Nepieciešama palīdzība, lai konvertētu bmk 5449-12-7 uz brīvo bāzi A eļļa

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Atvainojiet, bet es nekur šajā Sintezē nevaru atrast sālsskābes attiecību.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. 1-fenil-2-propanona (0,827 g, 6,2 mmol) šķīdums.


4. Eļļu izšķīdināja metanola (5 ml) un 15 % HCl (5 ml) šķīdumā un 2 h maisīja pie atvilces.

Ņem vērā kļūdu, un mēs esam ieguvuši attiecību
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Kāds bija kopējais N-formilamfetamīna daudzums ?
Man tas jāzina, lai veiktu aprēķinus no HCI un metanola.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ja no N-formilamfetamīna daudzums ir 500 ML, vai ir pareizi pievienot 75 ML HCI un 75 ML izopropanola spirta ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tā nav mana procedūra, no sir william pavediena. precīzs skaitlis būtu ideāli, bet runa ir par to, ka HCl tiek lietots pārmērīgi, piemēram, zemāk redzamajā dokumentā 1 gramam hidrolizējamā produkta tiek lietots 10 ml HCl ar nenoteiktu koncentrāciju (vai nu esmu akls, vai stulbs).
https://patentimages.storage.googleapis.com/83/bb/4d/9cd8b0724ca65a/US20130046111A1.pdf
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ir publicētas tik daudzas šī pēdējā soļa versijas, ka pareizās metodes meklēšana šeit, laužot slikto, ir kā loterijas izloze.

Tēvocis Fester ir ievietojis skaidru atbildi, bet tā nav par amfetamīniem, bet metamfetamīnu.
viņš pievieno tikai HCI, nevis HCI + spirtu, kā es lasīju šeit, šajā lapā.
Viņš saka, ja N-formilamfetamīna ir 500 ML, tad pievieno 1 litru HCI un refluksa 1 stundu.
bet šī informācija atkal attiecas uz metamfetamīnu, tāpēc man joprojām nav atbildes.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Paldies, ka jūs mani informējāt par to, kā es strādāju.
appreciated
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

šī tēma ir pilnībā aizķerta.
nekādas noderīgākas atbildes neatrodas.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Vai kāds ir vaicājis sir Viljamam par atbildi ? Un paldies par atbildi
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
.
Es pat vakar atvēru biļeti ar šo jautājumu, un pēc tam atbildē saņemu esošo saiti, kurā atbilde tiešām nav uzrakstīta. viņi ir speciālisti, un viņi ir super noderīgi dažiem .
mana atbilde ir pietiekami ar 6 carackters kopējo tekstu
bet diemžēl neviens nezina atbildi vai nevēlas to sniegt
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tam nav īsti nozīmes, ja vien ir pietiekami daudz, lai hidrolizētu visu nfa, liels pārpalikums, šķiet, nekaitē. ja literatūrā ir ziņots par labiem rezultātiem ar attiecībām 5 pret 1 divreiz, 10 pret 1 vienreiz, un šajā procedūrā ir ziņots aptuveni 1 pret 2,5. Tātad varam izdarīt secinājumu, ka jebkurš no 2,5/100 līdz 10/100 darbojas labi, pēc manām domām.
Es domāju, ka paskaidroju diezgan skaidri un precīzi, ja kāds eksperts vēlas mani pārskatīt, es aicinu visus labojumus.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Man nebūtu vajadzīgs forums, ja es eksperimentētu akli. daudzums ir ārkārtīgi svarīgs. arī tāpēc, ka mēs izmantojam HCI 30%. tur jau ir diezgan daudz ūdens.
Starp citu, šis ir pēdējais solis, tāpēc, ja jūs izmantojat pārāk daudz, šī a-eļļa nav nekā vērta.
vai šajā posmā ir pievienoti divi slāņi?
Ja tā, tad tas nevar kaitēt, ja izmanto pārāk daudz.

vai pēc reakcijas HCI + reflukss 2 stundas arī ir 2 slāņi?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Sveiki puiši Es mēģināšu pārvērst p2p par pn2p, izmantojot aprakstītās metodes, kas pieejamas šeit, ja kāds var kaut ko pievienot informācijas gudrs, tas ir pateicīgs Es zinu, ka šajā forumā ir daudz zinošu cilvēku, un puiši jūsu zināšanas un gudrība ir novērtēta, tāpēc, lūdzu, nekautrējieties kāds no jums piedāvāt savu virzienu liels paldies
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Sveiks, mans draugs,

Es esmu tuvu finālam es nesteidzos lietas man nepatīk, ka es nesteidzos
un uz nākamo līmeni eju tikai tad, ja esmu 100% pārliecināts, ka tas ir pareizi.
Bet es apsolu, kad es esmu tur, es detalizēti uzrakstīt katru soli, ko es darīju līdz galam.
manā grupā breaking bad europe. ( al sponsoriem ) atbalstīt forumu
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Sveiki Saul paldies par atbildi jā, es esmu bijis iet stabili ar šo tikai izdevās iegūt uzlabotu iznākumu no glicidiate un konversijas tumšā bagātīgu eļļu bmk mans galaprodukts, cerams, ražo anfetamīna sulfātu un liels es gaidu uzklausīt, kā jūs saņemsiet uz pirkstu sadevuši 🤞 tas iet labi
 

Kslzlxczkaoxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Publicēju no degļa, jo tagad nevaru pieteikties savā galvenajā.
Es gribu teikt, ka jums ir milzīga rezerve 2,5/100-10/100, tāpēc šaubos, vai jūs varat pārāk slikti pieskrūvēt. protams, tas nav svarīgi saprāta robežās, bet sāciet konservatīvi un redziet, kas darbojas un kas ne, tas nav akls, ja jums ir dāsns intervāls.
Un jā, pēc n-formila ekstrahēšanas ar destilāciju vai šķīdinātāju jums kolbā būs 1 slānis, un pēc hcl jums, protams, būs 2 slāņi, jo skābajā šķīdumā ir ūdens.Pēc hidrolīzes jūs atkal atdalāt 2 slāņus, ekstrahējot frībāzi dažas reizes ar nepolāru šķīdinātāju vai destilējot.

Prakse, rīcība ir vienīgais veids, kā apgūt reakciju, neatkarīgi no teorijas vai diskusijām par sīkumiem.Turpiniet mūs informēt.
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Paldies par jūsu atbildi Es strādāju stabili pie tā, lai mēģinātu sasniegt galarezultātu, un dalīšos savos secinājumos arī beigās puiši visa informācija zināšanas un atgriezeniskā saite no jums visiem ir appreciated šis forums ir fantastisks tādā veidā ir laba diena jums visiem.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Tāpēc tikai atjaunināta informācija par situāciju.
Tātad man bija 400 ml N-formilamfetamīna, un es pievienoju 800 ml sālsskābes un 2 stundas vārīju ar atvilni.
krāsa ir briesmīgi ļoti tumši brūna. tagad man ir interesanti, vai es redzēšu divus slāņus, jo krāsa ir tik fuckt up. Es ļoti ceru, ka tā. tad man tikai jāpaaugstina ph, un tam es izmantoju naoh maisījumu ar ūdeni. tagad es ļauju visam atdzist.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
https://bbgate.com/attachments/snbp7j6cis-jpg.6792/?hash=3ae4cd3bf8d82f5114d358d291f71215

Lūk, kā tas izskatās pēc HCI istabas temperatūrā
 

Attachments

  • Snbp7j6CIs.jpg
    Snbp7j6CIs.jpg
    636.1 KB · Views: 325
Top