Nepieciešama palīdzība, lai konvertētu bmk 5449-12-7 uz brīvo bāzi A eļļa

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Es veicu parasto destilāciju, Vienkārši, lai uzlabotu krāsu. Kas arī izdevās.
Es vairs nepieņemu padomus no jauniem lietotājiem. Jūs esat šeit divas dienas, un šajā tēmā runājat tā, it kā būtu eksperts.
Ja jūs būtu izlasījis šo tēmu, jūs būtu redzējis visu procesu no A līdz Z.
pārstājiet tērēt cilvēku laiku ar muļķībām .
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Saprotams!

Es arī sapratu, ka daži mēdz izlaist tādus soļus kā cieto vielu ekstrakcija ar DCM..varbūt laika apsvērumu dēļ.
Ar nepacietību gaidu, kad drīzumā visas iegūtās zināšanas ieviesīšu savā sintēzē, paldies par sarunu. Jums būs DM no manis
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Man tas ir atvērts forums cmon.

Varbūt tas ir manas acis, bet es redzu, ka viņš pievienojās 26 dienas pēc jums maijā..
Nav iemesla būt nepieklājīgam
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Šis forums var darboties tikai tad, ja moderatori ar zināšanām pilnveido noteiktas teorijas.
Es šeit redzu dažas kļūdas
pirmkārt, amonija karbonāts nekad netiek lietots tieši ar p2p.
Pirmkārt, tiek gatavots amonija formāts.
Amonija formātu var viegli pagatavot, izmantojot amonija karbonātu un skudrskābi. Titrāts
līdz pH 7 un noņem ūdeni.
Tikai tad to var izmantot ar p2p
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Es nevaru sagaidīt, kad forums kļūs vēl plašāks un tajā ieradīsies arvien vairāk pieredzējušu cilvēku!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Klausieties, jūs lūdzāt cilvēkiem palīdzību, un es jums uzrakstīju savu atbildi.
Es jums burtiski uzrakstīju visus pamatus un to, ko redzēju no pieredzes, vai kāpēc jūs domājat, ka nīderlandē cilvēki pārdod dzelteno un dzidro OIL?
Nav vajadzības pieņemt manu padomu, jo es jums to vairs nedošu.
Bet es domāju, ka ir skaidrs, kam no mums abiem ir lielāka pieredze ;)
Tikai atceries, kurš bija aizķēries ar hidrolīzi un domāja, ka A-OIL ir N-amfetamīns.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
No Vikipēdijas tas izskatās vienkārši...

Pirmajā posmā reakcijā starp fenilacetonu un formamīdu, izmantojot papildu skudrskābi vai pašu formamīdu kā reducējošo vielu, tiek iegūts N-formilafetamīns. Pēc tam šo starpproduktu hidrolizē, izmantojot sālsskābi, un pēc tam bāzē, ekstrahē ar organisko šķīdinātāju, koncentrē un destilē, lai iegūtu brīvo bāzi.

Pēc tam brīvo bāzi izšķīdina organiskā šķīdinātājā, pievieno sērskābi, un amfetamīns izgulsnējas sulfāta sāls veidā.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tas ir vienkārši, dažiem cilvēkiem vienkārši patīk izgudrot riteni no jauna un pievienot tam savus knifiņus, bez kvalifikācijas, nevis sekot receptei uz vietas.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Es atradu šo recepte par tēvocis Fester grāmatu

