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs atrodaties procedūras 3. solī

4. Eļļu izšķīdināja metanola (5 ml) un 15 % HCl (5 ml) šķīdumā un 2 h maisīja pie atvilces.
5. Reakcijas maisījumu iztvaicēja zem pazemināta spiediena. Atlikušo produktu izšķīdināja ūdenī (25 ml) un izskaloja ar metilēnhlorīdu (2x20 ml). pagaidām nav nepieciešams vakuumēt, vienkārši izmantojiet ekstrahēto organisko slāni (eļļu).Jūs nevarat pievienot naoh tikai eļļai + šķīdinātājam, tāpēc jums nepieciešams nedaudz ūdens, pievienojiet naoh, ekstrahējiet regulāro amfetamīna brīvbāzi, nogulsnes.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
jautājums par seriāluz.

Pēc 24 stundu refluksa tikai ļaujiet visam kolbā ? Un sākt apstrādi ar HCI ? Vai vispirms atdalīt abus slāņus?
pirms apstrādes uzsākšanas?
Kā notiek mazgāšana ar toluolu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sākotnējā reakcijas masa tiek atdalīta, un jūs strādājat ar ekstrahēto eļļu un nākamajiem mazgāšanas šķīdumiem, kas ir apvienoti kopā. lūdzu, pamaniet, kā procedūrā tas, kas tiek apstrādāts ar HCl, tiek atkārtoti apzīmēts kā eļļa.
Mazgāšana var būt domāta kā ekstrakcija. piemēram, pēc atdalīšanas jūs pievienojat vairāk toluola ūdens slānim, labi sakratāt, gaidāt, kamēr atdalās, ievietojat piltuvē, atdalāt. cita lieta, ko var domāt, ir, teiksim, ka jums ir glāze, kurā ir brīvā bāze, jūs to izlejat kaut kur citur, bet uz glāzes vēl ir materiāls, jūs pievienojat toluolu, "mazgājot" glāzi no produkta atliekām.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Cik daudz HCI es sajaucu ar virsējo slāni, pieņemsim, ka tas ir 300 ml

Es tiešām nesaprotu, ka HCI palielinās ph, jo tam ir ph 1.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jūs pievienojat hcl, lai pārvērstu jūsu n-formilu tikai parastā amp. bāzē. arī HCl samazinās jūsu pH, nevis paaugstinās to. procedūrā 0,8-0,9 p2p tiek izmantoti 5ml 15% HCl, izmēģiniet ekvivalentu daudzumu, es domāju.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Tātad, kā to pēc tam iegūt ph 11 ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
6. Pēc tam ūdens šķīdumu padarīja bāzisku (pH 10), pievienojot NaOH granulas, un ekstrahēja ar metilēnhlorīdu (2x25 ml).

Pēc HCl jums ir 2 slāņu reakcijas masa, tai pievienojiet nātrija hidroksīdu, atdaliet, ekstrahējiet ar toluolu vai ar to, kas jums ir, ekstraktu apvienojiet, žāvējiet ar mgso4, nogulsnes.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Vai es varu šim nolūkam izmantot arī tolueēnu, jo man nav metilēnhlorīda?
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Sveiki visi dalībnieki
Es esmu šeit jauns.
Man ir jautājums par šo sintēzi
vai ir veids, kā no N-formilamfetamīna. Uz normālu ātrumu ( ielīmēt )
Jo es negribu nestabila eļļa
Es gribu pēc iespējas labāku kvalitāti ar to, kas man ir, un es domāju, ka eļļa nav risinājums.
kas var man palīdzēt ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jā, jebkurš nepolārs darbojas ksilols, petēteris, cikloheksāns, benzols, arī ipa, ja jūsu aq slānis ir bāzisks vai piesātināts ar sālījumu, acetāti kaitē iznākumam nav vērts izmantot
Formetoreksu iegūst, veicot Leukarta amināciju, kam seko hidrolīze ar HCl, iegūstot amfetamīna frībāzi, ko var uzglabāt mēnešiem ilgi, izšķīdinātu un turētu aukstumā.
 
Top