Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Gandrīz visas eksotermiskās reakcijas ir aizkavētas un veidojas. Jums ir jābūt ļoti uzmanīgam un pacietīgam
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Veicot 3. un 4. soli, ielejot P2nP un CuCl2.

Vai reakcijas sildīšanai ir kāda īpaša funkcija sintēzes laikā, ka tai jābūt nedaudz zem 60c un 80c, vai arī šī procesa laikā to var atdzesēt līdz 20-30c aukstā vannā, līdz eksotermiskā reakcija apstājas.

Un, kad sākas 5. posms, izmantot ārējo sildīšanu, lai reakciju uzturētu 80c temperatūrā.

Ar cieņu
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
dārgie deputāti. vai šī summa patiešām ir nepieciešama? (nātrija borohidrīds (NaBH4) 1739 g;)
vai kāds var palīdzēt/ ieteikt avotu, kur es to varu iegādāties lielākos daudzumos, bet droši? Diemžēl manā valstī to kontrolē, tāpēc man ir grūti to iegādāties.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā, tā tas ir.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Paldies par dalīšanos, Tas ir interesanti tho, kāda ir jūsu ieteiktā P2NP pievienošanas attiecība reakcijai?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki, Koko,

Es vēl nezinu, tas ir atkarīgs no tā, vai saņemšu atbildi uz savu iepriekšējo jautājumu.

Ja es varu atdzesēt visu kolbu līdz 20-30c grādiem, nezaudējot reakcijas mērķi, tad es varēšu pievienot vairāk vienā reizē biežākā fāzē.

Ja nevarēšu, tad sākšu ar vienu pilnu karoti vienlaicīgi un sekos līdzi reakcijai un siltuma attīstībai.

Otru mēģinājumu veiksim šodien vai rīt un sniegsim jaunu atjauninātu informāciju.

Ar cieņu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ļoti žēl to dzirdēt. Bet tiešām, kāpēc cilvēki savu pirmo sintēzi veic ar tik lielām partijām? Vispirms veiciet pāris izmēģinājuma sērijas ar 10-20 g:s P2NP, lēni un kontrolēti pievienojot katru reaģentu! Tas ir mācību process, un izejvielas ir dārgas. Tā ir pavārmāksla, un, pirms sākt gatavot lielās tvertnēs, ir jāatrod pareizais piesitiens un jāsaprot, kā reaģenti darbojas. Viegli to izdarīt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Gotcha!
Domāju, ka jums būtu nepieciešama auksta ūdens vanna vai paštaisīta dzesēšanas sistēma, lai novērstu reakcijas izkļūšanu no kontroles.

Informējiet mūs un novērojiet veiksmi!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Kāds būtu jūsu labākais padoms, strādājot ar lielāku P2NP daudzumu (1 kg+), lai nesabojātu reakciju?

Cincerly,

Koko
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ja pēc nātrija borohidrīda pievienošanas vēlaties to atdzesēt, nedariet to, tas samazina tā efektivitāti.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
"Problēma" nav nātrija borohidrīds, bet gan P2nP pievienošana. Tieši tad sākas īstā eksotermiskā reakcija, nātrija reakcija, manuprāt, ir ļoti mērena.

Patiesībā es domāju iegādāties nelielu saldētavu vai ledusskapi, kas uztur +8 °C, un ievietot tajā kolbu ar sviru, lai es varētu manuāli regulēt kolbu no iekšpuses un caur to kontrolēt temperatūru.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ja reakciju atdzesē, tiklīdz ir klāt nātrijs, tas ietekmē nātrija borohidrīda efektivitāti.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Tad šīs reakcijas veikšana lielākās partijās bez dzesēšanas iespējas padara to quites bezjēdzīgu?

Kad jūs sakāt, ka tas ietekmē reakcijas efektivitāti, vai jūs sakāt, ka tā ietekmē reakcijas efektivitāti kopumā, vai iznākumu, vai abus?

Jo, ja reakciju uztur zem 60 °C un vēlas izliet 200 g P2nP, tas, iespējams, prasītu 2-3 stundas, ja ne vairāk, ja nav dzesēšanas iespējas, lai reakciju uzturētu vismaz 50 °C temperatūrā.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tas ietekmētu iznākumu, nātrija borohidrīds rada eksotermisku reakciju, un tā tas darbojas.
Jūs varētu mēģināt uzturēt nemainīgu temperatūru aptuveni 60 °C, kamēr pievienojat p2np, bet tas varētu būt diezgan grūti.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Es domāju, varbūt izšķīdināt izejmateriālu IPA un lēnām pilināt to reakcijas traukā, izmantojot SEP piltuvi. Vai jūs rekonstruējat, ka tas kaut kādā veidā negatīvi ietekmētu?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Paldies,

Tas ir tas, ko es domāju, P2nP reaģē ar nātrija borohidrīdu un rada un ļoti eksotermisku reakciju kolbā.

Tāpēc to ir jāspēj atdzesēt un daļēji kontrolēt nedaudz zem 60c, kas neradīs iznākuma zudumus un augstāku efektivitāti.

Es jūs informēšu par saviem izmēģinājumiem.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
jā, diemžēl tā ir eksotermiska reakcija, un, ja jūs to atdzesēsiet, kamēr pievienosiet p2np, tas nedarbosies. Šajā gadījumā ir svarīga pacietība.
tas ir arī iemesls, kāpēc pēc p2np pievienošanas reakcijas pabeigšanai ir nepieciešamas 30 minūtes.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kā jau rakstīju, lai vispirms veiktu izmēģinājumus ar mazākiem daudzumiem, lai iegūtu reakcijas izjūtu. Pretējā gadījumā lēnām pievienot reaģentus, kontrolējot temperatūru. Pamatlietas. Eksotermiskas reakcijas vienmēr riskē izkļūt ārpus kontroles, ja neesat pacietīgs.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
10 l kolbā mierīgi veiksiet reakciju ar 250 g p2np ielādi. ir viens nosacījums. pievienojot p2e, kolbai jābūt vēsai, piemēram, apmēram pievienošanas vidū reakcija stabilizēsies un jūs varēsiet ātrāk precizēt p2np.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Pirmais posms, t. i., p2np pievienošana, ir jāuztur zemā temperatūrā ... pievienojot cucl2, labi samaisiet un ieslēdziet sildīšanu ...
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Interesanti, kādā sintēzes dokumentā izlasīju, ka zema temperatūra var samazināt iznākumu.
Cik zemu temperatūru jūs ieteiktu? Jo, ja tā var būt zemāka par nulli, tad pievienošanu varētu veikt īpaši ātri.
 
Top