Amfetamīna sintēze, izmantojot Leikarta reakciju

Reakcijas burvība ir tā, ka fenilacetons un formamīds ir jāsavieno pāris reizes.
dienu pirms reakcijas.
I daļai fenilacetona un 2 daļām fonnamīda jāstāv istabas temperatūrā vismaz 24 stundas vai vismaz 2 stundas.
ilgāk. Manuprāt, vislabāk būtu nedēļu. Divas reizes dienā vai biežāk tas jāsakrata. Es uzskatu, ka formamīds ir
lēnām reaģē ar fenilacetonu, tāpēc jo ilgāk tas stāv, jo labāk!
Varbūt, ja temperatūra ir augstāka, tas reaģē ātrāk. Daži cilvēki to atstāj tikai uz vienu dienu, bet, ja
jums ir laiks, kāpēc neļaut tam nostāvēties vienu vai divas nedēļas?
Tieši pirms mani arestēja, es mērīju maisījuma pH, un es uzskatu, ka tas mainās.
katru dienu. Ar nedaudz pacietības jums vajadzētu būt spējīgam noskaidrot, cik ilgu laiku vislabāk ļaut tam nostāvēties.
nostāvēt.
Brīdinājums: NEKAD nevajag maisījumam pievienot skudrskābi. Tā visu sabojās, un jūs
būs jāsāk viss no jauna.
Tagad jūs esat gaidījis nedēļu un esat gatavs ķerties pie darba. Ievietojiet maisījumu glāzē
kolbā ar verdošiem skaidiņām. Jums vajadzētu izmantot pēc iespējas vairāk, jo jums ir vajadzīgi mazi burbulīši.
Tas ir ļoti svarīgi! ! Ja kondensators ir uz augšas, lai atgaisotu ūdeni, ūdenim kondensatora iekšpusē ir jābūt
nedrīkst būt ļoti auksts, jo amonjaks aizsprosto caurumu kondensatorā, tāpēc 30° C ir laba temperatūra.
temperatūra. Var pat izlaist visu ūdeni, ja jums netraucē amonjaka smaka.
Tieši pirms sākat darbu, paņemiet nedaudz fonnskābes un pievienojiet to maisījumam. Jūs tikai
Piemēram, 3 litru maisījumam jāpievieno tikai nedaudz, piemēram, Scc. Lielāks daudzums neko nenodarīs. Ja jūs ieberat
pārāk daudz, vienkārši sildiet kolbu bez kondensatora, līdz temperatūra ir sasniegusi 1 60- 1 65°.
C, un atkal uzlieciet kondensatoru.
Tagad temperatūra jāpaaugstina līdz 1 80° C un dažreiz nedaudz augstāk, atkarībā no tā, vai temperatūra ir augstāka.
atkarībā no formamīda kvalitātes. Šeit tiek izmantota rūpnieciskā kvalitāte. Man nekad nav bijušas problēmas, jo
ja vien tas ir tīrs.
Ļaujiet maisījumam ret1ux vienu stundu pēc tam, kad tas ir sasniedzis vēlamo temperatūru. Maisījums
mainīsies no gaiši dzeltenas uz tumši dzeltenu. Ja tas sāk tumšņot, tad temperatūra ir pārāk augsta.
augsta.
Pēc stundas ļaujiet tam atdzist vai, ja tas ir neliels paraugs, ņemiet sep piltuvi, kas piepildīta ar ūdeni.
ūdeni un sajauc to ar savu partiju. Šajā posmā neizmantojiet sārmu.
Tagad izņem eļļu un sajauc to ar divreiz lielāku sālsskābes daudzumu. Ļaujiet tam refluktēt
stundu.
Tagad tas ir jānodala ar sārmu. Vislabāk vispirms ļaut tam atdzist, bet, ja
tā ir neliela partija un liela sep piltuve, varat riskēt. Ir vajadzīga arī ļoti laba kratīšana.
šeit.
Paņemiet eļļaino slāni un sāciet to destilēt maksimālā vakuumā.
Paņemiet destilēto produktu un sajauciet to ar divreiz lielāku daudzumu spirta, metanola, acetona,
vai ko jūs uzskatāt par labāko. Tagad ņem 20 % H2S04 un lēnām pievieno to, līdz p H ir 7 . Ja jūs
pievienojāt pārāk daudz H2S04, vienkārši atjaunojiet pH ar sārmu.
Tagad izfiltrējiet produktu un ļaujiet tam nožūt. Lielām partijām ir vajadzīgs ilgs laiks, lai nožūtu, tāpēc cilvēki šeit
tās ievieto centrifūgā. Ņem lielu gultas pārklāju, ieliec tajā savu partiju un ļauj tai griezties. (Esiet uzmanīgi.
ar dzirkstelēm un tamlīdzīgi").
laiks.
Formamīda vietā var izmantot arī amonija fonātu. Šeit nav vajadzīga skudrskābe.
Es tagad mēģinu veikt reakciju tikai ar amonjaku, bet pie tās vēl strādāju.
Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet man un jautājiet. Turpiniet labu darbu un novēlu jums labu
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Un tēvocis Festeris runā arī par niķeļa un nātrija borohidrīda pievienošanu kā katalizatoriem, lai palielinātu iznākumu.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Vai šajā forumā ir kāds cilvēks, kurš sūc sēklas un kuram ir gala produkts A eļļa ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
nē nav taisnība, viņš no tā P2P.
šeit nav neviena, kas to darīja
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ak, labi, es saprotu :)

Kāpēc jūs neizvēlaties NaBH4/CuCL2 ceļu?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Sveiki, kungs, man jau ir P2P
tā nav problēma
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nepadodieties @Saul, šoreiz iegādājieties amonija formātu un mēģiniet reaģēt ar p2p vēlreiz.
Tad, kad tev ir n-formils, pievieno hcl proporcijā 1:1 un vāri 2 stundas, pēc tam pievieno naoh un iznāk a-eļļa

Izmēģiniet vēlreiz un publicējiet rezultātus, ja tas darbojas
 

Amp master

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ikvienam tas izklausās neiespējami mate tas ir ļoti vienkāršs process, un galarezultāts ir 52% A eļļa kristāldzidra.
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
52% ? Es to izdarīju ar 89%
 
Top